-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
С 1 июня 2015 года «Киевстар» изменяет условия предоставления услуги «Домашний Интернет»
тема ответил в urs пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Послуга "Обіцяний платіж" вирішує все. Тобто відстрочка на декілька днів. Кредит. 1. Ніяких смс слати не треба і будь яких інших попереджень теж. 2. Незадоволених немає. Відключило автоматом нет, появилося вікно "Інтернет заблоковано" і ссилка на персональну сторінку. Там абонент може переглянути свій баланс і продовжити послугу в кредит на певну кількість днів (як налаштуєте). При підтвердженні послуги пояснюються умови. І попередження, що для безперебійного подальшого надання послуги потрібно оплатити на протязі 3 днів. У нас на 5 днів кредит, тому враховуємо час на перевід коштів банком. І людина просто не має поводу бути незадоволеною. Хіба неадекват. Ну таким ніколи не догодиш. -
С 1 июня 2015 года «Киевстар» изменяет условия предоставления услуги «Домашний Интернет»
тема ответил в urs пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
У нас аналогічно. + кредит на 5 днів. -
Аякже. А те що для лінії по витій потрібна тільки кабель і 2 конектори це не враховується? Ціна обладнання на будинку в разів 5 нижча у випадку ФТТБ порівняно з ФТТШ. Для оптики потрібна патч панель, пігтейли, паткорди, гільзи, зварювальний апарат, оптичні розетки / оптобокси зі сторони користувача, медіа конвертор. Це неймовірно дорого, а не дешевше. У многих операторов по сварочнику на бригаду монтажников. Что вы все причитаете про это оборудование? Если вам дого, скупите все бу пасивку/активку и стройтесь. Че вы тут время тратите? Нічого не зрозумів. До чого це?
-
Аякже. А те що для лінії по витій потрібна тільки кабель і 2 конектори це не враховується? Ціна обладнання на будинку в разів 5 нижча у випадку ФТТБ порівняно з ФТТШ. Для оптики потрібна патч панель, пігтейли, паткорди, гільзи, зварювальний апарат, оптичні розетки / оптобокси зі сторони користувача, медіа конвертор. Це неймовірно дорого, а не дешевше.
-
Ми однієї і не ставимо. Звичайно, що одна модель краще ніж декілька, але зовсім не критично. Ми теж кидаємо 2паркою. Вирішили, що краще мідна якісна 2парка чи якийсь біметал. Все діло в бюджеті. При таких цінах на нет приходиться економити. Якщо навіть і будуть впроваджені гігабітні тарифи, то нижні тарифи все рівно будуть до 100 мбіт. Інакше всі будуть на мінімалці сидіти просто поголовно. Тобто все що вище 100 мбіт буде в категорії преміальних тарифів ближчих років 5-10. Тому тим хто буде бажати гіг перекинемо кабель. Таких буде не багато. Дешевше ніж всім поголовно ону ставити то гарантія. А на 10 років забігати вперед нема сенсу, бо може і ПОН устаріти.
-
До речі на частині інфраструктури в нас гігабіт в кожну квартиру вже роки 4. В кого 8 жильний кабель той з 00.00 до 12.00 має до гіга, бо швидкість не лімітується в цей період. Таки й в нас бонус. Качають люди з шв. 200-300 мбіт. спокійно.
-
Ви так і не дали відповідь. Як ви це збираєтеся реально втілити в життя. Як всіх своїх абонентів заставите переключитися на пон. Розрахунки ваші ну в корні не вірні. Щоб перевести на гіг достатньо поміняти на будинку комутатор. Це 5 хв. роботи. і затрати в 100-150 баксів на даний момент, якщо ставити б.у. А я вважаю, що б.у. ШП наприклад краще нового Длінка. І все. А вам треба буде міняти все магістральне обладнання на пон. Всю кабельну інфраструктуру міняти крім магістралі на дім. І ще й всіїх клієнтів вмовити перевестися на пон. І то в короткі строки це зробити, що люди не сиділи без нету довго.
-
Ну от. В багатоквартирних будинках згоріло б з 4 десятки. У нас світчів за останніх декілька років на новій інфраструктурі де все грамотно зроблено згоріло ну можей 2 десятки,а можей і ні. Десь так один світч горить в декілька місяців, а їх під 2 сотні.
-
Одним словом ахінея. А в чому ахінея? В прагненні до стабільності і якості? Стабільність поняття відносне. Від коли це езернет технологія стала лайном? В чому полягає знущання над абонентами? Я не можу врубатися. Про які джбіки взагалі мова. Їх давно ніхто не використовує, а сфп не розумію від коли стало лайном і чим воно гірше працює ніж Пон. А ціна так взагалі космос. Не знаю Вест що ви там рахували при модернізації на 1 г, але ціна тільки магістрального порта на дім виходить в разів 8 дорожче ніж при езернет технології. Езернет технологія достатньо стабільна в принципі і думаю будь які спеціалісти в даній області з розвинених країн би тільки вам подивувалися. Те що знижує стабільність це погана інфраструктура електромереж. Перепади напруги, відсутність землі в будинку, немає нормального захисту від попадання блискавки в лінії електропередач і так далі. Тому воно і горить в нас. Але я ще раз повторюся. Горить і ПОН. Якщо магістральний майданчик ми можемо заупсувати, то ону з сторони клієнта ніяк. Ну скажіть Вест, що ону у ваших клієнтів ніколи не горять. А це приватний сектор. Я вже писав, що якщо під час грози в приватному секторі згорить в 1-2 хатах, то як пальне в багатоквартирний, то вигорить третина, а то більше. І будете розказувати про стабільність.
-
Одним словом ахінея.
-
Ми не демпінгатори до речі. Навпаки демпінгують конкуренти.
-
Вест. Таке питання. Ви готові перебудовувати мережі з езернету на Пон в багатоквартирних будинках з мінімалкою в 50-70 грн? Це та ціна з якою ви будете конкурентноздатні з Поном за умови безкоштовного підключення у нашому місті.
-
Немного заангажированный расчет.Для FE я ставлю свичи по 50$, для гига можно ставить по 75-100, откуда ты по 400 взял железки? Уже цена порта падает до 4$, что в принципе невозможно для PON. Опять же, забить равномерно голову сложно, в лучшем случае будет 500 человек на OLT. Плюс делители и оптическая пассивка, которая стоит ощутимо дороже медных коннекторов и стяжек. Итого 35$ против 5$ на абонента, разница критичная. Ну и студент обслуживающий медную сеть, с тестером за 10$ и обжимкой и бригада с оптическим тестером и сварочником таки разные вещи, как бы не убеждали в безпроблемности. А якщо взати б.у. світчі яких валом, то і дешевше ніж за 50 доларів світч на 24 чи 48 портів.
-
Там де мало квартир чи приміщення з декількома організаціями звичайно що інтересно. А в приватному секторі я б тільки поном будував. Мова про багатоквартирні будинки і про перебудову з езернета на пон вже існуючої інфраструктури в таких будинках.
-
По чому біляші від Укрателекома зараз? Аргументуйте буль ласка. Що заставить людей масово переключатися на оптику? Раз. Що буде мені мішати впроваджувати пон тоді, коли Київстар? Я вам реальний приклад зараз наведу. Якщо з впровадженням пону біляшами я б мав торгувати, то в теперішній ситуації подавно. В нас в місті є два провайдери які надають послуги кабельного телебачення. Воля і Колумбус. В чому суть. В Воля і Колумбуса місто поділене на половину. Половину міста кабельна інфраструктура одного оператора, а інша половина другого. Тобто на кабельне в них монополія абсолютна. Що вони зробили. Всім користувачам інтернету дають кабельне безкоштовно. А окремо на кабельне задерли ціни до небес. Таким чином просто вимушують користувачів інших провайдерів які користуються кабельним переходити до них. Важко з ними конкурувати, але про біляші поки не думаю. Впровадження пону на фоні цього просто дитяча забава. Ніщо.
-
Блін. Знаю як можна зробити. Нічого не треба переробляти повністю. Можна запаралелити обидві технології. Просто вивести одну онушку гігабітну на магістраль і втикнутися з онушки в комутатор на будинку. І можна підключати як витою парою так і оптикою. Але це наразі не актуально і сильно затратно. А от щоб повністю перевести на ону це майже нереально. Як ви людей заставите проложити нові кабелі? В них і так все працює добре. Швидкості їм вистачає, а ви тут з своїм поном.
-
Питання нафіга. Є така приказка: "Працює - не чіпай". Гроші нема куди діти? От в нас приходить гіг на дім. В квартиру даємо до 100 мбіт. При чому на технології езернет можна надавати до 1 гіга і квартиру. Для комфортного користування інтернетом вистачає 10-20 мбіт. І буде ще довго вистачати. По скільки ми не натягуємо людей на дорогі тарифи штучно, то у нас під 50% абонентів сидить на мінімалці. Більшості людям головне щоб скайп не глючив, онлайн відео йшло і сторінки грузилися. Для цього 10 мбіт з головою. Вибачте, але з такими непродуманими безцільними модернізаціями мені треба ще окремий бізнес щоб дотувати телекомунікаційний. Це не бізнес а релігія якась в такому випадку. Краще тоді як то кажуть ларьок з пиріжками відкрити. Модернізовувати там точно нічого не потрібно. Модернізація необхідна лише тоді, коли теперішня ваша інфраструктура є неконкурентноздатною. Я ще розумію зараз будувати новий район по новій технології з нуля, але езернет переробляти на пон абсурд в абсолюті. Та і хотів би я глянути на того, хто здатний на таке без сторонніх інвестицій, бо по грошах це просто космос і з такими глобальними модернізаціями мережа не окупиться просто ніколи. кожен по своєму бачить - нафіга. Зараз - не потрбіно, але завтра можливо вже й потрібно буде. Тільки у когось воно вже буде, а комусь потрібно буде наздоганяти попутно втрачаючи своїх клієнтів. Можна питання? хто у вас є серед великих конкурентів? Воля, Київстар, Вега. Якщо брати реально великих. Питання яке поставив заключається в тому, коли гроші заробляти?
-
Я от ніяк не розумію. Чому так багато хто спішить гіг давати в хату, якщо і 100 мбіт себе ще зовсім не вичерпав. Називається лізти наперед батька в пекло. Мені от цікаво покрити якісь нові райони ніж постійно викидати купу грошей в модернізації. Тим більше модернізації в яких немає необхідності. В нас мобільний звязок тільки 3 Ж починають вводити. А ми тут хочемо Америку перескочити в розвитку відносно провідного звязку. Тільки от там 50-100 баксів за нет люди платять. Можна і вкладатися стабільно в розвиток нових технологій. Але в нас тут по 50-70 грн більшість абонентів платить. Це 2-3 долари відносно 50. Це розумію я цього незважаючи на те, що побудовою мереж я зайнявся не стільки з комерційних цілей скільки з цікавості.
-
Питання нафіга. Є така приказка: "Працює - не чіпай". Гроші нема куди діти? От в нас приходить гіг на дім. В квартиру даємо до 100 мбіт. При чому на технології езернет можна надавати до 1 гіга і квартиру. Для комфортного користування інтернетом вистачає 10-20 мбіт. І буде ще довго вистачати. По скільки ми не натягуємо людей на дорогі тарифи штучно, то у нас під 50% абонентів сидить на мінімалці. Більшості людям головне щоб скайп не глючив, онлайн відео йшло і сторінки грузилися. Для цього 10 мбіт з головою. Вибачте, але з такими непродуманими безцільними модернізаціями мені треба ще окремий бізнес щоб дотувати телекомунікаційний. Це не бізнес а релігія якась в такому випадку. Краще тоді як то кажуть ларьок з пиріжками відкрити. Модернізовувати там точно нічого не потрібно. Модернізація необхідна лише тоді, коли теперішня ваша інфраструктура є неконкурентноздатною. Я ще розумію зараз будувати новий район по новій технології з нуля, але езернет переробляти на пон абсурд в абсолюті. Та і хотів би я глянути на того, хто здатний на таке без сторонніх інвестицій, бо по грошах це просто космос і з такими глобальними модернізаціями мережа не окупиться просто ніколи.
-
Они строили гибрид.Магистраль поном (ОНУ на дом/подьезд), последнюю милю эзернетом (свитч + витуха ) ... ЗЫ: Если я ничё не путаю Ничего не путаете! Но все почему-то забывают упомянуть что ону были с 100 мбитным портом, собственно из-за этого и отгребли. Ясно. Ну вроді є гігабітні ону, тому це наразі не проблема.
-
Они строили гибрид.Магистраль поном (ОНУ на дом/подьезд), последнюю милю эзернетом (свитч + витуха ) ... ЗЫ: Если я ничё не путаю Я це зрозумів, але ще мені з слів Учумелые ручки здалося, що затія не дуже хороша. Можливо я не так зрозумів.
-
Понятно... Очередной раз дошло до обсуждения "подвига" Тринити... p.s. разница во взглядах похоже вызвана разностью в размерах сетей. Можна детальніше? Що там з Трініті трапилося? І чим погано використовувати пон для побудови магістральних ліній у випадку, якщо волокон бракує?
-
А от як магістральне рішення мене ПОН наразі більше цікавить. Особливо де волокон не вистачає.
-
Простота обслуговування абонентських ліній звязку. І все. Суть в тому, що ціна дуже важливий фактор.
-
Скажемо так. Якщо рівняти ФТТШ і ПОН, то тут питань нема взагалі. А якщо рівняти ФТТБ і ПОН, то тут є свої плюси і мінуси в кожної технології. Звичайно в розрізі реалій ринку та економічної ситуації в країні.
