Перейти до

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Всього повідомлень

    2 455
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    33

Все, що було написано Nightly Wanderer

  1. Послуга "Обіцяний платіж" вирішує все. Тобто відстрочка на декілька днів. Кредит. 1. Ніяких смс слати не треба і будь яких інших попереджень теж. 2. Незадоволених немає. Відключило автоматом нет, появилося вікно "Інтернет заблоковано" і ссилка на персональну сторінку. Там абонент може переглянути свій баланс і продовжити послугу в кредит на певну кількість днів (як налаштуєте). При підтвердженні послуги пояснюються умови. І попередження, що для безперебійного подальшого надання послуги потрібно оплатити на протязі 3 днів. У нас на 5 днів кредит, тому враховуємо час на перевід коштів банком. І людина просто не має поводу бути незадоволеною. Хіба неадекват. Ну таким ніколи не догодиш.
  2. Аякже. А те що для лінії по витій потрібна тільки кабель і 2 конектори це не враховується? Ціна обладнання на будинку в разів 5 нижча у випадку ФТТБ порівняно з ФТТШ. Для оптики потрібна патч панель, пігтейли, паткорди, гільзи, зварювальний апарат, оптичні розетки / оптобокси зі сторони користувача, медіа конвертор. Це неймовірно дорого, а не дешевше. У многих операторов по сварочнику на бригаду монтажников. Что вы все причитаете про это оборудование? Если вам дого, скупите все бу пасивку/активку и стройтесь. Че вы тут время тратите? Нічого не зрозумів. До чого це?
  3. Аякже. А те що для лінії по витій потрібна тільки кабель і 2 конектори це не враховується? Ціна обладнання на будинку в разів 5 нижча у випадку ФТТБ порівняно з ФТТШ. Для оптики потрібна патч панель, пігтейли, паткорди, гільзи, зварювальний апарат, оптичні розетки / оптобокси зі сторони користувача, медіа конвертор. Це неймовірно дорого, а не дешевше.
  4. Ми однієї і не ставимо. Звичайно, що одна модель краще ніж декілька, але зовсім не критично. Ми теж кидаємо 2паркою. Вирішили, що краще мідна якісна 2парка чи якийсь біметал. Все діло в бюджеті. При таких цінах на нет приходиться економити. Якщо навіть і будуть впроваджені гігабітні тарифи, то нижні тарифи все рівно будуть до 100 мбіт. Інакше всі будуть на мінімалці сидіти просто поголовно. Тобто все що вище 100 мбіт буде в категорії преміальних тарифів ближчих років 5-10. Тому тим хто буде бажати гіг перекинемо кабель. Таких буде не багато. Дешевше ніж всім поголовно ону ставити то гарантія. А на 10 років забігати вперед нема сенсу, бо може і ПОН устаріти.
  5. До речі на частині інфраструктури в нас гігабіт в кожну квартиру вже роки 4. В кого 8 жильний кабель той з 00.00 до 12.00 має до гіга, бо швидкість не лімітується в цей період. Таки й в нас бонус. Качають люди з шв. 200-300 мбіт. спокійно.
  6. Ви так і не дали відповідь. Як ви це збираєтеся реально втілити в життя. Як всіх своїх абонентів заставите переключитися на пон. Розрахунки ваші ну в корні не вірні. Щоб перевести на гіг достатньо поміняти на будинку комутатор. Це 5 хв. роботи. і затрати в 100-150 баксів на даний момент, якщо ставити б.у. А я вважаю, що б.у. ШП наприклад краще нового Длінка. І все. А вам треба буде міняти все магістральне обладнання на пон. Всю кабельну інфраструктуру міняти крім магістралі на дім. І ще й всіїх клієнтів вмовити перевестися на пон. І то в короткі строки це зробити, що люди не сиділи без нету довго.
  7. Ну от. В багатоквартирних будинках згоріло б з 4 десятки. У нас світчів за останніх декілька років на новій інфраструктурі де все грамотно зроблено згоріло ну можей 2 десятки,а можей і ні. Десь так один світч горить в декілька місяців, а їх під 2 сотні.
