Jump to content

Recommended Posts

Posted

Не буду тут писать конкретно какую цену нам назвали. Но намного дешевле чем 2400$ :)

Позвоните в Тиаком и уточните.

Posted
15 часов назад, fastersilent сказал:

Не буду тут писать конкретно какую цену нам назвали. Но намного дешевле чем 2400$ :)

Позвоните в Тиаком и уточните.

меньше 2к ?

Posted
33 minutes ago, Doctorzlo said:

меньше 2к

Щоб розвіяти всі міфи.

На сьогоднішній день ціна на ISCOM5508-GP-AC-DC в компанії Тіаком складає 1050$.

Плата розширення на  +4 GPON порти (ISCOM5508-GP4A) -  430$.

ONT HT803G-1GE - 22$.

На складі Тіаком в Києві, окрім OLT, - є великий вибір комутаторів цього ж вендора за дуже гарними цінами.

На сьогоднішній день ISCOM5508GP вже використовується рядом провайдерів в Україні.

Відгуки - позитивні.

Документація, актуальні версії софта - все це завжди є в Тіаком і надається оперативно за зверненям клієнтів.

Готові надати обладнання на тестування. Також допоможемо з конфігурацією у всіх питаннях, які виникнуть.

Існуючі клієнти Тіаком якраз таки відмічають високий рівень технічної підтримки зі сторони компанії.

 

 

 

RC_DS_ISCOM5508-GP (Rel_02).pdf

Posted

Отличная цена.

А удлинитель сколько стоит? Для гпон?

И епон олт по чем 

Posted
10 минут назад, FonOdinus сказал:

Что по работе со сторонними ону?

Ону Райзком с Бдкомом дружит норм, как наоборот хз, олта нет

Posted
17 minutes ago, Sided said:

Отличная цена.

А удлинитель сколько стоит? Для гпон?

И епон олт по чем 

Ціна на репітери поки що "кусається" - ~550-600$. Гарної ціни на ОЛТ вдалося досягнути завдяки великим об'ємам замовлення. Якщо буде попит на репітери - можна буде розраховувати на певне зниження ціни. Поки що ж - попиту немає.

Щодо EPON - на сьогоднішній день ціна на OLT та ONT є вищою, в порівнянні з GPON. Тому - поки що не бачими сенсу в EPON Raisecom.

5 minutes ago, sokol33 said:

Ону Райзком с Бдкомом дружит норм, как наоборот хз, олта нет

По дефолту - OLT Raisecom заблокована для роботи з ONT інших вендорів. Розблокування можливе, але в індивідуальному порядку (деталі потребують додаткового обговорення, в залежності від об'ємів замовлення). На сьогоднішній день нам відомо про успішну взаємодію з ONT Huawei та ZTE.

Posted

а коммутатор доступа 

Raisecom ISCOM2128EA-MA

у Вас почем будет?

Posted
5 minutes ago, Sided said:

а коммутатор доступа 

Raisecom ISCOM2128EA-MA 

у Вас почем будет?

100Мб комутатори доступу принципово не завозимо. Нам вдалося отримати гарну ціна на 1Гб комутатори. Зокрема, можемо запропонувати Raisecom ISCOM2624G-4GE по ціні 150$ та ISCOM2608G-2GE 125$

 

RC_Datasheet_ISCOM2600G.pdf

Posted
5 часов назад, VKH сказал:

Щоб розвіяти всі міфи.

На сьогоднішній день ціна на ISCOM5508-GP-AC-DC в компанії Тіаком складає 1050$.

Плата розширення на  +4 GPON порти (ISCOM5508-GP4A) -  430$.

ONT HT803G-1GE - 22$.

На складі Тіаком в Києві, окрім OLT, - є великий вибір комутаторів цього ж вендора за дуже гарними цінами.

На сьогоднішній день ISCOM5508GP вже використовується рядом провайдерів в Україні.

Відгуки - позитивні.

Документація, актуальні версії софта - все це завжди є в Тіаком і надається оперативно за зверненям клієнтів.

Готові надати обладнання на тестування. Також допоможемо з конфігурацією у всіх питаннях, які виникнуть.

Існуючі клієнти Тіаком якраз таки відмічають високий рівень технічної підтримки зі сторони компанії.

 

 

 

RC_DS_ISCOM5508-GP (Rel_02).pdf

про ограничение по влан профайлам тоже не забудьте упомянуть !!!

ону райзеком на бдкоме работают и в обратном порядке впринципе тоже бдком ону работают на райзе , если применить некоторую магию  :) 

Posted
5 minutes ago, Doctorzlo said:

про ограничение по влан профайлам тоже не забудьте упомянуть !!! 

ону райзеком на бдкоме работают и в обратном порядке впринципе тоже бдком ону работают на райзе , если применить некоторую магию  :)  

Так, в OLT є обмеження на 128 сервісних та лінійних профайлів. Це не є секретом. Якщо Ви про це, звісно.

Не бачимо в цьому особливих проблем. Для тих хто використовує схеми vlan per user, де таке обмеження могло б бути критичним, - підтримується можливість конфігурації універсальних профайлів з подальшим навішуванням вланів на Ethernet портах ONT (access, trunk, qinq). В цьому є свої переваги. Та це вже деталі.

Posted
Just now, Doctorzlo said:

оно то есть но работает крайне криво :( 

А що кривого, якщо не секрет? :)

Posted
10 минут назад, VKH сказал:

Для тих хто використовує схеми vlan per user, де таке обмеження могло б бути критичним, - підтримується можливість конфігурації універсальних профайлів з подальшим навішуванням вланів на Ethernet портах ONT (access, trunk, qinq). В цьому є свої переваги. Та це вже деталі.

 

Posted
3 minutes ago, Doctorzlo said:

 

Нічого "кривого" в цьому не бачимо. В кожного вендора - є власні особливості. Особливо, що стосується xPON.

 

 

Posted

Мабуть в нас успішніший досвід вазємодії з даним вендором :)Працюємо з обладнанням Raisecom з 2006р. Обладнання та всі моменти взаємодії роками випробовані на власній "шкірі"  мережі. Якраз таки про співпрацю з інженерами Raisecom - можемо дуже позитивно відгукнутися. Завдяки цьому - більшість питань вдається закривати доволі оперативно. Це стало для нас вагомим аргументом при виборі обладнання даного вендора.

Posted

Люди добрые, помогите найти новые прошивки для

ISCOM5508-GP

ONT HT803G-1GE

В Депсе время закончилось в 2016 году

 

Posted

INT

26 minutes ago, Sided said:

Люди добрые, помогите найти новые прошивки для

ISCOM5508-GP

ONT HT803G-1GE

В Депсе время закончилось в 2016 году

 

Маємо останні версії софта для OLT (2018р.) та для ONT (2017р).

 

Надішліть, будь-ласка, запит на support@tiacom.ua. Надамо без проблем.

 

  • Like 1
Posted

Новые прошивки уже на почте!

Тиакому респект и уважуха ?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...