Перейти до

С празником защитника.


Рекомендованные сообщения

Так, я не служив, Так як я не є військовим, стати захисником Вітчизни я можу лише у випадку, не дай Боже, громадянської чи світової війни.

Щоб це святкувати треба бути хворим на голову.

Мене завжди дивували такі люди як ти, у таких як тебе типів діагноз- дебілізм.

Пояснюю: Ти вистави це як пропаганда, СССР виставила 23 лютого як перемогу над всіми включаючи УПА. НУ і де твоє УПА і СССР вони розпалися, ні одного ні другого немає. З ким ти воюєш ????З вітряками як Дон Кіхот (хоча по твоїх постах ти такого не знаєш). Зараз повині боротися за нашу сучасну Україну, відстоювати інтереси тих хто живе зараз а не колись в 20-х- 80-х роках. Ведешся на розводи сучасних політиків які кажуть шо УПА / Комуністи - були самі правильні, при тому умовчують шо вони відстоююють зараз от тобі і діагноз. Я б тобі міг привести факти про твоїх сраних бендерівців, які мені розказувала моя рідна баба, (хоча скажеш шо то були переодіті НКВДісти знаю наперед) , як вони себе правильно вели, але на відміну від тебе в мене олія в голові є і цього робити небуду. І даже якшо ти створиш тему шо "Народження УПА відсвяткуємо", я нічого не напишу, бо я не страдаю дебілізмом - в кожного своя думка. Таких як ти параноїків треба банити на таких форумах як цей. Є інші форуми де ти можеш висловити свої погляди і тебе пітримають. Да прадіда(куркуль-просто працьовитий) мого НКВДісти заганяли(хотіли арештувати і він переховувався) шо він вмер в скирті, дід мій воював в РККА і загинув в 44 на західній Україні, ще одного діда посадили да копієчну розтрату на декілька років і після виходу із зони переховувався шоб його Славна Армія УПА не демобілізувала в Почесні свої лави і батько служив мене а лавах збройних сил СССР. Це так до роздумів Чого от, не розшифрували матеріали сучасні (даже ющ, ярий українець) архіви КГБ хто писав кляузи, докладні з фаміліями і скількох людей з їх подачі відправили...... по населених пунктах, хайби знало село/місто знало "своїх героїв" може даже ще живі, а діють тільки віртуальними даними ??? Серед моїх друзів є такі в яких твої погляди співпадають з твоїми, зато ми можем злегка поспорити , на старі політичні теми, але ми залишаємося друзями. При тому якшо я телефоную і зі мною розмовляють по російскій мові я завжди зозмовляю по українській !!! бо це моя рідна мова і вонамені подобається більше за російську, да на форумах я пишу на російській, бо ще з 98 г коли перший раз долучився до мережі Інтернет я писав по російскій і міняти свої звички не збираюся, так і буду писати по російскій. А для мене це перш за все це свято свято ЧОЛОВІКА і політика мені до одного місця, і жінки мене вітали сьогодні як чоловіка, захистника при цьому ніхто і незгадав шо в якомусь 19 чи 17 році хтось когось переміг. Да і з друзями ми випили по чарці за "чоловіків", згадали хдо де служив, до речі я в арміїї не служив, тільки відтарабанив 3роки в МВС, як казав мій старший товариш це тобі буде замість арміїї, так воно і вишло.

Як на мене elephant потрібно для початку дати попередження за політику, а подальшому забанити якшо буде виступати на політ. теми.

Хто зі мною згоден будь ласка поставте мені скромний "+"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Особисто для мене сувєтські свята,це не є свято.Тут і так всім відомо як комуністи любили нашу вітчизну.Розкажіть "нам" будь ласка про це свято.Розкажіть трошки історії...Нам цікаво послухати.Можливо я помиляюсь.Переконайте.

Переконувати? А хто вас, вуйко, на ті савецьки свята кликав? Чужинці на цьому святі не потрібні.

Якщо "тут і так всім відомо...", то сиділи би собі у схроні під смерекою, смоктали буряківку та не чіплялися до перехожих.

