Перейти до

Роутер с SFP и Wi-Fi


Рекомендованные сообщения

34 минуты назад, tkapluk сказал:

як відчувати себе дурнем? 

Так ти і раскажи.

 

34 минуты назад, tkapluk сказал:

Я тобі більше скажу, військова техніка пересувається теж на клятому путінському паливі.  От де зрада. 

Ого, нічосі... Оце многоходовачка. За кошти союзників купувати паливо, з якого заробляє рашка... А ви тут заправляйтеся солярою з луни, та скідайтеся на дрони та на реабілітацію хлопакам... Ой-вей... Помилка... Не за кошти союзників. Ці кошти нізя витрачати на війну.. за кошти бюджетів! З податків твоїх, та моїх:)

А дефіцит місцевих громад закриють з коштів союзників(допомоги)... Угу. З однієї кишені у другу. Ні? х.уйло свої гроши отримає без різниці з якої саме кишені, з лівої чи правої😉

 

До речі тут була інфа, що на рахунках місцевих бюджетів 200+ ярдів грівняхи.. а я оце думаю, чого в мене у місті дорогі роблять як не в себе... Відкат під НР потрібен всім... А На передку немає ні дронів, ні грошей на реабілітацію.... Якесь диво твориться. Як казав Оністрат - меджік😃

 

А теперь скажи - чому ж купівля сотні-другої роЛтерів кінетік(які мейд ін раша) на розетці тебе так парить?

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

так это и есть HexS хорошая железка, мне очень нравится

Багатоходівочка тут скоріше в тому, що без палива з російської нафти війна вже давно б закінчилась... Можливо навіть за 3 дні, як казала розвідка штатів. Цього ти хотів/хочеш?    ти, твої

nginx написан москалями, когда сайт закрывать будем ?

Posted Images

3 часа назад, Dimkers сказал:

До речі тут була інфа, що на рахунках місцевих бюджетів 200+ ярдів грівняхи.. а я оце думаю, чого в мене у місті дорогі роблять як не в себе... Відкат під НР потрібен всім... А На передку немає ні дронів, ні грошей на реабілітацію.... Якесь диво твориться. Як казав Оністрат - меджік😃

закончился лимит лайков, но реально УДИВИЛСЯ, это тот Онистрат, "с Бобрицы", что с Юлькой бегал  ? удивлен, откуда о нем тут слышали )))

Відредаговано carver
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 05.12.2023 в 15:08, Туйон сказал:

За цену 4011 с непонятным вайфаем можно взять нормальный АХ-роутер, ещё и на пиво останется.

Не тыкайте вы этот микротик куда надо и куда не надо.

Нужен просто роутер с вафлей? Без всяких там туннелей и прочих извращений?

Тогда посмотрите те же ТП-Линки серии АХ или Асусы АХ серии.

Кстати, а что там у Вас вставляется в SFP?

Не ПОН ли там часом?)

А вообще я бы посмотрел, например, Keenetic Giant KN-2610.

Есть мнение, что он поярче микротика будет в плане работы вафли.

Это, конечно, если действительно нужен СФП порт.

Если у вас ПОН, то лучше оставить ОНУшку, какая есть. И соединить медью.

 

Там не пон. SFP хочу чтобы  можно было sfp вставить и принять оптику в роутер, что бы медик не болтался.

От WiFi на роутере отказался, благо все действующие д-линк/асус остались, и будут работать как точки доступа.

 

Дальнейший треп читал  по диагонали, т.к. не понимаю зачем приплетать к сети нефть.

Всем спасибо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, andrey326 сказал:

От WiFi на роутере отказался, благо все действующие д-линк/асус остались, и будут работать как точки доступа.

 

Тогда берите Mikrotik HEX S.

Нормальный проц, SFP. 5 гиговых портов, POE, USB.

Цена нормальная.

Гигабит прожуёт.

