Перейти до

RB-751 2Hn


Рекомендованные сообщения

Всім привіт.

 

Недавно отримали в руки довгоочікуваний девайс RB-751 2Hn. Роутборд як роутборд, але якщо чесно, то щось не дуже мені подобається робота вайфай модуля на внутрішній(х) антені(х) - якось нестабільно. Хоча може щось робив не так.

Хто вже юзав такий девай і може поділитися досвідом в плані роботи вайфай?

 

Якщо комусь цікаво то викладаю фотки девайса без штанів (вибачайте за якість фото).

post-15863-0-21715500-1319612141_thumb.jpg

post-15863-0-14238400-1319612152_thumb.jpg

post-15863-0-18037700-1319612160_thumb.jpg

post-15863-0-50714700-1319612172_thumb.jpg

post-15863-0-96355800-1319612180_thumb.jpg

post-15863-0-34845400-1319612189_thumb.jpg

post-15863-0-74862600-1319612198_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Потрібно було брати TP-link TL841ND

 

Здай де взяв і забери гроші .

Та ні :)

Суть в тому, що потрібен функціонал мікротіковський.

Та й взяли девайс на свій страх і ризик на пробу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

open-wrt зі схожим функціоналом

http://wiki.openwrt....link/tl-wr841nd

http://wiki.openwrt.org/doc/start

Навіть є аналог полінга , пакет фротлі

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

і все таки...

хто може підказати - чи існують "рідні" зовнішні антени для 751?

То ж на борді є MMCX роз’єм, можна підключити будь-яку антену.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

і все таки...

хто може підказати - чи існують "рідні" зовнішні антени для 751?

То ж на борді є MMCX роз’єм, можна підключити будь-яку антену.

Це ясно, але яка антена туди підійде , що вона виглядала естетично ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

это точно))) а зачем родную антенку ищите? пигтейл и цепляйте на здоровье любые на ваш вкус))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дивує, невже так важко/дорого було впаяти зовнішній роз'єм типу RP-SMA? Є ж купа готових антенок під нього!

Заплатити за роутер 80 уо, купити антену і ще щось паяти?

Я не лінивий , але за такі гроші роутер повинен бути закінченим рішенням.

В деяких наших абонентів(в тому числі в корпабонентів) в якості роутерів стоять 750/750Ж.

Проблем не було жодних. Тому вважаю ціну 750 адекватною.

 

В одного нашого абонента (друг фірми) стояв самий дешевший Tp-link з вайфай.

Все було ок.

Якось цей абонент побачив в нас в офісі 751 і запитав, що це за роутер.

Хтось йому жартома ляпнув, що це самий крутий роутер в галактиці. Абонент почав просити продати йому девайс.

Домовились, що даємо йому спробувати на декілька днів , якщо все ок , то він купить.

Через 2-3 години роутер був принесений назад по причині, що "погано ловить вайфай".

Цей юзер задав логічне запитання - який понт платити 80 у.о. за "поганий вайфай"?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Дивує, невже так важко/дорого було впаяти зовнішній роз'єм типу RP-SMA? Є ж купа готових антенок під нього!
Заплатити за роутер 80 уо, купити антену і ще щось паяти?

 

Я висловився риторично, і щодо виробника. Мене дивує, що мікротік вирішив застосувати екзотичний, як для пересічного користувача, роз'єм.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хорошо что латыши разрабатывают....если б делали Эстонцы - мы б пол года думали б куда RJ-45 подключать к мега-роутеру :lol:

З.Ы. сори за офтоп.

 

по MMCX верно. Практичней было использовать RP-SMA.

Ддля них пипеток хватает от 2 dbi и выше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Дивує, невже так важко/дорого було впаяти зовнішній роз'єм типу RP-SMA? Є ж купа готових антенок під нього!
Заплатити за роутер 80 уо, купити антену і ще щось паяти?

 

Я висловився риторично, і щодо виробника. Мене дивує, що мікротік вирішив застосувати екзотичний, як для пересічного користувача, роз'єм.

