Jump to content

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Posts

    2,455
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    33

Everything posted by Nightly Wanderer

  1. Давно виросли. Кабелі теж тягнемо не самі. Нам потрібна була ще одна бригада монтажників для побудови мереж, то де тільки не шукали і в кого тільки не питалися. Обяви подавали і толку нуль. Наразі поки є кому тягнути, але ті люди в нас колись раніше вже працювали в якості підряду. Тобто повезло. А так частина в АТО, частина в Польщі. Частина ще десь за кордоном. Ті що залишилися працюють в інших провайдерів і є їхніми фанатиками. Навіть за вищу платню не хочуть йти. Раніше таких проблем навіть близько не було. За останніх півроку на дошках оголошень тільки і висить реклама про пошук працівників на роботу. Реальний брак кадрів в країні. Знайти монтажника ліній звязку, зварщиків і так далі - це не продавця в магазин на касі стояти. Таких людей реально в місті доволі мало. І практично всі вони не сидять без роботи.
  2. А навіщо ви задаєте дурні запитання? Це що я винен, що з кваліфікованими кадрами проблема? Ну можливо у вас працюють джашмути і роблять як попало і ви вважаєте це нормальним. Я не знаю. В фотогалереї стільки кошмарів, що то жесть і на кожному будинку в будь якого конкурента можна знайти кошмари вроді сопель і павутин з кабелів і тому подібного. Оце реальна жесть. Я навіть слухати не хочу подібного в свій адрес, коли в місті в нас саме толково і акуратно збудована інфраструктура. Коли я прокладав внутрішньо кабелі по своїх коробах, в жодного провайдер на той час ще не було жодної труби і все йшло соплями через вікна. Ми єдині, хто не попав під зрізання кабелів які йдуть по дахах і через вікна. Різали попереджуючи за місяць всім провайдерам жеки по вказівці міської ради. Якби не різали, то б досі всі дахи були в павутинах і текла вода в людські системники, хоча навіть після зрізання встигли понатягувати і по вікнах. А як київстарівські "інженери" між підїздами понатягували по повітрі на тросі в гофрі витухи, щоб оптику не заводити в кожен підїзд і не ставити майданчики де нема можливості крім як по зовні завести. Щоб горіло файно під час грози. А ми вклалися і завели в кожен підїзд оптику і поставили в кожному підїзді кероване обладнання. А можна було би адміна на повну ставку взяти замість цього, або не розвиватися і не підключати доми і взяти адміна. Ну не виходить все одразу, Приходиться сильно економити, бо гривні перетворилися в папірці, а абоненти продовжують цими папірцями оплачувати. За пару тисяч гривень ніякий спеціаліст не піде, а платити на порядок більше ми просто фізично не можемо, не тому, що дурні і займаємося не тим, а тому, що люди бідні. Країна бідна. Тому ми звертаємося до спеціалістів тільки тоді, коли це необхідно. По факту. 90% роботи адміна ми виконуємо самі, а за щось складніше вже платимо. Працюємо наскільки це можливо в теперішній економічній ситуації. Все вперлося в низьку дохідність. Відносно курса долара дохідність в нас впала в 5 раз. Я краще на літо свічами запасуся. Свіч і сам налаштую, а адмін без обладнання нічого не начарує. Це ще народ ми в основному сидимо на старій матеріальній базі. Уявіть собі, що курс буде тільки рости, а з часом прийдеться апгредитися або міняти обладнання яке вийде з ладу. Маючи ті мізерні гроші я краще їх правильно вкладу, щоб вижити і вирости до більш серйозного рівня, щоб можна було і адміна висококваліфікованого на повну ставку взяти і ще багато чого, ніж буду виглядати тру провайдером в очах людей, які судять дуже субєктивно. Більше 10 років займаємось провайдерством без інвестицій, лише своїми силами. Займалися б не тим - давно б загнулися і закрилися або продалися. Знаю таки, в кого було все. І толкові адміни і монтажники і машини і купа інструмента. І загнулися. Не виволочили після обвалу гривні.
  3. 1. Це не єдине на чому тримається бізнес. 2. Правильна робота мережі залежить делако не лише від адміна. Так і робимо, але адміна на ставку поки не маємо в штаті. Проблема навіть монтажника толкового знайти зараз не те що адміна. В великих містах можливо легше, а тут спеціалістів можна на пальцях перерахувати. Та і толкові адміни і програмери працюють в основному на іноземних замовників і заробляють від штуки баксів і більше. А ми не можемо фізично запропонувати такі зарплати.
  4. А чому б його взагалі не дивитися. Ну хіба для любителів спорту можна матчі подивитися.
  5. Автор теми. Ви що серйозно? Заради одного будинку зайнятися КТВ? Ви напевно не в собі. Коли попустить, посміємося разом. А як через місяць після того як розтягнете інфраструктуру, наставите тарілок і обладнання зайде якийсь оператор і запропонує, як Воля наприклад, кабельне і нет за ціною нету і піде від вакс більшість абонентів? Те що ви задумали абсолютно несерйозно.
