-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Боротися з тіньовим бізнесом в розрізі нашої бандитської корумпованої системи - дурна затія. Анекдот. Це як однією рукою красти, а іншою бити по руці що краде. По голові треба бити дурній.
-
на пол часа? Гуляти так гуляти)
-
Ви або не розумієте від чого залежить мін. заробітня плата, або навіть не знаю що. Можна прийняти закон про мінімалку і в 30 тисяч. А чого б ні. Зразу в один день станемо багатими.
-
Даунізм продовжується.
-
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Что Вы сделали для того, чтобы эта утопия стала реальностью? Вы пошли в местные депутаты, разобрались в хитросплетениях местного бюджета и сдали с потрохами в полицию местных чиновников-взяточников? А я це зобовязаний робити? ну дык а кто? доброго дядю ждем? приедет и все порешает за нас? Кожен сам вибирає що йому робити і ніхто не в праві іншого звинувачувати. Я не політик і своє коротке життя не зобовязаний присвячувати речам, які мене не цікавлять. А в поліцію взяточників я здавав. Вірніше ментів в СБУ. Була відкрита кримінальна справа на ментів, а менти відкрили на мене. Судили тільки підлеглого, а начальників навіть не чіпали. І навіть той відкупився. Це як боротися з повітряними млинами. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Что Вы сделали для того, чтобы эта утопия стала реальностью? Вы пошли в местные депутаты, разобрались в хитросплетениях местного бюджета и сдали с потрохами в полицию местных чиновников-взяточников? Таким нужен добрый царь. Добрый, честный и бескорыстный. Декабристы неистребимы ,сцуко. Этот царь должен приехать в их деревню, выпороть розгами председателя и раздать всем униженным селянам прибавку к пенсии и чупа-чупсы. У доброго царя должна быть ласковая свита - она должна понять и простить налоги, выучить детей народа на деньги царя, и сама умереть в упоре лежа по велению народа. Ласковая свита дефолтно патриотична - она поет гимн круглосуточно с перерывами на заседания по вопросам углубления гуманитарной помощи народу из закромов соседнего государства. Эта же свита должна сидеть в окопах под Павлополем и бдить чтобы враг не прошел и не помешал народу смотреть очередное шоу по ящику. Эта же свита должна врачевать тела народа, который простудился незнамо где и слег без внятной перспективы посмотреть очередное шоу " Украина маэ таланты". Нема що взяти з такого дебіла як ти. Я вже розжував настільки, що навіть до розумово відсталого дитя б дійшло. Самодур який не здатний усвідомити корінь проблеми, коли вже декілька раз мордою прямо тицьнули в суть, являється якорем. Від того, що ти виниш суспільство нічого не зміниться на краще. Твої слова пусті як вакуум. З таким підходом ніколи не зміниться нічого на краще в цій країні, бо такі дегенерати як ти будуть сидіти і тільки кивати на народ. Який він поганий. Народ поганий, але він не стане кращим від того, що такі мерзотники як ти будуть лише народ винити в усіх бідах. Ще раз повторюся. На те яким буде суспільство в більшій мірі впливає влада, а не навпаки. Якщо в країні все направлено на те щоб зробити з людей бидло, то в основній своїй масі народ буде бидлом. Люди всюди приблизно одинакові, але чомусь в одних країнах живуть добре, а в других фігово. Це залежить від того в якому середовищі людина живе. Якщо людина росте в середовищі де з смі одні помиє. Де вся влада краде і продається. В бідності і злиднях. То в такій країні працює негативна селекція. Я вже декілька разві це пояснив. Але ти настільки тупий і твердолобий, що приводити хоч якісь аргументи беззмістовно. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Что Вы сделали для того, чтобы эта утопия стала реальностью? Вы пошли в местные депутаты, разобрались в хитросплетениях местного бюджета и сдали с потрохами в полицию местных чиновников-взяточников? А я це зобовязаний робити? -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Міняти суспільство знизу вгору неможливо. Це утопія. Бо людей які здатні самі мінятися на краще та ще й під впливом негативного виховання / пропоганди не більше 10-15%. А якщо врахувати той факт, що в ментальному плані між нашим суспільством і владою утворилася прірва не в користь влади, внаслідок чого велика ймовірність збройного перевороту, то народ взагалі нема чого винити. Народ молодець. Я колись теж народ звинувачував, але зміг розібратися більш глибоко в проблемі і збагнув, що проблема не в народі. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
