Перейти до

РФ проводить "націоналізацію" телекомунікаційних компаній - Генштаб


Рекомендованные сообщения

13 часов назад, Dimkers сказав:

Якщо Ти, лейтенант, так впевнений, чому ти тоді тут написав те, що написав? Надіявся на те, що тут неадеквати та маленькі люди?

Щось дуже легко тебе переломати... Або ще пісюн не волохатий, або ти від МВС далекий, десь як я від бальних танців😂

 

Я зрозумів, що немає що сказати, та соромно. Навіть якщо опустити питання про гучні справи - сказати тобі нічого.. ти не перший з органів, хто не може як мужик сказати правду. Лише під "беленькой" на кухні ви все вивалюете як є, та як вас це дістало.

 

Але, я все одно, як і обіцяв - відповім, навіть не зважаючи на те, що ти злився. Але коротенько, без поглиблень.

 

Причина - у людський натурі. Те, що тисячами років ходе поруч - людскі гріхи. Взяти римську імперію - жадність, влада, страхи.... Та яка там римська. Візьми плімена які бігали з камінням за мамонтами. Там був вождь, в якого пірья на макухі були більші ніж в холопів, жінка була сама гарна, з під костра свіжогзасмажаного кабана він перший отримував... А самий вумний завжди хотів стати на місце того вождя...  Це у нутрі. Ці всі гріхи описани у біблії та навіть у писаннях до біблії - ведах. На цьому світ стоїть.

Ось така проста, та давня причина. Та це не залежить від конкретної країни. В нас так, в Африці - інакше, у Сінгапурі - свій треш... Щось десь погано, десь добре, а в середньому - ми всі помремо.

Живіть у кайф собі :)

Ви ж все в останньому абзаці гарно прописали, основоположні засади суспільства, то чому Вас дивує, що все так склалося в країні, і чому виникають питання що неподолана та сама корупція, що правоохоронці не роблять все що б мали і т.д і т.п. Ви ж самі дали відповідь на всі ці питання.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Маленькая рекомендация . Перевести свои айпишники на юр лицо которое находиться на не окупированой территории . Мараторий на передачу потом будет два года на сети не пропадут. 

Навіщо комусь з нас кудись щось передавати? Який в цьому сенс? Навіть якщо такі прови і є, вони, на жаль, виживають в складних умовах окупації. А не сидять у кабінеті та строчат по форумах, щоб п

Люди страждають від того, що ху#ло і Зеленський не змогли домовитись.  А хуйлу і Зеленському на людей начхати, не вони ж по яйця в багні повзають. І не їх дітей гвалтують. На окупованих тери

  

5 часов назад, Victori сказал:

так бачу Вам дуже приносить задоволення когось в чомусь звинувачувати, жалітися на все, ображати.

Можна приклад де я жаліюсь? Де звинувачую не обґрунтовано?  Я кажу - працюйте там у своєму уліку, як там лад наведете - переходьте до інших....  

Ви знов пробуєте смикнути за псіхологію, але знов мимо :)

 

5 часов назад, Victori сказал:

Ви ж все в останньому абзаці гарно прописали, основоположні засади суспільства, то чому Вас дивує, що все так склалося в країні,

Ви трохи неуважні в висновках. Ви самі  запитали - "чому так склалося", я відповів. Не тре гуляти у демагогів, та клеїти мені що мене щось дивує  :)

 

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Скажу це тут, за все життя жоден працівник правоохоронних органів не допоміг мені ні одного разу. Ну от не можу пригадати коли моє звернення в поліцію принесло позитивний результат.

 

Проте багато разів вставляли палицю в колеса.  Тай таке

Відредаговано blackjack
  • Like 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Victori сказал:

Ви ж все в останньому абзаці гарно прописали, основоположні засади суспільства, то чому Вас дивує, що все так склалося в країні, і чому виникають питання що неподолана та сама корупція, що правоохоронці не роблять все що б мали і т.д і т.п. Ви ж самі дали відповідь на всі ці питання.

/ib/astratel_2021.11.25.gif

Мы тут щас договоримся до нормальной такой гражданской войны когда люди возьмут в руки что смогут и пойдут выносить всех вперёд ногами. Мы говорим конкретно кто что а вы разводите демогогию обвиняя граждан в их не сознательности и то что вы ничего не можете, ну и на фига вы сюда припёрлась? забейтесь обратно и ждите

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 10.11.2023 в 14:54, Dimkers сказав:

  

Можна приклад де я жаліюсь? Де звинувачую не обґрунтовано?  Я кажу - працюйте там у своєму уліку, як там лад наведете - переходьте до інших....  