Про вітчизну теж облиште, зайве. Вона у нас була трохи більше, ніж глобус Станіславського воєводства.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Братья не стоит ссориться по этому поводу. Для кого праздник пусть отмечают, для кого нет, есть другие даты, которые никто не запрещает отмечать (29 січня, 14 жовтня и т.д.). От наших споров, по этому поводу, легче никому не станет. Историческую справедливость мы здесь всё равно не установим, в виду того, что каждый по разному воспринимает некоторые события. Поэтому, давайте лучше общаться по теме и смотреть в будущее. Прошлое всё равно не изменить, нравится нам там что-то или нет. А то уже 20 лет, вместо того, чтобы строить будущее мы всё спорим о прошлом. Ну было всё у нас, довольно сложная история. От этого никуда не уйти.

Но мы должны стараться сейчас, чтобы нашим детям потом не пришлось спорить о наших действиях. Давайте делать так, чтобы в будущем наши потомки гордились, нашими достижениями.

Будьте здоровы!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зараз повині боротися за нашу сучасну Україну, відстоювати інтереси тих хто живе зараз а не колись в 20-х- 80-х роках.

Хто зі мною згоден будь ласка поставте мені скромний "+"

Бу-га-га!

Не. то что это из военного праздник плавно перетекает в общемужской - понятно. Согласен, так всегда было.

А за "сучасну".... нельзя ли в этом месте поподробнее?

Что и от кого защищать? Чьи и какие интересы отстаивать?

 

Р.S. идя навстречу пожеланиям трудящихся, + я Вам поставил :)

Відредаговано MICROWATT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хто що і від кого захищає? Хто що святкує? Щось нічого не ясно.

Можливо того танка якого ще повністю не роздерибанили на металолом від злодіїв захищає? З ким воюємо? Хто воює? Не великий подвиг вирити окоп...

1. Не було мене на світі в ті часи коли йшла 2 світова. Та і великої більшості теж.

2. Німці краще ставилися до нас ніж ми до своїх, а про "москалів" взагалі мовчу. Гляньте на німців і гляньте на нас. Людина не знавша історії ніколи б не подумала що це ми переможці.

3. Коли в останнє хтось брав зброю в руки і захищав країну?

4. Як будемо захищати чим і від кого? "А тех, хто хоть раз окоп полного профиля вырыл - с Праздником!" - якщо ми комусь і станемо потрібні, то все що зможемо зробити - це вирити отой окоп і сидіти в ньому як ті щурі, бо нема з чим воювати. Ми не взмозі виграти війну ні проти кого хто б вирішив окупувати нашу країну. З одним калашом і саперною лопаткою не повоюєш. Не 19 століття.

5. Нам навіть ворог би того не зробив, що зробили ми самі собі. Я просто впевнений, що програвши 2 світову ми б зараз жили набагато краще. Бо німець би трохи вправи мозги. Толку з того, що ми формально незалежні якщо ми скоти на скотобойні. І з нас всі соки витягують свої.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ставлю Вам Sloboda скромний плюсик, бо здається мені Ви говорите щиро, емоційно і може тому не зрозуміло часом і не зовсім по темі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мені одне прикро.Хтось щасливий від того,що збулась мрія Бандери про незалежну Україну.У нас своїх свят достатньо.Хто ще досі хоче і цінує "празднікі" не нашої держави.

"Sloboda. А для мене це перш за все це свято свято ЧОЛОВІКА і політика мені до одного місця"Так це свято і виникло на політичному підгрунті.Давайте я буду вам в очі плювати і лампочкою світити,а ви будете говорити що дощ падає і сонце світить,"і назвемо святом весни,і будемо вас вітати".Вам і так не важливо.Головне весна і пташки співають.До речі ваш дідусь вам вдячний не був би.І жаль що тема мови для вас лише на рівні звички.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Братья не стоит ссориться по этому поводу. Для кого праздник пусть отмечают, для кого нет, есть другие даты, которые никто не запрещает отмечать (29 січня, 14 жовтня и т.д.). От наших споров, по этому поводу, легче никому не станет. Историческую справедливость мы здесь всё равно не установим, в виду того, что каждый по разному воспринимает некоторые события. Поэтому, давайте лучше общаться по теме и смотреть в будущее. Прошлое всё равно не изменить, нравится нам там что-то или нет. А то уже 20 лет, вместо того, чтобы строить будущее мы всё спорим о прошлом. Ну было всё у нас, довольно сложная история. От этого никуда не уйти.

