-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Яка адекватна людина буде з цим боротися. Ви краще задайте собі запитання. А скільки є людей які спроможні таке зробити і які будуть таке робити. Один на 300 на 500? ТО в чому проблема. Подзвоните до такої людини і надаєте тумаків і питання закрите. Ми в себе раніше робили привязку по маку. Якщо в людини мак не збігається, то нету в неї немає. А зараз зняли. Щоб ловити на живця таких хитрих. І так можуть налаштування тільки сусідські поставити в межах влана. У нас влан на дім або майданчик. І така людини враз вичисляєтсья. Дзвонить абонент зі скаргою на поганий звязок або його відсутність. Пускаєте пінг по АРП і бац а два маки пінгуються під однією айпішкою. Якщо в людини той самий компютер, то зразу стає ясно хто айпішку вручну вписав сусіда свого. А якщо інший, то тут теж 2 хвилини роботи. І все. Таке було декілька разів за декілька років відколи привязку забрали. Пінгуйте людину яка скаржиться і дивіться, який мак висить додатковий. І все. Ну а якщо людина влан поміняє, то ви ж будете бачити що за онушка в тому влані. Хоча може змінити мак якщо там є така можливість. Тоді методом виключення вирішується. Дивитеся в якого абонента мак невідомий.
-
В Одеса кабель немає.
-
Навіть не знав що так називається ця нитка) В хороших мідних кабелях немає ріпкорда. Тут хоч маленький але +) Прийшлося б зрізати все. І я думав, що вона для жорсткості в не для зручності обжимки.
-
Це на сапорті ж вирішується Что, серьёзно?Попробуйте решить это с пожилым человеком или с сопляком, который возьми себя богом в IT. Там просто "вчера работало а сегодня нет! Чините! Ничего я не хочу смотреть, у меня все хорошо с компом" Є люди ліниві, але настільки тупих щоб не були спроможні подивитися чи кабель включений майже немає. Вирішується просто. Повідомляється людину, що в разі несправності по вині абонента виклик платний. У вас наверно конкурентов нету, Готовых мгновенно решить проблемы ваших абонентов Плюсую. Сейчас такое время, что проще лишний раз ремонтника направить к абоненту, чем его потерять. Ну у вас виклик платний принаймні. Ми теж направляємо, коли в телефонному режимі не вдається вирішити проблему.
-
Та на 500 ні, але на 10-20 можна. Де саме більше і легше можна поживитися. Я думаю вони якось обходять і вибирають по якомусь принципу де можна стирити. Не йдуть ж просто від фонаря де попало ріжуть. Мусить бути якась закономірність. Резали даже там где чердака на замки были закрыты. Резали даже в тот же день после восстановления ночного пореза. Работали с одним почерком. Распускают кабельные трассы, рипкордом отделяют жилы от оплетки. До финального этапа все работает. Потом в нужное время срезаются только жилы и уносятся в сумке. Выходит компактно и достаточно бесполезно ибо доказать сложно даже если взять с поличным.Замечено так же было, если случайно что-то цепляли при подготовке к воровству, то быстро делали скрутку и востанавливали, что бы не приехали раньше времени. Ого. А ріпкорд це що таке? Можливо то чиїсь монтажники промишляли.
-
За це можете не переживати. Хто нестабільний і легко може перейти до конкурента, той рано чи пізно і так перейде. А по статистиці саме частіше переходять ті, з ким саме більше панькаєшся. Будеш безкоштовно їздити до тої людини по 2 рази в тиждень. Ще й безкоштовно програми ставити. Чуть ноги не цілувати, а вона одна з перши, хто смиєтьс яна привабливу акцію. Не вчіть людей, що вам можна на голову лізти, бо вони тільки того і чекають.
-
Та на 500 ні, але на 10-20 можна. Де саме більше і легше можна поживитися. Я думаю вони якось обходять і вибирають по якомусь принципу де можна стирити. Не йдуть ж просто від фонаря де попало ріжуть. Мусить бути якась закономірність. Якщо і не в перший, то на 3-5 день таки б зловили, трішки по грошах би попали, але значно менше ніж збитки від порізів + би можна було наказати винуватців так щоб й інші боялися. Ще й в новини пустити, що зловили.
-
Це на сапорті ж вирішується Что, серьёзно?Попробуйте решить это с пожилым человеком или с сопляком, который возьми себя богом в IT. Там просто "вчера работало а сегодня нет! Чините! Ничего я не хочу смотреть, у меня все хорошо с компом" Є люди ліниві, але настільки тупих щоб не були спроможні подивитися чи кабель включений майже немає. Вирішується просто. Повідомляється людину, що в разі несправності по вині абонента виклик платний.
