-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Ну не у всіх платне включення. Вірніше в більшості воно безкоштовне. У нас теж. А тепер заставте абонента купити онушку, коли можна підключитися на халяву і ще й акційні плюшки отримати. А якщо давати безкоштовно онушки, то ціна стає для провайдера в такому випадку космічною.
-
Як можуть в трубі чи шахті бути хаотично прокладені кабелі? І навіщо розраховувати на всі квартири, коли за щастя підключити хоча б третину. А в більшості випадків і цього немає. У вас що конкурентів немає?
-
Большая разница. Прокладка и разводка поном намного аккуратнее и дешевле чем витой парой. О какой конкретике речь? Насчет преимуществ..ну вот Вам несколько навскидку... 1. Полноценное операторское решение. 2. Аккуратность прокладки и разводки..(нет соплей как от витой пары). 3. Оптика в квартиру...нет никаких ограничений по скорости..максимум замена оборудования и хоть 10G в квартиру. 4. По цене оптика выходит дешевле чем витая пара... Этих преимуществ мало???? 1. Брєд 2. Брєд 3. Брєд 4. А осблуговування? 1. В чому повноцінність в порівнянні з витою парою? Я розумію якщо рівняти радіо звязок з оптикою, але нормальна вита пара з допустимими відстанями працює не менш стабільно ніж оптика. 2. Ще раз повторюся. Оптику так само потрібно заводити в квартиру як і виту пару. Наявність чи відсутність сопель залежить від керівництва компанії та прямоти рук монтажників. І абсолютно не від того чим прокладаєте, витою парою чи скловолокном. 3. А нафіга в квартирі 10 ж. Ви даєте тарифи в 10 ж? І про яке 10 ж може бути мова, коли голова на 1 ж розрахована на всю гілку. Пон має значно більше обмежень по можливостях розширення каналу ніж ФТТБ чи ФТТШ. 4. При пошкодженні оптичної лінії її потрібно або міняти або ставити муфту. Для обслуговування такої мережі потрібні більш кваліфіковані спеціалісти і зварювальний апарат. Якщо пошкодилася вита пара, то будь хто з кусачками і ізострічкою може відремонтувати таку лінію. В нас в одному будинку психічно хвора баба живе. Думає, що за нею стежать. Шизофренія в люди. Ріже що через день кабелі. Як добре що там не оптика. Але це не означає, що немає переваг взагалі. Просто ви написали нісенітниці, а реальні переваги упустили. Наприклад відсутність активного обладнання на будинку, відсутність накопичення статичного заряду на провіднику. Хоча якщо нормально прокладена вита пара внутрішньо, то статика там і так не накопичується. А горить по живленні. Ну з Поном будуть горіти онушки. Вся різниця.
-
Т.е. Вы считаете, что вместо того, чтобы двигаться и развиваться в этом направлении, более целесообразно восстанавливать ежедневно украденное и сгоревшее оборудование? У вас кожного дня горить обладнання і крадуть обладнання? Та у вас одні злодії і криворукі монтажники.
-
Ну на АДСЛ они сидят потому, что лет 20 назад вложились в АДСЛ и выжимают по полной...а в нашей стране сегодня есть выбор строить на меди соплями..или PON..который куда больше похож на операторское решение... Ні на що він там не похожий. Брєд несете. Якими ще соплями? Соплями можна і пон проложити і витуху якісно монтувати. Не бачу просто жодного змісту в поні в багатоквартирному будинку. Є таке поняття як раціональне використання ресурсів. Багато чого можна робити. Можна вантажні автомобілі робити з нержавіючої сталі і сплавів. Можна пон в багатоквартирних будинках прокладати. Просто це банально нерозумно. Якісна вита пара нормально прокладена внутрішньо по всіх параметрах краще пону. Значно дешевше в побудові, значно простіше в обслуговуванні. При тому, що якість послуг абсолютно не падає. Навпаки зростає у звязку з простотою ремонту у випадку пошкодження. Єдина перевага, що можна не ставити активне обладнання на будинку. На рахунок переваги ПОН в тому, що не потрібно ставити упс. А ми і так не упсуємо кінцевих абонентів. Виключно корпоративних, які включаються в магістральне обладнання. В людей і так не буде працювати інтернет. Ону то треба живлення. Бред говорите? Тогда покажите фото..например разводку витой пары в типовом доме..от монтажной коробки и по этажам. Я согласен если разводку сделать сразу же на весь подъезд, в каждую квартиру одновременно всем (например в новостройке), то это будет нормальное решение и более менее удобное в обслуживании. Но если же подключать абонентов постепенно и при этом в доме несколько провайдеров, то получается все очень очень хреново.... Современные решения по PON в многоквартирных домах по цене не дороже меди.. но есть много преимуществ... Насчет PON неразумно...это смотря как смотреть.. АДСЛ 20 лет назад, тоже было неразумно... Да и несогласен насчет того, что витая пара в квартиру лучше чем оптика в квартиру... И насчет питания ОНУ у абонента... есть ОНУ с батарейками (ZTE)...на пару часов точно хватает ... А яка різниця чим ви будете прокладати, витою чи оптикою? Так ніби пон розводити не треба. Маразм якийсь. І які це переваги цікаво? Написали аби написати без будь якої конкретики.
