Jump to content
Local

VKH

Muggles
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Обычный

About VKH

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. VKH

  Отзывы о BDCOM GPON GP3600-XX

  OLT на 32 порти в силу того, що на практиці не отримуємо запитів на таку модель ми не тримаємо на складі. Намагаємося тримати лише ті позиції, на які реально є попит (це стосується і комутаторів та іншого обладнання даного виробника). Завдяки цьому по відношенню ціна/якість саме на складські позиції - маємо досить гарні пропозиції. Така наша позиція, ніхто нічого не приховує. В когось інша позиція - чудово. Усе має право на життя. Ціна на нескладські моделі залежить від багатьох факторів та погоджується/розраховується з виробником/клієнтом в індивідуальному порядку. Будуть реальні запити саме на такий формат OLT - готові привезти на склад. В такому випадку можна буде говорити про якусь конкретну фіксовану ціну. На разі ж запитів реально немає.
 2. VKH

  Отзывы о BDCOM GPON GP3600-XX

  Озвучений Вами комплект офіційно завезеного обладнання коштує ~1800-1900$. Відмітьте, не: "...Пустой ISCOM5508-GP стоил в прошлом году 2300. И это за 8 портов...." (таких цін в Тіакомі в минулому році ну було). + до цього Ви отримуєте технічну підтримку, яка повірте працює не "на відстань", а реально доволі оперативно та якісно допомагає вирішувати усі питання, що виникають. Але ж це не рахується
 3. VKH

  Отзывы о BDCOM GPON GP3600-XX

  В Тіакомі в минулому році таких цін не було. Хто купував/цікавився - знає. Хто не володіє інформацію - може без проблем отримати при особистому зверненні або ж при зверненні в Тіаком. Щодо моделі на 32 порти - така модель є в лінійці Raisecom. Але, як показує наша практика - попит на такі моделі доволі незначний. Більш універсальним в нашому випадку та для задач наших клієнтів є рішення - ISCOM5508-GP (4 GPON порти) + плата розширення на ще 4 GPON порти. Цю позицію підтримуємо в наявності на складі з фіксованою ціною. ISCOM6820-GP - можемо привезти під замовлення. Ціна в такому випадку залежить від багатьох факторів та розраховується в індивідуальному порядку. Детальнішу інформацію можна отримати звернувшись в Тіаком. Якщо будемо бачити, що і справді виникне масовий попит на такі моделі ОЛТ - привеземо партію на склад. Поки що ж такої тенденції не простежується. При цьому попит на ISCOM5508-GP - росте.
 4. VKH

  Отзывы о BDCOM GPON GP3600-XX

  Якщо не секрет - де такі ціни? В Тіакомі ціна значно нижча. Не в останню чергу завдяки великим об'ємам поставок обладнання Raisecom в Україну.
 5. VKH

  Отзывы о BDCOM GPON GP3600-XX

  Якраз зараз переводимо свою мережу з EPON Raisecom на GPON Raisecom. Технічно - жодних проблем. Більше організаційних моментів, пов'язаних з погодженням з клієнтами, мінімізацією переривань і т.д. (в нашому випадку мова про бізнес-абонентів). GPON Raisecom працює стабільно, передбачувано, без якихось там "танців з бубном". В цілому ж щодо Raisecom – враження від роботи з цим обладнання та вендором доволі позитивні (використовуємо у своїй мережі з 2006р.). Також використовуємо NMS Raisecom Nview (наша мережа на 90% побудована на обладнанні Raisecom: xPON, комутатори різних рівнів, MPLS, TDMoIP, PDH конвертори, голосові шлюзи). Хоча й SNMP OID ніхто не приховує. Обладнання офіційне, представник в Україні - компанія Тіаком. Технічна підтримка надається на доволі високому рівні інженерами, які безпосередньо щодня мають справу з даним обладнанням в «живій» мережі. По відношенню ціна/якість - GPON Raisecom один з найоптимальніших варіантів на сьогодні в Україні. Хто думає над вибором виробника GPON – рекомендую звернути увагу саме на обладнання цього вендора.
 6. VKH