-
В нас поки не крали кабелі. Наше покриття поки стороною обходило. Якщо так тирили кабелі кожного дня, то чому не попробували проаналізувати по якій приблизно схемі діють і в будинки з найбільшою вірогідністю наступного зрізу в час зрізання не поставити на шухер людей за оплату. Було б в десятки раз дешевше. І ще й би зловили зловмисників.
-
Це на сапорті ж вирішується
-
У вас прямо таки якась аномальна зона) В нас ще жодного разу не було щоб за 10 років щурі погризли кабель. В підвалах теж багато майданчиків.
-
Можу провести екскурсію. В нас половина ящиків на сходових клітках. Ніхто не жаліється. Акуратні ящики. Акуратно прокладені кабелі. Все культурно. Не заважає. В чому проблема.
-
На таких объёмах надо применять дешёвый кабель, а защищать только то место, где он соприкасается с "агрессивной внешней средой". То бишь, пролёты между подъездами делать в трубах. Если в трубах нельзя - тогда вешается трос, продетый внутри поливного шланга или гофры. Получается подвесная кабельная канализация. Месяц назад меняли кусок такой канализации, сделанный из пластиковой гофры. Висел несколько лет. Гофра, конечно, побитая жизнью и потрескавшаяся, но кабели внутри выглядели как новые. Ну вот похожее у нас и сделано, но на уровне 1 этажа. С крыш ушли полностью. Ну их нах@р) это же и узлы нужно переносить если ставить между 1-2 этажем то маразмобабки съедят все мозги облучением у нас тут самое лучшее место для узла - там где его не видно и не слышно жильцам ибо заставляют даже таких по%уистов как киевстар убирать ящики Ще ніхто нас ящики не заставив переносити. І за кабелі між 1 та 2 поверхами ніразу претензій не було ні від кого. УТ так кладе, а ми попри їхні. І ящики в такому випадку монтуємо між 2 та третім поверхами на сходовій клітці. біля вводу кабелів. І то один тільки великий ящик, а в сусідніх підїздах маленькі ящички під плінти.
-
Вибачте, але я не згідний. А окремі майстри чим кращі? Окремі майстри не ризикують щось пошкодити? Я займався особисто років 6-7 монтажами. Саме більше косяків відбувається під час сверління отвору в квартиру. Не раз дріт електричний просверлював. Найбільші витрати які були це виклик електрика і купівля мішочка гіпсу. Але такі трабли буле на настільки частими. Ви ж не можете людям повалити пів хати. В будь якому випадку наробити справ на значну суму неможливо. Що пів стіни знесете знімаючи пластикову смугу з плінтуса чи прибиваючи кабель попри плінтус чи сверлячи отвір в перестінку 6-8 мм. побідітом? Затрати по часі це знову ж таки вибір кожного. Це не добре і не погано. Кому що краще. Кабель який кинутий просто як-небудь по кварті, та ще й якщо кабель дешевий бі-метал, не довго прослужить. Його пошкодять або розтопчуть і їдь потім ремонтуй або доточуй новий кусок. Це теж затрати часу. Я не кажу, що треба кабель чуть не в стіни ховати. Пів дня підключення робити. А прокласти щоб його було мінімум видно і щоб мінімалізувати можливість випадкового пошкодження. 97% людей погоджуються на протягування кабелю по квартирі. Наразі часто ставляться роутери, але коли це ще було не популярно, то саме такий, а то і більший, процент погоджувалися на те, щоб тягнути кабель по квартирі. І тільки зрідка відмовлялися підключатися через те, що кабель потрібно прокладати внутрішньо по квартирі, а не через вікно. Щоб в людей не виникало претензій то робиться так: Узгоджуєте з людиною маршрут кабелю. Де і які в кому місці будете сверлити дири і яким чином його кріпити. Попереджаєте про ризики того, що з іншої сторони стіни може дещо вилетіти штукатурка. Показуєте де краще просверлити щоб не попасти в електричні кабелі. Якщо абонент хоче так прокласти, що є ризик попасти в електрику, то сверлите на його відповідальність. Декілька разів попадав в проводку сверлячи там де показав абонент. Раз навіть знеструмив цілу фазу в підїзді. Претензій до мене не було, бо людина сама намалювала де сверлити. А плінтуси деревяні дуже рідко знімали. Переважно по них прибивали зверху, або попри них знизу. Ще дуже просто можна домовитися з людиною. Не раз так робили. Це якщо є чоловік в хаті. Кажемо: "Хочете сховати кабель під плінтус, знімійть його власноручно поки ми будемо його прокладати до вашої квартири. Допоможіть нам, щоб ми встигли здійснити підключення, бо не встигнемо на наступне замовлення. Ми прокладаємо кабель. Людина за той час познімала плінтуси. Все гуд. Але після такої прокладки вже можна ні людині ні нам не паритися що з тим кабелем щось в квартирі трапиться.
