Перейти до

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Всього повідомлень

    2 455
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    33

Все, що було написано Nightly Wanderer

  1. Я дав розгорнуту відповідь. Прочитайте ще раз. А як би я поступив на місці поляка сказати не можу, бо я не на його місці. Я можу написати речі виходячи з яких я був би великим добродієм. Але за своє життя я зрозумів, що ми часто судимо людину і говоримо, що ніколи б так не поступили як вона, але насправді опинившись на місці цієї людини поступили би так само. А проблема в тому, що ми думаємо, що знаємо достатньо, а насправді ні. Часто люди як стервятники налітають на людину, яка з їхньої точки зору злочинець і непотріб, коли та людина варта більшого ніж ті всі стервятники разом взяті. Можна легко зробити з будь кого мудака. От як нещодавно як провайдери боролися за свавілля Обленерго. Як більшість нас с гівном мішала, що ми на людях наживаємося на рівному місці. Нехай свої стовпи ставимо, а то не хочем свою інфраструктуру будувати. а гроші тільки лопатою гребемо. Тому я краще демагогію буду розводити ніж відповідати на запитання на яких в мене нема однозначних відповідей. Поляки можливо за своїх працівників теж дбають добре. А за гастарбайтерів не дбає практично нігде і ніхто. Хіба ви висококваліфікований спеціаліст. А якщо джашмут, то і ставлення відповідне. Це не означає, що мені наплювати на людей і я готовий заради власної вигоди їх використовувати як батраків. Однозначно ні. Як написав вище - це нижче моєї гідності. Я просто себе поважаю, а не сильно люблю людей і піклуюся про кожну "душу" на Землі. А для когось це не нижче його гідності, бо інші цінності в людини. Навіть якщо з моєї чи з вашої точки зору ця людина м@д#к. Надіюся достатньо чітко пояснив свою позицію? Чи продовжувати філософію чи то демагогію?
  2. Я не володію інформацією щодо прибутків тих, на кого працюють люди, що живуть у бараках. Я стараюся не судити людей відносно себе. Бо не всі, хто в чомусь гірший або поступає менш гуманно чи справедливо ніж я гівно. Мене переповнюють негативні почуття по відношенні до людини в 2 випадках. Коли людина дурнувата і тупа як пробка, але ставить з себе великого мудреця і знавця. І коли людина не чесна і добивається успіху в житті методом відбирання благ у інших. Тобто заради своєї вигоди чинить шкоду іншим людям. Якщо людина іншим не робить зла, то судити її за те, що вона чогось не зробила, не враховуючи деяких випадків, коли бездіяльність привела до різко негативних наслідків, несправедливо. Особисто я б не зміг собі дозволити жирувати, коли мої працівники бідують у випадку, якщо покращення умов для працівників не відбилося би різко негативно на моїх доходах. Не тому, що я сильно добрий. А тому, що в такому випадку я б став зневажати сам себе. Та і від грошей я психологічно не залежний. Я контролюю гроші, а не гроші мене, тому з ними розлучатися не сильно болісно, а якщо вони йдуть на хороші цілі, то навіть приємно. В кожного свої цінності. Хтось піднімає самооцінку методом розводу лохів, а комусь такий метод як "плюнути собі в душу". Я часто стараюся подивитися з точки зору людини з іншими цінностями. Чому він чинить так чи інакше. Наприклад я розумію наших політиків. Чому вони грабують країну. І як вони дивляться на людей. І багато в чому вони на жаль і праві. Тому змінити політиків не поможе взагалі. Тільки зміна системи як такої.
  3. Ну і на рахунок "скотини". Не знаю чому ви вибрали саме цей термін по відношенні до поляка. Він насправді більше підходить тим, хто живе в тих бараках. До такого рівня життя ми докотилися. І реально неможливо забезпечити людину зарплатою такою, щоб в неї не виникало бажання поїхати в Польщу. Нема з чого. А от якщо б поляк пообіцяв, а обманув, тоді він би був сволотою. Якщо він обіцяв квартиру, а надав бараки, то тоді я підтримую.