Хорошая штука.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Туйон сказав:

Тогда берите Mikrotik HEX S.

Нормальный проц, SFP. 5 гиговых портов, POE, USB.

Цена нормальная.

Гигабит прожуёт.

Хорошая штука.

Vpls дома можно поднять и прокинуть портібні влани. То шо надо для юзера.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Туйон сказал:

Тогда берите Mikrotik HEX S.

Нормальный проц, SFP. 5 гиговых портов, POE, USB.

Цена нормальная.

Гигабит прожуёт.

Хорошая штука.

760 igs выбрал, знаком с такой. думаю вполне хватит ее.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, Dimkers сказал:

Ого, нічосі... Оце многоходовачка.

Багатоходівочка тут скоріше в тому, що без палива з російської нафти війна вже давно б закінчилась... Можливо навіть за 3 дні, як казала розвідка штатів. Цього ти хотів/хочеш? 

 

13 часов назад, Dimkers сказал:

а я оце думаю, чого в мене у місті дорогі роблять як не в себе... Відкат під НР потрібен всім... А На передку немає ні дронів, ні грошей на реабілітацію.... Якесь диво твориться. Як казав Оністрат - меджік😃

ти, твої близькі, рідні, оточення і т.д. пішли проголосували за "дороги", а теперь для тебе  "меджік" що їх будують? Скажи чесно, ти зі своїм оточення ходив до мерів, депутатів та інших чиновників з вимогою перестати будувати дороги? Чи це на рівні рознести зраду по інтернету? 

 

13 часов назад, Dimkers сказал:

А теперь скажи - чому ж купівля сотні-другої роЛтерів кінетік(які мейд ін раша) на розетці тебе так парить?

Це адекватна реакція на покупку будь якого ширпотребного товару виготовленого ворогом, який легко можно замінити товарами конкурентів. Правда тут ще й з можливістю зливати інфу про тебе парашці, мати бекдор вдома (чи як його зараз моно називають "клауд" ), чи навіть брати участь у проросійському ботнеті. 

Можливо ви там в якісь зрадойобній бульбашці живете, так з'їзди у столицю, та біля будь якого метро задай питання на кшталт: Якщо у вас буде вибір між дуже схожими {товарами} але які були виготовлені/вирощені у різних країнах, який товар ви оберете? 1. З України. 2. з Парашки, 3. З  Польщі. 

де {товарами} може бути і роутери, і картопля і будь що інше.  

і побачиш, що абсолютна більшість навіть "сльозами" не буде допомогати параші. 

А от чого тобі так кортить допомогти путлеру то вже інше питання... 

 

3 часа назад, andrey326 сказал:

, т.к. не понимаю зачем приплетать к сети нефть.

Все просто. В зрадойобних методичках написано про дороги, нафтопродукти і т.д. от дехто тупо вимикає мозок і починає цитувати ці методички будь де та на будь яку тему. :facepalm:

  • Like 1
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, tkapluk сказал:

Якщо у вас буде вибір між дуже схожими {товарами} 

В тебе, як  ї у купи "вільного народу вілної країни" є вибір - поїхати до Ашану\АТБ\тещі\ТЦ на траліку, пішки, або на власної автівці, яку тре заправити на АЗС. Що ти(та купа інших) вибрав? тількі оце без всіх тіх лозунгів про

2 часа назад, tkapluk сказал:

В зрадойобних методичках написано

 

Бо ці лозунги лунають саме тоді, коли нема що сказати, та єдине шо лишається - опонента робити зрадником:)

 

Я не кажу що ти поганий, я кажу що фапати на роЛтер з розетки, який купують раз в декілька років за 100 баксів,  при цьому заправляти автівку щоб сраку возити на ті самі 100 баксів але кожного тижня - це дуже різні речи. Тому мені досі не ясно чого тебе так коробе від тих роЛтерів, коли ти автівку кожен тиждень заправляешь, при цьому ще й прикриватись тим, що віскові теж на тому паливі їздять :) В них вибору немає, як ти вірно сказав, а ось в тебе, як і у купи інших водіїв - він є. Але зручно ж, та пофік на все інше )))) Но роЛтери - не пофік, тре тезу кинути, як патріот )))

 

2 часа назад, tkapluk сказал:

Чи це на рівні рознести зраду по інтернету? 

