RUDAKI-IX Posted September 17, 2024 Author Posted September 17, 2024 В 07.09.2024 в 13:57, Mobil сказав: Які контентогенератори у вас є в публічному обміні? Всі що підключені, наприклад Гугл.
RUDAKI-IX Posted September 24, 2024 Author Posted September 24, 2024 (edited) В 07.09.2024 в 13:57, Mobil сказав: Які контентогенератори у вас є в публічному обміні? Гугл та Амазон та ще певні кількість дрібних хостерів. Якщо учасник обміну не бажає щось отримувати то може використати відповідне комюніті. В RUDAKi-IX немає поділу на локальний чи глобальний обмін, є лише один обмін "Всі-всім". Якщо учасник має вибіркову політику то він взагалі не приймає участь в обміні, а лише має можливості будувати приватні влан між іншими учасниками, відповідно таких не включаємо в as-set. В 16.08.2024 в 10:03, RUDAKI-IX сказав: Також діє безкоштовний період підключення в 3міс., на нашу думку цього достатньо щоб підключиться і проаналізувати та вирішити чи потрібно. Даний період буде діяти лише для тих учасників які підключилися до 1.11.2024, учасники далі не будуть мати безкоштовно періоду, тому зараз просто оптимальний час подати заявку на підключення і отримати змогу протестувати послугу і визначитися чи треба таке підключення зараз. Забігаюсв наперед щодний учасник поки не відключився. Edited September 24, 2024 by RUDAKI-IX
RUDAKI-IX Posted December 3, 2024 Author Posted December 3, 2024 🖤 В RUDAKi-IX чорна п'ятниця аж 7 днів! 🖤 В період з 28.11.2024 по 06.12.2024 року діє спеціалізована пропозиція щодо вартості порту - знижка 88%. Детальніше: https://t.me/rudaki_ix/22 Гарна можливість для підключення тим хто сімнівається!
RUDAKI-IX Posted January 13, 2025 Author Posted January 13, 2025 В зв'язку із змінами щодо вартості підключення до ІХ, з 1.03.2025 року буде збільшена вартість організації підключення. Хто подасть заявку до вказаної дати - ціна буде залишатися 500 грн (навіть якщо включення буде протягом року) Примутні на наступних майданчиках https://www.rudaki-ix.net/dc-rudaki-ix/ також підключення по всій країні можливе через діючих учасників обміну 🎉 Хто там вагається саме час розпочати))) Всім гарного вечора та мирного неба.
H_U_L_K Posted January 13, 2025 Posted January 13, 2025 3 часа назад, RUDAKI-IX сказав: В зв'язку із змінами щодо вартості підключення до ІХ, з 1.03.2025 року буде збільшена вартість організації підключення. Хто подасть заявку до вказаної дати - ціна буде залишатися 500 грн (навіть якщо включення буде протягом року) Примутні на наступних майданчиках https://www.rudaki-ix.net/dc-rudaki-ix/ також підключення по всій країні можливе через діючих учасників обміну 🎉 Хто там вагається саме час розпочати))) Всім гарного вечора та мирного неба. Ми вже давно зрозуміли що Ви примутні... 3
RUDAKI-IX Posted January 13, 2025 Author Posted January 13, 2025 2 минуты назад, H_U_L_K сказав: Ми вже давно зрозуміли що Ви примутні... Зато Поплавський співав пісні Українською мовою коли вся Естрада була на московській, так що можна сказати що він випередив свій час років так на 10. Подумайте ))
melvin Posted January 13, 2025 Posted January 13, 2025 «Вы здесь не увидите классический список участников …», бо їх Бл# нема 1
RUDAKI-IX Posted January 13, 2025 Author Posted January 13, 2025 40 минут назад, melvin сказав: бо їх Бл# нема Все там є, клікаєте ще раз мишкою і знаходите потрібну інформацію, якщо вона звичайно потрібна.
RUDAKI-IX Posted January 16, 2025 Author Posted January 16, 2025 В 13.01.2025 в 21:50, melvin сказав: «Вы здесь не увидите классический список участников …», бо їх Бл# нема https://www.rudaki-ix.net/members/
Чучундра Posted January 18, 2025 Posted January 18, 2025 10 часов назад, H_U_L_K сказал: Прям амазон и гугл прислали заявки? Між ними зараз іде драка за те хто перший приєднається 2
Туйон Posted January 19, 2025 Posted January 19, 2025 Главное что Кузя есть) Уже стоит задуматься о подключении )) 1
ntp Posted January 19, 2025 Posted January 19, 2025 9 минут назад, Туйон сказал: Главное что Кузя есть) Уже стоит задуматься о подключении )) А що Кузя має якісь переваги ?