Но мы должны стараться сейчас, чтобы нашим детям потом не пришлось спорить о наших действиях. Давайте делать так, чтобы в будущем наши потомки гордились, нашими достижениями.

Будьте здоровы!

З вами згоден.Але вихід є.Треба сідати і писати спільну історію.Не "нашу і вашу",а спільну.Потім тиснути один одному руки і будувати країну.Але є люди яким це не вигідно,які весь час будуть сіяти хаос ділити країну і тримати людей в омані.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я отслужил 2 года срочной, в советской армии, в России, Костроме.

Служило нас там 200 человек, с Иванофранковска, институт нефти и газа, и Ровенский институт инженеров водного хозяйства.

Учился я в институте УИИВХ, в Ровно.

Давал я присягу, защищать советский народ,

присягу давал советскому народу.

Меня призывают предать свою честь и типа нарушить присягу.

 

Теперь вопрос, кому нужен предатель?

 

Морально, я не имею права, прийти в УПА,

грош мне цена - предателю, будете ли вы спокойно спать когда я прийму ночное дежурство?

Как человек здравомыслящий, я не могу переступить через свою совесть,

подвергать опасности бойцов УПА.

А вдруг у меня опять планка упадет и я всех вас порежу?

Нет ребята, хоть я и принал присягу Украины, после распада СССР,

я не имею морального права менять лагерь,

максимум что я могу, это остатся нейтральным.

А новое поколение, это их выбор.

 

Еще один момент, по вот тем роликам.

Крутые пацаны, мне как то побарабану, серьга в ухе, волосы ниже плечь,

это их выбор, и скажем тот же древний рыцарь имел аналогичный прикид.

Но вопрос в другом.

Вот как то выставляется в этом ролике, какая то мутная заслуга,

создается даже впечитление, что мужики в свое время развалили союз и теперь герои.

Но вопрос в другом, кто развалил союз и где?

 

Развалили союз москали, в самом логве советской империи в Москве.

То к чему призывают те ролики, к халяве?

Мол учитесь падать на хвост.

 

Ну и в конце,

как проведеш 23 февраля, так и встретиш 8 марта.

Хотя 8 марта, это наверно тоже табу.

В жизни людей, просто должно быть определенное количество празников в году,

и пофиг как они называются.

Иначе с сапкой и ляжеш.

 

И еще, призывая других к терпимости, Богу, будьте терпимы сами, не делайте так, как делали москали!

Уважайте чужую религию, ведите чесную конкуренцию на идеологическом фронте.

Иначе чем Вы отличаетесь от Их?

Если у кого то Бог Исус, Аллах, Бендера, Сталин или просто день советской армии,

дайте спокойно людям помолиться, выполнить обряд,

за свою веру, за своих товарищей, которые отстаивали ценности своей религии.

Это гарантировано Конституцией.

 

ps.

Кстати когда мы приехали в дивизию, в Костроме, 1983 год, 3 часа ночи,

шла колона через КПП.

С переди на КПП, с солдат ктото крикнул - что столица Украины.

Кто то спереди брязнул - Львов.

И потом, на КПП периодически спрашивали - что столица Украины,

а так как задние слышали что сказали Львов,

то практически все отвечали Львов.

Потом меня вызывали в особый отдел и опять задали вопрос про столицу, я ответил Львов.

Замполит был в шоке, говорит, тыж с донецка, какой Львов?

Говорю а как я должен отвечать на дебильный вопрос? Вы прикалывается, я прикалываюсь.

Вот так прошла моя первая ночь службы с советской армии.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Что и от кого защищать? Чьи и какие интересы отстаивать?

В первую очередь свою семью и свои интересы(бизнес). Во вторую соседа/колеги/знамомого, и т.д.

Ну и пяный сосоед идя домой прошелся по грядке и поломал несколько кустов с помидорамы , а я - завтра загоню трактор соседу на участок и переорю его огород, а послезавтра родственник соседа спалит мою хату и кому легче от этого будет ???? Не проще сесть за общий столь и поржать с соседа как он пяный лез через мой огород и те самые помидоры поломал, вместе випить и закусить, да еще вместе и на рыбалку поехать, обсудить дела и поделится опытом измены женам???? Собственнок чему веду: нам нужно обеденятся и делится опытом помогать друг другу, и будем мы тогда силой, вот даже по последней теме о "людях в черном" и др. темах, видно что вместе мы сила, а сраться на полит. темы - последнее и конченое дело.