-
быть или не быть публичным договорам?
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Одна з самих частих моїх фантазій - це як я з групою озброєних людей захоплюємо верховну зраду. Перекриваємо виходи в залі засідань і розстрілюємо там всіх нафіг. Без жартів. Ці дегенерати, які думають що вони вищі істоти, навіть собі не усвідомлюють, що вони хробаки смертні. І достатньо однієї людини щоб їхнє життя обірвалося. Вони таки рано чи пізно дограються. Таки знайдуться люди які їх на землю опустять. Вони не розуміють, що не всі хто не копошиться разом з ними в гівні бидло. Думають, що кожен хто не любить гівно примітивна бидло маса. Але є багато значно кращих мудріших розумніших хитріших людей, які просто не розділяють тяги до гівна. Ось вони їх недооцінюють. П. С. Чекаю на СБУ) -
быть или не быть публичным договорам?
тема ответил в Alex_E пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Бензин буде краще. -
Презумпцию невиновности в Украине отменили.
тема ответил в nordstream пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Щось я думаю, що Цоя вбили. -
По моєму ви дуже примітивна людина, яка крім бабла нічого більше не бачить. Ціль створення підприємства була не повязана з баблом абсолютно. Бабло як наслідок. От так. А про який ще устав підприємства річ? Я навіть про таке ніколи і не думав. Нафіг він впав? І я не розумію про який вибір мова. І для чого щось вибирати. Я не притримуюся думки, що щоб заробляти гроші потрібно "переходити на темну сторону". Я б якщо знав, що мої клієнти використовують мої послуги з метою розвалу моєї країни, здав би їх в СБУ негайно. Я не супер патріот. Але все ж: "Поэтом можешь ты не быть, Но гражданином быть обязан."
- 478 ответов
-
Да. И вы тоже. Просто вам никто еще правильно вопрос не задал. Если я найду в вашей сети людей, которые предатели и постят на форумы врагов и попрошу отключить от интернета - отключите? Пфф. А що дасть відключити? Підключиться до іншого провайдера і буде далі постити. Я б його в СБУ здав. А там нехай вирішують що з ним робити. Вже був до речі інцидент.
- 478 ответов
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Ну так 90% людей на планеті дураки. Що тут дивуватися. Люди живуть ілюзіями. думають, що чужий про них реально буде дбати, а не просто хоче на них заробити. До речі. Коли їх не розводиш, а реально чесні пропозиції поступають, то люди якраз думають, що розвод і ігнорують їх і ведуться на розводи. Суть в тому, що не рятує людей інформація про те, що на кожному кроці може бути підступ, бо крім знань потрібен інтелект, а його немає. От воно і думає, що воно все знає і не поведеться і раз за разом вляпується.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Тому, що в голові великої компанії стоять дрібязкові люди.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Изоляция скотчем скрутки на наружной витой паре
тема ответил в umbrella пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Не в дощі біда, а в сонці. На сонці за рік розсипеться в прямому розумінні. Тільки порох залишиться. -
Ну на АДСЛ они сидят потому, что лет 20 назад вложились в АДСЛ и выжимают по полной...а в нашей стране сегодня есть выбор строить на меди соплями..или PON..который куда больше похож на операторское решение... Ні на що він там не похожий. Брєд несете. Якими ще соплями? Соплями можна і пон проложити і витуху якісно монтувати. Не бачу просто жодного змісту в поні в багатоквартирному будинку. Є таке поняття як раціональне використання ресурсів. Багато чого можна робити. Можна вантажні автомобілі робити з нержавіючої сталі і сплавів. Можна пон в багатоквартирних будинках прокладати. Просто це банально нерозумно. Якісна вита пара нормально прокладена внутрішньо по всіх параметрах краще пону. Значно дешевше в побудові, значно простіше в обслуговуванні. При тому, що якість послуг абсолютно не падає. Навпаки зростає у звязку з простотою ремонту у випадку пошкодження. Єдина перевага, що можна не ставити активне обладнання на будинку. На рахунок переваги ПОН в тому, що не потрібно ставити упс. А ми і так не упсуємо кінцевих абонентів. Виключно корпоративних, які включаються в магістральне обладнання. В людей і так не буде працювати інтернет. Ону то треба живлення.
