Перейти до

потрібен працівник (можливо два) в Ковелі (Волинь), в Атраком (обслуговування волоконно-оптичних кабелів)


Рекомендованные сообщения

8 часов назад, KaYot сказал:

И много у тебя барист работает?

Работу ищешь и готов к переезду? :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ну можна з тої Ниви ще бензин зливати ;))

Тобто людина не має гарантованого вільного часу? А як особисте життя? Чи просто захотілось відпочити, попити пивасика та вимкнути телефон. А там бац - і кабель десь порвався. Я сам пр

Так це проблема не бізнесу а людей, які погоджуються на такі роботи іти працювати. Якби такі як ви прийшли вам сказали 16 к ви сказали б Гудбай і так 20 кандидатів от тоді б наступному запропонувалиб

Posted Images

В 19.12.2023 в 11:36, imbiter сказал:

Для малого районного центру цілком нормальна ЗП.

Вставлю свої 5 копійок. Це була нормально зп до війни. Зараз це просто ......ноу комент

В 19.12.2023 в 17:43, BenedicT сказал:

То щось ви на тяжолом люксє :) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/dovgostrokova-orenda-kvartir-kovel-IDR9pmD.html і на пивас з каптоплею лишається.

Ну з урахуванням комуналки і тд залишається мабуть лише на картоплю без пиваса 

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
годину тому, Paramotor сказав:

Вставлю свої 5 копійок. Це була нормально зп до війни. Зараз це просто ......ноу комент

Ну з урахуванням комуналки і тд залишається мабуть лише на картоплю без пиваса 

ну можна з тої Ниви ще бензин зливати ;))

  • Like 2
  • Haha 4
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

мужики, я ж не запитую вашу думку про рівень цієї зарплати. Я й сам добре розумію, який це рівень, але маємо те, що маємо. Я і сам працюю тут за цю зарплату. Хоча до війни "втік" звідси з посади начлаба в Польщу, де ясне діло, отримував знаааачно більше. Але війна застала тут (приїхав в гості)...
Я міг тут оголошенні скорчити загадкову "морду ліца" і не вказувати взагалі ніякої суми, а писати щось на кшталт "по результатах співбесіди", чи "ріень зарплати конкурентний", чи утопічні цифри типу "45к", як недалеко в сусідній темі, але не бачу в тому сенсу. Я не маркетолог і не відділ кадрів... І рівень зарплати встановлюю не я 🤷‍♂️ 
Нам потрібна людина там, тому пишу як є. І це не для того, щоб читати ваші іронії і сарказми, а для того, щоб люди відразу розуміли всю суть і вирішували для себе, без задавання дурних запитань.

  • Like 4
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 минут назад, Євгеній сказал:

мужики, я ж не запитую вашу думку про рівень цієї зарплат

Та що теперь? Нізя ничого писати?

Ну давай по чеснику скільки тут вакуха висить? Скільки вона на ЛОХ.УА? Що там? Черга є з рабів?

Ну ось якщо немає, то тре робити висновки.

Хочете поймати студента? Та він краще с'єбез Волині на Польщу, поки є змога... А переселенцю за такі гроші лише на Ролтоні сидіти....

 

До тебе питань немає. Є питання логічні до Атракома.

Наприклад на тієї ділянці прокладено кабель 96ОВ. Нехай половина це аренда сірих ОВ, а половина це cwdm/dvdm лямбди. На одному волокні можна настрагати нехай 100 каналів dwdm.

Яка середня ціна за оренду сірого ОВ та аренду лямбди - кожен знає.

 

А теперь карти на стіл - людина яка буде обслуговувати ділянку отримує 14-15К?

Відредаговано Dimkers
  • Like 3
  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
5 часов назад, Dimkers сказав:

Та що теперь? Нізя ничого писати?

Можна. Уточнення про роботу, контакти... Але ну точно не потрібно мені розповідати те, що я і сам знаю. Хочеш похоліварити про рівні зарплат? - створюй окрему тему, навіть почитаю з задоволенням
 

5 часов назад, Dimkers сказав:

Ну давай по чеснику скільки тут вакуха висить?