А вообще Павлобору РЕСПЕКТИЩЕ (если когдато будет возможность обязательно познакомлюся лично) и 1.05 - 50 клиентов будут лишены "вконтакта".

Для elephant - я шо думаю те і говорю/пишу.

П.С. а аварта в мене така бо в мене піонермережа, хоча з усіма ліцензіями і доками (це людям в чорному, о в мене дома вінда піратська і охвіс 2003 тоже пуратський).

А вообще "локал" какбы "домашний форум" , таких сейчас мало, здесь и подскажут и реально помочь могут. И давайте не будем превращать его в срач потому что когдато монголо-татары захватили русь, для этого есть другие форумы.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Что и от кого защищать? Чьи и какие интересы отстаивать?

В первую очередь свою семью и свои интересы(бизнес). Во вторую соседа/колеги/знамомого, и т.д.

Спасибо. понятно.

Говорят, когда умирает американец, по нему пробегают финальные титры с рекламой...

Когда вуйкам снится смерть, они видят как все село торжественно и печально несет гроб на кладбище. И в тот момент, когда проносят мимо соседского курятника с неба ударяет молния и уничтожает клятых соседских курей, которые в позапрошлом году потоптали им огород.

У Вас - по-французски. Они тоже в 40-м разбежались по своим магазинчикам и кафешкам, жалюзи на окнах поопускали, чтобы защитить свой бизнес, но не Францию. А армия по численности и вооружениям была не слабее немецкой.

 

Корень проблемы в порядке расположения жизненных ценностей. В здоровом обществе свое - на последнем месте. Потому что, потеряв общее, свое теряют автоматически.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Что и от кого защищать? Чьи и какие интересы отстаивать?

В первую очередь свою семью и свои интересы(бизнес). Во вторую соседа/колеги/знамомого, и т.д.

Ну и пяный сосоед идя домой прошелся по грядке и поломал несколько кустов с помидорамы , а я - завтра загоню трактор соседу на участок и переорю его огород, а послезавтра родственник соседа спалит мою хату и кому легче от этого будет ???? Не проще сесть за общий столь и поржать с соседа как он пяный лез через мой огород и те самые помидоры поломал, вместе випить и закусить, да еще вместе и на рыбалку поехать, обсудить дела и поделится опытом измены женам???? Собственнок чему веду: нам нужно обеденятся и делится опытом помогать друг другу, и будем мы тогда силой, вот даже по последней теме о "людях в черном" и др. темах, видно что вместе мы сила, а сраться на полит. темы - последнее и конченое дело.

А вообще Павлобору РЕСПЕКТИЩЕ (если когдато будет возможность обязательно познакомлюся лично) и 1.05 - 50 клиентов будут лишены "вконтакта".

Для elephant - я шо думаю те і говорю/пишу.

П.С. а аварта в мене така бо в мене піонермережа, хоча з усіма ліцензіями і доками (це людям в чорному, о в мене дома вінда піратська і охвіс 2003 тоже пуратський).

А вообще "локал" какбы "домашний форум" , таких сейчас мало, здесь и подскажут и реально помочь могут. И давайте не будем превращать его в срач потому что когдато монголо-татары захватили русь, для этого есть другие форумы.

 

1. Це просто жесть. Тобто сусід напився і причинив вам матеріальну і можливо моральну шкоду, а ви замість того щоб насваритися на нього будете далі його поїти? Чого смішоного в тому, що сусід будучи в сильному алкогольному спянінні поломав вам помідори? Я розумію, що мова взагалі не про те, але приклад ви вибрали дурацький.

2. Діло в тому що 80-90% сусідам на вас не просто плювати, а вони будуть раді коли вам буде погано. Тому я не патріот, тобто не ідіот. Україна не заслужила того щоб я за неї проливав кров. Вже в свій час багато проливали крові інші які боролися за неї. Тепер вони стали нашими ворогами. "Подивіться на нього – він сьогодні в ударі!

