Перейти до

Пойдет ли под свитч


Рекомендованные сообщения

Являюся "счасливим власником"  crs125 :facepalm:  не сказав би що це повноціний свіч, це ближче розширена модель rb2011...

Якщо не вдаватися в купу нюансів і глюків... то висновок приблизно такий залежить від вашої конфігурації мережі (якщо це мал. офіс) 15-20 комп. пару wan, то це його ніша...

якщо корпоративна мережа з купую мережевого обладнання, мережевих протоколів  то краще його туди не ставити...

А взагалі якщо Вам потрібні тільки Vlan то навіщо Вам цей гемор....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Странный вопрос ,,,, оставь это все таки Л3...

оО

 

Я Вас чем то удивил?

Судя по тому что ТС необходимы только Влан и он собрался покупать Длинк предположительно что то типа (DES-1100-24) который являеться Л2то лучше оставить  crs125 функционал у него побольше на уровне Л3. Все зависит от того какие задачи и как его приготовить. Поэтому Ваш сарказм 

Виктор Николаевич

 мне непонятен.

Відредаговано max_m
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Являюся "счасливим власником"  crs125 :facepalm:  не сказав би що це повноціний свіч, це ближче розширена модель rb2011...

Якщо не вдаватися в купу нюансів і глюків... то висновок приблизно такий залежить від вашої конфігурації мережі (якщо це мал. офіс) 15-20 комп. пару wan, то це його ніша...

якщо корпоративна мережа з купую мережевого обладнання, мережевих протоколів  то краще його туди не ставити...

А взагалі якщо Вам потрібні тільки Vlan то навіщо Вам цей гемор....

А вчем гемор на МТ вланы развернуть ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ви прямо геній....

Краще просто л2 свіч аніж оту хвігню.

Брідж сам по собі несе навантаження на систему, тоді як просто зняти таг з данних - операція майже не витрачає ресурсів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ви прямо геній....

Краще просто л2 свіч аніж оту хвігню.

Брідж сам по собі несе навантаження на систему, тоді як просто зняти таг з данних - операція майже не витрачає ресурсів.

Какие проблемы ????

Мануал внимательно просто никто не читает или вообще не читает или гуглем не пользуется ...

Пример

http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:CRS_examples 

Відредаговано max_m
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вибачте, але я знаю як ото робити через свіч чіп.

ЦРС - не можна назвати повноцінним комутатором, по перше, по друге - роутерос ос - неповноцінна.

І не дуже тривіально там знімається таг.

На нормальному свічі - порт акцес - то акцес, транк - тай транк.

А тут грайся з кожним вланом, де знімати з нього таг, коли навішувати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мануал в мікротіках "хвора тема" :), а Ви попробуйте на crs125 налаштувати транк + зробити 2-3 групи мастер портів, в нього "криша злітає"...

 

 в бріджі трафік іде через проц...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вибачте, але я знаю як ото робити через свіч чіп.

ЦРС - не можна назвати повноцінним комутатором, по перше, по друге - роутерос ос - неповноцінна.

І не дуже тривіально там знімається таг.

На нормальному свічі - порт акцес - то акцес, транк - тай транк.

А тут грайся з кожним вланом, де знімати з нього таг, коли навішувати.

1. Прочтите внимательно инструкцию, там все проще некуда .

2. Я не говорил что все порты необходимо загнать в Бридж.

3. 

 

Мануал в мікротіках "хвора тема" , а Ви попробуйте на crs125 налаштувати транк + зробити 2-3 групи мастер портів, в нього "криша злітає"...    в бріджі трафік іде через проц...

Опять же посмотрите структурную схему данного устройства у Вас в нем может получиться всего 3-группы а делее на ваше усмотрение либо группы объединить через бридж либо просто между мастер портами поставить пачкорд .

Відредаговано max_m
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
роутерос ос - неповноцінна.

Это как ??? Что в вашем понимании не полноценная ??? МТ вполне нормально работает и как свичь и как роутер опять же повторюсь все зависит от задачь и от того как приготовить. 

Відредаговано max_m
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Вибачте, але я знаю як ото робити через свіч чіп.

ЦРС - не можна назвати повноцінним комутатором, по перше, по друге - роутерос ос - неповноцінна.

І не дуже тривіально там знімається таг.

На нормальному свічі - порт акцес - то акцес, транк - тай транк.

А тут грайся з кожним вланом, де знімати з нього таг, коли навішувати.

