не зовсім вамии згоден, що треба просто чекати.
Цю тенденцію із забороною на кведи 61.10 і 61.90 мені повідомели якраз в місцевій подаковій ще восени якраз від мого місцевого подакового органу, томму дуже корисо з ними мати зв'язок і хочаб інколи в них про щось консультуватись. Про певни тенденнції вони іноді вкурсі.
Тому я подав в ДПС заяву на отримання ІПК з цього питання. Тоді ще в травні вони написали що не можна бути єдиннком з кведо 61.10, а поім в липня на своєму сайті написали що взагалі жодний квед, що стосується електронних комунікацій - 61.10, 61.20. 61.30 61.90.
Тому зараз подав позов, очікую що скаже суд.
Якщо комусь цікаво, пишіть мені в особисті, можу допомогти зі складанням власного позову або звернення до ДПС(авжеж не за спасибі).
Тому я думаю готуватися треба вже, щоб потім не бігати.