-VaSaK- Опубліковано: 29 березня, 2015 Опубліковано: 29 березня, 2015 а вийде заставити bandwidthd слухати вхідний інтерфейс eth1 ? Спробуйте, ось кофіг /usr/local/bandwidthd/etc/bandwidthd.conf
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 Помітив таку штуку, Бандвіс, після переведення годинників, показує графічки на годину пізніше Треба вночі тихенько ребутнути сервачок
l1ght Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 перезапустити бандвіс не простіше буде? killall bandwidthd /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd
kissbohda Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 +1 за перезапуск bandwidthd )
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 killall bandwidthd Ок! /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd /usr/home/ubilling # /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd: Command not found. шо робить?
BARVIT Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 /usr/local/bandwidthd/bandwidthd Вот как то так Рома Вот нихера ты про копипаст не думаешь, а мы ведь мучаемся )))
skybetik Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 killall bandwidthd Ок! /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd /usr/home/ubilling # /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd: Command not found. шо робить? /usr/local/bandwitdhtd/*[bandwidthd] или /usr/local/bandwitdhtd/*bandwidthd
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 /usr/local/bandwidthd/bandwidthd Вот как то так Рома Вот нихера ты про копипаст не думаешь, а мы ведь мучаемся ))) Хух, поїхало
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 2 kissbohda Ви перевіряли, як працює "вхідний інтерфейс eth1"?
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 перезапустити бандвіс не простіше буде? killall bandwidthd /usr/local/bandwitdhtd/bandwidthd Да шось лишніх пару буквочок, але нормально розібрались
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 (відредаговано) Але щось, всеодно малює пізніше Час пише Mon Mar 30 22:36:28 2015 А графічок у 21:30 Відредаговано 30 березня, 2015 -VaSaK-
l1ght Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 ну я і не сподівався що хтось буде копіпастити що я пишу - я сподівався що суть передам а далі все самі знайдете я хз чим там керується бандвіс, коли вибирає час.
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 я хз чим там керується бандвіс, коли вибирає час. Тай я про те ж. Нехай повлягаються спати
l1ght Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 (відредаговано) нтп синхронізація працює в вас чи руцями час ставите? і часовий пояс правильний стоїть? Відредаговано 30 березня, 2015 L1ght
kissbohda Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 2 kissbohda Ви перевіряли, як працює "вхідний інтерфейс eth1"? перевіряв, рахує все що на eth1 , як варіант у кого не рахує трафік по користувачах , можна взнати хоч вхідний , який мав би бути рівний eth0 (eth0 = eth1)
-VaSaK- Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 перевіряв, рахує все що на eth1 А як на рахунок зробити одразу дві мережі?
l1ght Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 мереж можна багато - проблема в тому що бандвіс не може слухати більше одного іфейса. subnet 192.168.20.0/23 subnet 172.16.0.0/24 subnet 10.0.0.0/8 etc
kissbohda Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 а можливо bandwidthd запустити два рази, окремо для кожного інтерфейсу , тобто два процеси ?
l1ght Опубліковано: 30 березня, 2015 Опубліковано: 30 березня, 2015 а можливо bandwidthd запустити два рази, окремо для кожного інтерфейсу , тобто два процеси ? я думав про це, але воно потребує певного геморою, якого воно не коштує
chinhis Опубліковано: 31 березня, 2015 Опубліковано: 31 березня, 2015 а можна детальніше по Л3 желізяку. яка ф-ція там відповідає за термінацію вланів, можливо вона десь є в моделях Л2+
l1ght Опубліковано: 31 березня, 2015 Опубліковано: 31 березня, 2015 ну можно і на л2+ свічах, на тому ж длінку 3120, але не знаю скільки він вміє IPIF.
mgo Опубліковано: 31 березня, 2015 Опубліковано: 31 березня, 2015 (відредаговано) а можна детальніше по Л3 желізяку. яка ф-ція там відповідає за термінацію вланів, можливо вона десь є в моделях Л2+ я на мікротіку намутив віланів, злив у брідж, зробив drop forward між віланами, bandwidthd малює. Відредаговано 31 березня, 2015 mgo
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас