Перейти до

Оплата клієнтами за інтернет


Рекомендованные сообщения

Приват? Да вы что! Как можно вообще ЭТО , простите, ГОВНО, сравнивать с сервисом "платежки"? Они работают через раз, приват 24 вообще отстой (хотя задумка классная), очередя возле терминалов, в касе платежи не принимают если нет приватовской карты, если есть то комиссия 5 грн . И контрольный в голову - один терминал на город, который работает через раз.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Осенью глючело неделю, больше проблем не замечал.

Смстема работает напряму. с Вашим билингом,

отсюда, инет должен быть и у них и у Вас в рабочем состоянии,

дальше если Ваша билинговая система не справляется, интернет канал перегружен, сервак лежит, то будут грабли.

Но по крайней мере,

это банк который растет,

можно и через приват24, можно и через кассу, но речь идет о купюроприемниках,

если у Вас в городе банкомат один, у нас почти во всех более менее крупных магазинах,

никто не парит моск, сколько у тебя абонов хоть один,

это прямой платеж, на расчетный счет провайдера, а все остальные - посредники, стрелятся с ними себе дороже.

и т.д....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Ждав я з моря погоди... тобто появи свого логотипу на терміналах, так і не дождався - типу через банк Фамільний...

Вирішив попробувати напряму. А саме, 24нонстоп. За 2-3 години стикував свій білінг з їхньою системою, відтестував. Все настільки зручно, що відчуваю себе ідіотом, через попередній договір :) На сайті у відкритому вигляді мережа терміналів, а також асортимент послуг, які можна оплатити, по областях :) і чого другі інфу ховають?

Система тестування дуже зручна, візуальна емуляція термінала)) ssl на відміу від сокетів...

Сьогодні дав добро, вислав доменти - на понеділок-вівторок обіцяли запхати логотип :)

От така радісна пятниця. А все тому, що не володів інформацією... (я от думаю собі, багато хто юзає галімий інтернет, бо про кращий просто не знає, і думає що так має бути, і стільки воно коштує)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ждав я з моря погоди... тобто появи свого логотипу на терміналах, так і не дождався - типу через банк Фамільний...

Вирішив попробувати напряму. А саме, 24нонстоп. За 2-3 години стикував свій білінг з їхньою системою, відтестував. Все настільки зручно, що відчуваю себе ідіотом, через попередній договір :) На сайті у відкритому вигляді мережа терміналів, а також асортимент послуг, які можна оплатити, по областях :) і чого другі інфу ховають?

Система тестування дуже зручна, візуальна емуляція термінала)) ssl на відміу від сокетів...

Сьогодні дав добро, вислав доменти - на понеділок-вівторок обіцяли запхати логотип :)

От така радісна пятниця. А все тому, що не володів інформацією... (я от думаю собі, багато хто юзає галімий інтернет, бо про кращий просто не знає, і думає що так має бути, і стільки воно коштує)))

А ти працюєш з ПДВ? чи ні? Я хотів зними заключити угоду на СПД без ПДВ, вони дали відповідь, що не працюють з такими спд.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А ти працюєш з ПДВ? чи ні? Я хотів зними заключити угоду на СПД без ПДВ, вони дали відповідь, що не працюють з такими спд.

на єдиному. Нічого подібного, в них навіть є перелік документів окремо для СПД на єдиному)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

СПД на єдиному? А чому ти вирішив, що для отримання платежів готівкою потрібен касовий апарат ?

ну... можна і чеки вручну заповнювати :( оригінал клієнту, копія собі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...