Перейти до

BGP 10G Soft Router Своими руками v1.0


Рекомендованные сообщения

42 минуты назад, Ajar сказав:

По моім розрахункам для XL710  максимум 58-59 гбит/c  ( FD ~29гбит/c ), більше не пропустить шина PCIe v3 ,  в жовтні приїде ще карта якраз буде 2 сервака  з 2х40 , спробую затестити.

Немного не так.

8x pcie 3.0 может 60гбит, шина дуплексная нет разницы в одну сторону гонять или в 2.

Но у xl710 двухпортовой есть более интересное ограничение - для разводки 2 портов используется коммутатор с пропускной способностью, внезапно, 50гбит/с.

Итого 50G на плату.

Відредаговано KaYot
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 477
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Сорри за оффтоп, но в данной теме оффтоп уже сплошной...     На Украинском форуме начинают как на русском, продолжают как на еврейском, и, часто минуя американский вариант, начинают меряться фуям

Nexus 9372 может уже 128к маршрутов, а 93180 - весь мильен. Вообще не вижу места серверу на бордере.

А смысл? Нынче железо настолько дёшево и быстро, что наоборот, в спец-железках все меньше и меньше смысла. Сервер за 300$ может жевать 10G, а это на минуточку уровень такого себе оператора средне

Posted Images

2 часа назад, Ajar сказал:

питання в тому що цей софтроутер приймає аплінкі, далі вже траф ділется на меньш потужні сервера доступа, контрек відключений

Воткните вместо него Л3 свич и будет щастье.

Тот же nexus3064 имеет 4*40Г и пачку 10/1Г

Но без FV. Если ви тупиковый пров - вам оно в 99% не нужно будет

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, KaYot сказал:

Nexus 9372 может уже 128к маршрутов, а 93180 - весь мильен. Вообще не вижу места серверу на бордере.

Тазик дешевше, правда мікрот ще дешевше, кожен як хоче так і дро....

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, ntp сказал:

Тазик дешевше, правда мікрот ще дешевше, кожен як хоче так і дро....

Так , розглядав циски 93180 коштує мульон, хоча глянув ебей подешевшала можно брати, а в 9372 не влізить роут тейбл  " 983281 of 983281 routes for 135482 network" 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну я акщо по суті питання - E5-4640v1 незрозумілий вибір платформи.

Єдиний плюс 4ххх - можливість збору 4ех сокетних систем, а нащо він на роутері, малоядерний та низкочастотний?

Зміна платформи на 2011-3 з будь-яким v4 каменем(я б радив 1шт 2690v4 або 2699v4) дозволить загрузити 40g карту, ціна питання до 500$.

Можу запропонувати готовий сервер а також 40г карти на 1 чи 2 порти.

Відредаговано KaYot
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, KaYot сказал:

Ну я акщо по суті питання - E5-4640v1 незрозумілий вибір платформи.

Єдиний плюс 4ххх - можливість збору 4ех сокетних систем, а нащо він на роутері, малоядерний та низкочастотний?

Зміна платформи на 2011-3 з будь-яким v4 каменем(я б радив 1шт 2690v4 або 2699v4) дозволить загрузити 40g карту, ціна питання до 500$.

Можу запропонувати готовий сервер а також 40г карти на 1 чи 2 порти.

4640 так склалося, готовий не треба , вже  замовили  gen9 . 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Ajar сказал:

gen9

HP на мою думку трішки не та платформа із за тривалого часу завантаження самого серверу, аналоги з дело або супермікро підіймаються швидше. Але я за НР 

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, KaYot сказал:

Сервера вообще ребутятся раз в год где-то ночью, планово. Минуту он грузится или 2 - фиолетово.

Работает дир100 - не трогай і не дихай!

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, KaYot сказал:

Сервера вообще ребутятся раз в год где-то ночью, планово. Минуту он грузится или 2 - фиолетово.

ага, Ген-8 от команды ребут до начала загрузки ОС - больше 3-х мин. На полную загрузку при вкл питания - более 4-х мин.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 19.09.2023 в 17:29, Dimkers сказал:

Воткните вместо него Л3 свич и будет щастье.

Тот же nexus3064 имеет 4*40Г и пачку 10/1Г

Но без FV. Если ви тупиковый пров - вам оно в 99% не нужно будет

Обоже, как я ждал этого)

Спосибо)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 9/19/2023 at 3:39 PM, Ajar said:

 

Вже і так  2 стоіть мастер-слейв , питання в тому що цей софтроутер приймає аплінкі, далі вже траф ділется на меньш потужні сервера доступа, контрек відключений 

 


По моім розрахункам для XL710  максимум 58-59 гбит/c  ( FD ~29гбит/c ), більше не пропустить шина PCIe v3 ,  в жовтні приїде ще карта якраз буде 2 сервака  з 2х40 , спробую затестити.

Сказки. PCIE 3.0 x8 дает 192гбит и это без сжатия.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 часа назад, Бульба сказал:

Сказки. PCIE 3.0 x8 дает 192гбит и это без сжатия.

 

Розкажить будь ласка як ви вирахували пропускну здатність інтерфейса . 

 

Оф. тести : https://members.pcisig.com/wg/PCI-SIG/document/download/8277

 

а ще тут офіциали щось пишуть про пропускну здатність : https://pcisig.com/sites/default/files/files/PCI-SIG_Speeds and Feeds Graphic_Final.pdf

Відредаговано Ajar
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
44 минуты назад, a_n_h сказал:

як їх побачити?

По суті там нічого цікавого, багато інфи по джитеру, напрузі процедура тестування , конструкція райзерів та інше, в кінці сказано що швидкість 8gt/s відповідає стандарту   

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 months later...

Цікаво,Хто який обриає жорсткий диск для софт роутера?

Різні дисик маєють різну швидкість читання запиису плюс різний інтерфейс.А також обов язково налащтовувати рейд чи ні?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, r_28 сказав:

Цікаво,Хто який обриає жорсткий диск для софт роутера?

Різні дисик маєють різну швидкість читання запиису плюс різний інтерфейс.А також обов язково налащтовувати рейд чи ні?

Про жорсткі диски треба було забути ще років 10 тому.

SSD

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, r_28 сказав:

 SSD? Вони також мають різні швидкості та моделі.Цікаво знати хто які обирає або обрав по надійності?

Є надійні серії для параноїків.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 минут назад, r_28 сказав:

 SSD? Вони також мають різні швидкості та моделі.Цікаво знати хто які обирає або обрав по надійності?

У інтела є гарні серверні серії, можу 200гб диски продати))

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, r_28 сказал:

они також мають різні швидкості та моделі.Цікаво знати хто які обирає або обрав по надійності?

а що ви збираєтесь на софтроЛтері писати\читати з дисків щоб дивитись саме на швидкість та надійність? :)

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, Dimkers сказал:

а що ви збираєтесь на софтроЛтері писати\читати з дисків щоб дивитись саме на швидкість та надійність? :)

В мене Nextcloud вже 5 років для своїх... Samsung 980 PRO PCle 4.0 NVMe M.2 SSD 2TB в Raid1 вистачає

Відредаговано Not found
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Напевно коли компонується софт-роутер на 40Г надійність носія пам яті має значення або можливо відмовостійкість. Є SSD  диски З60 GB Intel 2500 SERIES SATA від 900 грн до 12 000 грн за інші.Цікаво, чому в темі ніхто не пише щодо носія.Це неважливо?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...