Jump to content

Recommended Posts

Posted
В 07.09.2024 в 13:57, Mobil сказав:

 

Які контентогенератори у вас є в публічному обміні?

Всі що підключені, наприклад Гугл.

Posted (edited)
В 07.09.2024 в 13:57, Mobil сказав:

 

Які контентогенератори у вас є в публічному обміні?

Гугл та Амазон та ще певні кількість дрібних хостерів.

 

Якщо учасник обміну не бажає щось отримувати то може використати відповідне комюніті.

 

В RUDAKi-IX немає поділу на локальний чи глобальний обмін, є лише один обмін "Всі-всім". Якщо учасник має вибіркову політику то він взагалі не приймає участь в обміні, а лише має можливості будувати приватні влан між іншими учасниками, відповідно таких не включаємо в as-set.

 

В 16.08.2024 в 10:03, RUDAKI-IX сказав:

Також діє безкоштовний період підключення в 3міс., на нашу думку цього достатньо щоб підключиться і проаналізувати та вирішити чи потрібно.

 

 Даний період буде діяти лише для тих учасників які підключилися до 1.11.2024, учасники далі не будуть мати безкоштовно періоду, тому зараз просто оптимальний час подати заявку на підключення і отримати змогу протестувати послугу і визначитися чи треба таке підключення зараз. Забігаюсв наперед щодний учасник поки не відключився.

Edited by RUDAKI-IX
  • 2 months later...
Posted

photo_2024-11-28_16-26-17.jpg.684423e49c939d730af106314461056a.jpg

 

🖤 В RUDAKi-IX чорна п'ятниця аж 7 днів! 🖤

В період з 28.11.2024 по 06.12.2024 року діє спеціалізована пропозиція щодо вартості порту - знижка 88%.

 

Детальніше:

https://t.me/rudaki_ix/22

 

Гарна можливість для підключення тим хто сімнівається!

  • 1 month later...
Posted

В зв'язку із змінами щодо вартості підключення до ІХ, з 1.03.2025 року буде збільшена вартість організації підключення. 

 

Хто подасть заявку до вказаної дати - ціна буде залишатися 500 грн (навіть якщо включення буде протягом року) 

 

Примутні на наступних майданчиках https://www.rudaki-ix.net/dc-rudaki-ix/ також підключення по всій країні можливе через діючих учасників обміну 🎉

 

Хто там вагається саме час розпочати)))

 

Всім гарного вечора та мирного неба.

Posted
3 часа назад, RUDAKI-IX сказав:

В зв'язку із змінами щодо вартості підключення до ІХ, з 1.03.2025 року буде збільшена вартість організації підключення. 

 

Хто подасть заявку до вказаної дати - ціна буде залишатися 500 грн (навіть якщо включення буде протягом року) 

 

Примутні на наступних майданчиках https://www.rudaki-ix.net/dc-rudaki-ix/ також підключення по всій країні можливе через діючих учасників обміну 🎉

 

Хто там вагається саме час розпочати)))

 

Всім гарного вечора та мирного неба.

 

Ми вже давно зрозуміли що Ви примутні... 

 

poplavskyj-givno.jpg.212adb492b18a071920be0bf57664c07.jpg

  • Haha 3
Posted
2 минуты назад, H_U_L_K сказав:

 

Ми вже давно зрозуміли що Ви примутні... 

 

poplavskyj-givno.jpg.212adb492b18a071920be0bf57664c07.jpg

Зато Поплавський співав пісні Українською мовою коли вся Естрада була на московській, так що можна сказати що він випередив свій час років так на 10. Подумайте )) 

Posted

«Вы здесь не увидите классический список участников …», бо їх Бл# нема

IMG_6099.jpeg

  • Haha 1
Posted
40 минут назад, melvin сказав:

бо їх Бл# нема

Все там є, клікаєте ще раз мишкою і знаходите потрібну інформацію, якщо вона звичайно потрібна. 