-
Барига.
-
билинг на wi fi роутере
тема ответил в 49rpam пользователя Nightly Wanderer в Для тих, хто в пелюшках ще
А там нормальної не треба. На таку то нагрузку. В нас колись на 50 - 60 абонентах і крутилося все на десктопній інтегрованій. Там тарфіка то буде 100 мбіт максимум. А якщо по 3 мбіти, то і того не буде. -
билинг на wi fi роутере
тема ответил в 49rpam пользователя Nightly Wanderer в Для тих, хто в пелюшках ще
На 50 людей пофіг яка там мережева. Люба потягне. Навіть інтегрована на домашньому ПК. -
Ваше мнение, отличное от других ни кого не будет интересовать и очень скоро вас там забанят Я же не вата, чтобы такие процедуры проделывать)) Тогда какой смысл туда лезть? Сразу на цензор. Тобто усі в кого мізки не розклеїлися від пропоганди РФ повинні чомусь на Цензорі тусуватися? Судячи з такого формулювання речення виходить, що кожна нормальна людина обовязково ватнік. Ну і дебіл ж ти. В прямому сенсі.
-
как поделить 1Мб
тема ответил в anykeyer пользователя Nightly Wanderer в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
1 мб. на шару. Какой ужас. -
Как жить без российского газа, или зачем платить больше!
тема ответил в pavlabor пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Такого не будет никогда. общался с одним человеком как бы сказать ...человек статуса. По поводу пеллет. Он выбрал изначально для производства дешевое оборудование, которые мягко говоря не работает как надо. я ему пытался показать что есть лучше, качественнее - стена. Я все знаю я все видел я все лучше всех знаю (утрирую но суть та же). И мнение несмотря на свою ошибку он не меняет и не поменяет. Знаете если не ошибаюсь Д Карнеги сказал "В споре нет победителей есть только те кто остался при своем мнении". А тут есть только нежелание видеть ситуацию из вне , свежим взглядом если это уместно . Все залежить від того хто сперечається. Якщо не дураки, то буває що ніхто не залишається при своїй думці і обидва її міняють. Людина яка зовсім не прислуховується до інших банально дурак, а не людина статусу. Тільки собі шкодить. Треба розуміти, що навіть самі мудрі люди часто помиляються і не треба боятися визнавати свої помилки, а сприймати їх як даність. Якщо людина навіть на це не здатна, то з нею краще взагалі не мати ніяких справ. Краще з мудрим загубити чим з дурним знайти.- 679 ответов
-
Тю, тогда если это сугубо технический форум, то с какого тут политику обсуждают? Политика нас касается,а персонажи древнееврейских сказок нет Я хоч і не релігійна людина, але було б розумно вам в даному випадку промовчати. Вам ж ніхто нічого не навязує вроді. Для чого виступати провокатором і створювати беззмістовні суперечки. Ну поки їх нема, але може початися тут "батл" на релігійні тематики). А це ніколи не приводить ні до чого хорошого.
-
не Легше. Є з чим зрівнювати. Так в разів 100 менше геморою. Просто зразу правильно треба підходити до побудови мереж. Мені би кошмари кожної ночі снилися якщо б витуха по фасадах йшла.
-
а не легше кабелі прокладати внутрішньо і не наставляти додатково обладнання.
-
Оператори профінансують український сінематограф
тема ответил в BenedicT пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
І як вони це собі уявляють? Я от платити не буду гарантовано. -
Тарифы на электроэнергию: как жить то будем ?
тема ответил в kvirtu пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
"На%%й, на%%й - кричали пьяные пионеры..." - Не надо нам Вас в инвесторы. У нас все дома ОСМД, на 13 девятиэтажных домов стоит одна котельная и в каждом доме теплообменник для подогрева воды. Так вот в тех домах где председатели не пидорги (а есть и такие) все шоколадно: стояки отопления поменяли (сами жильцы в счет оплаты ОСМД) - в квартирах тепло, стояки горячего и холодного водоснабжения поменяло ОСМД - напор воды и ее температуры в норме. Последним веянием моды является установка управляемого клапана на подачу теплоносителя в здание, в зависимости от забортной температуры. Позволяет экономить в масштабах дома. Кое где уже поставили. А в каком это городе? І як читається твій новий логін?