Ну та ти тут перший прибіг з лозунгом - "не купуй у рашистів", там налогі на ракети їдуть.... Та я тобі ставлю конкретне питання про паливо та нафту. А ти відразу про зрадойбні методички :)

 

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
38 минут назад, Dimkers сказал:

В тебе, як  ї у купи "вільного народу вілної країни" є вибір - поїхати до Ашану\АТБ\тещі\ТЦ на траліку, пішки, або на власної автівці, яку тре заправити на АЗС. Що ти(та купа інших) вибрав?

 

В мене машина для подорожей, в магазини на ній не їзжу )) Винятком був хіба що був епіцентр коли ремонт робив, але туди і тролейбуси не їздять ) 

Машину влітку не заправляв жодного разу, вона взагалі на продажу стояла... Так що все зрадойобство що ти тут навигадував не має до мене жодного стосунку ) 

Більше того, той заправлений бак це така сама "сльоза" як і роутер. 

38 минут назад, Dimkers сказал:

о ці лозунги лунають саме тоді, коли нема що сказати, та єдине шо лишається - опонента робити зрадником:)

Ватана, що при широкому виборі роутерів топить виключно за ФСБ-ні роутери? Дійсно, де ж тут зрадник? ))

При чому інші аргументи ти свідомо ігноруєш, бо ще й там обісрешся. 😂

38 минут назад, Dimkers сказал:

Ну та ти тут перший прибіг з лозунгом - "не купуй у рашистів", там налогі на ракети їдуть.... Та я тобі ставлю конкретне питання про паливо та нафту. А ти відразу про зрадойбні методички :)

ти дебіл? це питання не має жодного відношення до вибору роутера. :facepalm:

Може ти ще з тих хто сцить у своєму ліфті та палять в ньому кнопки бо депутати щось вкралти?  логіка така сама. 😂

 

Відредаговано tkapluk
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, tkapluk сказал:

мене машина для подорожей, в магазини на ній не їзжу )) Винятком був хіба що був епіцентр коли ремонт робив, але туди і тролейбуси не їздять ) 

Машину влітку не заправляв жодного разу, вона взагалі на продажу стояла... Так що все зрадойобство що ти тут навигадував не має до мене жодного стосунку ) 

Більше того, той заправлений бак це така сама "сльоза" як і роутер. 

Та спиздів би вже що немає автівки, нащо оце оправдуватись як ота шкідлива малолітка :) ?

Виключно для подорожей? Ну та можна для подорожей юзати автобуси... Але ти всеодно вибрав зручність🤣🤣😜😜

 

Но і це все х.уйня насправді. Я казав це все до того, що кожен водій на АЗС спонсує більше ніж та купівля ролЛера, особливо коли масса купляє тплінки/асуси за 20-30 баксів, а ні кінетіка за 100-200.... А ти причипився до того ролтера.

 

Їди оно та на АЗС бастуй, патріот. Особливо коли у подорож збираєся🤣🤣🤣

 

2 часа назад, tkapluk сказал:

Ватана, що при широкому виборі роутерів топить виключно за ФСБ-ні роутери? Дійсно, де ж тут зрадник? ))

При чому інші аргументи ти свідомо ігноруєш, бо ще й там обісрешся.

Ти щось знову сову на глобус натягнути хочеш. По перше я ніде не топив за кінетік, я лише сказав що той кінетік - як крапля в морі в зрівняні з обсягом проданого пального, яке нам завозять  з ЄС.