одну добу всього лиш.

 

5 часов назад, Dimkers сказав:

Скільки вона на ЛОХ.УА?

з чого ти взяв, що вона взагалі там розміщувалась?  До речі, дякую за ідею ;)
 

5 часов назад, Dimkers сказав:

До тебе питань немає. Є питання логічні до Атракома.

ну так з Атракома тут лише я 😀

5 часов назад, Dimkers сказав:

Яка середня ціна за оренду сірого ОВ та аренду лямбди - кожен знає.

я не знаю. І що? А які витрати в Атракома ти теж мені розповіси? Ну щоб вже як рахувати, то рахувати...

 

5 часов назад, Dimkers сказав:

А теперь карти на стіл - людина яка буде обслуговувати ділянку отримує 14-15К?

я та людина. І мої колеги такі люди. І отримуємо ми хто стільки ж, хто на тисячу-дві більше. Я в даний момент інженер, варю, міряю, протоколи роблю, проекти, ужгоджую різні питання з органами влади, підприємствами, і т.д. Не за 45к, а за 16. Раб? - можливо. Ну комусь же потрібно вам трафік давати...
А вакансія в цій темі на людину, від якої вимагається рівень знань ПТУ, чи і того нижче. І коло обов'язків в неї не трішки більше, ніж в охоронця автостоянки. 

ПиСи: і будь добрий, сховай ту х..ню під спойлер

Відредаговано Євгеній
  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Євгеній сказал:

Хочеш похоліварити про рівні зарплат? - створюй окрему тему, навіть почитаю з задоволенням

Хочу тут.

2 часа назад, Євгеній сказал:

ПиСи: і будь добрий, сховай ту х..ню під спойлер

Я художник, я так бачу 🤣

 

Стосовно всього іншого - навіть писати ничого не хочу. Та не буду.

Якщо вам ОК, то чому я вас повинен у чомусь переконувати....

 

ПыСы. Атраком трафік не надає. Ну це якщо чесно. Фізіку/логіку для нього - так.

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 19.12.2023 в 14:12, be4v15 сказал:

долго не искал- так по быстрому https://www.glassdoor.com/Job/us-fiber-engineer-jobs-SRCH_IL.0,2_IN1_KO3,17.htm

80к в год, +-6к в месяц

так тут в два раза больше . только в гривнах

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, Євгеній сказал:

я не знаю. І що? А які витрати в Атракома ти теж мені розповіси? Ну щоб вже як рахувати, то рахувати...

 

Проблема українського бізнесу всі хотять мати 200% прибутку і платити зп працівникам 20 грн . Ну давайте відвертно Атраком має чистого прибутку явно не 20% Можна рахувати довго витрати але факт буде фактом 

  • Like 5
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, Євгеній сказал:

я та людина. І мої колеги такі люди. І отримуємо ми хто стільки ж, хто на тисячу-дві більше. Я в даний момент інженер, варю, міряю, протоколи роблю, проекти, ужгоджую різні питання з органами влади, підприємствами, і т.д. Не за 45к, а за 16. Раб? - можливо. Ну комусь же потрібно вам трафік давати...

відвертно якщо за те що ви написали ви отримуєте 16 к грн ви не раб ви дебіл. без образ. Ось ви "отримуєте" (при умові що це правда) 16 к грн а керівники Атракому сидять і ржуть з таких як ви отримуючи по умовних 20 к уе (не здивуюся що і більше) 

А ваші "комусь треба давати трафік" виглядає як випрадовування недоречне взагалі

І мабуть лише в мене скаладається все більше думка що ТС працює явно не за 16 к ?))))) Бо якось дуже сильно рве дупу за такі гроші)))))  

Короче в сучасних реаліях України на мій погляд за ті обов"язки які про себе написав ТС він має реально отримувати ну....30+ не менше 

 

  • Like 6
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Він може і працює за 16К, але ще пиздить солярку с автівки на 20К, та ще може таксує на робочому авто 😃

Є в мене знайомий. Як став головним інженером на Волі - солярку пиздив дай бог, та монтажником засилав до кентів у першу чергу, та юзав їх на "своїх підрядах". Але спалили на солярій, та попросили.

