пройшла ера магістральщиків.. прийшла ера дропів.. ну раз в місяць заварити волокно ну пару волокон на +20км... дешевшекупити китайця + рефлюк і заварити волокно за 2-3 разом... були часи коли я на інно 3 варив лінію на 18км з кучу боксами і муфтами .. то так вилизав пару волокон що по бумашці більше б мало бути затухання...