По друге - які саме аргументи я ігнорую? Що кінетік робили рашісти? Де я таке казав? Я ж про нафту всю дорогу казав, а ти щось там собі понапридумував :)

 

 

2 часа назад, tkapluk сказал:

ти дебіл?

Можу задати аналогічно це питання тобі.

Але ж який в цьому сенс? Коли автівка лише для подорожей та не зміг оформити доставку з Єпіцентру онлайн🤣🤣🤣

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Dimkers сказав:

тплінки/асуси за 20-30 баксів

та ты погоди, ща ещё вспомним что китай поставляет питарды в рашку, и тплинки окажутся зрадой, а там всё докатится и до китайских розеток из магазина

 

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, Туйон сказал:

так это и есть HexS

 

хорошая железка, мне очень нравится

стоит такая на чердаке, есть и другие.
очень расстраивает, что SFP - на понимает, на 100Mb.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 часов назад, Dimkers сказал:

Та спиздів би вже 

нащо мені падати до рівня такого пиздюка як ти? 

 

16 часов назад, Dimkers сказал:

Ну та можна для подорожей юзати автобуси...

Автобуси їздять звісно на іншому палив. 🤡

 

16 часов назад, Dimkers сказал:

Але ти всеодно вибрав зручність🤣🤣😜😜

Я так розумію ти далі райцентру ніколи не подорожував. Бо у порівнянні з древнім пазіком що їде з твого села у найближчий райцентр то звісно зручність... але подорожі це постійний пошук компромісів. І авто тут далеко не завжди панацея і еталон зручності. 

 

16 часов назад, Dimkers сказал:

А ти причипився до того ролтера.

Я лише констатував, що його роблять москалі... і тут ваті як пригоріло. 🙈

 

 

16 часов назад, Dimkers сказал:

По перше я ніде не топив за кінетік,

Дурню, ти своїми виправданнями фсб-шного роутера тупо засрав тему форуму. 

 

16 часов назад, Dimkers сказал:

По друге - які саме аргументи я ігнорую?

  

В 07.12.2023 в 21:02, tkapluk сказал:

При чому спонсорування це не єдиний фактор... Є ще купа всього, починаючи від моральної складової і закінчуючи питаннями безпеки. 

 

16 часов назад, Dimkers сказал:

Можу задати аналогічно це питання тобі.

Задати можеш, але це ж не я створив собі уявний світ наповнений рожевими поні та єдинорогами.

Світ де одна хуйня виправдовує іншу. 

Якщо хтось їде бухим то це не виправдовує тебе що їздить на червноне світло. 

Те що ти їздиш на червноне не виправдовує те що я їзджу з перевищенням швидкості. 

Те що депутати крадуть не виправдовує тебе коли ти назло їм сциш у своєму ж ліфті. 

те що вбивають дуже багато наших хлопців на війні не виправдає якщо хтось згвалтує та вб'є твоїх дітей. Правда ж? і пофігу що на загальній статистиці це теж "сльози" 

і так до безкінечності. 

І звісно коли такий всезнаючий пацан замкнутий в уявному світі приходить на технічний форум і в темі про вибір роутера починає розповідати, що будувати дороги це зрада, то це не цитування зрадойобних методичок а саме твої висновки. 🤡

 

  

16 часов назад, Dimkers сказал:

не зміг оформити доставку з Єпіцентру онлайн

Нахіба її там оформлювати? щоб привезли не те що замовив, зломане, хрін знає куди і щей  дорожче ніж у інших магазинах? Щоб бригада що тобі ремонт робить декілька днів простоювало бо ти вірішив погратись з епіцентром? 

Я з ними награвся ще за часів 27.юа.  Фішка епіцентра що можна приїхати, пощупати, вибрати і зразу з необхідним поїхати. а доставка там - дно. 