1. Прочтите внимательно инструкцию, там все проще некуда .

2. Я не говорил что все порты необходимо загнать в Бридж.

3. 

 

Мануал в мікротіках "хвора тема" , а Ви попробуйте на crs125 налаштувати транк + зробити 2-3 групи мастер портів, в нього "криша злітає"...    в бріджі трафік іде через проц...
Опять же посмотрите структурную схему данного устройства у Вас в нем может получиться всего 3-группы а делее на ваше усмотрение либо группы обеднить через бридж либо просто между мастер портами поставить пачкорд .

 

 

ну та дивився на схему там 3 чіпа атеріус.... але говорю по факту якщо транк + декілька мастерів в нього  порти починають глючити...  

+ мікротік в мануалі забув написати що ACL в crs125 не працює...

тому і горорю що це не повноціний свіч Л2, але як для маленького офіса, щоб не купляти два девайся (роутер+свіч) досить нормальне рішення... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Вибачте, але я знаю як ото робити через свіч чіп.

ЦРС - не можна назвати повноцінним комутатором, по перше, по друге - роутерос ос - неповноцінна.

І не дуже тривіально там знімається таг.

На нормальному свічі - порт акцес - то акцес, транк - тай транк.

А тут грайся з кожним вланом, де знімати з нього таг, коли навішувати.

1. Прочтите внимательно инструкцию, там все проще некуда .

2. Я не говорил что все порты необходимо загнать в Бридж.

3. 

 

Мануал в мікротіках "хвора тема" , а Ви попробуйте на crs125 налаштувати транк + зробити 2-3 групи мастер портів, в нього "криша злітає"...    в бріджі трафік іде через проц...
Опять же посмотрите структурную схему данного устройства у Вас в нем может получиться всего 3-группы а делее на ваше усмотрение либо группы обеднить через бридж либо просто между мастер портами поставить пачкорд .

 

 

ну та дивився на схему там 3 чіпа атеріус.... але говорю по факту якщо транк + декілька мастерів в нього  порти починають глючити...  

+ мікротік в мануалі забув написати що ACL в crs125 не працює...

тому і горорю що це не повноціний свіч Л2, але як для маленького офіса, щоб не купляти два девайся (роутер+свіч) досить нормальне рішення... 

 

ACL кто Вам сказал что его там нет ?

Если Вы делаете связку через бридж заходим сюда:

/interface bridge filter

и создаем необходимое правило

если через (Свичь чип) то заходим сюда:

/interface ethernet switch rule

и создаем правило.

Відредаговано max_m
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребят давайте закончим холиварить потому что это на долго...

По сути вопроса ТС crs125 работает нормально и в режиме свича и в режиме роутера. Нюанс в том что МТ в режиме свича в 90% случаях никто не использует. Множество привыкло к Длинковским смартам. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

Вибачте, але я знаю як ото робити через свіч чіп.

ЦРС - не можна назвати повноцінним комутатором, по перше, по друге - роутерос ос - неповноцінна.

І не дуже тривіально там знімається таг.

На нормальному свічі - порт акцес - то акцес, транк - тай транк.

А тут грайся з кожним вланом, де знімати з нього таг, коли навішувати.

1. Прочтите внимательно инструкцию, там все проще некуда .

2. Я не говорил что все порты необходимо загнать в Бридж.

3. 

 

Мануал в мікротіках "хвора тема" , а Ви попробуйте на crs125 налаштувати транк + зробити 2-3 групи мастер портів, в нього "криша злітає"...    в бріджі трафік іде через проц...
Опять же посмотрите структурную схему данного устройства у Вас в нем может получиться всего 3-группы а делее на ваше усмотрение либо группы обеднить через бридж либо просто между мастер портами поставить пачкорд .

 

 

ну та дивився на схему там 3 чіпа атеріус.... але говорю по факту якщо транк + декілька мастерів в нього  порти починають глючити...  

+ мікротік в мануалі забув написати що ACL в crs125 не працює...

тому і горорю що це не повноціний свіч Л2, але як для маленького офіса, щоб не купляти два девайся (роутер+свіч) досить нормальне рішення... 

 

ACL кто Вам сказал что его там нет ?

Если Вы делаете связку через бридж заходим сюда:

/interface bridge filter

и саздаем необходимое правило

если через (Свичь чип) то заходим сюда:

/interface ethernet switch rule

и создаем правило.

