Перейти до

Таблиця лідерів

  1. Emelie

    Emelie

    Сitizens


    • Баллы

      5

    • Всього повідомлень

      353


  2. Wyoming

    Wyoming

    Маглы


    • Баллы

      5

    • Всього повідомлень

      13


  3. speedfire87

    speedfire87

    Сitizens


    • Баллы

      3

    • Всього повідомлень

      397


  4. Daniil_

    Daniil_

    Сitizens


    • Баллы

      1

    • Всього повідомлень

      331


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 23.08.24 во всех областях

  1. Навіщо тобі та бронь? Хз де гірше, в траншєї чи в телекомі, з неадекватним командуванням чи з неадекватними абонами.
    5 баллов
  2. це просто ви не знаєте що таке "мала кількість підписів" і не сильно розумієтесь на динаміці набіру підписів. Для такої вузько профільної теми підписи набираються ДУЖЕ ШВИДКО. ми вже вийшли в топ перелік по популярності петиції і якщо так далі піде обженемо героя Фаріон. 7500+ за 2,5 дні це космос
    5 баллов
  3. Також можна по прохаті кліентів, таким повідомленням. . Всім привіт! Потрібна ваша допомога. Голова Правління ІнАУ (Інтернет Асоціація України) Олександр Савчук сформував Петицію на урядовому порталі електронних петицій "Про недопущення скасування спрощеної системи оподаткування платникам податків сфери електронних комунікацій». https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7060 Прошу підтримати петицію, та розповсюдити посилання на неї - адже скасування «спрощенки» призведе до цілого ряду негативних соціальних, економічних і безпекових наслідків, особливо руйнівних під час війни: зросте монополізм, зменшиться конкуренція і якість послуг, збільшаться тарифи на доступ до Інтернету, погіршиться національна безпека.
    2 балла
  4. Ну сильпо же платит много налогов, как там сказал Димкерс - кэшфлоу. Видимо поэтому могут и бронировать 50% людей, ну а учитывая что походу там 50% точно женщины, то всем мужикам повезло. 100-200 мелких провайдеров может тоже платят налогов как одно сильпо. Но им никто не разрешает бронировать 50%. Просто потому, что проще это все решать с одним субъектом, чем с 200 субъектами, за тот же "кэшфлоу"
    1 балл
  5. Гетьманцеву не треба щоб вам було проще, йому треба щоб ви заїбалися.
    1 балл
  6. Охоронці в АТБ не заброньовані, так само як кассири НовойПошти. В мене у облцентрі - саме так. А ось охоронці Буткевіча(овнер АТБ) - всі з бронькой. Знаю одного такого особисто. Та він разсказував скілкьки млн.грн це стало "шефу". Ще раз. Ну випаде з обойми ФОП інтернетчик у Крівому розі(Туйон наприклад). Що буде? Все, інета не буде? А як же місцеві прови? Простонет, Хлинк та ще купа? Вони просто займуть його місце... Так само з кассиром НовойПошти. Ну забрали кількох. Знайдуть нових... Замінити не дуже ї проблема. Ось я до чого. Просто тре обстрагуватись від особистості, та глянути ширше на це все. Тоді все буде зрозуміліше. Той хто порахує це вігілним. Окрім УТ нікого немає? Неповірю. Що це за село таке? Тим паче якщо вас заберуть - ви самі скините комусь сітку з інфрою. До речі! Я знаю власників провів, які пійшли на фронт добровільно, та досі там. Вони просто змогли зробити так, що бізнесс працює без них. І все ОК. Це ви не смішіть. Скільки плате податків обленерго, а скільки ви? Ну чесно, скажить вже сумму. Ну то ж скидайте вашу податкову накладну з додатками ЕСВ. Глянемо всі разом))) Саме так, я ж кажу - ДЕРЖАВУ ЦИКАВИТЬ КЕШФЛОУ ДО БЮДЖЕТА. ії не цікавіть що ви з обертом в 2 млн, платите 500К податків... Ім байдуже вся ваша операційна діяльність, кому ви там і що даєте, які свічі та дроти дарите...... Ім важна кінцева ціфра яка надійшла у бюджет від вас. Крапка. І якщо від вас це 100К\міс, а від Васі це 20млн\міс, вгадайте, кому дадуть критичну? ))) Це звичайний відбір. Ничого дивного... У вас є 2 працівника. Один лодарь, якого завжди треба пінати, щоб він роботу робив та грошики вам заробляв. Інший ебаше