-
В нас такого ще жодного разу не було. Якщо в монтажника руки ростуть звідки треба, то він бачить чи є ризик знімати плінтус чи ні і попереджає про такі ризики.
-
Не согласен.1) Если люди передумают и захотят подключиться обратно к вам - велкам, положим новый кабель. Старый ведь не вечен, и уже имеет как минимум пару скруток. Это плюс к качеству. 2) Полумеры типа записок на ящиках не действуют, их никто не читает и тем более не боится. Плюс подключалы-студенты постоянно меняются. 3) Никаких проблем для клиента нет, в квартире мы кабель великодушно дарим и объявляем собственностью абонента. Потому при переключении достаточно спустить кабель до двери, не более того. Ну це ваша справа класти новий чи ні. Але суперечності я тут не бачу. Одна скрутка не критично, а більше звідки? Тим більше коли кабель якісний. Не повірите, але записки діють. Ми вже декілька разів писали записки і завжди допомагало. Бо після записок повинна бути дія. В нас була ситуація, що до наших маршрутів кабелів які ми якісно позасверлювали, кріпилися інші провайдери і то як небудь. Ми довго і нудно зрізали їхні стяжки і не допомагало. Повісили записки і перестали кріпитися. Єдиний тут мінус, що думаю той кабель монтажники списують і продають. Тому їм дуже вигідно переключати чужими. Кинули чужим, а сказали що своїм.
-
Ми будемо пробувати іншими методами. Відрізати кабель і назад до нашого ящика прокладати, а на ящиках і маршруті кабелів залишати записки, що кабель є в нашій власності і про відповідальність перед законом. Портити кабель рука б не піднялася. 1. Люди можуть передумати і вернутися. 2. Можуть бути квартиранти. Приїдуть другі жити і можуть підключитися до вас. І знову кабель кидай. Ми демонтовуємо кабель лише за проханням власника і за додаткову плату. А якщо власник не хоче платити, то нехай сам демонтовує і залишає скрученим. Або може залишати кабель і кидати ще один. Розумієте. Коли вже є в квартирі кабель, то людині легше назад вернутися. бо для цього достатньо зателефонувати і все. А якщо на квартирі міняється власник або нові квартиранти поселяються, то в 50% вони підключаться до того, чий кабель вже є в квартирі. Не всім хочеться щоб приходили монтажники і кабель тягнули.
-
Погано те, що він цього не розуміє і навряд чи зрозуміє.
-
я бы принципиально пришел и демонтировал свой кабель у нас было воздушку оптическую на магазин триолан экспроприировал, тупо отрезали оптику возле ящика и завели в свою муфту итог рассказывать не буду - сами догадаетесь у кого муфта сломалась) В нас всі прови тирять кабелі. А кабель є наш в нашій власності. Навіть в квартирі абонента. Хочеш можеш викупити, або кидай інший. І не просто кабель тирять. А ми його якісно монтуємо засверлюємо. По своїх трубостояках кидаємо. А воно прийде обріже біля нашого ящика і перекине в свій. Маркувань жаль немає в нас. На рейд часу ніяк не вистачає.
-
Все свитчи ставим вниз портами, вода и всякий мусор не попадает. У КС рядом на ящиках, снята изоляция по 5см п.с. после того как у людей появилась "альтернатива"=КС, стало тяжелей уговаривать завести кабель через подъезд после 5-ти потерянных абонентов, плюнул и начал тоже кидать сопли через окна ((( есть такое.... часто ввод не через окно а через стену ... хотя мне лично не понятно почему абонентам нравится по фасаду .... я бы лично, если бы мне подключали инет, руки пообламывал за ввод с улицы Тому що більшість людей гівноїди.
-
А что делать, если клиент отказывается тянуть кабель через всю квартиру ??? А у вас конкуренты вашим кабелем, к себе клиентов переключают ? Культурно посилати такого абонента. Жадність фраєра згубила. У нас абонент який відмовляється підключатися по причині того, що не хоче внутрішньо заводити, а по фасаду і якого не можливо переконати в зворотньому один на 100 а то і менше. Ми їм так і говоримо, що не будемо піддавати ризику своє обладнання та обладнання користувачів та понижати стабільність звязку через те, що комусь хочеться кабель завести не по-людськи. Я з таким серйозно погорів. Була серйозна гроза і включено зовні всього по 1-3 абоненти на будинок. Колись давно частина абонентів у нас була через вікна по тих чи інших причинах. Потім міська рада поставила ультиматум щоб всі кабелі з фасадів забрати. Ми перекинули майже все внутрішньо і залишилося з 2 десятки кабелів ззовні на все покриття. Це люди які ніяк не хотіли перекидати кабелі ні під яким приводом. От через цих людей в нас вигоріли начисто декілька будинків. Близько 10 комутаторів пішло спати завдяки тим декільком кабелям. Після цього ми без попередження зрізали все. Більшість таки перекину кабелі. А пару відключилися. От за таких пару ризикувати обладнанням + страждають абоненти в який все нормально зроблено. Це цього не варто.
-
Ми наприклад кладемо нормальний кабель для себе, а не ради абонента. Щоб ремонтні бригади не тримати на оплаті. І щоб потім не прийшлося їх перекладати. А пон в квартири це вже якесь збочення. Який прок з пона в багатоквартирному будинку? По ціні космос. Всі абонентам треба додатково онушки ставити. Потрібно тримати зварювальників зі зварками для ремонту абонентських ліній. Є різниця між рефлектометром і тестером лан кабеля і обжимкою та зварювальним апаратом. Не бачу вигоди ні провайдеру ні абоненту.
-
14 лет назад начинал с того что строил магистрали на обычной внутренней Одессе, клиентов включал китайской витухой. Конкурент строил на американской внешней витой. В результате у нас подключение былов 2-3 раза дешевле. Результат сказать? :-) У нас так само було. Не варто рівняти ті часи і ті можливості. А якщо дорогий кабель і безкоштовне підключення + акції?
-
Я на 100% впевнений що ви не праві. Я маю з чим рівняти. Живий приклад. Зараз ті кабеля тільки починають про себе давати знати. А через якийсь час їх таки прийдеться і міняти. Скупий платить двічі. Я впевнений, що зекономлю більше коштів проклавши мідний кабель для зовнішньої прокладки, ніж ви прокладаючи біметал в оболочці для внутрішньої. При тому в мене не буде геморою з скаргами ремонтами і т.д. Ну є речі на яких можна економити, а є речі на яких економити тупо. Щоб на всьому економити багато розуму не треба. Достатньо його не мати. Переважна більшість людей саме по такому принципу і живуть і їх ніяк не навчать приказки що "скупий платить двічі" і " я не настільки багатий щоб купувати дешеві речі". Якщо немає грошей, то можна зробити дешево з розрахунком на те, що воно якийсь час попрацює, а потім з тих абонентів заробиться гроші і переробиться нормально. Але якщо вони є, то краще зразу робити нормально, бо так дешевше в кінцевому результаті. І це не просто дешевше, але і користувачі більше задоволені і вам комфортно. Приємно коли заходиш в журнал, а там 1-3 ремонти по вині користувача або взагалі нуль і все. А решта все працює. При чому можна багато економити на різних речах і на якість це буде впливати або мало або ніяк. Можна б. у. світчі купувати. Можна на тазіках сервера ставити і вони будуть роками без збоїв працювати. Та багато чого. Але от лінії слід прокладати нормальним кабелем. На діелектрик кабель купувати нормальні натяжні зажими. Оптику з тросом кріпити на більші прольоти тільки на шпильки до несучих або надійних стін. І по фасаду класти кабель виключно для зовнішньої прокладки. Через вікна кабелі до абонентів не заводити. Це самі критичні моменти які впливають на якісну роботу мережі в технічному плані.
-
уже представил дом с 25 подъездами, 25 ящиками, 25 свитчами, 25 точками потребления электроэнергии, 25 бабками, которых эти ящики облучают нет, это утопия. В нас так 3 будинки працює. 12 підїздів. Все гуд. Ніхто не жаліється. А один з великих провайдерів міста ставить всюди ящик на кожен підїзд. А головне. В нас немає проблем. Ми зробили раз. Потратилися і забулися. Якщо ми хочемо підключити якийсь обєкт і в нас є вибір або підключити дешево і неякісно, що призведе до подальших проблем в майбутньому, або підключити непомірно дорого, що нам не окупиться. то ми вибираємо варіант №3. Не підключаємо взагалі. Це самий правильний варіант на мою думку. Ви собі не уявляєте наскільки велика може бути різниця в оплаті праці по обслуговування мережі якісно і з розумом збудованої (саме з розумом а не по стандартах) і мережі збудованої з максимальною економією коштів. Самий дешевий біметал між підїздами ззовні на рівні даху явно не варіант взагалі. То вода, то гроза.
