mlevel Опубліковано: 10 березня, 2011 Автор Опубліковано: 10 березня, 2011 Питання до тих хто організував IPTV в своїй мережі? Чи є у Вас договора з каналами, ліцензія?
logic Опубліковано: 10 березня, 2011 Опубліковано: 10 березня, 2011 тебе взяли и ответили что нету........
mlevel Опубліковано: 10 березня, 2011 Автор Опубліковано: 10 березня, 2011 Цікавить чи буде згода від Discovery чи інших зашифрованих каналів на ретрансляцію, коли я не використовую дорогих CAS систем?
ankos Опубліковано: 10 березня, 2011 Опубліковано: 10 березня, 2011 Цікавить чи буде згода від Discovery чи інших зашифрованих каналів на ретрансляцію, коли я не використовую дорогих CAS систем? Если будиш им платить сразу за 1 тыс. абонов, плюс купиш у них оборудование за 900 у.е. думаю небудут. Это за Discovery. А так в большинстве каналы нетакие привередливые!!!
mlevel Опубліковано: 10 березня, 2011 Автор Опубліковано: 10 березня, 2011 Цікавить чи буде згода від Discovery чи інших зашифрованих каналів на ретрансляцію, коли я не використовую дорогих CAS систем? Если будиш им платить сразу за 1 тыс. абонов, плюс купиш у них оборудование за 900 у.е. думаю небудут. Это за Discovery. А так в большинстве каналы нетакие привередливые!!! Під обладнанням за 900 у.о. Ви маєте на увазі картки доступу?
ankos Опубліковано: 11 березня, 2011 Опубліковано: 11 березня, 2011 Цікавить чи буде згода від Discovery чи інших зашифрованих каналів на ретрансляцію, коли я не використовую дорогих CAS систем? Если будиш им платить сразу за 1 тыс. абонов, плюс купиш у них оборудование за 900 у.е. думаю небудут. Это за Discovery. А так в большинстве каналы нетакие привередливые!!! Під обладнанням за 900 у.о. Ви маєте на увазі картки доступу? Я маю наувазі тюнер+картка! Я колись пробував з ними домовитись про трансляцію, але не купляти їхній тюнер, так і не вдалось! Той послав їх далеко, підключили National Geografic, тіж самі передачі за меньші грорші. Хоча для старту Діскавері добре в сенсі маркетингу, всі чули про нього.
mlevel Опубліковано: 11 березня, 2011 Автор Опубліковано: 11 березня, 2011 Тобто вони не вимагають ставити відповідну систему умовного доступу для IPTV?
ankos Опубліковано: 11 березня, 2011 Опубліковано: 11 березня, 2011 Тобто вони не вимагають ставити відповідну систему умовного доступу для IPTV?<br> Вони вимагають щомісячних звітів про кількість абонентів, що переглядають їхній канал, але не менше ніж 1000 абонентів! Так було колись. Тепер незнаю яка точно у них мінімальна планка! В любому випадку тобі треба звязуватись з ними і говорити.
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас