Перейти до

Wi-Fi через роутери на 500-600м. Пряма видимість.


GrNazi

Рекомендованные сообщения

Підкажіть будь-ласка як простіше/дешевше передати хоча б      1 мегабіт інтернету на 500-600 метрів по прямій видимості в невеличкому селі?

Є 2 роутери (TP-Link 941 та LinkSys WRT54), другий працює на даний час в режимі репітера. Один від іншого роутери на відстані 100м(через сад, перешкодами є дерева) без проблем і без додаткових антен(на обох штатні антенки).

Треба мабуть на баночних антенах зробити чи як краще?

В обох прошита DD-WRT.

Дякую.

PS: швидкість може бути і 512 кілобіт, краще або CS1.6 йшов(пінг)  - пріоритетніше, якщо можливо.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

перший роутер в режимі точки доступу, наскільки я розумію, і має він аж три антенки. Стоїть в кімнаті.

Чи можна замість однієї антенки зробити саморобну баночну типу направлену чи якось так і на дроті близько 8м закріпити її над будинком? Там само і на LinkSys WRT54 замість однієї з двох антенок теж саморобну дати і 5м кабелю до антени?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ставьте второй роутер в WDS и пробуйте! Но на 500м думаю врятли они увидят друг друга, тем более, что 2.4 ГГц засран по самое горло

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ставьте второй роутер в WDS и пробуйте! Но на 500м думаю врятли они увидят друг друга, тем более, что 2.4 ГГц засран по самое горло

В селе еще пока все спокойно.

 

А лучше МТ возьми и не парься. Например Lite2.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В нас не засраний ефір. Наскільки розумію про WDS поради - це те, що в мене зараз налаштовано: один точка доступу, другий - репітер.

Я прошу поради щодо антен, оскільки теж гадаю, що на такій відстані навіть при прямій видимості не побачать один одного, тим паче, все одно треба роутери сховати, так що антена мусить бути, от тілька яка?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо виходити з ціни і віддачі, то краще купити дешеву точку доступу чутливу на прийом, наприклад таку 

TP-Link TL-WA5110G

1.не чіпати перший роутер,

2.ТД, яку ви придбаєте переставити на режим клієнта і підключити до 1 роутера

3.другий роутер який стоїть в режимі репітера, перевести в режим ТД, змінити канал наприклад на 1 - 1, а на 2 11 канал, і з'єднати з кабелем ТД і роутер №2

4 все це зі штатними антенами

Як на мене єдиний, найдешевший і найефективніший вихід з ситуації.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1й  роутер, який отримує інет по дроті сстоїть в кімнаті; ТД 5110 на горищи ставити чи де? 2 роутер де ставити? Не може ж він бути на вулиці!

Короче ще раз перечитав і зовсім запутався! Виходить ТД ставити в тому будинку, де я хотівв другий роутер(репітер) ставити?

Навіщо вона тоді???

Все одно треба антени саморобні - адже роутер №1 буде в кімнаті - він не дасть сигнал. Коротше - марево ппц! Брєд.

Чим поганий запропонований мною робочий варіант?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ви представляєте собі конструкцію з 3-х баночних антен ?

І замість 5110 краще TL-WA5210G .

Можеш стукнути в скайп - все поясню , нік sharahome .

Відредаговано SHARAHOME
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

баночна антена лише одна на передачу і в другому будинку теж лише одна на прийом. Навіщо аж три???

Звісно давно знаю що таке 5210 і що можна мікросхемою зробити нанос 2 з неї. Проте Ви не розумієте: дані девайси чудово працювали на 100 метрів непрямої видимості, тому я вважаю що з допомогою лише антен вони мусять працювати на 500-600м прямої видимості.

На мою думку ви ускоаднюєте дуже все.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

купите два наноса локо  б/у по 350 грн и будет вам счастье... Если будете брать, то сразу закажите настройку моста и все в шоколаде...

Могу помочь с наносами, и настройкой. Стоить будет даже немного меньше чем написал SMir

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

дякую за такі "поради". Нема мені де 100дол викинути?