дальше заливання тої самої тупої пропоганди, яку і в РФ заливають і в нас. На старті після розвалу СССР Україна мала самі вищі перспективи розвитку з усіх країн колишнього совка. Прогнозували темпи розвитку чуть не в 2 рази вищі ніж в Польщі і рівень життя самий вищий з усієї Європи. Такий був потенціал в країни. Але все перекреслило те, що народ проголосував не за тих людей. вже вище написав свою думку на рахунок обісраних підїздів і так далі. Але як сліпому не пояснити красоту природи, так і ви не здатні копнути більш глибоко і докопати до кореня проблем. Те що ви описуєте це симптоми і наслідки. Лікувати симптоми безглузда затія. А ви хочете довести, що саме так і слід боротися з хворобою. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Питання полягає в тому, як понизити рівень злочинності і розкрадання і підняти країну з бідноти. Трьоп якраз з вашої сторони. Як думаєте. Якщо зараз взятися максимально жорстко за ФОПів це допоможе вийти з кризи? Я вважаю, що це лише погіршить ситуацію. То навіщо тоді зараз вести ці дурні дискусії на рахунок єдиного податку і так далі. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Чомусь дехто думає, що українець прямо таки на генетичному рівні корупціонер злодій і так далі. Генетично українці нічим не гірші за німців. Це справа ментальності. Справа виховання. Ми живемо в системі де державою "керує" організована злочинність. В дуже бідній державі. Ось бракована деталь, а не народ. Взяти спихнути все на людей і винити всіх людей в тому, що то вони такі погані і тому в країні така дупа - злочинно і аморально. Корінь проблеми не в пересічному українці. Це як у випадку інфекції винити руку яка гниє. Що вона така погана. Якими можуть рости люди в країні, де майже кожен міністр злочинець, президент злочинець, депутати злочинці, судді злочинці, начальники і не лише МВС, СБУ, Прокуратури - злочинці. Продовжувати можна довго. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Тільки от жруть в 3 горла в основному обрані, а 80% населення знаходиться за межею бідності. Людина або відірвана від реальності, або зрадник народу, або ідіот. Хоча і народ заслуговує на тих правителів, що має, але змінити ситуацію знизу нереально, бо верхи все будуть робити для того, щоб низи не могли розвиватися і залишалися бидлом. Ще за СССР винищували українську еліту, так і зараз продовжують це робити. Одних на війні вибили. Інші з головами на плечах за кордон втекли. Адекватних залишається все менше. Навіть з тих, в кого є трохи клепки роблять зомбі з допомогою смі та інших засобів. Називається така штука зворотня селекція. "Почни з себе" це пусті слова абсолютного ідіота. Потрібно тій невеликій частині адекватних людей, що залишилися, докорінно міняти верхівку системи і вже тоді проводити зміни зверху до низу, включаючи ведення позитивної пропоганди щоб змінити свідомість людей в кращу сторону, а не грішу як це робиться зараз. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Ну тогда не надо обижаться на государство, которое дает этому человеку услуг ровно на его малое количество налогов. Люди не платять податки тому, що держава не надає їм відповідних послуг, а не держава не надає послуг, бо люди не платять податки. Не треба з ніг на голову перекручувати реальність. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Я теж колишній правосєк. Хоча я не зовсім поділяв їхні погляди, але альтернатив на той час не було взагалі. Не розумію як можна фашизм з націоналізмом повязати. Це абсолютно різні речі. І при владі ніякі не фашисти, а банально бандити. Давайте називати речі своїми іменами, а не говорити фразами з телевізора. Правий сектор наразі маріонеткова структура в руках Порошенка. Купили верхівку вже давно. На жаль 99% членів організації цього не розуміють і являються маріонетками. Усі з головою на плечах звідти вже давно пішли. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Потрібно спочатку повалити систему, бо вона реабілітації не підлягає в принципі. Це вже не те що труп, а ракова пухлина, яка стрімко знищує країну. Провести кардинальні реформи. Жодного бандита з старої кагорти не допустити до влади. Посадити якомога більше казнокрадів та оліграхів. Поміняти всіх суддів. Відсудити накрадені кошти. Там стільки набереться, що за декілька років можна країну підняти до рівня розвинених країн і навіть Європа вже нікому не потрібна буде. Зробити послаблення для малого бізнесу. І тільки коли люди стануть на ноги почати наводити порядки в низах і малому та середньому бізнесі. Все треба робити грамотно. А бомбить в мене не тому, що я м@д#к який податки не хоче платити, а тому що я не хочу жити в тому бардаку і злиднях що є зараз. Я хочу щоб оплачені мною податки йшли на медецину, на якісні дороги та інфраструктуру і так далі, а не розкрадалися. Щоб закон мене захищав. Щоб я чесно працюючи був впевнений в тому, що завтра до мене не прийдуть маски шоу і не винесуть моє обладнання. Що з мене не зроблять агента кремля і не стану я політ. вязнем. А багатьох бачу влаштовує ситуація в країні або не сильно хвилює. Їм головне самих себе задурити. Типу: "я плачу податки, я молодець, а вони погані, але головне шо я добрий". Це псевдодоброта, а насправді ховання голови в пісок. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Т.е. если человек работает согласно букве закона и платит налоги - он дегенерат? А если не платит и "экономит свои деньги" - молодец?