Ну і звісно, у розрізі теми, вези те що влазить у пузотерку на вантажному автомобілі що їздить на тому самому паливі але споживає більше 👍

 

Я дивлюсь тобі підгорає, що люди заправляють саме приватні автівки. те що заправляють танки, автобуси та вантажівки тобі ОК. 🤣

 

Відредаговано tkapluk
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Друже, підгорає в тебе :).Ти вже кілька разів образами кинувся, тобто ти себе тримати не можешь, про що ще казати))) 

Ще раз коротесенько:

- ти гнобиш ролетр з РФ

- ти мовчишь, коли їде про закупівлю та юзання палива з РФ

- я не виправдовував ніде купівлю ролтера з РФ, я лише казав про трубу та нафту

- ти виправдовуєш купівлю палива для ремонту в себе вдома, для подорожей, прикриваючись тезою - всі так роблять, навіть ЗСУ! ))))

 

Тепер скажи - як можна бути таким даблфейсовим? Це стосується не лише тебе, на жаль. Де грань між ролтером та нафтою? Для мене - ніде. Для тебе - куча виправдань від "я не їжджу на  автівці" до "танки на нулі їздять на тому паливі"...

 

Розслаб булки. Можна не відповідати на питання та не виправдовуватись, фапая на всіх інших хто заправляє автівки-типу ні я ж один такий. Питання риторичне. Всі вже все поняли.

 

  Гля ще як можна гарно:

2 часа назад, tkapluk сказал:

І звісно коли такий всезнаючий пацан замкнутий в уявному світі приходить на технічний форум і в темі про вибір роутера починає розповідати, що будувати дороги це зрада, то це не цитування зрадойобних методичок а саме твої висновки

І звісно коли такий всезнаючий пацан замкнутий в уявному світі приходить на технічний форум і в темі про вибір роутера починає розповідати, що купувати кінетік це зрада, а заправляти авітвку - це ОК, всі так роблоять. То це не цитування патриотичних методичок а саме твої висновки. 🤡

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

читаю цю ватну маячню та ахуїваю. 

20 часов назад, Dimkers сказал:

Де грань між чорним та білим? Для мене - ніде.

 

image.png.a71dc98472f8d7041eead3a02c47793a.png

 

Треба бути зовсім дебілом, щоб у випадку коли нема чіткої грані ставити знак тотожності. 

Де грань донатити на ЗСУ чи свинособакам? Навіть якщо продасть свій Ланос, еталон зручності, і всю суму задонатить одним чи іншим, то це ж будуть "сльози"  від вартості війнит що для одних, що для інших... відповідно нема різниці? Ну не дебіл? 

і за таке гівно кожен день вмирають наші хлопці та дівчата. 

 

Ватнік сам до мене доїбався за машину, отримав чесну відповідь за результатами якої він знову обісрався, а тепер плачиться що я щось виправдовуюсь. Може просто приклад хуйня? як і все твоє життя, де влада України що будує дороги - зрада, а свинособаки, що їх рунують - перемога? 

 

Ну ок, підійміть, будь ласка, руки хто ще крім цього ображено (таксиста? ) для особистих потреб заправляється на 100 баксів у тиждень? 

Відредаговано tkapluk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

100 баксів = 3750грн.

3750грн/57грн за  1л 95-го=65л

65л/7=9.3л в день😁

 

Скільки там розхід, якщо товктися у пробках?

А якщо їхати на роботу у центр Київа з умовного Обухіва?

4 часа назад, tkapluk сказал:

отримав чесну відповідь за результатами якої він знову обісрався, а тепер плачиться що я щось виправдовуюсь.

Ти щось знову поплутав, це ти там казав що автівка в тебе для подорожей та для Єпіцентру.

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ти просто мастер довести до абсурду. За ці гроші можна зняти квартиру біля роботи і не всирати життя в машині ) 

 

на тобі мою витрату по заправкам у часи до вторгнення:

675419034_.thumb.jpg.fdff28d8a6723e68750b2c4ccd2330b9.jpg 

Кожна цифра - заправка, там де цифри накладаються - якась подорож. 