  6. Не правда. Шаблонні речі не складають на людей сильного враження. Ніякий білборд не зрівняється наприклад з повітряною кулею з рекламою. На таке людина точно зверне увагу і запямятає на довго. І ще буде розказувати іншим, що бачила повітряну кулю з рекламою. Чим більше враження складе реклама на людину, тим більш глибокий слід вона залишить. Білборд з рекламою, який людина буде бачити 50 раз дасть менший ефект ніж аеростат в небі побачений один раз.
  7. Та суть якщо чесно не в тому. Поставили ще багато років назад ДНС гугла і забулися. І по скільки воно працювало без проблем, то я не думав ні про які ДНСи. Тим більше, що я в адмінці не сильний і адміном не являюся як таким. Але є багато унікумів, які вважають, що якщо ти власник інтернет провадера, то зобовязаний бути гуру адміном. Хоча не розуміють, що адміністрування мереж це не єдине на чому тримається ця галузь. І є купа речей в яких я значно сильніший за багатьох гуру адмінів.
  8. В нас немає таких проблем. Колись були поки на одній айпішці висіло купа народу. Вирішилося методом виділення великого блоку айпі адрес на всіх, хто за натом.
  9. В нас роками працювало без збоїв на ДНС гугла, а от наш біллінговий сервер по тих чи інших причинах лягав декілька разів. Якби в нас був свій ДНС сервер до цього часу, то збоїв було б більше. Сервіс то не підконтрольний, але в гугл думаю і обладнання і адміни явно по крутіші ніж в нас чи навіть у вас. Скажемо так. Не було ніякої причини піднімати свій ДНС. Я притримуюся правила не міняти того, що працює добре і міняти тоді, коли перестає добре працювати.
  10. Раніше ДНС гугла був надійніший ніж свій.
  11. мне понравились: OpenDNS - IP адреса бесплатных DNS серверов. nameserver 208.67.220.220 nameserver 208.67.222.222 Такі і поставив. Подивлюся. Треба свій сервер ДНС підняти, а то щось останнім часом з публічними біда.
  12. З стабільних публічних хтось щось може порадити?
  13. Ні то ні інше. Людина просто формується в певному середовищі і навіть якщо воно гірше ніж інше, все рівно більш для тебе зрозуміле і комфортне. Одним словом - рідне.
  14. Брехня абсолютна. За 700 баксів ще й як працювали і до того. І в РФ їздили і в ту саму Польщу, то що не так масово. І в Італії криза і заробити в місяць навіть 700 євро вже добре. Зі сходу мало їздиди, а на заході де середні зарплати в районі 2000 - 2500 грн. їздили. А чоловіки які заробляли штуку євро в місяць ще й квартиру мусіли знімати і чистими могли відкладати в кращому випадку половину. Різниця тільки в різкому рості гастарбайтерів за останній період і в тому, що раніше їхали в основному ті, кому треба дітей годувати, а зараз масово молодь валить на заробітки. Ви патрiот? Якої країни? Польщi, Італіі, РФ, України? Ви задаволені станом? Тоб-то усі до пшеків? А я що цар- батюшка? До чого ці дебільні запитання?
  15. Різати сесії не допоможе в даному випадку. Це рівносильно що заблокувати абонента. Якщо він вам економічно не вигідний, то так і зробіть.
  16. Я б все таки попробував домовитися. А якщо не вийде, то тоді можна портити, але методом звернення в відповідні установи. Хай собі промишляє, але платить відповідні гроші за трафік. Так щоб і вівці цілі і вовки ситі.
  17. А поговорити з абонентом пробували? Запропонувати корпоративні тарифи.
  18. Звідки знаєте, що продає інтернет? Можливо з другом ділиться. Якщо на тій антені не висить купа людей, то рекомендую забити болт і працювати в напрямку розширення абон бази. При певній кількості абонентів стає паралельно чи хтось роздає сусіду чи ні. Це тільки коли абонентів мало звертаєш на таке увагу і тебе це хвилює.
  19. Брехня абсолютна. За 700 баксів ще й як працювали і до того. І в РФ їздили і в ту саму Польщу, то що не так масово. І в Італії криза і заробити в місяць навіть 700 євро вже добре. Зі сходу мало їздиди, а на заході де середні зарплати в районі 2000 - 2500 грн. їздили. А чоловіки які заробляли штуку євро в місяць ще й квартиру мусіли знімати і чистими могли відкладати в кращому випадку половину. Різниця тільки в різкому рості гастарбайтерів за останній період і в тому, що раніше їхали в основному ті, кому треба дітей годувати, а зараз масово молодь валить на заробітки.
  20. Тепер ясно чого в вас так бомбить. От будете мати своїх працівників. тоді і поговоримо.
  21. А совок здесь причём? Звикли, що за тебе має подумати хтось інший, а не ти сам. Совок виховав цілі покоління людей, які не вміють чи не хочуть думати головою. Несамостійних людей. Так що при всім.
  22. Якщо людина заробляє 1500 грн, то вона напевно або ненанивидить свою сімю. Або вона дебільна і їй наплювати на свою сімю. Бо за 1500 грн прогодувати себе і сімю неможливо. За такі гроші навіть бомж здохне. А якщо коротко, то можна сказати одним словом - СОВОК.
  23. Мене часто несе в дебрі. Згідний. Але 1. Ви самі продовжуєте розвивати тему 2. Політика так чи інакше має місце бути 3. Не я перший почав офтоп.
×
×
  • Create New...