-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Надіюсь це швидкість
-
ДНР-перергистрация провайдеров.
тема ответил в Dimka_SKY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Якщо не бажаєте зараз виїзджати, то як вже писали, по максимуму вижимайте з мережі, а кошти зразу вкладайте в бізнес на іншій території. Можливо маєте знайомих яким довіряєте, що проживають в інших регіонах, або близьких родичів. Чи якщо є дружина, то дружину відправте в інше місто. Ну це вже вам видно як краще організувати. Тобто усі гроші що будете надалі заробляти вкладайте в бізнес в іншому місті. І коли вам прийдеться покинути місто і бізнес свій залишити, то ви вже будете мати хорошу базу. Або якщо є можливість на когось залишити свій бізнес тут, то теж варіант. Навіть на толкового працівника компанії якому довіряєте. Нехай дивиться. За це йому хорошу зарплату дайте. -
Тариф Киевстара "Для своих"
тема ответил в КУЗНЕЦ пользователя Nightly Wanderer в Обговорення провайдерів
В мене виникла думка, що в наші країні процвітає маразм http://www.kyivstar.ua/kyiv/home-internet/tariffs/fast/ Вам не здається, що нові тарифи в Київстра мяко кажучи дебільні? -
Государство будет оценивать качество интернета.
тема ответил в нехочуха пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
ты считаешь что что-то кроме того что я написал - поменялось? я готов выслушать. считаю, что мы должны сами менять такие вещи. любыми методами. через суд, через акции протеста, через шины.... тем более, что за прошедшее время в нынешних условиях ничего и не могло поменяться. Через гільйотину. Думаю так в тисячу разів ефективніше. -
Запобігти прийняттю таких законів або відміні в разі прийняття раз плюнути. Тільки захотіти. Провайдерам тільки потрібно донести цю інформацію до користувачів під правильним кутом.
-
Народ. Ми далі продовжуємо боятися всіляких уродів, які сидять біля годівниці. Навіть мілких начальників, які навіть і близько не стояли з людино, що збудувала телеком. бізнес в масштабах навіть 500 користувачів не те що з 2,5,10 і т. д. тисячною абонбазою. Зразу постають дивні запитання. Ну якщо порушуються ваші законні права. І то не просто порушуються, а нагло порушуються. В даному випадку це наглий рекет. А директор жеку займається не адміністративними правопорушеннями, а кримінальними. Тут вам і зловживання посадовим становищем і вимагання грошей в особливо великих розмірах. За таке в тюрму садять. Зразу в прокуратуру і без будь яких питань.
-
В прокуратуру і крапка. Це навіть обовязок ваш. За нові будинки не переживайте. По закону жек не має права не впускати провайдера в будинок, якщо у нього є необхідні документи.
-
Сварка оптики в Донецке
тема ответил в buhler пользователя Nightly Wanderer в Вакансії. Робота. Курси.
Самі включайте. Написано ж чітко і ясно. Варити ДНР. ДНР - терористична організація. Крапка. -
Сварка оптики в Донецке
тема ответил в buhler пользователя Nightly Wanderer в Вакансії. Робота. Курси.
Подумаєш. Єрунда яка. -
Сварка оптики в Донецке
тема ответил в buhler пользователя Nightly Wanderer в Вакансії. Робота. Курси.
Уточніть з яким саме апаратом. Калаш піде чи щось потужніше? -
Сколько необходимо муфт для прокладки оптики?
тема ответил в nik.ordanets пользователя Nightly Wanderer в Муфти й з'єднувачі
Рівно стільки, скільки потрібно знаків "Стоп" на н. км. дороги. Так їм і передайте. -
Анулювання ліцензії. Беззаконня Держнагляду НКРЗІ.
тема ответил в Громадський активіст пользователя Nightly Wanderer в Суди й перевірки
Ну я саме це і мав на увазі. Що диплом, тим паче наш, слабкий показник необхідних знань навиків та кмітливості. -
Анулювання ліцензії. Беззаконня Держнагляду НКРЗІ.
тема ответил в Громадський активіст пользователя Nightly Wanderer в Суди й перевірки
Обгрунтуйте. Я ще більше вам скажу. Є спеціалісти з 5 роками стажу і без вищої освіти які переплюнуть і того і другого. А по дипломах і стажу беруть ті, хто сам не розбирається в даній професії. А якщо сам не розбираєшся, то інших критерій не залишається як стаж диплом і тест на адекватність та кмітливість. -
Анулювання ліцензії. Беззаконня Держнагляду НКРЗІ.
тема ответил в Громадський активіст пользователя Nightly Wanderer в Суди й перевірки
Це ви до чого ведете? Я чув. Радіо не займаюся абсолютно. Думаю всі специ практики це знають, бо це використовується на практиці. -
Анулювання ліцензії. Беззаконня Держнагляду НКРЗІ.
тема ответил в Громадський активіст пользователя Nightly Wanderer в Суди й перевірки
А що є ще ті, хто приймає на роботу і питає про папір? Освіта і вуз не одне і те ж. Краще людина без вузу з практичними знаннями чим якийсь заучка з папером чи прогульщик з купленим дипломом. Якщо взяти престижні світові заклади, то там реально можуть навчити. І викладають там часто практики. А 95% наших вузів це марна безглузда трата часу і коштів. За 5 років можна і навчитися в 10 раз більше потрібних речей і чогось досягнути в житті. А ходити на лекції теоретиків нафіг потрібно. Ту саму інформацію можна почерпнути з інтернету та різних видань. Вважаю так. Для вивчення теорії не потрібен любий навчальний заклад в 21 столітті. Цим можна самому зайнятися вдома. А навчальні заклади повинні існувати, та й існують якщо це хороший заклад, для того щоб не просто надати інформацію, а таки навчити. І вчити повинні люди практики, які по спеціальності не лишень педагоги. Щоб після закінчення вузу ти ставав спеціалістом і мав не лише теоретичні знання але й вмів їх використовувати на практиці. А то в нас після закінчення вузу нікого на роботу брати не хочуть. Всім подавай спеціалістів зі стажем. Ну а чого хотіти, коли після того вузу людина зелена і нічого не вміє. П.С. вибачаюсь за оффтоп. -
А не можливо. Платоспроможність в людей низька. Буває хороше співвідношення ціна-якість.
-
Наші абоненти отримують якісні послуги по низьких цінах. Немає чого їм співчувати.
-
А хто про брехню говорив? Я про маніпуляції. Добре чи ні це вже інше питання. Але я даю гарантію, що хороший провайдер який працює чесно відносно своїх абонентів не використовуючи різні маркетингові трюки та маніпуляції буде в програші перед конкурентом у якого насправді гірші умови, але вдало розводить людей. І звичайно тут мова зовсім не про пряму брехню. Діло в тому, що люди банально не здатні побачити брехні хитро і грамотно завуальованої. Велика більшість людей. А просто набрехати, то звичайно що тільки антирекламу зробиш собі. Я методи маніпуляції не використовую і не збираюся. Заради ж себе самого, а не людей. Ще один нюанс. Люди так звикли до того, що всі кругом прикрашають і перебільшують, що вірять в те, що і ми так само поступаємо. Наприклад у нас в акційних тарифах швидкість відповідає заявленій, але дуже багато людей через проблеми на комютері, роутері, проблеми з кабелем і т. п. часто навіть в тех. підтримку і не звертаються. В них тормозить інтернет, але вони вважають що то так має і бути, бо то акція. А інший конкурент напише більшу швидкість але насправді там навіть третини не буде від того що даємо ми, проте дуже багато людей підключиться саме до такого конкурента і будуть сидіти в нього і не переключатися.
-
В інших ж виходить. Я не промий обман, а про маркетингові та інші трюки. Люди самі себе раді обманути. Візьмемо ті ж самі бонуси від КС. Більшість людей думають, що вони реально якщо сплачують 70 грн, за інтернет, то отримують 70 гривень на телефонні розмови. Так як би поповнили на тих 70 грн. власноручно через наприклад термінал. А чос про супер пупер обладнання. Клієнт поняття не має яке там обладнання, раз за разом вішають, що круте і люди в це починають вірити.
-
Якісно надавати послуги добре. Плюшки добре. Але реально саме дієво вішати абонентам лапшу на вуха. В цьому повністю переконався. Виграє не той, хто надає самі кращі послуги і по хороших цінах, а хто вміє більше розказувати. Такі реалії життя. Ми працюємо чесно, але нам зараз дуже важко. Тим, хто гарно сідає на вуха абонентам значно зараз легше. Це як наші політики. Хто більше всіх розводить, той самий жирний кусок вриває. Гляньте хто в нас виграє на виборах. Самі більші популісти чесуни і аферисти. Зараз в нас дуже важчі часи в країні. Люди грошей не мають. Тому однією якістю зараз взяти не реально. Вибір за вами. Можете людям обіцяти одне, а давати інше. Більшість проковтне якщо грамотно реалізувати. Наприклад як Київстар з бонусами. Або знайомі з акцією 100 мбіт за 30 грн. І всі акційники в пайпі 100 мбіт. Нет жах, але сидять купа народу і тішаться, хоч працює як 512 кбіт, бо 80% людей навіть не знають якими ті 100 мбіт мають бути. Вибір за вами. Темна чи світла сторона?
-
Письмо из Антимопольного...
тема ответил в Огст Гыук пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Я б його 100% б не підключив після цього. -
Вот "Бригада" только у одной сети сняла: Я про той кабель що один знімали який був надійно кріплений.
-
Щоб на 2 к здати треба не один км. її зняти. А заради одного кабеля, то вже краще заробити чесним шляхом. І людиною бути і не ризикувати за грати загриміти.
-
Головне щоб не зрозуміли, що то не оптика, бо тоді можуть почати думати на оптику, що то витуха для зовнішньої прокладки. ))
-
Деграданти. Зловив би то би на все життя розівчив таким займатися. Нє щоб піти і потратити той час щоб заробити гроші. Воно потратить купу часу щоб вкрасти і буде мати з того копійки.