Posted
9 минут назад, Туйон сказал:

Главное что Кузя есть)

Уже стоит задуматься о подключении ))

А що Кузя має якісь переваги ?

Posted

youtv_logo_bl_ukr.png.d29c43f152bfc89fdddc9205a070a225.png

 

До мережі обміну трафіком RUDAKi-IX приєднався Медіасервіс «youtv».

Компанія «youtv» працює на Українському ринку ОТТ телебачення.

Надає контент 370+ телеканалів на будь-який смак.

 

https://youtv.ua/

 

Вітаємо!

 

Posted
4 часа назад, RUDAKI-IX сказав:

youtv_logo_bl_ukr.png.d29c43f152bfc89fdddc9205a070a225.png

 

До мережі обміну трафіком RUDAKi-IX приєднався Медіасервіс «youtv».

Компанія «youtv» працює на Українському ринку ОТТ телебачення.

Надає контент 370+ телеканалів на будь-який смак.

 

https://youtv.ua/

 

Вітаємо!

 

Новина про УТГ буде завтра)? 

Posted
В 27.01.2025 в 19:13, Інет.укр сказав:

Новина про УТГ буде завтра)? 

Все вірно, UTG також в ІХ. Також всі бажаючі можуть скористатися варіантом "Remote IX" через УТГ, в в даному випадку діють спеціальні пропозиції на включення із сторони RUDAKi-IX.

  • 4 weeks later...
Posted

Вітаю.

 

З 1 березня 2025 року відбувається зміна вартості підключення, включення через фізичний порт 5000 грн, через учасника ІХ - 500. Також, змінена вартість порту на швидкості 1 Гбіт/с для столиці до 950 грн на міс. 

 

За лютий точка обміну поповнилась двома учасниками 🎉  та сервером точного часу який працює також і по IPv6. 

 

 

 

 

Posted
10 часов назад, Diter_ua сказал:

с чем связано повышение у всех цен из марта месяца?

С покращенням, как всегда )

  • Like 1
Posted
11 часов назад, Diter_ua сказал:

с чем связано повышение у всех цен из марта месяца?

Наскільки Я зрозумів ціни стали дешевше, а дорожчає все бо електрика дорожчає, і більшість ДЦ ціни піднімають регулярно.

  • 1 month later...
Posted (edited)
В 27.02.2025 в 08:56, Туйон сказав:

С покращенням, как всегда )

Так відбувається в більшості випадків. 

 

Кількість учасників точки обміну трафіку становить більше 25 учасників 🎉.

 

🌱 Весна - саме час переглянути свої можливості і спробувати RUDAKi-IX.

 

Нагадуємо що можливість включення мідним або оптичним включенням є можливим практично на всіх майданчиках столиці за вигідною ціною 🍬 це гарний шанс почати взаємовигідне партнерство 😍

 

 

 

Edited by RUDAKI-IX
  • 4 weeks later...
Posted

Христос Воскрес!

 

Щиро вітаємо Вас із світлим святом Великодня!

 

Нехай це свято принесе у ваші домівки мир, добро, злагоду та благополуччя, а серце наповниться теплом, надією та вірою в краще.

 

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, родинного затишку, натхнення у щоденній праці та нових звершень!

 

З вдячністю за плідну співпрацю —
команда RUDAKi-IX

Posted
В 26.02.2025 в 22:22, Diter_ua сказал:

с чем связано повышение у всех цен из марта месяца?

дєньгі нужни

В 27.02.2025 в 09:43, ntp сказал:

Наскільки Я зрозумів ціни стали дешевше, а дорожчає все бо електрика дорожчає, і більшість ДЦ ціни піднімають регулярно.

у більшості ДЦ вартість електрики рахується окремо як відшкодування на експлуатацію інфраструктури

  • Like 1
  • 3 months later...
Posted

Кількість учасників постійно зростає як і об'єми трафіку, підключення можливе на більшості майданчиків та ДЦ столиці, а в містах Львів, Рівне, Житомир включення можливе через партнерів за вагідними умова 😜.

 

Також можно спробувати тестове включення. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...