Зараз наче у Хоумнеті/Даті працює....

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 минут назад, Dimkers сказав:

Він може і працює за 16К, але ще пиздить солярку с автівки на 20К, та ще може таксує на робочому авто 😃

Є в мене знайомий. Як став головним інженером на Волі - солярку пиздив дай бог, та монтажником засилав до кентів у першу чергу, та юзав їх на "своїх підрядах". Але спалили на солярій, та попросили.

Зараз наче у Хоумнеті/Даті працює....

зварки 50 грн/штк воно?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, Євгеній сказал:

А вакансія в цій темі на людину, від якої вимагається рівень знань ПТУ, чи і того нижче. І коло обов'язків в неї не трішки більше, ніж в охоронця автостоянки. 

Але є нюанс. Людина має бути на зв'язку 24/7/365?

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Emelie сказал:

зварки 50 грн/штк воно

Він варити не вміє. Тільки керувати та добазарюватись

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, DerJaeger сказав:

Але є нюанс. Людина має бути на зв'язку 24/7/365?

 

Кожну секунду. Це ж Атраком. Він не працює на своєму кабелі тільки там, де його окупували. Там людей не залишилось за нашими законами. Не дай бог його оккупант юзатемо, хоча він і так, як з'ясувалося киїівстар доїть мама не горюй.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
В 22.12.2023 в 12:29, Paramotor сказав:

Короче в сучасних реаліях України на мій погляд за ті обов"язки які про себе написав ТС він має реально отримувати ну....30+ не менше 

повністю згоден. От якби так платили, я б не рванув в Польщу

В 22.12.2023 в 12:23, Paramotor сказав:

Проблема українського бізнесу всі хотять мати 200% прибутку і платити зп працівникам 20 грн .

саме так і я давно кажу. В цьому проблема український "бізнесменів".
Але тут он, бачу, мало хто з цим згоден. бо на їхній планеті зарплати по 45-80к

А ми явно з різних планет, бо на моїй планеті таких зарплат ніхто не платить. Не лише Атраком, а взагалі ніхто

Відредаговано Євгеній
  • Like 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, Євгеній сказал:

А ми явно з різних планет, бо на моїй планеті таких зарплат ніхто не платить. Не лише Атраком, а всі

Так це проблема не бізнесу а людей, які погоджуються на такі роботи іти працювати. Якби такі як ви прийшли вам сказали 16 к ви сказали б Гудбай і так 20 кандидатів от тоді б наступному запропонувалиб 20-25 А так всі по принципу "знайдемо лоха" на таку ЗП

Ось приклад я перед війною думав пошукати роботу (чому я це вирішиві ми це опустимо це не для форуму) шукав роботу на керівника середньої ланки і вище. Так от компанія київсрал шукала на позицію "Керівник з регіонального розвитку по роботі з бізнесом" якось так. Суть 

1. Зп як завжди не написано але пройти співбесіди потрібно Ну думаю полюбому мінімум 25-30 к повинно бути. Пройшов 2 годинну співбесіду кажуть все гуд ви нам дуже підходите коли можете розпочати роботу. Я вже невитримав і кажу ви може зп вже назвете барабанна дробь....15к грязними🤣я після того ледве втримався, щоб не засміятися. Сказав допобачення На питання що не так я просто відповів все не так і я шукаю роботу від 30 і менше невіть не розглядаю крапка. 

Можливо знайшли лоха я впевнений от тому і проблема 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Paramotor сказал:

Якби такі як ви прийшли вам сказали 16 к ви сказали б Гудбай і так 20 кандидатів от тоді б наступному запропонувалиб 20-25 А так всі по принципу "знайдемо лоха" на таку ЗП

В концлагере эсэсовец забегает в один барак:
- У вас молдаване есть?
- Нету.
Бежит во второй:
— Молдаване есть?
Ему отвечают:
- Их только что повели в газовую камеру.
Фашист ломицца в газовую камеру, там уже дверь закрывается, он еле успевает ногу подставить. Кричит:
- Молдаване есть?
- Есть!
- Ванну кафельной плиткой выложить можете?
- Не вопрос, две марки за одну плитку.
Эсэсовец:
- Бл#, дорого! Давайте по одной марке за плитку...
Молдаване:
- Ногу убрал нах!

