Jump to content

Питание на многоэтажках


Recommended Posts

Подскажите, кто как разбирается с питанием оборудования. В РЭС сказали, что необходим счетчик на каждое место включения. Правда ли это?

Link to post
Share on other sites

нагрузка до 300 ватт не требует счётчика вроде как.

надо ихнее ПУЭ читать.

+1, не надо, тут вроде где писалось на форуме

что нашел у себя:

Таким чином, якщо орендарю надано право укладати договір про постачання електричної

енергії договором оренди та встановлена потужність електроустановки орендаря не

більше 0,1 кВт, постачання електричної енергії може здійснюватись без

встановлення приладу обліку та без отримання технічних умов на приєднання на

підставі вищезазначеного Договору

Edited by kvirtu
Link to post
Share on other sites

Правила користування електричною енргією 

 

 


18. Якщо виникає необхідність тимчасового використання електричної енергії для виконання споживачем робіт протягом декількох годин або діб і встановлення приладу обліку
недоцільно або неможливо, споживач повинен звернутися за відповідним дозволом  на тимчасове безоблікове використання електричної енергії до  енергопостачальника та укласти з ним відповідний договір. 


У договорі зазначаються величина підключеної потужності (за паспортними даними струмоприймачів), кількість днів безоблікового  користування на місяць та годин на добу. Договір підписується  енергопостачальником та споживачем. 


32. У разі необхідності використання електричної енергії без  встановлення приладу обліку (для виконання тимчасових робіт) споживач оплачує спожиту електричну енергію на підставі договору  про тимчасове безоблікове користування електричною енергією, який  оформляється під час отримання споживачем відповідного дозволу  енергопостачальника.

33. У разі користування електричною енергією без приладу обліку з дозволу енергопостачальника розрахунки із споживачем  здійснюються відповідно до середньомісячного
споживання. Величина середньомісячного споживання електроенергії визначається за  попередні 12 місяців, або за фактичний період споживання, якщо він  менший 12 місяців.
 

Link to post
Share on other sites

Рес не занимается продажей електроенергии-он эксплуатирует электросети. Договора заключает энергосбыт. И таки да, для мощностей до 0.1 квт ту и счетчик не надо. Разве что вызов инспектора нужно оплатить.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

пытался протолкнуть данную идею в своем ресе... бесполезная трата времени,футбол отдыхает)

Попробуйте в Облэнэгро обратиться! Слышал - бывали случаи, что местные недаю а обласные напротив!

Link to post
Share on other sites

нет не нужно для мощностей до 100 вт. Без учетное потребление электроэнергии идет. Или иначе потребление по установленной мощности, точнее по паспорту оборудования. Решается в местном ресе. 

Link to post
Share on other sites

Робіть проект на електромережу, в обленерго за техумовами, і ніякий лічильник не потрібний.

Максимум можуть загнати якийсь автомат малопотужний поставити на кожен ящик, що досить боляче може вдарити по касі.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

а кто в Киеве этим уже занимался?

куда топать договор заключать? Что нужно?

может есть люди которые за деньги могут это все сделать?

Link to post
Share on other sites

Люди есть, но они хотят дорого или очень дорого.

Самому значительно дешевле, но при этом нужно уметь иногда и печенью поработать.

А вообще да, нет ничего невозможного.

 

P.S. Обновил =>> Я не делаю, могу только контакты подсказать)

Edited by Sanito
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...