С такой логикой в европу не нужно, не поймут. Яка нафіг Європа? Кому там треба країна банкрут з бандитами при владі? Саме так. Тільки з однією поправкою. А те що ви написали - це думка вирвана з контексту. Поясню дуже просто. Якщо ви найняли прибиральницю і вона має раз в тиждень у вас прибирати двір біля вашого приватного будинку, але натомість не приходить і не прибирає, або прибирає аби як при тому що ви платите хорошу суму. Ви будете з року в рік на протязі багатьох років продовжувати їй платити незважаючи на те, що вона зовсім не виконує своїх обовязків, а у вас в дворі вже таких срач, що і воняє на всю вулицю і пройти важко, бо все в смітті, зарослях і т.д, щоб не виглядати непорядним чоловіком? Та ви в такому випадку не порядний, а ідіот. Аналогія зрозуміла? -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Умиваю я звідси руки. Таке враженні, що в психіатрії серед пацієнтів. Росія №2. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Абсолютна клініка. Якщо в провайдерстві стільки дегенератів розумово неповноцінних працює, то ця країна обречена. Ви в вакуумі живете чи в паралельній реальності? Ніхера не роблять, бо 1. Бюджет розкрадається. 2. Середній клас давиться. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
1. Я податки плачу в повному розмірі згідно законодавства. 2. Яким боком тут сусід. Що винесете за ахінею як школяр? Мова про те, що потрібно систему міняти, яка є бандитською, антилюдяною, антиконституційною. Система працює не в інтересах держави і народу. Хіба це не очевидно? 3. Навіть в розвинених країнах люба людина в якої не куля в голові думає як би то платити менше податків, а не більше. Це нормально. То чому в Україні людина повинна думати як би то заплатити побільше податків які підуть не на якісь блага для народу, а в кишені чиновників на нові дачі, літаки, відпочинки в 5 зіркових готелях дорогих курортів, яхти і т.д? -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені олігархів, а тоді вже дотримуватися законів. А то з шулерами грати по чесному - себе дурити. А зачем вы с шулерами садитесь играть? Я з шулерами не граю. Це ви граєте з шулерами. Я кажу, що шулерів треба наказувати, а якщо в даний момент немає такої змоги, то хоча б не давати себе по повному намахувати і не грати з ними чесно вдаючи святу овечку. Основна думка така. Не з себе треба починати, а з них. Бо з себе нічого не дає крім того, що залишаєшся в дураках. Не вийде знизу поміняти верхи. Можливо тільки міняти верхи,а тоді вже проводити реальні реформи і поступово методом кнута і пряника перевчати людей працювати по правилах. Ваша концепція просто в корні не вірна. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Абсолютне має право. А що тільки дауни терпіли і барани мають право? Якщо в людини є клепка в голові, то це не означає, що вона погана. Все зло чиниться руками дурнів. В нашій державі закон фікція. Немає закону. Закони існують для того щоб захищати людей. Закони повинні працювати в людських інтересах і вони працюють в нормальних країнах. В нас же закони працють виключно в інтересах олігархів, їхніх маріонеток та наближених до них осіб. В нас не працює жодна система влади. Ми навіть не по поняттях живемо. По поняттях живуть верхи. Ми взагалі не має ніяких прав. Захочуть сфабрикують справу. В суді винесуть який треба вирок і посадять вас на 10 років в тюрму тільки тому, що ви якомусь бандюку при владі перейдете дорогу. І ніякий закон вам не допоможе. Малий та середні бізнес в нас давиться. Податки йдуть в кишені чиновників і олігархів. А по фатку ви не добропорядний громадянин, а зрадник України і народу, бо агітуєте людей підкорятися і бути баранами. Скоро люди вже їсти не будуть мати що, а такі як ви далі граєте в псевдопрядність. Ну як можна бути настільки довбанутими. Ще 1-2 роки і взагалі країни не стане. Ці щурі повтікають за кордони і буть до кінця днів жити в роскоші, а ми землю гризти або на заробітках батрачити. -
ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?
тема ответил в Tries пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені олігархів, а тоді вже дотримуватися законів. А то з шулерами грати по чесному - себе дурити. -
Ох уж это украинское стремление делать бизнес на воздухе Включайте в минус, развитие и укрупнение бизнеса всегда требует вложений. Рано или поздно, но в любом случае придет к вам конкурент и начнет включать бесплатно + полгода инета. Будете и дальше брать свои 1200 или начнете и вы делать все для абонента? Шо за херню я прочитав?
-
А через декілька років всі акумулятори на них замінити?
-
Візьме для прикладу Іспанію. Вартість призупинення послуги як 3 місячна абонплата + навіть коли призупинено, то нараховується абонплата але в меншому розмірі. Вигідно призупиняти тільки якщо ти не будеш користуватися від півроку і більше. Ніхто нігде в світі не панькається. Таких адвокатів зразу можна посилати нафіг прямим тестом, але грамотно договір оформити.
