-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Все поднимаем тарифы, или скоро нас не останется - 2
тема ответил в BenedicT пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
может вам так сильно не повезло? Я не согласен. Основная масса народу в адеквате. Просто не нужно ждать от народа знаний в нашей области. Вы когда приходите к доктору, то вы ж в медицине 0 скорее всего? И скорее всего какието глупые вопросы задаете? А при чім тут знання до дурості? Дураками не стають, а народжуються. Один з багатьох швидких способів взнати чи людина дурна чи мудра запитати її який процент людей вона приблизно вважає мудрими, а який дурними. Якщо там цифри будуть далекими від 90 дурних до 10 мудрих, то вона 100% дурна. Я прийшов до такого висновку чисто інтуїтивно. Не проводив ж я досліджень і розрахунків. Тому вважав, що в моїх судженнях може бути доволі серйозна похибка. Ну десь 5-10%. Але на диво чомусь дуже багато не дурних людей приходять до точно таких же цифр, що мене навіть здивувало. Адекватність взагалі поняття відносне. Неадекватність - це коли з вашої конкретної точки зору людина веде себе нерозумно, або так, що виходить за наші поняття нормальності. Адекватний не значить мудрий. А дурні питання можуть задавати і мудрі люди. В тому то і різниця. Мудра людина швидше задасть дурне запитання ніж не задасть і зробить дурницю. Тут не справа в дурних запитаннях або знаннях людей. Така природа людська. Мудрих мало, а дурних багато. Це дуже очевидно. Було би навпаки - жили б ми на зовсім іншому рівні. Тоді б не було ні злиднів ні бід ні війн. Усі люди жили б в достатку. Люди часто говорять про рай і пекло не розуміючи, що наша планета є і раєм і пеклом. І тільки від людей залежить що вони створять. Чи рай чи пекло. Іншого раю не може бути в принципі. Без свободи не може бути раю, але свобода + дурна голова може збудувати лише пекло. "Вы когда приходите к доктору, то вы ж в медицине 0 скорее всего?" - не нуль. Я навіть колись думав стати хірургом. А улюбленим предметом в школі була анатомія. Так що так))) Ну і спортом займаюся. А тут теж потрібні знання фізіології, анатомії і так далі. -
Все поднимаем тарифы, или скоро нас не останется - 2
тема ответил в BenedicT пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Как там говорится? Пищали, но грызли кактус? Ну както так. )) Собаки лают - караван идет. Обычно 98% народу в адеквате, а 2% безголовых создают впечатление, что все хомячки тупые и безголовые. Якби ж то так було. Жили б давно як в раю. Насправді 90% людей тупоголових і дурних. Це приблизний баланс у всьому світі. Просто дурна людина це абсолютно нормально, а ті яких ви називаєте неадекватними це вже відхилення ). -
Все поднимаем тарифы, или скоро нас не останется - 2
тема ответил в BenedicT пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Ага вбити мілких) Залежно яких мілких. В багатьох мілких запас міцності набагато вищий ніж в великих. -
Бесплатное подключение или обман с иллюзией выбора.
тема ответил в _WesT_ пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Ось ви самі все прояснили. Вина цілком ваша. Ваша акція була спрямована на підключення ненадійних абонентів.- 61 ответ
-
- Акции
- Подключение
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Все поднимаем тарифы, или скоро нас не останется - 2
тема ответил в BenedicT пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Брєд. З таким успіхом вони можуть і зараз наказати ні за що. От зараз провайдери і так піднімають ціни. -
Все поднимаем тарифы, или скоро нас не останется - 2
тема ответил в BenedicT пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Це ще треба доказати. -
Все поднимаем тарифы, или скоро нас не останется - 2
тема ответил в BenedicT пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Вот это точно! Если бы маленькие провайдеры объединились против больших, был бы толк, можно было бы даже новых больших не пустить, но к сожалению пионернетчики некоторые боятся что несчастных 300-400 юзверов заберет его сосед у которого не больше и выходит что договариваться не с кем! Это утопия. Сужу по тем у кого больше 5К абонов. Менталитет не даст объединится. Это я тупо нашим соседям вывод делаю. Предложили сделать совместный ретрекер и bgp пиринг - молчат.. Предложили сделать совместный резерв , у обоих каналы по 10G - морозятся. Хотя у сами каналы через ж#пу, и падают частенько. ИМХО нужны региональные точки обмена трафиком. Ну і нас усі місцеві провайдери співпрацюють. Хто більше хто менше. Велика вірогідність, що в майбутньому обєднаємося повністю. І каналами обмінюємося і разом сервіси робимо і помагаємо один одному. Іноді трохи сваримося і конкуруємо) І не без цього. -
Письма из реанимации, или какие вопросы задают любопытные клиенты .Всё сюда !