  • Like 2
  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
2 часа назад, Paramotor сказав:

Так це проблема не бізнесу а людей, які погоджуються на такі роботи іти працювати.  

...

Сказав допобачення На питання що не так я просто відповів все не так і я шукаю роботу від 30 і менше невіть не розглядаю крапка. 

дякую, посмішив 😄
Твій приклад доводить якраз мою тезу, а не твою ;) Бо ти мав розповісти байку, коли ти сказав свою ціну, і вони погодились! А розповів про "ногу убрал нах!"

Є становлений рівень зарплат по країні. "ринком" становлений, так би мовити. І як би ти не випендрювався, які б ти плакати мрій собі на стіни не малював, ти не зміниш загальну ситуацію. Аж допоки не настане дефіцит кваліфікованої робочої сили! Аж допоки не настане дефіцит на ринку праці! І коли той сраний "бізнесмен" почне розуміти, що працівника потрібно втримати, бо інакше його бізнес буде страждати, доти і будуть люди тікати в інші країни. Поляки їдуть в Німеччину, Францію, ми їдемо в Полянцію, і т.д. І це не залежить від нашої кваліфікації, чи наших забаганок, а лише від розуміння "бізнесмена".
А "бізнесмен" розуміє все просто - "не подобається? - вали! За воротами черга бажаючих на твоє місце". І плювати йому на те, якого рівня ти спеціаліст.

Так, якби я не мав сім'ї, не мав кредитів, не мав обов'язків, я б теж ногами по дверях гримав і понтувався б . Але діти не кормляться твоїми понтами, їм хлібчика треба, кашки. А її за щось купувати потрібно. От тому і йдем на ту зарплату, яку дають.
Або їдемо за кордон, на іншу "планету"

 

Відредаговано Євгеній
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
34 минуты назад, be4v15 сказав:

- Ногу убрал нах!

Прям в тему анекдот))

Человек предлагает среднюю ЗП за непыльную работу руками. Не администратору, не программисту и даже не сварщику. Водителю по факту.

А тут крик что в штатах больше платят, что за идиотизм.

  • Like 2
  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Але є й інша сторона. Яка теж впливає на "ціну нашої праці", а в результаті на нашу "ціну"

Ми (ви) то самі що робите? Піднімаєте вартість своєї професії? 
"- за скільки ви варите?
- за ХХХ

- о, дорого... Мені "там" сказали, що вони за хх зварять..
- ок. Тоді ми за 20грн зваримо"

ні? нема такого?

"- а ви виміри робите?
- робим
- а протоколи?
- ну, в нас лише китайський тестер... Але ми намалюємо, що вам потрібно!"

і таких прикладів валом

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, ss25 сказал:

на західній атракому кабель ріжуть частіше ніж у центрі тож доведеться махати лопатою не раз на місяць

+-и закопан он не так как у многих провайдеров максимум на пол метра а там минимум метр. а то и метр тридцать а если еще и с координатами муфт пролёт то мазоли на руках будут как у молодого бойца .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 23.12.2023 в 13:47, KaYot сказал:

Человек предлагает среднюю ЗП за непыльную работу руками. Не администратору, не программисту и даже не сварщику. Водителю по факту.

ну как не пыльную- предполагается что раб не может даже бокал пива выпить, т.к. сел за стол- тут херакс обрыв кабеля и надо лететь в течение 8 часов его починить, копать мерзлую землю на полтора метра потом варить кабель и т.д.

 

если водителем- таксист легко заработает 15к в месяц даже на арендованой тачке, при этом откатался- выключил приложение и спи спокойно. А это дорогого стоит...

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...