Перепрошую, я спочатку вас невірно зрозумів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

open-wrt зі схожим функціоналом

http://wiki.openwrt....link/tl-wr841nd

http://wiki.openwrt.org/doc/start

Навіть є аналог полінга , пакет фротлі

Получилось пакет фротлі заюзати? Там досить не погана ідея, серверну частину можна поставити на сервер під лінукс. На 741 тп-лінку , як я його не мучав не вийшло заюзати фротл, пакет зібрався, поставився норм, а робити не хоче.....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поставив його на базу + антена TP-Link всенаправлена 15 ДБі.... і капєц! чи несумісності в протоколах... чи в чому причина. В клієнтів TP-Link 5210g, сигнал -84, і 1.0/1.0 МБіт, чому так? Поставив його в режим G only і відбуваються якісь приколи. Може він відправляє сигнал зовнішньою антеною, а приймає внутрішньою інтегрованою... підкажіть, як його налаштувати, щоб конектити до нього G клієнтські точки?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поставив його на базу + антена TP-Link всенаправлена 15 ДБі.... і капєц! чи несумісності в протоколах... чи в чому причина. В клієнтів TP-Link 5210g, сигнал -84, і 1.0/1.0 МБіт, чому так? Поставив його в режим G only і відбуваються якісь приколи. Може він відправляє сигнал зовнішньою антеною, а приймає внутрішньою інтегрованою... підкажіть, як його налаштувати, щоб конектити до нього G клієнтські точки?

 

нашел что на базу поставить :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

to snapback.pngКузьменко

 

у меня тоже так. решил приконектить 751у к микторику...на столе все ок...поехал за 600 метров от базы, включил внешнюю антену сигнала вообще нет...на сколько я правильно понимаю переключение антен во вкладке HT antenna a, antenna b...но переключение антенны не действует на сколько я все правильно понимаю.......с антенно фидерным все ОК...до этого в качестве клиента там стояла тплинк 501....сигнал отличный...а 751 по ходу просто ловит на свою внутренню антену и не важно антенна а или б.....хоть бери и паяй туда напрямую проводок на плату

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

Помогите пожалуйста в настройке RB751U-2HnD

1й мой девайс на микротике. Поэтому не кидайте помидоры. Подход к настройке я вроде уловил, хотя не исключено что не правильно ))) Настроил Wireless интерфейс, к нему прикрутил созданный мною Security интерфейс. В меню Adresses добавил статический ай-пи от куда роутеру брать инет. Создал интерфейс DHCP сервера для wlan1, к нему прикрутил созданный мною пул ай-пишников. В итоге девайсы видят защищенную сеть, но при попытке к ней подключиться - 3 года конектятся, но в итоге судя по всему не получают ай-пи.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поставив його на базу + антена TP-Link всенаправлена 15 ДБі.... і капєц! чи несумісності в протоколах... чи в чому причина. В клієнтів TP-Link 5210g, сигнал -84, і 1.0/1.0 МБіт, чому так? Поставив його в режим G only і відбуваються якісь приколи. Може він відправляє сигнал зовнішньою антеною, а приймає внутрішньою інтегрованою... підкажіть, як його налаштувати, щоб конектити до нього G клієнтські точки?

у меня такая же фигня с 751-ым, ставил к всенаправленной, расстояние 3 км, на клиенте антенна 24-ка - то появляется в registration, то исчезает, сигнал -85, когда в буллете был -70 ....

мало того, еще в MMCX разъем на микротике не влазит ни один мой пигтейл на N-type, пришлось корпус подрезать...

что-то в 751-ом не доработано по поводу второго выхода, может просто мощность не соответствует заявленной ...

 

пробовал сканировать эфир, увидел соседский укртелефон по вай-фаю с уровнями -80, хотел его в некоторых случаях использовать как второй резервный канал, но в режиме station и других вообще не законнектился (видимо сам модем далеко находится, микротик его видит, а обратно нет)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...