Вже другий комент що Редісон забігалковка ) Дуже тішить мене , що провайдери розвиваються, заробляють, і готові вивалювать більші суми за свій комфорт )
По Редісону, все просто, умови для проведення конфи (певно за рахунок багаторічної співпраці) найвигідніші ніж будь де. Та й можливості теж (номерний фонд, конференц зал, трохи на отшибі це плюс для мене).
Но, я не готовий сперечатись по якості, хоча можу. Ви ж, в свою чергу, можете заселитись в будь якому готелі, а участь у конфі взяти без проживання. Взагалі без проблем )