Повторюю: даний варіант(той що я описав вище) працює 100м через сад(дерева з листочками) і через вікна(роутери в кімнатах, а не надворі). Я впевнений що обійднться одними лише саморобними антенами, оскільки дистанція більша, але зате немає перешкод.. Тому дані поради "до дупи".

Прошу поради яку антену краще зробити.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

дякую за такі "поради". Нема мені де 100дол викинути?

Повторюю: даний варіант(той що я описав вище) працює 100м через сад(дерева з листочками) і через вікна(роутери в кімнатах, а не надворі). Я впевнений що обійднться одними лише саморобними антенами, оскільки дистанція більша, але зате немає перешкод.. Тому дані поради "до дупи".

Прошу поради яку антену краще зробити.

вам дали дельный совет по поводу наносов. Но если вы так уверенны то посмотрите по поводу антенн на lan23.ru (модераторы, не сочтите за рекламу)

Відредаговано igorrom7
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на цьому форумі саморобними антенами до фіві вже ніхто не займається, принаймні останні 3 роки не бачив таких тем.

Вам дають реальні поради, а Ви - до дупи...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на цьому форумі саморобними антенами до фіві вже ніхто не займається, принаймні останні 3 роки не бачив таких тем.

Вам дають реальні поради, а Ви - до дупи...

они то хоть и не занимаются но спецификации вифи остались те же, поэтому антенны 3-х летней давности пойдут :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Антенны то может и пойдут 3-х летней давности по конструктиву. Но засада в том что не все йогурты одинаково полезны. Иметь чертеж антенны и  иметь рабочую антенну это как бы две большие разницы. И когда советуют взять готовое изделие хоть и бу. То это изделие точно заточено под то что оно должно делать с максимально предсказуемым результатом

Відредаговано John_Doe
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ладно, хоче ТС сєкаса - хай робить як знає. одну пропозицію Вам вже дали. Рішення за Вами, чи шашечки, чи їхати)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ясно, всім дякую. Мені "єхать" і я не з тупих/лінивих - я просто малообізнаний в даній тематиці;

проте ізвольтє - 100долярів на вітер не викину - підчитаю і зроблю так, як вважаю за потрібне. Все налаштоване і працює, а чуть збільшити дальність - не так вже й важко; я ж не хочу 5-6 км вижати врешті решт - 500м прямої видимості))) смішно їй богу, тим паче влаштовує 0,5-1 мегабіт в результаті.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від krim852
      Кто знает как можно поднять линк на 240 км 10г и что для єтого нужно.
    • Від АНТИдемпинг
      Є куча лінків. Цю ніч більшість з них обірвалась. Трабли почались десь після 1.00 і закінчились близько 5.00
      У кінцевих абонентів лише трооошки просів сигнал.
      Всі лінки на JRC-29 DuplEX. 5 Ггц. Мікротік, Камбіум. 
      На лінках на 2,4 Ггц сигнал не просів
      Лінк не обірвався з точки "0" в точку "1" сигнал -55 і не погіршав.
      Лінк не обірвався з точки "1" в точку "5" сигнал погіршав з -53 до -85.
       
      На решті лінків сигнал зазвичай -60, -65 - ВСІ обривались, періодично піднімались з сигналами -90.
      Тестова міграція з легального діапазона в частоти 5.0, 5.5, 5.8 Ггц не допомогла
       
      НІЯКИХ нестандартних погодних явищ (туман, дощ, сніг, пожежа, +60С...) не було. Від АТО, Росії дуже далеко
      Дивно те, що лінки ДУЖЕ географічно рознесені - відстань між точкою "2" та "7" - 18 км., а між точкою "4" та "9" - 38 км.

    • Від holubets
      Яке можна використати обладнання, для створення лінку на 8 км (є пряма видимість) пропускною здатністю до 50 мбіт?
      Обладнання повинно бути сертифіковане в Україні.
      І чи це взагалі можливо?
×
×
  • Створити нове...