  8. Одним словом ахінея. А в чому ахінея? В прагненні до стабільності і якості? Стабільність поняття відносне. Від коли це езернет технологія стала лайном? В чому полягає знущання над абонентами? Я не можу врубатися. Про які джбіки взагалі мова. Їх давно ніхто не використовує, а сфп не розумію від коли стало лайном і чим воно гірше працює ніж Пон. А ціна так взагалі космос. Не знаю Вест що ви там рахували при модернізації на 1 г, але ціна тільки магістрального порта на дім виходить в разів 8 дорожче ніж при езернет технології. Езернет технологія достатньо стабільна в принципі і думаю будь які спеціалісти в даній області з розвинених країн би тільки вам подивувалися. Те що знижує стабільність це погана інфраструктура електромереж. Перепади напруги, відсутність землі в будинку, немає нормального захисту від попадання блискавки в лінії електропередач і так далі. Тому воно і горить в нас. Але я ще раз повторюся. Горить і ПОН. Якщо магістральний майданчик ми можемо заупсувати, то ону з сторони клієнта ніяк. Ну скажіть Вест, що ону у ваших клієнтів ніколи не горять. А це приватний сектор. Я вже писав, що якщо під час грози в приватному секторі згорить в 1-2 хатах, то як пальне в багатоквартирний, то вигорить третина, а то більше. І будете розказувати про стабільність.
  9. Одним словом ахінея.
  10. Ми не демпінгатори до речі. Навпаки демпінгують конкуренти.
  11. Вест. Таке питання. Ви готові перебудовувати мережі з езернету на Пон в багатоквартирних будинках з мінімалкою в 50-70 грн? Це та ціна з якою ви будете конкурентноздатні з Поном за умови безкоштовного підключення у нашому місті.
  12. Немного заангажированный расчет.Для FE я ставлю свичи по 50$, для гига можно ставить по 75-100, откуда ты по 400 взял железки? Уже цена порта падает до 4$, что в принципе невозможно для PON. Опять же, забить равномерно голову сложно, в лучшем случае будет 500 человек на OLT. Плюс делители и оптическая пассивка, которая стоит ощутимо дороже медных коннекторов и стяжек. Итого 35$ против 5$ на абонента, разница критичная. Ну и студент обслуживающий медную сеть, с тестером за 10$ и обжимкой и бригада с оптическим тестером и сварочником таки разные вещи, как бы не убеждали в безпроблемности. А якщо взати б.у. світчі яких валом, то і дешевше ніж за 50 доларів світч на 24 чи 48 портів.
  13. Там де мало квартир чи приміщення з декількома організаціями звичайно що інтересно. А в приватному секторі я б тільки поном будував. Мова про багатоквартирні будинки і про перебудову з езернета на пон вже існуючої інфраструктури в таких будинках.
  14. По чому біляші від Укрателекома зараз? Аргументуйте буль ласка. Що заставить людей масово переключатися на оптику? Раз. Що буде мені мішати впроваджувати пон тоді, коли Київстар? Я вам реальний приклад зараз наведу. Якщо з впровадженням пону біляшами я б мав торгувати, то в теперішній ситуації подавно. В нас в місті є два провайдери які надають послуги кабельного телебачення. Воля і Колумбус. В чому суть. В Воля і Колумбуса місто поділене на половину. Половину міста кабельна інфраструктура одного оператора, а інша половина другого. Тобто на кабельне в них монополія абсолютна. Що вони зробили. Всім користувачам інтернету дають кабельне безкоштовно. А окремо на кабельне задерли ціни до небес. Таким чином просто вимушують користувачів інших провайдерів які користуються кабельним переходити до них. Важко з ними конкурувати, але про біляші поки не думаю. Впровадження пону на фоні цього просто дитяча забава. Ніщо.
  15. Блін. Знаю як можна зробити. Нічого не треба переробляти повністю. Можна запаралелити обидві технології. Просто вивести одну онушку гігабітну на магістраль і втикнутися з онушки в комутатор на будинку. І можна підключати як витою парою так і оптикою. Але це наразі не актуально і сильно затратно. А от щоб повністю перевести на ону це майже нереально. Як ви людей заставите проложити нові кабелі? В них і так все працює добре. Швидкості їм вистачає, а ви тут з своїм поном.
  16. Питання нафіга. Є така приказка: "Працює - не чіпай". Гроші нема куди діти? От в нас приходить гіг на дім. В квартиру даємо до 100 мбіт. При чому на технології езернет можна надавати до 1 гіга і квартиру. Для комфортного користування інтернетом вистачає 10-20 мбіт. І буде ще довго вистачати. По скільки ми не натягуємо людей на дорогі тарифи штучно, то у нас під 50% абонентів сидить на мінімалці. Більшості людям головне щоб скайп не глючив, онлайн відео йшло і сторінки грузилися. Для цього 10 мбіт з головою. Вибачте, але з такими непродуманими безцільними модернізаціями мені треба ще окремий бізнес щоб дотувати телекомунікаційний. Це не бізнес а релігія якась в такому випадку. Краще тоді як то кажуть ларьок з пиріжками відкрити. Модернізовувати там точно нічого не потрібно. Модернізація необхідна лише тоді, коли теперішня ваша інфраструктура є неконкурентноздатною. Я ще розумію зараз будувати новий район по новій технології з нуля, але езернет переробляти на пон абсурд в абсолюті. Та і хотів би я глянути на того, хто здатний на таке без сторонніх інвестицій, бо по грошах це просто космос і з такими глобальними модернізаціями мережа не окупиться просто ніколи. кожен по своєму бачить - нафіга. Зараз - не потрбіно, але завтра можливо вже й потрібно буде. Тільки у когось воно вже буде, а комусь потрібно буде наздоганяти попутно втрачаючи своїх клієнтів. Можна питання? хто у вас є серед великих конкурентів? Воля, Київстар, Вега. Якщо брати реально великих. Питання яке поставив заключається в тому, коли гроші заробляти?
  17. Я от ніяк не розумію. Чому так багато хто спішить гіг давати в хату, якщо і 100 мбіт себе ще зовсім не вичерпав. Називається лізти наперед батька в пекло. Мені от цікаво покрити якісь нові райони ніж постійно викидати купу грошей в модернізації. Тим більше модернізації в яких немає необхідності. В нас мобільний звязок тільки 3 Ж починають вводити. А ми тут хочемо Америку перескочити в розвитку відносно провідного звязку. Тільки от там 50-100 баксів за нет люди платять. Можна і вкладатися стабільно в розвиток нових технологій. Але в нас тут по 50-70 грн більшість абонентів платить. Це 2-3 долари відносно 50. Це розумію я цього незважаючи на те, що побудовою мереж я зайнявся не стільки з комерційних цілей скільки з цікавості.
  18. Питання нафіга. Є така приказка: "Працює - не чіпай". Гроші нема куди діти? От в нас приходить гіг на дім. В квартиру даємо до 100 мбіт. При чому на технології езернет можна надавати до 1 гіга і квартиру. Для комфортного користування інтернетом вистачає 10-20 мбіт. І буде ще довго вистачати. По скільки ми не натягуємо людей на дорогі тарифи штучно, то у нас під 50% абонентів сидить на мінімалці. Більшості людям головне щоб скайп не глючив, онлайн відео йшло і сторінки грузилися. Для цього 10 мбіт з головою. Вибачте, але з такими непродуманими безцільними модернізаціями мені треба ще окремий бізнес щоб дотувати телекомунікаційний. Це не бізнес а релігія якась в такому випадку. Краще тоді як то кажуть ларьок з пиріжками відкрити. Модернізовувати там точно нічого не потрібно. Модернізація необхідна лише тоді, коли теперішня ваша інфраструктура є неконкурентноздатною. Я ще розумію зараз будувати новий район по новій технології з нуля, але езернет переробляти на пон абсурд в абсолюті. Та і хотів би я глянути на того, хто здатний на таке без сторонніх інвестицій, бо по грошах це просто космос і з такими глобальними модернізаціями мережа не окупиться просто ніколи.
  19. Они строили гибрид.Магистраль поном (ОНУ на дом/подьезд), последнюю милю эзернетом (свитч + витуха ) ... ЗЫ: Если я ничё не путаю Ничего не путаете! Но все почему-то забывают упомянуть что ону были с 100 мбитным портом, собственно из-за этого и отгребли. Ясно. Ну вроді є гігабітні ону, тому це наразі не проблема.
  20. Они строили гибрид.Магистраль поном (ОНУ на дом/подьезд), последнюю милю эзернетом (свитч + витуха ) ... ЗЫ: Если я ничё не путаю Я це зрозумів, але ще мені з слів Учумелые ручки здалося, що затія не дуже хороша. Можливо я не так зрозумів.
  21. Понятно... Очередной раз дошло до обсуждения "подвига" Тринити... p.s. разница во взглядах похоже вызвана разностью в размерах сетей. Можна детальніше? Що там з Трініті трапилося? І чим погано використовувати пон для побудови магістральних ліній у випадку, якщо волокон бракує?
  22. А от як магістральне рішення мене ПОН наразі більше цікавить. Особливо де волокон не вистачає.
  23. Простота обслуговування абонентських ліній звязку. І все. Суть в тому, що ціна дуже важливий фактор.
  24. Скажемо так. Якщо рівняти ФТТШ і ПОН, то тут питань нема взагалі. А якщо рівняти ФТТБ і ПОН, то тут є свої плюси і мінуси в кожної технології. Звичайно в розрізі реалій ринку та економічної ситуації в країні.
×
×
  • Створити нове...