-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
А якщо землетрусом 50% будинків повалить, то теж будете думати як дивитися в очі абонентам які платять? Форс мажорні обставини.
-
Что лучше обычная скрутка кабеля или соединитель?
тема ответил в miarle пользователя Nightly Wanderer в Кабель
Бо купляли неякісні. Проблема не в зєднувачах, а в неякісних зєднувачах. З якісними проблем нуль. -
У нас Userside. Більш ніж адекватний. Тільки дорогий доволі.
-
Какой бизнес выгоднее: кабельное телевидение или интернет?
тема ответил в liska пользователя Nightly Wanderer в IPTV КТВ Кабельне телебачення
Відповім по єврейськи. Скільки покупець платить українських грошей в магазині купуючи 50 чи 80 кг. їжі? -
Какой бизнес выгоднее: кабельное телевидение или интернет?
тема ответил в liska пользователя Nightly Wanderer в IPTV КТВ Кабельне телебачення
Допустим, ты хочешь запустить в эфир по линии 50 каналов за абон плата 15 грн в месяц. В перечень 50 каналов я не планирую запускать дорогие платные каналы. Сколько денег выйдет тебе в месяц платить правообладателям за каналы. Арифметика у каждого своя будет, но не более 1000 грн в месяц. А если я захожу на рынок с 50 каналами за 15 грн в месяц ко мне подключаться ой как много абонов. И причина ... народ захочет телевидение на шарка. ЗА 15 грн. в месяц я разрушаю полностью рынок своих конкурентов. Если они ставят в ответ 15 грн. я ставлю 5 грн. Причина почему я могу снижать до нуля грн. абонплату, у меня нет больших ежемесячных платежей занимаясь кабельным телевидением. Очередной супер мега бизнесмен? Ну вот у вас из 100 клиентов приход бабла аж 500 грн, от это крутяк. а из 1000 клиентов аж 5000 грн. Да вы просто гуру бизнеса. Бил Гейтс не иначе))) Вот есть у вас ой как много клиентов (1000 человек) . 5000грн - затраты на электроэнергию - зп какому то монтажнику - покупка расходников - какая никакая оплата каналов - налоги и еще куча минусов. А шо ж у вас останется? правильно - ни ху я ))) А опорную сеть отбивать? или не надо? Бизнесмены мать их, и где вы такие беретесь. Мало того, вас раздавят ближайшие конкуренты у которых сервис будет выше, а наполнение больше))) А тепер давайте порахуємо при абонплаті в 5 грн ))) Циркачі, а не люди. Недодивився. Так і пораховано) -
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Останні пости як той анекдот читаю. Чекаю коли відпишуться: "Та то фігня. А в нас ще й доплачують 200 грн. тим, хто підключається." І далі по сценарію)- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Це вже не просто не професіоналізм. Це вже щось в людини голова бо-бо. За 2 долари в місяць 20 мбіт анліма інтернету і 50 каналів ТВ. Та 80% людей більшого і не треба. І це не акція.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Наш перший сервак коштував 50$ Пентіум 3) Білої зборки. Потім пентіум 4. Пентіум 4 досі в робочому стані стоїть без діла. Далі Коре 2 дуо, Коре 7 і наразі серверна платформа на 2 ксенонах. Жоден з серваків не виходив з ладу. А пізніше, на випадок виходу з ладу, тримали в запасі мамку БЖ та мережеві карти. Так робимо і зараз. Бо може пропрацювати роки старе барахло без проблем і нове може вийти з ладу за місяць. На такий випадок завжди треба мати запасні комплектуючі. Особливо якщо це не звичайний десктоп який можна купити в будь якому магазині будь коли. Надійніше взяти 2 б.у. дешевших чим один новий. Бо як вийде з ладу один б.у., то з боку буде стояти другий на такий випадок. А на рахунок електроенергії, то я би не став сильно турбуватися. Це світчі старі люблять часто жерти як коні, більше ніж сервер. А звичайний старенький коре дуо без відео карти в помірній нагрузці споживати буде мало.
-
А хто сказав, що є необхідність роботи на більше ніж 300? За нашу історію мережі сервера мінялися 5 разів. Це не проблема поставити потужніше залізу у випадку необхідності.