Як би видно, що між подорожами заправка десь раз у  декілька тижнів - місяць, багато з яких по пів бака ) 

І це баржа з повним приводом на якій нефіга не зручно у місті, до цього на Гольфу-сараї у такому режимі витрата була здебільшого до 5л. 

 

 

Ну і не так давно у пабліках проскакувало: 

Цитата

1% багатіїв планети викидають в атмосферу більше СО2, ніж найбідніші 66%.

 

Richest 1% account for more carbon emissions than poorest 66%

 

Не наштовхує на думки, що ти не до тих доїбався бо заправки пересічного це ті самі "сльози"?  😀

Особливо в Україні де по кількості авто на душу населення ми пасем задніх в порівнянні із всім цивілізованим світом... 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, tkapluk сказав:

ти просто мастер довести до абсурду. За ці гроші можна зняти квартиру біля роботи і не всирати життя в машині ) 

 

на тобі мою витрату по заправкам у часи до вторгнення:

675419034_.thumb.jpg.fdff28d8a6723e68750b2c4ccd2330b9.jpg 

Кожна цифра - заправка, там де цифри накладаються - якась подорож. 

Як би видно, що між подорожами заправка десь раз у  декілька тижнів - місяць, багато з яких по пів бака ) 

І це баржа з повним приводом на якій нефіга не зручно у місті, до цього на Гольфу-сараї у такому режимі витрата була здебільшого до 5л. 

 

 

Ну і не так давно у пабліках проскакувало: 

 

Richest 1% account for more carbon emissions than poorest 66%

 

Не наштовхує на думки, що ти не до тих доїбався бо заправки пересічного це ті самі "сльози"?  😀

Особливо в Україні де по кількості авто на душу населення ми пасем задніх в порівнянні із всім цивілізованим світом... 

по моему ты не понял суть доебашек, весь смысл в том что мы боимся взять вонючий кинетик за 2к грн (условно), кричим про зраду и всё прочие, но при этом тратим сотни тысяч в год на топливо, которое к нам попадает из парашки, а это вообще всё, в цену товара в магазине встраивается стоимость его доставки до магазина, тобишь в основном цена за топливо, тобишь платим русне получается, да что там топливо когда крупнейшие сети магазинов закупали камеры с руснявым софтом, и это то после 14 года то, как итоге до сих пор русня может палить через эти камеры что хотят 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, otchem сказал:

по моему ты не понял суть доебашек, весь смысл в том что мы боимся взять вонючий кинетик за 2к грн (условно), кричим про зраду и всё прочие, но при этом тратим сотни тысяч в год на топливо,

Одне іншому не заважає, так само як одна хуйня не виправдовує іншу. З такими ватними випадами можна довести до абсурду все що завгодно. 

Допустимо завтра на всіх заправках країни буде тільки святе американське паливо... хай і втридорога. Вата змінить теорію і почне кричати щоб не купляли парашну продукцію? 🤣 чи проблема таки не в тому що у нас на заправках? і це лише привід позрадойобити зігравши на руку параші? При чому звідки у нас паливо на заправках ніхто точно не знає ) 

 

Я тут зразу згадував про культуру споживання у Європі, коли вони намагаються споживати переважно свої продукти. 

Нам потрібно менше слухати вату, що всіма доступними методами буде топити за ватні продукти, і будувати свою культуру де по можливості товарів з параші буде мінімум.... 

 

При чому ти сам згадав про безпеку... в камерах. Думаєш з роутерами по іншому?  Так нахіба в даних умовах так рвати сраку за ці роутери? :facepalm:

Відредаговано tkapluk
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@tkaplukось ти вроде все гарно пишешь, але до @otchemвсе бистріше дойшло...

