Перейти до

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Всього повідомлень

    2 455
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    33

Все, що було написано Nightly Wanderer

  1. Не підключиш. А інший абонент внутрішньо проклав. Спокійно спав і думав, що його лінія захищена, а тут бах і згоріла мережева, бо в сусіда через вікно. Краще не підключити одного придурка зі 100 абонентів і спати спокійніше. Хоч і внутрішньо теж горить по живленні чи при прямому попаданні блискавки в дім, але точно не від статики. Тобто горить разів в 5 рідше.
  2. А хіба цим тех. підтримка повинна займатися?
  3. Nightly Wanderer

    сигнализация

    Звичайна сигналка буде в рази надійніше. Поки ви доїдете, то злодіїв і слід простигне. А так коли сирена виє потужністю в 120 децебел, що всі сусіди шарахаються і чути в сусідні доми, то за таких умов злодій швидше за все впаде в шоковий стан і зробить ноги так і нічого не вкравши. Такі сирени мають автономне живлення. І якщо їх грамотно розташувати в ящику, то доволі багато треба потратити часу щоб їх відключити. Тобто відключати їх не вигідно, а прикручене обладнання поки відкрутиш, то можуть і жильці на шум прибігти.
  4. Мені от цікаво. Великих конкурентів у вас немає? В нас наприклад ви б за 3 місяці втратили 90% абонбази при таких тарифах.
  5. Nightly Wanderer

    Китай, я в шоке!

    Ось вам один з дуже багатьох прикладів як в Китаї живуть 80-90% населення.
  6. При чем тут лохи? Очередная сказка о мегокачестве? Вот у меня в доме десяток провайдеров. Я задолбусь их качество оценивать, перед тем как определю кто надежней. Типа если вы завтра решите демпингануть, то ваш 14 летний опыт куда-то денется и качество опустится ниже плинтуса? ну почему сказка? Качество определяет что? Как по мне, так это доступность тех.поддержки в любое время суток и скорость реагирования на возникшие проблемы. Это решается увеличением количества квалифицированных сотрудников, а это доп.затраты. З чого б це. А якість і стабільність звязку? А кваліфікація працівників тех. підтримки? А то з ваших слів можна натягати сопель. І набрати джашмутів, які будуть кожен день реагувати на проблеми, які будуть виникати у звязку з калічно збудованою інфраструктурою. Це вирішується значно більше не збільшенням штату, а 1. Наймом на роботу монтажників з прямими руками, або нормального підряду. Не бути жидом, який економить на тому, на чому не вигідно економити.
  7. Та не маю на що зняти) Ходжу з простим телефоном. Куда выслать телефон с камерой? Купив 3 роки назад смарт. Так і пролежав 3 роки вдома поки не впав і не побився) Мені достатньо звичайний телефон. В мене мишка в декілька разів дорожча мого телефона) Кому що треба.
  8. Ще й роутери безкоштовно роздаєте?
  9. Скільки вже було таких ситуацій. Вони кричать, а ви робіть і не звертайте уваги. Полізуть битися - міліцію викличете. В нас такий нікчемний скотський народ. Там де їх треба, там їх нема. А де не треба, там вони великі борці за свої права. Покричати наприклад орендодавцю, якому паї здають і який їм платить копійки вони не можуть. Чути тільки: "Та добре що хоч то дає". Чи поборотися щоб зробили дорогу в селі. Чи запустили рейс автобуса. І так далі. У нас біля будинку в місті є кусок землі 10 на 10. Там стояли 2 буди. Одна з квасом і одна вагон перероблений в ларьок по продажі ковбасних виробів. Той кусок землі не належить до прибудинкової території. От власник того ларька взяв землю цю в оренду і вирішив побудувати там нормальний магазин. Так такий кіпіш підняли що капець. Придумали, що він може залізти і на територію прибудинкову. Що буде той магазин їм сонце заступати, хоча він взагалі знаходиться на віддалі торця будинку. Тільки підїзджав кран, то бігали по всіх квартирах і людей скликали. Чатували. Ну і що думаєте? Пройшло півроку, а там стоїть той неробочий кіоск і груди землі. І всім пофіг. Виглядає просто жахливо, але головне не дали побудувати магазин. Там де треба їх звичайно немає. Біля того самого місця дорогу за рік разів 10 риють і то кожного року. Там стільки грошей відмивають, що то можна весь мікрорайон поробити дороги і нові труби кинути і ще залишиться. І всім пофіг. А тут жаба давить, бо вона видима. А стирені гроші вони не бачать.
  10. Nightly Wanderer

    Китай, я в шоке!

    Кому интересно как живут в Китае https://www.youtube.com/user/DenvasTV недавно проглядел все его ролики, познавательные контрасты Як живуть в Японії. Хороший канал. https://www.youtube.com/channel/UCDNXL3G7Mz594L1CVFp3CMQ Гляну що там в Китаї)
  11. окей, ждем))) Вот так теперь вешается флаер. Таблички на каждом этаже напротив лифта , ну либо по ходу лестниц. Легко развешивать, и легко убирать то что устарело. Задумка просто супер. В украине никто ранее такого не делал P.s спасибо за рекламу,кому нужны табл. обращайтесь) Та ну. У нас по всьому місту вже давно такі по поверхах. Тільки без цвяшка) Покажіть фото Тобто не у нас, а у конкурентів. Київстар такі розвісив та місцевий. З номером поверху і рекламою своєю. Аналогично, табличек на каждом подъезде КС навешал. Правда толку ноль. Люди на эту рекламу ноль внимания. Половина табличек уже оторвана и канула в лету. Сейчас правда вот продаваны их бегают и клеят обьявления на подьездах. Причем раньше если это были самоклейки и свежие. То сейчас клеят буклеты на ПВА еще новгодние - там где четыре валенка нарисованы. Народ стебеться по полной с этих валенков. У нас таблички вішали ще з самого початку. А тепер по поверхах з номером поверзху і рекламою навішали.
  12. Та не маю на що зняти) Ходжу з простим телефоном.
  13. Nightly Wanderer

    Коммутаторы доступа

    какова его стоимость? +-1кгрн./б/у Интересует исключительно новое железо) А чому тільки нове?
  14. окей, ждем))) Вот так теперь вешается флаер. Таблички на каждом этаже напротив лифта , ну либо по ходу лестниц. Легко развешивать, и легко убирать то что устарело. Задумка просто супер. В украине никто ранее такого не делал P.s спасибо за рекламу,кому нужны табл. обращайтесь) Та ну. У нас по всьому місту вже давно такі по поверхах. Тільки без цвяшка) Покажіть фото Тобто не у нас, а у конкурентів. Київстар такі розвісив та місцевий. З номером поверху і рекламою своєю.
  15. окей, ждем))) Вот так теперь вешается флаер. Таблички на каждом этаже напротив лифта , ну либо по ходу лестниц. Легко развешивать, и легко убирать то что устарело. Задумка просто супер. В украине никто ранее такого не делал P.s спасибо за рекламу,кому нужны табл. обращайтесь) Та ну. У нас по всьому місту вже давно такі по поверхах. Тільки без цвяшка)
  16. Хай якість води підуть перевірять краще або надання послуг електропостачання. Там де монополія. А інтернет перевіряти не треба. тут і так якість ринком регулюється. До мене ще не дзвонили, але якщо подзвонять, то пошлю прямим текстом.
  17. І моя вам рекомендація. Не шукайте супер розумного і вмілого монтажника. І навіть не вмілого, але того, хто дуже швидко вчиться. Бо такі люди не затримуються довго на посаді монтажника. А на підвищення всім місць не вистачить. Краще людину брати середнього складу розуму. Головне щоб не роздовбай і руки щоб не росли не з того місця. Такий може працювати у вас довго. Його тривалий час буде влаштовувати його положення. Не треба старатися набрати людей на посаду монтажників, які за рік часу куплять собі зварку і почнуть варити оптику на замовлення, чи візьмуть на обслуговування собі якусь компанію / компанії, почнуть тягнути оптику конкурентам в якості підряду. І т.д. Повірте. Знаю що пишу.
  18. Не там ищите. Тут висят как правило владельцы и руководящий состав сетей. И найти тут монтажника-Шиву у вас шансов практически нет. Правда. Тут більшість користувачів ресурсу самі дивляться на Робота.ком як на підлеглого працівника. А їм він та декілька монтажників мораль намагаються читати)
  19. В мене років 5 як відключений. Я взагалі дивуюся тим людям. З мізерними зарплатами і пенсіями і ще й платять за телефон, яким майже не користуються.
  20. Соромно має бути не простити позичити, а те що в людини яка займається телеком. бізнесом в заначці навіть 2 000 грн. немає. Що живете від дня до дня?
  21. Навіщо рюкзак? У нас в монтажників + монтажники на авто. Це і краще і дешевше, бо час на дорогу тратиться мінімальний ніж якби самі добиралися + в машину можна поставити і драбину та інше.
  22. Ви це серйозно? Тоді праві ті, хто будує гірше всіх. Бо в нас самі більші провайдери сопляють дешевою алюмінієвою витухою так що пролізти не можливо через ті кабелі.
  23. "Мамо я не тормоз"? http://local.com.ua/forum/topic/73929-с-1-июня-2015-года-«киевстар»-изменяет-условия-предо/?p=770566 А ви ще той високомірний садист))
  24. Ох ніфіга собі. Ви звідки стільки юриків відкопали?
×
×
  • Створити нове...