-
Гівно ви самі на вентилятор кинули, при чому вентилятор дув на вас. Коли абонів до 50 ще можно усе тримати на тупняках, а коли їх вже більше 50 (всього навсього 50!) вже йдуть проблеми через броадкаст. Ви в себе в мережі ніколи не ловили шторм помираючого роутера? А мені це поклало мережу в 300 абонів в свій час. Згоден з @@sanyadnepr, з 1 порту умного свіча можно кинути 1 тупарь на 5-10 портів, але тримати мережу на тупняках це великий гемор. В кращому ж варіант усе побудувати на вумних свічах. Не знаю яка в ТСа географія. 10 домів - прокласти по 2\4 волокна і в кільце і поставити десяток хуавеїв 2326 буде доволі надійно. Щодо серверу ви праві, не усюди треба надпотужність, в мене теж машинка за 3к гривень, жує весь трафі в мережі, і навіть ще не думає надірватись. А тут я не згідний. Не такий вже і великий.Є один сегмент який працює як одна плоска мережа. Наразі його модернізувати немає ні бажання ні грошей. Замість того щоб вкладатися в цей сегмент вирішив покривати нові райони, які будуються вже грамотно на керованому залізі де усе в вланах. Цей сегмент нараховує до 600 користувачів. Раз в пів року в середньому починається свистопляска з флудом. Орієнтовно годину часу потрібно затратити щоб знайти обладнання , що зафлудило. Але така стабільність роботи такої кількості абонентів в межах однієї плоскої мережі забезпечується тим, що на технічному рівні збудовано грамотно і якісно. Топологія зірка. Оптика в кожен дім. Всі кабелі внутрішньо по трубах або слаботоках. Якісний мідний кабель. Гігабітні лінії. І в центральному і магістральних вузлах стоять керовані світчі. але працюють як тупі). ще до того як обвалилася гривня декілька разів чуть не починав приводити цей сегмент в стан керованого, але тепер бажання пропало начисто. Працює. Інтернет в абонентів хороший. Ну і хай працює
-
А те, що до абонента довжина лінка зростає в 2 -3 рази не враховуєте? Порахуйте скільки ви потратите лишніх коштів якщо в будинку буде 30 абонентів і в кожного лінк в середньому на 20 метрів довший ніж якби стояв ще один майданчик. + кріплення + затрати по часу на прокладку. + проблеми з ключами від піддашків. + на дуже довгих лінках можуть виникати проблеми з якістю передачі даних. Ми ставимо один майданчик максимум на 3 підїзди, де ящик в середньому.4 пд. - 2 ящики. 5 - 2 ящики. 6 - 2 ящики. 7 і більше - 3. П. С. Ми нігде не платимо за майданчики. В залежності від кількості усіх квартир в будинку, або загальна сума не залежно від кількості точок. + за електроенергію в залежності від кількості обладнання і його споживання. Де не вистачає 24 портів ставимо світч на 48. Так значно вигідніше і правильніше.
-
Саме головне питання тут в конкуренції. Хто є з конкурентів? Якщо один телеком, то можна думати, але завжди є ризик що прийде великий пров. Якщо таке станеться в ближчій перспективі, то кирдик вашому бізнесу. Якщо вже є у вас Воля чи Київстар або інші великі провайдери, які дають за 60 -70 грн. і нет і ТВ + безкоштовне підключення роутер, Тв тюнер і ще знижки чи місяці на халяву, то навіть не варто рипатися.
-
Я б тільки через це не купив. Бо не може бути будь-якої довіри до компаніє, що не усвідомлює наскільки негативно впливає на продаж їхньої продукції така незначна деталь як оцей саморіз. Їм кожен другий товкмачить про саморізи, а вони як в танку. Зустрічають по одязі. Такий продукт важко продати.
-
Так
-
"Подскажите 8000 грн за 100 мб в центре Днепропетровска перебор или реальная цена на трафик ?" "Интернет нужен для того чтоб вся сетка домашняя гладко работала Чтоб все ноуты телевизоры планшеты мобильные и т д работали " Псих
-
Это как раз там где 2000 грн платят. Так і є. Забрав до себе недавно такого адміна. На попередній роботі в провайдера саме цим всім і займався. В нас він тепер займається суто технічною підтримкою.
-
Власники бувають різними. Одні купують яхти за мільярд. Інші ледве кінці з кінцями зводять. Ви можете піти зарєструватися ФОП-ом, взяти в оренду торгове місце на базарі і продавати шкарпетки. А хто на жалість давить? І для чого? Тільки факти. Жалість тут ні до чого. Наприклад в мене ніколи не було потреби в жалості до себе.
-
Хто він? Ви взагалі про що? Те що виросли ціни на іноземну продукцію це якраз і являється наслідком інфляції. Це проблема країни, а не лише власника компанії. Я веду до того, що айпадики і афончики та інша продукція є іноземною. Країна збідніла і тому вже не може народ купувати стільки ж айфончиків і айпадиків як раніше, бо ціни відносно на них зросли. Суть в тому, що країна збідніла, а АРПУ в провайдерів в багатьох взагалі не виросло. В декого навіть впало у звязку з неспроможність оплачувати дорогі пакети. А витрати зросли. Тому власники компанії навіть в гривневому еквіваленті стали заробляти значно менше. Тому оплата в гривнях в тому ж розмірі що і раніше є абсолютно справедливою по відношенні до працівника компанії. АРПУ не виросло. Платоспроможність населення падає. Інтернет все таки не хліб. Можна і з 100 грн тарифу і на 50-70 перейти. Ціни на матеріали і обладнання зросло чуть не в два рази. А тут ще й адміни хочуть зарплату яка б на 100% компенсовувала їм наслідки інфляції в країні. Бо бачите власники дуже багаті і вони їм зобовязані забезпечити покупку нових айфончиків в повному обсязі, не зважаючи на те, що проблема торкнулася всієї країни, а не лише компанії.
-
Процента 2 хіба.
-
Вы на заправке обязательно скажите - мне зарплату не поднимали! Заливай по старой цене! И новую тачку тоже по «восемь и ноль» пусть перещитают А логіка де? Кисле з зеленим плутаєте.
-
Ну якщо реабілітується, то можна заплати піднімати, але нічого ні з чого не береться. Якщо країна і люди в якій вони проживають збідніла наприклад на 40%, то хт буде платити за послуги які зростуть в ціні на тих 40% щоб вирівнятися? В такому випадку попит на послуги буде падати. Виключення хіба що робота на іноземного покупця чи клієнта.
-
Все правильно. Тільки наприклад я стараюся дивитися на все обєктивно і справедливо. Обєктивно і справедливо, якщо у власника падає прибуток по його вині, чи за обставин конкуренції, то адміна це не повинно хвилювати. Якщо у власника падає прибуток у звязку з інфляцією, що є проблемою загальною країни в цілому, то чого це всіх воно повинно хвилювати, а адміна одного ні? Можей вас на землю хлопці варто поспускати, а то ви про себе занадто високої думки.
-
Брєд. Тому, що інфляція. Тому, що валюта у нас в державі гривня, а не долари. Адмін це що особлива людина? Якщо працюєте на українську компанію, яка отримує прибуток в українській валюті. І відбувається інфляція, у звязку з чим страждає вся екноміка країни і майже всі підприємства і підприємці (окрім махінаторів). Страждає все населення, то ви чого не повинні страждати?
-
А нема чого зрівнювати. Ви ще зрівняйте прибуток працівника тех. підтримки чи монтажника і власника. Власник це не професія. Людина будь якої професії може бути власником і будь якої професії ним не бути.
-
Оптический SFP-коммутатор (свитч) AN-SW164F 16xSFP-портов 100base-FX (оптические) 3xSFP-порта 1000base-X (оптические) 4190 грн/шт PLANET SGSW-24240 дорожчий всього на 35% При тому там 24 порти. усі підтримують як і сотку так і гігабіт, з них 8 комбо. Світч 2-3 рівня керованості. Єдина проблема це з старими прошивками. Але як на кінцеве обладнання, то проблем нема взагалі. Ми їх на магістральних майданчиках використовуємо. Так який зміст купувати AN-SW164F?