Правда, без вишиванки та без шароварів...

Він – один серед тих, хто готовий до бою,

Серед тих, хто готовий стати героєм.

Він пройшов крізь вогонь, переплив через воду –

Все заради вітчизни, заради народу.

Із мільйонами інших він пішов воювати –

Усі полягли, а він лишився стояти.

Та одразу ж поглине пафосна лава,

Понавісять медалі, кричатимуть: „Слава!”...

Він житиме довго, він житиме дорого,

Але стане нашим внутрішнім ворогом."

Якщо ми ненавидимо один одного і живемо як гамно, то як ми зможемо захиститися від зовнішніх ворогів? Хватить з мене цього абсурдного псевдопатріотизму. Ті хто кричать, що вони захисники і патріоти насправді тільки і можуть, що понтами розкидатися. А коли прийде час діяти, то позалазять в нори і будуть там сидіти. Я не знаю що я буду робити коли почнеться війна, але точно не країну захищати. Захищати себе близьких і людей які не заслужили такого, але не заради України.

Знаєте. Я не вірив в "українського сусіда" до тих пір поки мої ж сусіди не почали переключатися до конкурентів. Я не міг цього збагнути. Як так. Я ж біля вас як біля розбитого яйця бігав. Сусіди ж. Надавав якісні послуги з самим кращими умовами. В 10 вечора приходив і дивився чого скайп не працює чи чого сторінки не грузяться. І на тобі. "Та це ж Київстаа-аа-р". Знову ж питаюся. То кого захищати? "Віримо чужим, своїм не довіряємо,

Розводимо руками – маємо, що маємо!

Сьогодні братаємося, щоб завтра продати.

Кум іде на кума, брат іде на брата."

От і вся наша Україна. Хто винен в усіх наших бідах? Ми самі і винні. Ми не вибираємо де нам народитися, але в праві вибирати як нам жити і що захищати. Я б дуже хотів, щоб моя країна була однією з найкращих в світі. Але я всього одне незначне звено. Я не можу вимагати від інших жити так як вважаю за правильно і так як би того хотілося мені. Тому в даному випадку в мене немає іншого вибору як вибути з ланцюга. Я не вписуюся в українське суспільство. Я не терплю халявщиків, халтури, пияків, наркоманів і "дебілів". А таких 90% населення.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2. Діло в тому що 80-90% сусідам на вас не просто плювати, а вони будуть раді коли вам буде погано. Тому я не патріот,

Ага. есть такое мировоззрение. Именно потому сусиды должны жить отдельно от нас. Своим трудом и своими маленькими радостями.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Как гражданин РФ, проживающий на Украине, мне сложно ввязываться в ваши распри, я не могу понять о чем вы ругаетесь. Уже 20 лет Украина движется самостоятельно.

Бросьте вы эту ругань, на крайний случай ругайте москалей (вкладывая в это понятие каждый свое) :rolleyes:.

Я отслужил 7 лет, присяге не изменял (Павлвбора понимаю и поддерживаю).

А 23 февраля - праздник для тех кто "в теме", их и поздравляю, остальным повод получить на халяву дезодорант.

С праздником всех кого это касается.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2. Діло в тому що 80-90% сусідам на вас не просто плювати, а вони будуть раді коли вам буде погано. Тому я не патріот,

Ага. есть такое мировоззрение. Именно потому сусиды должны жить отдельно от нас. Своим трудом и своими маленькими радостями.

 

Это не мировозрение. Это действительность и одна из причин бедности и разрухи в стране.

 

Я не притримуюся думки, що я повинен бажати сусідам зла, тому що вони не бажають добра мені. Тому не треба придумувати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я не могу понять о чем вы ругаетесь. Уже 20 лет Украина движется самостоятельно.

Понятно. Тут многие родились прямо в движении, мало чего помнят.

Так поясню, что 20 лет назад она не в гипсе лежала, таки двигалась. Производила тонну зерна и тонну стали на жителя. Строила свои корабли и самые большие самолеты в мире. И много кое-чего еще. Была посильнее какой-нибудь франции.

А сегодня? Ну да, шевелится самостоятельно на костылях кредитных... Картошку в Египте одалживает...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...