  Raisecom ISCOM2624GF-4C-HI-AC

  Доброго дня, До даної серії комутаторів вийшов новий софтовий реліз 01.02.2019. Відправте, будь-ласка, запит на support@tiacom.ua - софт надамо. Хоча проблем з роботою LACP на зазначеній Вами версії софта - нами помічено не було.
 7. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  INT Маємо останні версії софта для OLT (2018р.) та для ONT (2017р). Надішліть, будь-ласка, запит на support@tiacom.ua. Надамо без проблем.
 8. VKH

  Подбор 16*1GB свича smb

  Raisecom ISCOM2624G-4GE. Ціна в Тіаком - 150$ (з ПДВ). По ціні, функціоналу, надійності - дуже гарний варіант. LACP, LAG працюють без питань. "Безшумні" - охолодження пасивне. На рівні доступу дана модель використовується рядом українських операторів. RC_Datasheet_ISCOM2600G.pdf
 9. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  Мабуть в нас успішніший досвід вазємодії з даним вендором Працюємо з обладнанням Raisecom з 2006р. Обладнання та всі моменти взаємодії роками випробовані на власній "шкірі" мережі. Якраз таки про співпрацю з інженерами Raisecom - можемо дуже позитивно відгукнутися. Завдяки цьому - більшість питань вдається закривати доволі оперативно. Це стало для нас вагомим аргументом при виборі обладнання даного вендора.
 10. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  Нічого "кривого" в цьому не бачимо. В кожного вендора - є власні особливості. Особливо, що стосується xPON.
 11. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  А що кривого, якщо не секрет?
 12. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  Так, в OLT є обмеження на 128 сервісних та лінійних профайлів. Це не є секретом. Якщо Ви про це, звісно. Не бачимо в цьому особливих проблем. Для тих хто використовує схеми vlan per user, де таке обмеження могло б бути критичним, - підтримується можливість конфігурації універсальних профайлів з подальшим навішуванням вланів на Ethernet портах ONT (access, trunk, qinq). В цьому є свої переваги. Та це вже деталі.
 13. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  100Мб комутатори доступу принципово не завозимо. Нам вдалося отримати гарну ціна на 1Гб комутатори. Зокрема, можемо запропонувати Raisecom ISCOM2624G-4GE по ціні 150$ та ISCOM2608G-2GE 125$ RC_Datasheet_ISCOM2600G.pdf
 14. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  Ціна на репітери поки що "кусається" - ~550-600$. Гарної ціни на ОЛТ вдалося досягнути завдяки великим об'ємам замовлення. Якщо буде попит на репітери - можна буде розраховувати на певне зниження ціни. Поки що ж - попиту немає. Щодо EPON - на сьогоднішній день ціна на OLT та ONT є вищою, в порівнянні з GPON. Тому - поки що не бачими сенсу в EPON Raisecom. По дефолту - OLT Raisecom заблокована для роботи з ONT інших вендорів. Розблокування можливе, але в індивідуальному порядку (деталі потребують додаткового обговорення, в залежності від об'ємів замовлення). На сьогоднішній день нам відомо про успішну взаємодію з ONT Huawei та ZTE.
 15. VKH

  OLT Raisecom ISCOM5508-GP

  Щоб розвіяти всі міфи. На сьогоднішній день ціна на ISCOM5508-GP-AC-DC в компанії Тіаком складає 1050$. Плата розширення на +4 GPON порти (ISCOM5508-GP4A) - 430$. ONT HT803G-1GE - 22$. На складі Тіаком в Києві, окрім OLT, - є великий вибір комутаторів цього ж вендора за дуже гарними цінами. На сьогоднішній день ISCOM5508GP вже використовується рядом провайдерів в Україні. Відгуки - позитивні. Документація, актуальні версії софта - все це завжди є в Тіаком і надається оперативно за зверненям клієнтів. Готові надати обладнання на тестування. Також допоможемо з конфігурацією у всіх питаннях, які виникнуть. Існуючі клієнти Тіаком якраз таки відмічають високий рівень технічної підтримки зі сторони компанії. RC_DS_ISCOM5508-GP (Rel_02).pdf
×