RUDAKI-IX Posted January 27, 2025 Author Posted January 27, 2025 До мережі обміну трафіком RUDAKi-IX приєднався Медіасервіс «youtv». Компанія «youtv» працює на Українському ринку ОТТ телебачення. Надає контент 370+ телеканалів на будь-який смак. https://youtv.ua/ Вітаємо!
Інет.укр Posted January 27, 2025 Posted January 27, 2025 4 часа назад, RUDAKI-IX сказав: До мережі обміну трафіком RUDAKi-IX приєднався Медіасервіс «youtv». Компанія «youtv» працює на Українському ринку ОТТ телебачення. Надає контент 370+ телеканалів на будь-який смак. https://youtv.ua/ Вітаємо! Новина про УТГ буде завтра)?
RUDAKI-IX Posted January 29, 2025 Author Posted January 29, 2025 В 27.01.2025 в 19:13, Інет.укр сказав: Новина про УТГ буде завтра)? Все вірно, UTG також в ІХ. Також всі бажаючі можуть скористатися варіантом "Remote IX" через УТГ, в в даному випадку діють спеціальні пропозиції на включення із сторони RUDAKi-IX.
RUDAKI-IX Posted February 26, 2025 Author Posted February 26, 2025 Вітаю. З 1 березня 2025 року відбувається зміна вартості підключення, включення через фізичний порт 5000 грн, через учасника ІХ - 500. Також, змінена вартість порту на швидкості 1 Гбіт/с для столиці до 950 грн на міс. За лютий точка обміну поповнилась двома учасниками 🎉 та сервером точного часу який працює також і по IPv6.
Diter_ua Posted February 26, 2025 Posted February 26, 2025 с чем связано повышение у всех цен из марта месяца?
Туйон Posted February 27, 2025 Posted February 27, 2025 10 часов назад, Diter_ua сказал: с чем связано повышение у всех цен из марта месяца? С покращенням, как всегда ) 1
ntp Posted February 27, 2025 Posted February 27, 2025 11 часов назад, Diter_ua сказал: с чем связано повышение у всех цен из марта месяца? Наскільки Я зрозумів ціни стали дешевше, а дорожчає все бо електрика дорожчає, і більшість ДЦ ціни піднімають регулярно.
RUDAKI-IX Posted March 28, 2025 Author Posted March 28, 2025 (edited) В 27.02.2025 в 08:56, Туйон сказав: С покращенням, как всегда ) Так відбувається в більшості випадків. Кількість учасників точки обміну трафіку становить більше 25 учасників 🎉. 🌱 Весна - саме час переглянути свої можливості і спробувати RUDAKi-IX. Нагадуємо що можливість включення мідним або оптичним включенням є можливим практично на всіх майданчиках столиці за вигідною ціною 🍬 це гарний шанс почати взаємовигідне партнерство 😍 Edited March 28, 2025 by RUDAKI-IX
RUDAKI-IX Posted April 20, 2025 Author Posted April 20, 2025 Христос Воскрес! Щиро вітаємо Вас із світлим святом Великодня! Нехай це свято принесе у ваші домівки мир, добро, злагоду та благополуччя, а серце наповниться теплом, надією та вірою в краще. Бажаємо Вам здоров’я, щастя, родинного затишку, натхнення у щоденній праці та нових звершень! З вдячністю за плідну співпрацю — команда RUDAKi-IX
Чучундра Posted April 21, 2025 Posted April 21, 2025 В 26.02.2025 в 22:22, Diter_ua сказал: с чем связано повышение у всех цен из марта месяца? дєньгі нужни В 27.02.2025 в 09:43, ntp сказал: Наскільки Я зрозумів ціни стали дешевше, а дорожчає все бо електрика дорожчає, і більшість ДЦ ціни піднімають регулярно. у більшості ДЦ вартість електрики рахується окремо як відшкодування на експлуатацію інфраструктури 1
RUDAKI-IX Posted August 4, 2025 Author Posted August 4, 2025 Кількість учасників постійно зростає як і об'єми трафіку, підключення можливе на більшості майданчиків та ДЦ столиці, а в містах Львів, Рівне, Житомир включення можливе через партнерів за вагідними умова 😜. Також можно спробувати тестове включення.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now