  4. Тут можна по різному дивитися на ситуацію. Підійду я з іншої сторони. Я власник інтернет компанії. Відкинемо мораль. Будемо мислити холодно. В мене є 3 варіанти. Взяти на роботу місцевого працівника і платити йому в 2 рази більше, але не забезпечувати дахом над головою. Взяти на роботу фіг знає кого з іншої бідної країни і платити в 2 рази менше, але забезпечити його житлом. Або взяти того самого, але забезпечити по мінімуму дешевим "дахом над головою". З цих 3 варіантів я бачу логічними тільки перший або третій. Якщо знімати людині нормальну квартиру і платити навіть в 2 рази менше, то це напевно вийде на те саме або біля того, але в одному випадку буде працювати місцевий працівник, а в другому фіг знати хто, з точки зору поляка, з сусідньої бідної країни де великий бардак, війна і повна дупа. Тобто йому нафіг просто не впала наша праця якщо він буде нам платити як і своїм. Ну і ніхто силою їхати на такі умови не заставляє, значить нашим навіть такі скотські умови кращі ніж в себе вдома. Значить поляк ще дає можливість заробити більше. І люди тому і раді, бо інакше б масово не їхали в Польщу. Це все з прагматичної точки зору. Про мораль і питання добра і зла тут мова не йде. Ну наплювати поляку, що українець живе в некомфортних умовах. Його більше цікавить власні прибутки ніж щастя чужої людини з чужої країни. Це його право. І судити про те чи він хороший чи поганий не стану. Коли той поляк розселить людей в хороше житло, то буде йому повага і подяка. А так він міг взагалі навіть бараків не надати і платити в 2 рази менше. Ви гляньте наприклад на Дубай. Як там вкалують і за які гроші гастарбайтери з бідних країн. Руками бідняків вибудували 8 чудо світу серед пісків. Як ви не розумієте, що не поляки скоти, що не забезпечують нас рівнем зарплати і умовами як своїх. А в нас тут скоти як і серед простих людей так і в владних кріслах, які вимушують людей їхати в Польщу жити в бараках. Тільки про Путіна прошу не треба. Страшилка для дурачків. Геніально, створити заморожений конфлікт на роки і всі проблеми списувати на нього. Точно як в РФ все списують на ворогів. путні це тільки частина біди. Значно менша частина насправді.
  5. Я щось не розумію. А що працедавець зобовязаний забезпечувати працівника житлом? Ну та так. Садочки, школи. І з ложечки годувати. На мою думку працедавець повинен забезпечити працівника лише належними умовами праці і все. Не подобається матрац на землі - знімай квартиру. В чому проблема? Людина яка туди їхала працювати не читала трудового договору? Не вивчала питання? Хто їй винен. А якщо це нелегал, то нелегалу ніхто не буде забезпечувати супер умови праці. Ви думаєте десь на заробітках хоч хтось забезпечує комусь хороше житло, садочки, медицину? Всі скоти значить. Я теж. Я своїм працівникам не забезпечую ні житло ні садочка ні школи. Знаете вот если б таких людей как Вы было б меньше - мир был бы лучше. Вся проблема в том что каждый думает сугубо про себя и срет на других. Так и живем... +1 я С вами полностью согласен. Что не пост Nightly Wanderer То попытка самоутвердится за счёт других . Если вы почитаете, что это чудо на форуме про обычных людей пишет, вы будете в шоке. Сори за офф топ просто это высокомерное "ЧУДО" уже надоело. Не піти б тобі далеко? Про звичайних це яких? Ватників?
  6. Не треба цього лицемірства. Кожен думає в першу чергу про себе. Це нормально. Проблема світу не в тих, хто думає про себе, а в тих, хто і про себе подбати не може. В дураках. Все саме більше зло в світі робиться чужими руками. Я все таки думаю, що не я м@д#к, а ви лицемір. Бо я ніколи не чиню людям шкоди заради власної вигоди. Але я не зобовязаний тому чи іншому робити добро. Хочете хоч подаруйте своєму працівнику свою квартиру. Але судити людей за те чого вони не зобовязані робити з будь якої точки зору - це ознака мудака. Для успішної країни з високим рівнем життя і соціальним захистом не потрібно щоб одні думали за інших. Достатньо щоб кожен думав за себе. Проблема тому, що більшість навіть за себе не дбає. Ще раз повторюся. Дахом над головою працедавець не зобовязаний забезпечувати свого працівника. Він може це зробити, але судити за те, що він цього не зробив, низько. Тим більше, коли це лицемірство чистої води. А ви своїм працівникам оплачуєте житло? Мажор напевно ще той. Я от навіть належної зарплати не можу забезпечити, бо в мене самого доходи далеко не ахті. Можей мені продати квартиру і піти жити на вулицю щоб працівники добре пожили? Можливо в когось теж нема лишніх грошей? Не подумали? Хочу від вас почути про ваші святі діла. А то якщо ви вважаєте, що краще б такого як я на світі і не було, то напевно ви як мінімум другий Святий Миколай.
  7. Я щось не розумію. А що працедавець зобовязаний забезпечувати працівника житлом? Ну та так. Садочки, школи. І з ложечки годувати. На мою думку працедавець повинен забезпечити працівника лише належними умовами праці і все. Не подобається матрац на землі - знімай квартиру. В чому проблема? Людина яка туди їхала працювати не читала трудового договору? Не вивчала питання? Хто їй винен. А якщо це нелегал, то нелегалу ніхто не буде забезпечувати супер умови праці. Ви думаєте десь на заробітках хоч хтось забезпечує комусь хороше житло, садочки, медицину? Всі скоти значить. Я теж. Я своїм працівникам не забезпечую ні житло ні садочка ні школи.
  8. Вони що силою когось заставляють жити в бараках? Ви щось таке мелете, що ну його нафіг. Кожен в першу чергу піклується про себе і свої доходи. Якщо є працівники за меншу зарплату, то навіщо платити більше. Так у цілому світі. Не лише у Поляків.
  9. Думаєте абоненту не фіолетово в що монтажник одягнений буде, чи в джинси і футболку чи в комбінезон?
  10. Я б краще в футболці тонкій працював ніж в робі в спеку. Перегрів теж штука не хороша.
  11. А що на футболках не пише з чого виготовлено? Та і на дотик чути синтетику. Одяг повинен бути натуральним бавовняним.
  12. Можей вистачить акцій? Нас то коли радувати абоненти почнуть.
  13. Ви про що саме?
  14. Ей. Народ. Ви чого. Куди посмивалися? Нема кому оптику тягнути.
  15. Терміналів Приват банка на кожному кроці. От коли як в темі масово дзвонять люди, що оплатили чого нема нету, то щось сумніваюся, що це перевага.
  16. Як добре, що ми не звазувалися з цими терміналами. Через термінали Привата тільки платять і автоматом на рахунок зразу ж приходить.
