Deco Voice X20 - Mesh з Wi-Fi 6 та голосовим управлінням
Компанія TP-Link представила першу Mesh-cистему Wi-Fi 6 з вбудованою аудіоколонкою та підтримкою Amazon Alexa
 
Перш за все, Deco Voice X20 – це класична Mesh-система з підтримкою стандарту Wi-Fi 6, яка допоможе вам створити домашню бездротову мережу без мертвих зон. Mesh-система гарантує підключення зі швидкістю до 1201 Мбіт/c на частоті 5 ГГц і до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц по Wi-Fi, а також забезпечить гігабітне підключення по кабелю за допомогою двох гігабітних портів.
Підтримка технології OFDMA дає змогу поліпшити якість роботи під час підключення великої кількості пристроїв в мережі. Також відзначимо, що комплект з двох пристроїв Deco Voice X20 дозволяє створити стабільне і надійне Wi-Fi підключення на площі до 350 квадратних метрів. Якщо площу покриття потрібно збільшити, достатньо підключити до Deco Voice X20 ще один або два модулі. Слід додати, що Deco Voice X20 сумісна з іншими моделями TP-Link Deco і може бути об’єднана з ними в єдину мережу.
 
Пристроєм легко керувати за допомогою вбудованого голосового помічника Amazon Alexa. Функції Alexa забезпечують зручне голосове управління іншими пристроями, які підтримують Amazon Alexa, включно з моделями TP-Link Tapo, та об’єднані в екосистему розумного будинку. Ви зможете уточнити прогноз погоди, внести зміни в свій розклад, увімкнути улюблений плейлист і навіть вимкнути світло на кухні.

Особливо відзначимо можливості вбудованої аудіоколонки. Вона дає можливість відтворювати звук в різних кімнатах і створює нові моделі використання споживчої електроніки. Наприклад, ви не тілько зможете наповнити весь дім улюбленою музикою, а й попросити Alexa нагадати родині про те, що пора виходити до обіду. Також пристрій допоможе вам слухати улюблені пісні або підкасти у будь-якому приміщенні будинку або квартири.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: www.tp-link.com
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading