Перейти до

Mikrotik! входить тільки з пустим паролем?


Рекомендованные сообщения

Інколи winbox викидає неправильний пароль

в той момент з пустим паролем заходить

міняю пароль, заходить з новим, проходить хвилин 10, знову з пустим паролем!!!

сьогодні перестав давати PPPoE абонам DNS, у абонів, які підключаються - нема нету, в тих, що вже підключені - є

 

поставив вручну в профілі, ДНС почав працювати

встановлював DNS в IP-> DNS і він знову зник на очах

 

на прокинуті порти не можу зайти з внутрішньої мережі, тільки з зовнішньої (з нету)

 

материнка з дофіга портами PCI i PCI-Ex, Asus s1155

проц Пентіум 2 ядра якийсь

завантаження процесора максимум 12% (при 100МБіт в онлайні, 150 абонів)

мережеві двопортові Інтел

вхід нету з медіка-шасі втикнутий в інтегровану мережеву

ОС 5.20 зламана, встановлена на флешку

 

як перезавантажу, то все ок

може бути, що гріється, або з флешкою погано працює

або БЖ поганий?

 

 

 

старий тільки БЖ і двопортові мережеві б.у. (на мережевих помилок немає)

якась містика, підкажіть, хто стикався?

Відредаговано Кузьменко.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Інколи winbox викидає неправильний пароль

в той момент з пустим паролем заходить

міняю пароль, заходить з новим, проходить хвилин 10, знову з пустим паролем!!!

сьогодні перестав давати PPPoE абонам DNS, у абонів, які підключаються - нема нету, в тих, що вже підключені - є

 

поставив вручну в профілі, ДНС почав працювати

встановлював DNS в IP-> DNS і він знову зник на очах

 

на прокинуті порти не можу зайти з внутрішньої мережі, тільки з зовнішньої (з нету)

 

материнка з дофіга портами PCI i PCI-Ex, Asus s1155

проц Пентіум 2 ядра якийсь

завантаження процесора максимум 12% (при 100МБіт в онлайні, 150 абонів)

мережеві двопортові Інтел

вхід нету з медіка-шасі втикнутий в інтегровану мережеву

ОС 5.20 зламана, встановлена на флешку

 

як перезавантажу, то все ок

може бути, що гріється, або з флешкою погано працює

або БЖ поганий?

 

 

 

старий тільки БЖ і двопортові мережеві б.у. (на мережевих помилок немає)

якась містика, підкажіть, хто стикався?

скорей всего всё кроется в том что ломаная версия. Попробуйте поставить официальную версию с этими же конфигами. Там тестовый период даётся кажется на сутки - я думаю этого времени должно хватить дабы убедится в чём проблема 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

флешки дві ставив свою стару, зараз нова Transcend стоїть 8Гб, не помогло

 

думаю, що криється в БЖ 250Ват

 

 

Бо коли стояв Атлон ХР 1ГГц, то все ок було, тільки почав ставити нові материнки, ця вже друга, попередня була АМ2 з вінчестером 10 Гб(ROS 5.18), те саме, а з іншого боку, скільки там того навантаження.... на БЖ, хз

 

доречі, перезапустив, а він не запустися, поки живлення не виключив на секунд 10

Відредаговано Кузьменко.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
на прокинуті порти не можу зайти з внутрішньої мережі, тільки з зовнішньої (з нету)

Так и должно быть.

Нат ведь на внешнем интерфейсе.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

на прокинуті порти не можу зайти з внутрішньої мережі, тільки з зовнішньої (з нету)

Так и должно быть.

Нат ведь на внешнем интерфейсе.

 

але ж якщо моя зовнішня ІР в неті, то я повинен бачити її

з інших серваків в мене заходить, а тут ні

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если в правиле dst-nat указан интерфейс, то заворачиваться будут только те пакеты, которые пришли через него.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня тоже такое было, правда не так часто, но где-то раз в месяц

Проблема именно в флешке

Я не силен в теории, как-то связано с реализацией передачи данных по usb (прошу строго не критиковать, написал как понял)

ОС перестает "видеть" носитель, проверить очень легко: попытаться сделать бекап конфига, или что-то передать по ftp

Думаю выход только в использовании диска (стандартного или твердотельного) и установки на него ломаного routeros

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ИМХО изврат пользоваться ломаным микротиком при цене лицензии в 70$, и еще и USB флешками, поставьте на CF c переходником под sata или ide

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня тоже такое было, правда не так часто, но где-то раз в месяц

Проблема именно в флешке

Я не силен в теории, как-то связано с реализацией передачи данных по usb (прошу строго не критиковать, написал как понял)

ОС перестает "видеть" носитель, проверить очень легко: попытаться сделать бекап конфига, или что-то передать по ftp

Думаю выход только в использовании диска (стандартного или твердотельного) и установки на него ломаного routeros

В Мікротіку кажуть, що може БІОС включати енергозбереження і в той момент втрачається зв’язок з флешкою, бо ОС з енергозбереженням не працює взагалі

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 10 months later...

