Перейти до

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Всього повідомлень

    2 455
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    33

Все, що було написано Nightly Wanderer

  1. Та невже? Навіть якщо прикинути "на око", то це будуть колосальні збитки.
  2. Почитав тему і зробив наступні висновки: 1. Нам дали завдання як в тій казці про 12 місяців. Підсніжників в лісі назбирати посеред зими. 2. Замість того щоб разом зібратися і пікетувати НКРЗ з вимогою відмінити цю маячню, починаєте придумувати як би то викрутити і вихитрити щоб ні босому ні взутому, ні їхати ні йти і так далі. Ці звіти це приниження нашої гідності. Прирівнювання до тупого бидла, яке можна доїти скільки хотіти. Якщо ви підете на поводу НКРЗ, то суджено жити нам до віку в країні з кримінальними скотами, які доять тупе бидло. Мені соромно за наших людей, для яких межа це виключно зухвале побиття і вбивства, а все решта можна стерпіти і проковтнути.
  3. При будівництві ти повинен враховувати, що в майбутньому в тебе будуть конкуренти, якщо в тебе їх наразі і немає. Якщо цього не врахував, то хто тобі винен, що ти олень.
  4. А в нашій країні діє верховенство права?
  5. В таких випадках я б примінив методи 90-тих.
  6. Яке надійне і правдиве джерело. Як мене вже задрали дебіли на форумі.
  7. по ссылке на картинке luxeon http://aist-green.com.ua/enyergosnabzhyeniye/istochniki-bespereboynogo-pitaniya-ups/ibp-luxeon-ups-500zs/
  8. В нас такі штуки. Правда зараз важко дістати, бо в Сімферополі виготовляються і ціни зросли в 2 рази на них. http://www.elim-ua.com.ua/garantirovannoe-elektrosnabzhenie/invertory/item/224-pnk-12-300.html
  9. На вихідні ж не відключають. У нас принаймні.
  10. В нас цілий мікрорайон спальний капітальний ремонт доріг і тротураів та прибудинкових територій. Аж сам офігів. Мер дуже сильно боїться, що не виберуть на наступний термін). Тротуари при будинках бруківкою обкладають. Спортивні площадки роблять.
  11. А це вже не правильний хід думок. Не країна, а м@#аки при годівниці. На майдані стояли і в окопах сидять за Україну і за себе, а не за мудаків при владі. Головне не проковтнути те що в нас пхають. Вже не раз говорилося мудрими людьми. 3 майдан буде коротким. Постріляють і повішають гадів.
  12. Не простіше генератор поставити?
  13. Гірше коли шумно і нічого не працює.
  14. Забыл прокомментировать вброс.В Украине тепло дали четко по графику, и оно есть везде. Это вам ватные мозги полощут замерзшими укропами, наравне с распятыми мальчиками. Хм... вроде всегда адекватным был а тут на те.. ватные мозги полощут, у.к.р.о.пы, распятые мальчики, ну прям как типичный укр напористо и с оскорблениями... Дурачком выглядишь, прими новопасита)) Дублирую второй раз, я не помню что б у нас батареи так кочегарили. І нічого по суті. А у нас в місті 70% населення має індивідуальне опалення. І якби не заборона через загрозу нерентабельності котелень, то би вже в понад 90% людей воно було. В мене батереї не кочегарять, бо при температурі близько нуля я би зварився в хаті. В мене гріє на стільки, на скільки я виставив на котлі і на батареях. І в більшості людей теж. А в вас там 19 століття.
  15. Знання тут ні при чім. А автор статті в одному правий, а в іншому ні. Можна в школу взагалі не ходити і бути розумною людиною, а можна мати 2 вищі освіти і вірити в забобони, шарахатися від чорних котів, боятися, що вай фай роутер опромінює при тому активно користуватися мікрохвильовою піччю. Я таких спостерігаю кожен день. Справа тут не в освіті, а в двох речах. 1. генетичні задатки розумового потенціалу. 2. саморозвиток. Думати по шаблону легше. Школа вчить в основному шаблонному мисленню,а держава не зацікавлена в розвитку людини на більш високому рівні. Дураками ж легше керувати.
  16. А ви на іншій планеті жили до цього часу? Претензії смішні.
  17. А просто послати його не пробували? В 90% випадків допомагає. А то є такі наглі уроди, що будуть тягнути стільки скільки зможуть витягнути.
  18. А навіщо вам декілька квадратних метрів орендувати? Брєд якийсь. 2500 грн.) А в обленерго він теж бере кошти чи можливо в водоканалу? Також не вірю, що Датагруп платить такі гроші. Цікаво що Зачот скаже на таке.
  19. А мені не обідно. Чого ж на примітивів ображатися.
  20. Ви напевно не правильно зрозуміли. Просто є адекватні люди які розуміють банальні речі, а є дебіли які як маленькі діти, що кричать до батьків: "хоцю масєну" (хочу машину) і тупають ногами побачивши вантажівку припарковану на узбіччі. Такі дебіли часто взагалі вважають, що послуги ви просто зобовязані їм надавати ідеально. І навіть якщо в такої людини 2 роки жодного разу не було проблем, що стосуються ваших послуг, то вона все рівно при виникненні такої проблеми всього лиш 10 хвилин назад буде скандалити хамити і вимагати компенсацій. Коли такому мудаку стараєшся пояснити, що немає на світі нічого ідеального і його вимоги не реально реалізувати, то до нього це ніяк не доходить. Я таких стараюся сплавити з ходу до іншого провайдера.
  21. У вас такий дешевий час. Пів години на якогось мудака тратити. Та його місячна абонплата не варта того щоб він пів години мозок виносив працівнику тех. підтримки. Що ж вже говорити про власника.
  22. Це до пори до часу. Краще і не знати і спати спокійно. А зранку зайнятися усуненням неполадок. А то переважно знаєш. Не спиш. А проблему все рівно зранку вирішуєш.
  23. В нас без проблем ставиться послуга на паузу, але нарахування в нас абонплати за повний календарний місяць. Послугу можна призупинити виключно з 1 числа наступного місяця строком від місяця часу. В Європі і штатах призупинення послуги вартує як абонплата за 2 місяці. І послугу вигідно призупиняти якщо не будеш користуватися мінімум 3 місяці. Там ніхто ні з ким не панькається. Викликати майстра як місячна абонплата. А абонплата там від 30 до 100 доларів. В залежності від країни регіону швидкості та провайдера. В нас не бізнес а пародія. с людьми нужно по людски. Кто просится на паузу, ставлю без базара. И % таких обращений мизерный. Пример привел как возможная тенденция поведения клиентов. Это то понятно что нужно по человечески. Я просто привел пример для тех кто возможно будет использовать ситуацию, что бы заявить о себе. А то ведь мне очень часто звонят после 12 ночи с просьбой напомнить пароль от одноклассников. Ну ничего, пока жив, новопассит всегда при мне.) Попробуйте після роботи телефон відмикати.
  24. А ви запропонуйте їм нові тарифи з урахуванням інфляції та встановлення і обслуговування нового обладнання.
×
×
  • Створити нове...