з ранку до ночі. Склалась дуже погана сітуація у фірми, треба скоротити штат щоб вижити. Кого пустите під ножа? Ось і все... Це все було б правдою в розрізі провайдерів, якщо б в той самой Німеччіні\Швеції\Нідерландах було 6К+ провайдерів... Але... Тут цей, конституція на паузі, ви що не місцевий що так замріялись? Їдіть до суду. В чому питання? Як колись казав тутшній нехочуха - я ніколи не бігу у стаді, навіть якщо стадо біжить за мною... Ок. Ви подали на критичну? Соснули тунца(с)? До суду вже позов направили? Давайте оце без отой патриотичной хуйні. Що там з яїцами? Що там з обмундируванням? Що там з окопами? Що там з виплатами тим, хто вже загинув, та родичи бігають щоб доказати щось та отримати виплати? Вам тре трошки очі разути вже... До речі. Я був нещодавно в Черкассах та Київі... В Черкассах на Дніпрі - купа народу, як тривога - всім чхати. Пьют пиво, розважаються. ВДНХ у Київі - те саме. Купа народу, невзираючи на закрите метро від Теремків аж до Демівської... ТРЦ Республіка вся забита. Хрещатік - все що напоминає про війну - то пагорб з флажками.... Може ще розсказати, як робляться недо-СЗЧ? Командир отримує твої виплати, а ти сидишь дома тихенько.... Чи як солярою торгують на фронті? Як комбріг, що охороняє склад з дронами каже - я х.уй кому ті дрони віддам, то моя разебана хата у Маріуполі.... Таких історій є в кожного по кілька десятків, бо в кожного хтось там воює\воював.... Так що давайте без цей хуйні. Якщо що я не виїхав, та знаходжусь тут, живу, працюю, плачу податки, доначу, та не навіджу свінопідарів, які напали на нас.... Але в мене трохи інша думка за вашу... Вот і все. Поки в магазинах є справжній хамон в любої кількості - це не війна, це бізнес(с)
    1 балл
  7. Я будучи найменшим в своєму регіоні, обслуговую найбільше критичної інфраструктури на благодійній основі. Деякі військові частини підключені до Укртелеком, але звязок просто жах. Військові для обгрунтування (чому потрібен наш інтернет) попросили поспілкуватися з ними через месенджер і інтернет від Укртелеком. Чесно, це було бекання і мекання. Бо цілих слів майже не було. Рве звязок кожних пару секунд. Навіть мобівльний Водафон дав кращий варіант, але він не працює в період знеструмлень. Більше того, підключена на величезній території лише одна точка. Ми там благодійно підключили 8 точок. Вони тепер просто платять Укртелекому, але ним не користуються (коли вирубається мобільний звязок, то наявність Укртелеком не дуже спасає). Ще по району підключено 8 точок. Підключені бомбосховища, підключені пункти незламності, надано альернативний звязок для швидкої допомоги, територіальна оборона і волонтерські організації. Все це безкоштовно. В перші дні війни з нашого складу ящиками вивозили кабеля і обладнання, бо потрібно було військовим облаштовувати роботу під землею. І продовжуємо це і надалі. Навіть зараз телефонує начальник місцевого Укртелеком, бо потрібно допомогти, бо вони надають послугу, але немає матеріалів, щоб відновити лінію. І ось стоять військові і дуже просять нас допомогти..... І це я вже не кажу за моїх братів, які другий рік воюють на "нулі". І чи не щомісяця відправляється туди обладнання. Все за рахунок "малого провайдера". А бачив, які суми спонсурують великі компанії і якщо порівняти % від обороту і наданої допомоги ЗСУ.... то це просто смішно... Чомусь малі допомагають значно більше. І часто платять у % відношені до обороту більше податків. Звісно, на 500 тисяч я натягну.... не знаю як інші. Але питання не в цьому. Питання чи знову не протримають два місяці документи в Мінцифри. Скажуть, що все гаразд, але знову немає рішення, бо знову змінюються правила гри. Чекайте через 2 місяці ми їх оприлюднемо. І знову по колу подавай новий пакет документів.
    1 балл
  8. чего вы так прицепились к этому буферу, вот табличка если что https://people.ucsc.edu/~warner/buffer.html
    1 балл
×
×
  • Створити нове...