тема ответил в Brandcomputers пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Ну ви теж не могли в системі дату поміняти. Ми стараємося в такі дні не відключати. -
Отмена лицензирования WiFi 2.4 & 5.2
тема ответил в twg пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Не розумію такої логіки. Так навіщо в місті давати нет там, де невигідно? Що спонукає людей в місті працювати по радіо і мати купу геморою? -
Отмена лицензирования WiFi 2.4 & 5.2
тема ответил в twg пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
А нєфіг в місті працювати по Ві Фі. -
Отмена лицензирования WiFi 2.4 & 5.2
тема ответил в twg пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Хто там кого будить я не зрозумів?))) Ще людей з таким словом - паразитом, до речі з помилкою, не зустрічав. -
Так і робимо. Але ви ще попробуйте доказати, що телевізор через 2 кімнати по радіо і не повинен нормально працювати. Дроти він ж категорично проти по хаті тягнути. Є люди яким приведеш 100% аргументи, а вони дивляться на тебе як на дурака, або афериста, бо самі тупі як пробки.
-
Неплохой анализ о качестве, измерений, интернет. Мудрено
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Alex_E - ось суть дискусії на цю тему: "Два раза в неделю, по вторникам и пятницам,меня и всех моих друзей и знакомых трахают в задницу черенком от швабры.Нам это не нравится, и мы протестуем против швабры в жопе. Власть: "Мы готовы к конструктивному диалогу. Предлагайте альтернативу вторнику или пятницы, мы рассмотрим все ваши варианты". Мы говорим, что давайте вообще отменим швабру. Власть: "Оппозиция не несет конструктивного начала.Они только против, но не предлагают никаких «за», мы слышим только что нужно разрушить, и не слышим никаких предложений — что надо вводить в анальное отверстие вместо черенка швабры". Мы все еще не соглашаемся на "шваброй в задницу". Власть: "Мы слышим ваше недовольство. Швабра будет тщательно отполирована. Будут введены налоговые льготы для производителей вазелина". Нет, говорим мы, никакой швабры. Власть: "Быстрое извлечение швабры может привести к травмам прямой кишки, начнется кровотечение. Вы хотите кровопролития?" Нет, говорим мы, мы хотим чтобы нам в зад перестали засовывать черенок от швабры. Власть: "Не надо раскачивать лодку!!! Вы попали под воздействие Госдепа США, который убеждает вас,что у вас в заднице швабра, потому что им не нужна сильная Россия". Нет, говорим мы, мы свой зад пока еще сами чувствуем, и швабру чувствуем - и видим. Власть: "Ваши голоса услышаны.Будут произведены кардинальные реформы.В течение следующих пяти лет половина населения будет видеть швабру только по вторникам, а другая половина только по пятницам. Будет изменен подход к отбору вводящих швабру. Через три года швабра будет вводиться только наполовину." Нет, говорим мы, никакой швабры в наших жопах!!!!! Власть: "Если швабру извлечь быстро, вы пошатнетесь и можете упасть. Вы не боитесь потерять равновесие? Если мы вытащим швабру, возможно, вам в задницу засунут что-то пострашнее, чем швабра!!!..." -
Неплохой анализ о качестве, измерений, интернет. Мудрено
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
"Благими намірами вимощена дорога в пекло". В нас пекла в країні і так достатньо. Давайте краще почнемо будувати дорогу кудись інакше. -
Отмена лицензирования WiFi 2.4 & 5.2
тема ответил в twg пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Якщо не так, то проблема лише в останньому. В такому випадку навіщо проводити зустріч не розумію. Проблема ж не в законах, не в механізмах. а в тому, що декому наплювати на виконання своїх зобовязянь. Про що тоді з ними говорити? В морду хіба плюнути. Або в суді проводити зустрічі. Я так бачу ситуацію. П. С. З радіо не маю справ, тому висновки роблю на основі написаного тут на форумі. -
Отмена лицензирования WiFi 2.4 & 5.2
тема ответил в twg пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Я так розумію проблема в тому, що підприємець що використовує радіочастотний ресурс несе відповідальність перед УДЦР, а УДЦР перед підприємцем не несе відповідальності. Було би правильно, якщо б УДЦР повинно було усувати проблему в зазначений термін з моменту отримання рекомендованого листа зі скаргою, а в іншому випадку оплачувати пеню на рахунок підприємця за кожен прострочений день. Питання лише в тому, а хто буде контролювати виконання зобовязань УДЦР перед ліцензіатом? -
Готовы ли вы, как субъект рынка прийти на встречу в Укрчастотнадзор?
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Так і повинно бути. Пекарі пекти хліб, монтажники ліній звязку монтувати лінії, а політики займатися політикою. Тобто кожен повинен займатися своїми вправами. Тоді буде порядок і благополуччя. Наведу приклад. Якщо у вас криворукі монтажники яких постійно потрібно контролювати і стояти над голою, то вже легше самому взяти в руки перфоратор і молоток і прокласти як треба. Нафіг тоді такі монтажники. Зрідка контролювати монтажників - це нормально і вигідно. От і в нас так в політиці і всьому решта. Якщо за кожну фігню тобі треба доказувати, що ти не верблюд і постіно боротися за свої права, то коли тобі займатися своїми справами? Нафіг таку владу. -
Готовы ли вы, как субъект рынка прийти на встречу в Укрчастотнадзор?
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Майдан спочатку теж був без політиків. Результат подальшого обєднання з політичними силами усім відомий. Тільки не в нашій теперішній країні. -
Готовы ли вы, как субъект рынка прийти на встречу в Укрчастотнадзор?
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Тут з вами категорично не згідний. Не ідеальне це наприклад В Австрії... -
А ми навіть не виїзджаємо в такому випадку. Ми зразу говоримо, що по радіо неможливо забезпечити належну якість звязку. Вмикайте ТВ по кабелі.
-
Пеші набагато вредніші. Я навіть формулювання вивів: є люди, а є юристи. З людьми можна працювати, з юристами краще ні. Хай йдуть в Київстар. Особливо дотошні, коли йдеться за компенсацію, що декілька годин нету не було. За цих пару копійок нерви дуже серйозно попсуюють. Зате радості повні штани в такого абонента, коли ви йому даруєте тих пару копійок))
-
Про ста психологія.Абонент думає, що чим серйозніша проблема і триваліша, тим швидше її усунуть. От і придумують.
-
Хтось мав справи з такими залізяками? Netgear ProSafe M5300-28GF3: 24-port Gigabit SFP Managed L3 Switch (GSM7328FS v2)
-
Гірлянди з 15 свічів - це з розумом підходити до справи? Це вже не піонерія. Це брак мізків. Да ладно! 16 лет назад у нас колбасой работало по 10-12 хабов (кто понимает тот в курсе что это такое), когда перешли на свитчи так одна колбаса была 47 свитчей и 174-е абона на ней. Такое хер забудешь. Тобто, якщо у вас так працювало, то це нормально? І в нас в свій час були гірлянди. 16 років тому я ще навіть ПК не мав. Але мова не про 16 років тому, а про теперішній час. 16 років тому був і брак досвіду і розуму і коштів. Тоді якщо в тебе не було крутого інвестора, то крім як гірлянди нічого не було можливо зробити. Оптику навіть великі провайдери виключно на магістралі прокладали. Але зараз таких проблем немає взагалі. Оптика дешева порівняно з міддю. Свічів б.у. керованих за 700 -1000 грн купа.
-
не совсем согласен: для того что бы получать прибыль, надо сделать хоть так. А вот далее начинается интересное- кто-то вкладывает и развивается, а другие только "вытягивают" по-максимуму. Потом последние сидят в лексусе и жалуются что "конкурент пришёл" З так побудованої мережі навіть витягнути нічого. Хіба конкуренції нуль. І будувати дешево і по дебільному різні речі.