в мене аналогічна ситуація... в ролі Мікротіка PC на базі Core2Duo 6550, флешка на 8Гб, сама RouterOS ламана, поставив, все працювало... і через 2 місяці так само не міг попасти поки не спробував витерти пароль і вуаля......створюєш новий пароль, трошки часу і знову злітає, перегружаю ТІК і все стає на свої місця.... місяць часу те саме.... зараз 79днів аптайму, тьфу-тьфу поки все ок...

 

Але все ж таки дійсно проблема з флешкою і не ліцензійним Мікротіком ОС чи є якась друга проблема і способи її вирішення???

 

Дякую....

Відредаговано vicsoter
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у всех проблема с флешкой

пароль пишется в конфиге на битом блоке, далее не может прочитать ваш пароль и пускает без пароля

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На счет битых блоков не уверен. Покупалось 2 идентичных флешки, на одну из них ставилась лицензионная ОС, с нее делалась посекторная копия акронисом и заливалось на вторую флеш, работали обе флешки, такая ерунда всплывала как и на оригинальной лицензии так и на копии. Такого совпадения видать быть не может что на обоих сбойный сектор и именно там где хранится пароль.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас была та же ерунда. Обратите внимание на то, что когда МТ стоит без пароля он не сохраняет конфигурацию, и после ребута уходит в последний кофиг до потери пароля, т.е к последним данным до потери/ошибки флэша. На версиях 5,хх лечилось выключением в биосе всех энергосберегающих функций, после версии 6,5 такая проблема не наблюдалась даже на дефолтных параметрах биоса.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

від коли поставив 40 гб вінчестер проблема перестала бути проблемою ;-)

 

Народ, ssd, флешки - це не для важливих даних!!!

 

Для таких потреб і ссд і флешка служить максимум півроку

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

від коли поставив 40 гб вінчестер проблема перестала бути проблемою ;-)

 

Народ, ssd, флешки - це не для важливих даних!!!

 

Для таких потреб і ссд і флешка служить максимум півроку

Не правда. Вот уже целый дивизион роутеров стоит на флэхах и некоторые уже около 5 лет работают, просто нужно  МТ научиться готовить.

А насчёт ССД соглашусь только наполовину, он просто не нужен там где вы его пихаете  :D

Відредаговано SDE
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не в флешке 100%, скорей всего в питании ЮСБ, но я писал выше, не может быть такого совпадения. Нет, конечно может и в самой флешке у кого-то, но проблема возникает и на 100% рабочих флешках.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в мене вже 3 флешки накрились, працювали біля двох місяців, при тому, що від коли вона нова, то працює добре, а за 2 місяці ні зміни не внесеш ні не зчитаєш

 

знімаю цю флешку, форматую у вінді і вона працює ще довго і нудно, досі на ній музло в машині грає, а Мікротік глюканить, збіг?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в мене вже 3 флешки накрились, працювали біля двох місяців, при тому, що від коли вона нова, то працює добре, а за 2 місяці ні зміни не внесеш ні не зчитаєш

 

знімаю цю флешку, форматую у вінді і вона працює ще довго і нудно, досі на ній музло в машині грає, а Мікротік глюканить, збіг?

 

жадібність)))) як кажуть скупий платить двічі.. а то і тричі)))))) ніде особливо не рекомендували флешки.... CFки зате працювали відносно непогано...якщо вже здешевити на накопичувачі

Відредаговано Schultz
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

проблема именно в микротике, проблема давняя и проявляется только на х86 и чаще всего на 5.хх версиях. Помогает формат флешки и установка настроек старых не из бекапа, а вручную..


ну и желательно убрать лишние пакеты

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в мене аналогічна ситуація... в ролі Мікротіка PC на базі Core2Duo 6550, флешка на 8Гб, сама RouterOS ламана, поставив, все працювало... і через 2 місяці так само не міг попасти поки не спробував витерти пароль і вуаля......створюєш новий пароль, трошки часу і знову злітає, перегружаю ТІК і все стає на свої місця.... місяць часу те саме.... зараз 79днів аптайму, тьфу-тьфу поки все ок...