 

Все правильгно так і зробив на одному мастері + брідж асл:)

CRS-125 не підтримує "/interface ethernet switch rule", доречі CRS-225 асл підтримує на портах правда + 100$. 

Але мова йде про нормальний Л2...

І повторюю по факту з декільками мастер портами не працює нормально...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

CRS-125 не підтримує "/interface ethernet switch rule", доречі CRS-225 асл підтримує

Странно, может дело просто в версии МТ, а не в CRS-125 ... Утверждать не буду так как CRS-125 у меня нет но во всех моделях что мне попадались данная функция работает и в RB2011 и в RB1100AHx2 и в RB750GL... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

CRS-125 не підтримує "/interface ethernet switch rule", доречі CRS-225 асл підтримує

Странно, может дело просто в версии МТ, а не в CRS-125 ... Утверждать не буду так как CRS-125 у меня нет но во всех моделях что мне попадались данная функция работает и в RB2011 и в RB1100AHx2 и в RB750GL... 

 

Та ні просто мікротік не дуже афішує функціонал... 

http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:CRS_features#ACL

Note: Access Control List is supported only on CRS226 series.

 

там багато приколів... попробуйте мікротіковський транк з RSTP  подружити... мені прийшлося транк на деллі в fastport переключати...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Туйон
      Отличие от обычной SXT5 - гигабитный порт и лицензия 4 уровня (может быть не только бриджом а и точкой доступа).
      Старенькая, АС-стандарт не поддерживает.
      В своё время мегабит 160+ вроде качала.
      Где-то возможно в том же гараже есть вторая такая же, если надо - могу поискать.
      Внешнее состояние нормальное. Чуть пожелтела но трещин и т д нету.
      В комплекте сама точка и хвостик крепления (вставлятся в саму антенну).
      РОЕ где-то в работе до сих пор, но подойдут любые.
      Цена.. пусть для начала будет 1000 грн.
      Проверена в комнате "на коленке", дам время на полноценную поверку, а то мало ли (года два лежала отдыхала).
      Желающие пишите в ЛС.
       
      https://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik_SXT_G_5HnD.php
    • Від independent
      Mikrotik rb4011igs+5hacq-2hnd-in
      Б/в.
      Ціна 5075 грн
       
      https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mikrotik-rb4011igs-5hacq2hnd-in-IDWH6Lo.html
    • Від independent
      Mikrotik rb4011igs+5hacq-2hnd-in б/в.
      Продається в результаті великого енергоспоживання від дбж.
       
      Ціна 6100 грн
       
      https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mikrotik-rb4011igs-5hacq2hnd-in-IDWH6Lo.html
    • Від Axel K
      Вітаю!
       
      налаштування capsman
      /caps-man channel add band=2ghz-b/g/n extension-channel=disabled frequency=2412,2437,2462 name=channel1 add band=5ghz-a/n/ac extension-channel=disabled frequency=5180 name=channel5 skip-dfs-channels=yes tx-power=40 /caps-man datapath add bridge=Main client-to-client-forwarding=yes local-forwarding=no name=datapath1 /caps-man configuration add channel=channel1 datapath=datapath1 max-sta-count=20 mode=ap name=cfg1 rx-chains=0,1,2,3 ssid=25 tx-chains=0,1,2,3 add channel=channel5 datapath=datapath1 hide-ssid=no mode=ap name=cfg5 rx-chains=0,1,2,3 ssid=25 tx-chains=0,1,2,3 /caps-man access-list add action=reject allow-signal-out-of-range=10s disabled=no signal-range=-120..-85 ssid-regexp="" /caps-man manager set enabled=yes /caps-man provisioning add action=create-dynamic-enabled hw-supported-modes=ac master-configuration=cfg5 name-format=prefix-identity add action=create-dynamic-enabled hw-supported-modes=gn master-configuration=cfg1 name-format=prefix-identity проблема у низькій швидкості у клієнта
      якщо включити local-forwarding=yes, клієнт підключається, але не отримує ір.
       
      розумію, що на bdcom не вистачає налаштувань, прошу допомоги.
    • Від viktorrc17
      Підкажіть. Така ситуація.
      Роутер Mikrotik працює від ups.
      Провайдер Київстар.
      При відключенні ел енергії, інтернет працює поки не здохнуть акуми на якомусь з вузлів у провайдера.
      Після включення ел.енергіії, інтернет не працює, допомагає перезавантаження роутера, або оновлення ip адреси.
      Що можна з цим зробити?
×
×
  • Створити нове...