 

Скажи куди діває паливо Німеччина, яка скоротила виробництво скрізь(як в принципі усі країни ЄС у зв'язку з кризою, інфояцією та збільшеннм відсоткових ставок ЦБ), але збільшила закупівлю у Індії? А Індія у свою чергу збільшила закупівлю у рашці.

Звісно НІХТО тебе в откриту не скаже що то паливо саме з рашки. Але ж треба якось дебет з кредитом сводити. Ну немає стільки палива у ЄС щоб покрити свій ринок та ще наш... Вони працюють в цьому напрямку, але на лютий 22-го - ні. Зараз - також ні.

З газом таж сама бадяга. Тому нема жодного прильоту по трубі. Бо не витягують на своїх та на тих, що припливають. Казати в новинах можна що завгодно. Але факт є факт. Майже 2 роки війни і жодного прильоту. А по єє підстанціями строчили як не в себе. Дива та й годі :) Що заважає нашим "випадково" уе.бати по трубі? Реверс перестане працювати? :)  А рашці? Бабло перестане текти? 100% договорняк, тільки сліпий це не бачить.

 

Зрада тут них до чого. Повір мені. Вимкни телеграм та ТВ/ютуп на вихідні та помиркуй сам над усім цим.

Та яка зрада? Ти хоч думай, який сенс тут в темі про ролтер це розганяти? На форумі, який чітають три каліки... Та якщо ти не помітив- я не агітую ни до чого, та не створюю ніякі теми, а лише висказав на твоє "не купуй рашистске". Но тебе це так крутонуло, що я здивувався :)

 

Стосовно культури споживання - все наче вірно. Але нафти у нас своєї - немає в тіх об'ємах що потрібні. Сорян. Вибор так собі- або пішки тягай на горбу, або кобилу запрягай, або купуй що дають и не зайобуй звідкі вона :) Якщо не закупати, то наступний ремонт ти будешь робити купуючи матеріали не в Єпіцентрі, а рубаючи дерева в посадці та ковиряя глину на річці ))) А їжа буде бігати в тебе во дворі, та рости на огороді на балконі)))

Як не хош, але так само як і в автопрому, та ще богато іншого. Но то вже тема для інших спорів.

 

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, tkapluk сказав:

При чому ти сам згадав про безпеку... в камерах. Думаєш з роутерами по іншому?  Так нахіба в даних умовах так рвати сраку за ці роутери?

с камер можно увидать места прилетов, с роутера не особо выйдет знаешь ли, пароли тырить тоже не выйдет за счет того то большая часть сайтов ща https, разве что трафик будут мониторить куда ходит, толку от такого 0

5 часов назад, tkapluk сказав:

такими ватними випадами можна довести до абсурду все що завгодно.

пора осознать что не все готовы себе флаг украины на лбу рисовать и усиратся за каждую проданную из рашки сигарету, если наше правительство готово бабло лярдами выкатывать в рашку, чего тогда пукать?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 08.12.2023 в 15:08, Туйон сказал:

так это и есть HexS

image.png.2f46798e8f67c35d9106ea0be9e7c35b.png

хорошая железка, мне очень нравится

 

В 09.12.2023 в 00:26, carver сказал:

стоит такая на чердаке, есть и другие.
очень расстраивает, что SFP - на понимает, на 100Mb.

 

Тоже вполне устраивает на 80-100 пользователей.

eth1.thumb.png.b1575b239fb9333177a77a4dcffdc427.png

 

Даже нет необходимости спешить ставить 4011)

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, otchem сказал:

роутера не особо выйдет знаешь ли, пароли тырить тоже не выйдет за счет того то большая часть сайтов ща https, разве что трафик будут мониторить куда ходит, толку от такого 0

С ролтеров нормальные пацаны делают проксики, а если совсем тупенькие - то ботнет для доса. Но это все тоже дичь на фоне летних новостей про ТВ приставки с Китая, коих просто ебейшее число в сравнении с всраными кинетиками.

 

 

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...