 

Але все ж таки дійсно проблема з флешкою і не ліцензійним Мікротіком ОС чи є якась друга проблема і способи її вирішення???

 

Дякую....

Проблема в том что теряется доступ к флеш диску. System-stores-disk и там скорее всего будет пусто, а должна быть видна флешка. Подтверждаю данную проблему, но только на интеловских мат.платах, амд флеху ни разу не теряли. Видимо дело в usb контроллере на материке. Хотя могу и ошибаться.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Уже вторая материнка стоит, а флешка еще с 4-х вресий, небыло таких проблем (тфу тфу тфу) правда система на АМД, на первой материнке был чипсет nforce на второй  AMD чипсет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

теж Інтел! і порпадає, на АМД не порбував

 

мережеві всі Інтел, не хочеться мішати...

Відредаговано Кузьменко.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

теж Інтел! і порпадає, на АМД не порбував

 

мережеві всі Інтел, не хочеться мішати...

При обнаружении проблемы гляньте в System-stores-disk есть там запись о хранилище или пусто? Самому просто интересно и хочется предположение проверить.

 

 

Кто сталкивался или не сталкивался с данной проблемой просьба отписаться. Как часто происходит сбой и какую мат.плату используете, под amd или intel. Спасибо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Туйон
      Отличие от обычной SXT5 - гигабитный порт и лицензия 4 уровня (может быть не только бриджом а и точкой доступа).
      Старенькая, АС-стандарт не поддерживает.
      В своё время мегабит 160+ вроде качала.
      Где-то возможно в том же гараже есть вторая такая же, если надо - могу поискать.
      Внешнее состояние нормальное. Чуть пожелтела но трещин и т д нету.
      В комплекте сама точка и хвостик крепления (вставлятся в саму антенну).
      РОЕ где-то в работе до сих пор, но подойдут любые.
      Цена.. пусть для начала будет 1000 грн.
      Проверена в комнате "на коленке", дам время на полноценную поверку, а то мало ли (года два лежала отдыхала).
      Желающие пишите в ЛС.
       
      https://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik_SXT_G_5HnD.php
    • Від independent
      Mikrotik rb4011igs+5hacq-2hnd-in
      Б/в.
      Ціна 5075 грн
       
      https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mikrotik-rb4011igs-5hacq2hnd-in-IDWH6Lo.html
    • Від independent
      Mikrotik rb4011igs+5hacq-2hnd-in б/в.
      Продається в результаті великого енергоспоживання від дбж.
       
      Ціна 6100 грн
       
      https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mikrotik-rb4011igs-5hacq2hnd-in-IDWH6Lo.html
    • Від Axel K
      Вітаю!
       
      налаштування capsman
      /caps-man channel add band=2ghz-b/g/n extension-channel=disabled frequency=2412,2437,2462 name=channel1 add band=5ghz-a/n/ac extension-channel=disabled frequency=5180 name=channel5 skip-dfs-channels=yes tx-power=40 /caps-man datapath add bridge=Main client-to-client-forwarding=yes local-forwarding=no name=datapath1 /caps-man configuration add channel=channel1 datapath=datapath1 max-sta-count=20 mode=ap name=cfg1 rx-chains=0,1,2,3 ssid=25 tx-chains=0,1,2,3 add channel=channel5 datapath=datapath1 hide-ssid=no mode=ap name=cfg5 rx-chains=0,1,2,3 ssid=25 tx-chains=0,1,2,3 /caps-man access-list add action=reject allow-signal-out-of-range=10s disabled=no signal-range=-120..-85 ssid-regexp="" /caps-man manager set enabled=yes /caps-man provisioning add action=create-dynamic-enabled hw-supported-modes=ac master-configuration=cfg5 name-format=prefix-identity add action=create-dynamic-enabled hw-supported-modes=gn master-configuration=cfg1 name-format=prefix-identity проблема у низькій швидкості у клієнта
      якщо включити local-forwarding=yes, клієнт підключається, але не отримує ір.
       
      розумію, що на bdcom не вистачає налаштувань, прошу допомоги.
    • Від viktorrc17
      Підкажіть. Така ситуація.
      Роутер Mikrotik працює від ups.
      Провайдер Київстар.
      При відключенні ел енергії, інтернет працює поки не здохнуть акуми на якомусь з вузлів у провайдера.
      Після включення ел.енергіії, інтернет не працює, допомагає перезавантаження роутера, або оновлення ip адреси.
      Що можна з цим зробити?
×
×
  • Створити нове...