Vodafone Україна завершила покупку компанії Vega
Група компаній Vodafone Україна повідомляє про завершення придбання 99,99% акцій Приватного акціонерного товариства «Фарлеп-Інвест», яке працює під брендом Vega, а також не менше 95% статутного капіталу ТОВ «Кейбл ТВ-ФІНАНСИ».

ПрАТ «Фарлеп-Інвест» надає послуги фіксованого доступу до мережі інтернет і послуги фіксованого телефонного зв'язку. ТОВ «Кейбл ТВ-ФІНАНСИ» надає послуги фіксованого доступу до інтернету. ПрАТ «Фарлеп-Інвест» і ТОВ «Кейбл ТВ-ФІНАНСИ» володіють частотним ресурсом в діапазоні 2,3 ГГц (15 МГц в 6 регіонах), а також в діапазоні 2,5-2,7 ГГц.

Vodafone Україна планує продовжувати здійснювати ті ж види господарської діяльності, які зараз здійснюють ПрАТ «Фарлеп-Інвест» і ТОВ «Кейбл ТВ-ФІНАНСИ». Метою покупки даних компаній для Vodafone Україна є подальший розвиток бізнесу в сфері телекомунікацій, зокрема послуг фіксованого зв'язку.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: www.vodafone.ua
Missterk
2021-09-08 22:12:22
Avatar
Ну все чекаємо здорожчання їх послуг у два три рази 
goginet
2021-09-09 20:37:25
Avatar
Ингвар, дурик, раскажи нам где не на ту тропу  спупили мобильщики года купили вегу и  залезли в проводной доступ? Таки зрада чи перемога? Ты наверное разочаровался в жизни и повесился от горя? Или выкинул симку нахер и подключился к старлинку. А херли они такую подставу адепту 4же сделали. Давненько ты не срал по поводу провода вымрут.
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading