-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Та ну. Перше правило бізнесу: Не бери друзів або родичів до себе на роботу.
-
Хамство и бред от Пипелнет
тема ответил в kiev256 пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
Який провайдер? Чоловіче. Не доводь, а то вискажу все що думаю. Користуйся головою трішки. Провайдер не один. Їх багато. І той, хто напише таке буде в програші перед тим, хто не напише. Що тут не ясного? От хтось тут писав, що він не підключився би до провайдера який би різав швидкість після певного використання каналу не зважаючи на те, яким би був ліміт. Як я зрозумів хоч 100 терабайт. От тому, що люди дурні тупі, а в нашій країні же й офігівші сильно, тому про таке і не вказують. Вказують тільки "до". Бо чого це провайдер має перекривати витрати наприклад 5 дебілів які платять по 100 грн в місяць і виюзують н-ну кількість Тб в місяць 20-тьма юридичними абонентами, які платять по 500 грн в місяць і 200 домашніми користувачами щоб вийти в нуль? Що зміниться від того, що провайдери почнуть вказувати це? Щось поміняється? Та то не проблема вказувати. Тільки от все знайдуться ті, хто цього робити не буде і ти будеш в програші. Це маркетинг і нічого особистого. -
Хамство и бред от Пипелнет
тема ответил в kiev256 пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
Вже скільки часу мусолять цю тему і так і не доходить до людей, що безлімітний тариф на такій швидкості можна надавати виключно адекватним людям за умови домашнього персонального використання в межах помешкання. Ви на пішохідному переході теж маєте право переходити скільки завгодно і коли завгодно (безліміт). А тепер уявіть, що 5 психів будуть пів дня ходити через дорогу туди - сюди. Якщо водії будуть дотримуватися правил дорожнього руху, то рух буде перекрито повністю. Будь яку систему можна так легко класти. От уявіть собі, що провайдер дає швидкість 1 гігабіт. В провайдера тисяча абонентів і загальний канал 1 гіг, що на таку кількість абонентів доволі багато і достатньо. І тут якийсь придурок ставить собі домашній НАС з 8 вінтами по 3 терабайт і починає качати по терабайту вдень серіалів і фільмів в БДремукс. І приносить він провайдеру з 5000 припустимо грн. збитків в місяць при оплаті 150 грн в місяць. Що далі? -
Хамство и бред от Пипелнет
тема ответил в kiev256 пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
100% Тільки доти, поки він платить за всі свої "прав". Будь які "хотілки" для абонента, але за його гроші. А в нас хочуть бути правими за просто так. А такого не буває нігде в світі. -
Хамство и бред от Пипелнет
тема ответил в kiev256 пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
А ви знаєте багато людей які не закривають кран в ванній чи кухні і не виключають воду або виключають рідко? Я не знаю жодного. -
Хамство и бред от Пипелнет
тема ответил в kiev256 пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
Ми поки ще жодного разу нікому швидкість не різали і навіть не дивимося хто скільки качає, але це поки навантаження на канал в межах допустимої норми згідно наших поглядів. Якщо би в нас стояв вибір між: 1. Добрати канал щоб всім вистачало і самим сидіти "голодними". 2. Не добирати канал і 90% абонентам які і 100 гіг часто не вибирають втирати про канал "до" і сидіти постійно в піках. 3. Обмежити швидкість декільком шизофренікам і мати і собі нормально і нормальним людям. То однозначно я б вибрав 3 варіант. Так буде справедливо і всі задоволені крім кількох хворих. -
Хамство и бред от Пипелнет
тема ответил в kiev256 пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
20 айпі камер? Такі мають сидіти на корпоративному тарифі. Ще напишіть, що 100 компів підключено в людини. -
Хамство и бред от Пипелнет
тема ответил в kiev256 пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
О. блін. Далі халявщики м@#аки яким всі винні. А ви м@#аки в курсі, що в Штатах при оплаті в 50 баксів теж "качкам" швидкість обрізають. або відключать від послуг обгрунтовуючи це тим, що такий високий трафік може використовуватися лише в корпоративних цілях і пропонують перейти на корпоративний тариф. Хочеш качати терабайтами? Підключи собі корпоративний пакет і качай хоч цілодобово. Відсудити щось в провайдера? Та ви взагалі офігівші і розумом двинуті. Я би вас за такі справи за грати би посадив, щоб трошки думали башкою. А терабайти якого контенту скачуються? Ліцензійного? В провайдера на вас є компромат. Не забувайте цього. Тому не треба бути мудаками наглими. Я теж не шарю, що можна в своїх цілях качати на терабайти. Навіть качаючи ШД. Ви що по 10 фільмів в БДремукс в день дивитеся? Що за хрінь тут впарюєте. -
Будут отключать доступ к сайту по запросу, без суда....
тема ответил в nanik пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
пока нет ответственности... Можно придумать миллион причин зачем нужно красть, но факт кражи от этого никуда не денется. Яка ще крадіжка? Крадіжка це коли якусь річ забираєш в іншого і вона в одного зникає, а в іншого зявляється. В даному випадку мова про копіювання. Не совсем так. Вот, например, вы придумали какую-то грубо говоря, концепцию, которая у вас в голове и которую никто раньше до вас не придумал. Чтобы её реализовать вы пригласили френда. с которым поделились своей концепцией. Френд её реализовал, бабки получил и вам ничего не дал. Украл он у вас концепцию или нет? Украл без сомнения, хотя в голову он к вам не лазил и в голове у вас эта концепция осталась. Но она утратила свою ценность в связи с тем, что её растиражировали (скопировали многократно). Это если очень грубо говорить. Та щось ви теж грибів обїлися). От якщо би я викрав інформаційний продукт і видавав його за свій, тим самим заробивши на цьому, тоді б це не було копіювання, а крадіжка інтелектуальної власності. А копіювання готових продуктів на ринку і не в комерційних цілях, являється всього лише копією і не більше. Все решта підміна понять. Правовласники в основному охренівші жадні тупі м@#аки. Можна продукт робити в 10-тки раз дешевшим і заробляти на цьому ще більше. Але жадність відключає розум. А тим більше враховуючи рівень життя громадян України, то навіть гріх їх осуджувати в копіюванні і злочин. Потрібно розвивати сервіси де б люди мали необмежений доступ до інформації за розумну плату. Якщо б людина могла купити фільм в Україні за 30-50 центів, то можна було б заробляти набагато більше, бо при такій низькій оплаті більшість людей злітає з тормозів і може в місяць купити десятки фільмів. Тобто люди будуть себе мало обмежувати через низьку вартість контенту і зможуть дозволити собі дивитися нові фільми хоч кожен день, але в результаті потратять багато грошей і їм не буде їх шкода тратити (скряг не рахую.) Значно вигідніше продати багато і дешево чим мало і дорого. Ну якщо правовласники цього не розуміють, то самі винні, що люди піратять. І за таких умов тоді можна людей наказувати за піратство. Тоді переважна більшість людей віддасть перевагу платити помірні гроші чим мати справу з законом. Тобто метод пряника і батога. Ще на чому б хотів наголосити. Виробники фільмів в основному заробляють на прокаті фільмів, а не на продажі. Виконавці та гурти на концертах, а не на продажі альбомів. Ну і про якість кінематографу. 99,5% фільмів гівно з гівна яке навіть вдома не охота дивитися не те що йти в кінотеатр. При чому людині не дають можливість попереднього перегляду фільму (нехай в низькій якості). Натомість пропонують трейлери, які являються виключно рекламним продуктом. Хоча переважна більшість фільмів настільки гівно, що і по трейлеру видно, що то гівно. -
Будут отключать доступ к сайту по запросу, без суда....
тема ответил в nanik пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
пока нет ответственности... Можно придумать миллион причин зачем нужно красть, но факт кражи от этого никуда не денется. Яка ще крадіжка? Крадіжка це коли якусь річ забираєш в іншого і вона в одного зникає, а в іншого зявляється. В даному випадку мова про копіювання. -
Що за дебіли до такого додумалися. А якщо якесь волокно перестане працювати, то як ту муфту обслуговувати? В нас недавно обірвало магістральний кабель 24 волокна. Кран зачепив швидше за все. Перекинули 200 метрів оптики і поставили нормальну муфту з нормальними запасами.