  17. Указывайте - сколько было и сколько стало, а то не интересно обсуждать)Заметьте что большинство сказало спасибо за акцию, заедет на вашу территорию большой пров и задавит вас ценой и сервисами. Глядишь через пол-года ваши абоненты будут говорить им спасибо. И к людям вопросов нет, всем сейчас тяжело. Что касается будущего - то оно за крупными, даже нечего обсуждать. У мелких - жена так никогда и не увидит нормальный выхлоп от бизнеса. В целом в теме про "350 абонов из Житомира" уже все обсудили. Меньше 3-5 тыщ. - рано или поздно закроются если не налить бабла. Незнати. Наприклад Київстар підняв ціни на послуги і АРПУ в нього значно вище ніж в нас. Але Київстар заморозив будівництво на 100%, а ми ще якось нові доми покривти умудряємося. Думаю, що в великих значно гірша оптимізація витрат ніж в менших. Менші це я не про тих в кого пару сотень абонентів, а 1-3 тисячі +
  18. Та в нас такі проблеми кожного місяця виникають) Вже давно звикли. Голови ОСББ хочуть побільше зістригти. Поки майже завжди вдавалося ціну опустити аргументуючи це малою кількістю абонентів, складною економічною ситуацією, тим що за комунальні доми платимо 40 копійок за квартиру і так далі. Деколи приходиться багато раз говорити. Але якщо у вас є вже абоненти в будинку і є договір з РЕС на цей будинок, то можна банально ігнорувати і слати лісом. Ще можна прокураторою пригрозити. ОСББ це неприбуткова організація і брати платню вони не мають у вас права. За це можна мати проблеми перед законом. Єдиний мінус, що голова тоді може на вас обізлитися і робити антирекламу в домі. У нас такі є випадки.
  19. По факту більшість так і стали провайдерами.
  20. Полностью с вами согласен) Знал бы я эту мудрость раньше... Ніяка не мудрість. Це те саме, що чоловік повинен бути завжди сам, бо баба дурна попалася. Все залежить від того хто твій партнер і хто ти. В мене було 3 партнери в той чи інший період. З одним то взагалі одні були проблеми. І я зробив висновки. Але не такі примітивні, що партнер = зло. Потім обєднався з іншим провайдером і вже роки 4 нормально живемо. Іноді бувають розбіжності і суперечки, але завжди приходимо до спільного знаменника і поки ще жодного разу не сварилися. По окремо в нас не було сил щось зробити. А разом значно легше. І фінансові можливості інші і морально легше. Коли ти сам, то і вся відповідальність і всі проблеми тільки на твоїх плечах. Вибирайте з розумом партнерів. Хороший партнер принесе одну користь . Поганий парнер один геморой. НУ і ще переконайтеся в тому, що ви не впертий баран який не здатний йти на поступки. Бо якщо 2 впертих барани лобами стикаються і кожен хоче щоб було саме по його, то нічого хорошого з того не буде. Ну і не вступайте в спільноту цілими групами по 3 і більше чоловік. З цього теж нічого хорошого швидше за все не буде. Вистачить і 2.
  21. Вже стягнули нац. Гвардію в Київ. Готуються Сили Нацгвардії стягують до столиці та області Батальйон Нацгвардії імені Кульчицького відмовився охороняти Верховну Раду
  22. Nightly Wanderer

    3 февраля - я с вами!

    Я так бачу такі маркетологи нічого не вміють тільки як заганяти галузь ще в більшу задницю. Інтересний хід - це коли абонент багато платить і користується послугами і нікуди не звалює, а для демпінгу розуму багато не треба. Для того щоб давати різного роду халяви і маркетологів не треба. В нас от нема маркетолога, а різні акції збудовані на халяві придумуємо не гірше, а іноді і краще ніж конкуренти з маркетологами. Маркетинг якраз і існує для того щоб підвищити ефективність продаж без фінансових втрат. Ідеальний маркетолог той, хто впарить дорого те, що людині і не потрібно. Хоч я і не схвалюю таких методів, але такі реалії. Ну і в нас не працюють такі схеми. Зараз за Тріоланом скопіюють інші провайдери і просто зросте кількість дармоїдів, які не будуть платити ні копійки, але виїдати мізки тех. підтримці. Нафіг такі приколи. П. С. Рекомендую мій і попередні дописи перенести в розділ реклами.
  23. А я впевнений, що так і є. Принаймні в нас в місті це рідкість, а за останніх пару років стала великою рідкістю. Хто займався таким або повіддавали свої міні мережі провайдерам, або попродавали абонентів за відповідні суми. Ми самі купили декілька таких мереж на 10-50 абонентів. Ну і на меншу кількість теж вже практично немає. Нікому не вигідно на шару нет брати.
×
×
  • Створити нове...