Ви знов пробуєте смикнути за псіхологію, але знов мимо :)

 

Ви трохи неуважні в висновках. Ви самі  запитали - "чому так склалося", я відповів. Не тре гуляти у демагогів, та клеїти мені що мене щось дивує  :)

 

 

Та чому у Вас кожна відповідь повинна бути як ніби зворотній удар в бійці, я не намагаюсь ні у чому Вас переконати чи звинуватити. Ви дійсно у своєму останньому абзаці описали все як є, звичайно в кожного на цей рахунок своя суб'єктивна думка, але в тому Вашому описі я в більшості солідарний з Вами.

Знову ж таки, з огляду на те що Ви прекрасно розумієте як усе працює, то також маєте розуміти що навести лад одній людині це не реальна справа, для цього потрібна як мінімум команда з однодумців та на різних рівнях ієрархії.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 10.11.2023 в 17:22, blackjack сказав:

Скажу це тут, за все життя жоден працівник правоохоронних органів не допоміг мені ні одного разу. Ну от не можу пригадати коли моє звернення в поліцію принесло позитивний результат.

 

Проте багато разів вставляли палицю в колеса.  Тай таке

Не повірите, але в мене така сама історія. Як я вже з часом побачив, більшість заяв закриваються стандартними відписками, їх звичайно намагаються перевіряти (я сподіваюсь), але виглядає що не дуже наполегливо.

Знову ж таки, з досвіду побачив, що один з небагатьох, а можливо навіть і єдиний шлях дійсно досягнути якихось ефективних результатів, це повідомити про цікаві факти знайомим або хоча б знайомим знайомих, які  безпосередньо можуть зайнятися вказаною тематикою.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 hours ago, Victori said:

Не повірите, але в мене така сама історія. Як я вже з часом побачив, більшість заяв закриваються стандартними відписками, їх звичайно намагаються перевіряти (я сподіваюсь), але виглядає що не дуже наполегливо.

Знову ж таки, з досвіду побачив, що один з небагатьох, а можливо навіть і єдиний шлях дійсно досягнути якихось ефективних результатів, це повідомити про цікаві факти знайомим або хоча б знайомим знайомих, які  безпосередньо можуть зайнятися вказаною тематикою.

Точно, наприклад за 400грн  дізнатися в у деяких безпекових структурах, які у свою чергу дізналися у кс, хто і звідки дзвонив на вказаний номер і розвів людину на 1000грн, непогана сума на той час.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
59 минут назад, blackjack сказав:

Точно, наприклад за 400грн  дізнатися в у деяких безпекових структурах, які у свою чергу дізналися у кс, хто і звідки дзвонив на вказаний номер і розвів людину на 1000грн, непогана сума на той час.

 

Слава Богу з такими мудаками не стикався, але їх окрім того, що за корупцію, перевищення та поширення інформації треба садити то паралельно ще і пілюлей наваляти за те що розводами займаються, і в придачу шахрайство.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від muff
      Очікуємо введення військового стану... Будемо гадати на кофейній гущі, що далі? Тому що у законі України "Про правовий режим воєнного стану" є такий пункт, який безпосередньо нас стосується: 
       
      Стаття 8. Заходи правового режиму воєнного стану
      11) регулювати роботу підприємств телекомунікацій, поліграфічних підприємств, видавництв, телерадіоорганізацій, телерадіоцентрів та інших підприємств, установ, організацій і закладів культури та засобів масової інформації, а також використовувати місцеві радіостанції, телевізійні центри та друкарні для військових потреб і проведення роз’яснювальної роботи серед військ і населення; забороняти роботу приймально-передавальних радіостанцій особистого і колективного користування та передачу інформації через комп’ютерні мережі;
    • Від Romchuk
      Потрібен інтернет товаришу. Хтось є в центрі? Пишіть в приват.
    • Від ahdpik137
      Цікавлять відгуки та пропозиції провайдерів по даній адресі. Можливо з якогось сусіднього будинку можна щось затягнути.

×
×
  • Створити нове...