Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. logic

    airMAX PowerBeam 5AC

    відстань яка ?
  2. та все буде працювати , головне сигнал ... 256 реально добитись в багатоповерхівках , коли отл у підвалі і навкруги дохера квартир... в селах не реально добитись 256.... тай напевно і не потрібно.. 128 хватає + запасик невелий по сигналу лишається
  3. на практиці досить тяжко вилизати лінію під сигнал на 256... хібащо коли олт знаходиться досить близько до локації
  4. навіщо л2 свіч ? рукус віфі точка +-2к , свічі поки що не трогати...
  5. а є хто з місцевих адекватних продає ?
  6. logic

    Будівництво PON

    дефолт сіті?
  7. думаєте що тут сидять юристи з португалії?
  8. ну я як клієнт не хотів би щоб якась чуча мала доступ до мого роутера
  9. діпнет продає стелс
  10. на звичайна онушка +свіч
  11. дати дітям по шиї, забрати планшети... або на ведроїді батьківський контроль- блок всього і коли хоч
  12. у рашці має бути
  13. Якщо юзерсайд офіційний то спитати техпідтримку
  14. logic

    Маленький злой PON

    стелс адекватно працює... і підтримка є
  15. якщо офіційний то по гарантії міняють
  16. logic

    Не стабильная работа точек UniFi

    а до переустановки все працювало добре ?
  17. logic

    Не стабильная работа точек UniFi

    інші тд працюють на цих самих каналах...може реб працює , може куча сусідів і.всі канали зайняті...
  18. logic

    Не стабильная работа точек UniFi

    ефір убитий ?
  19. logic

    Edge-Core ES3526XA

    спіонерив ?
  20. logic

    Продам оптические патчкорды

    верни там де спіонерив
  21. logic

    Віддалений вхід на абонентські ONU

    то уже роутер і до налаштувань меш , вафлі і юсб провайдер немає мати доступ.... а от все інше добре налаштовується централізовано з олта і нах%# той віддалений доступ до веб- це лишній гемор для прова з прокидкою окремого влана і іп
  22. logic

    Віддалений вхід на абонентські ONU

    однакові можливості ону
  23. logic

    Віддалений вхід на абонентські ONU

    от що можна зробити в ону щоб вона довго працювала ?
  24. logic

    Віддалений вхід на абонентські ONU

    а навіщо туда заходити ? сигнал, інфа про порт і маки - все з олта
×
×
  • Створити нове...