-
Проводимо вимірювання параметрів оптоволоконних ліній в Тернополі та області. Дальність від 5 м до 160 км, ширина імпульсу від 5 нс до 20 мкс. Оцінки довжини оптичного волокна і його загального загасання, розривів а також оцінка втрат в місцях з'єднання оптоволокна і роз'ємів. Висока точність. Звертайтесь за 0965062693 та 0679342169
-
Так відправте виробнику, вони приклеять без проблем. (проходили) З зони АТО це не так просто зробити Вибачте недодивився... У нас зараз штук 20 встановлено. Да бували проблеми, але усували швидко і без питань. Зараз тьфу-тьфу всі пашуть чудово. Навіть в жару. На одному спостерігав температуру 66 градусів. Значить не довго він проживе. 66 градусів забагато.
-
Вже продали?
-
Нам теж приходило)
-
Нужен мастер по ремонту обычнух свичей
тема ответил в werter пользователя Nightly Wanderer в Ремонт мережевого обладнання. Сервіс.
Я б таке навіть не ремонтував. -
А ваші поняття свободи схожі на рабство.
-
І кабеля які йдуть по зовні краще перекиньте. Буде в 5-10 раз менше проблем.
-
Частково в світчах. Я б ніколи не ставив Длінк з мідними портами і там де немає захисту по живленні. Світчі цієї марки мають самий низький поріг міцності. Для стабільної роботи необхідна стабільна напруга в усьому будинку і внутрішня прокладка витої пари. Так що якщо у вас витуха по вулиці, то просто маразм ставити Длінк.
-
АМКУ Украины, круглый стол по совместному подвесу
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Я з вами категорично не згідний на рахунок європейського законодавства. Застосовувати європейські закони до нашого телеком. ринку те саме, що вести аграрну політику в Іраці як в Італії. Ми ж не дубіли щоб тупо все під корінь копіювати. Нічого з цього доброго не буде. Інакше буде проклинати народ той день, коли була підписана асоціація. Можей вже слід нарешті почати думати в напрямку як би зробити краще для покращення економіки країни і для полегшення життя громадянам. І дивитися виключно з цієї точки зору. От з точки зору телеком. ринку просто нереально працювати абсолютно по закону і згідно усіх правових нормативів, включаючи сертифікацію обладнання і так далі. Бо тоді або піднімати сильно ціни на послуги, або згортати свою діяльність. Піднімемо ціни, а народ зараз в фінансовій ямі. І так ледве кінці з кінцями виводять. Потрібно враховувати різні фактори. У нас інша ситуація в країні ніж в Європі, тому не можуть бути застосовані такі ж самі закони. В більшості європейський країн крім 3-4 телефонних компаній більше немає операторів. А в нас сотні операторів та провайдерів. Мене не влаштовує перспектива щоб на ринку залишилося декілька провайдерів і все. -
Ще за світчі не забудьте. Нічого кращого сюрікома не ставте. Керовані теж часто крадуть. А те, що ви в голодний рік підете красти говорить лише що ви м@д#к, а не те що бути мудаком і злодієм це норма. Ну і розумніші крадуть щось по серйозніше. Мідь вирізають виключно дегенерати розумово неповноцінні.
-
Розрахунки не вірні. Не врахована динаміка росту абон. бази.
-
Сделать из любого свича - управляемый ! Raspberry Pi.
тема ответил в CoolS пользователя Nightly Wanderer в Комутатори L2
за ц ігроші можна купити б.у. керований світч на 24-48 портів з гігабітними сфп інтерфейсами. 600 грн + вартість тупарика. Це не враховуючи мороки, роботи і можливих проблем / глюків. Нафіг воно кому впало. -
Закон про электронные коммуникации
тема ответил в nordstream пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
В Європі теж провайдери за свій кошт встановлюють обладнання? -
Закон про электронные коммуникации
тема ответил в nordstream пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Офігівші. На витій парі перевішати і по справі.
