-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Тарифы на электроэнергию: как жить то будем ?
тема ответил в kvirtu пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
Або я щось не так зрозумів, або ви написали якусь нісенітницю. -
Тарифы на электроэнергию: как жить то будем ?
тема ответил в kvirtu пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
В Європі все навпаки. Для комерційних структур ціна нижча. -
Тарифы на электроэнергию: как жить то будем ?
тема ответил в kvirtu пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
В такому ключі слід мислити тільки в деяких випадках. В глобальному ж це просто тєрпіли. -
Тарифы на электроэнергию: как жить то будем ?
тема ответил в kvirtu пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
уууу... тут помоиму вопрос уже немножко обобщился...... не только про сетевиков речь идёт.... причём если твоей логике следовать то тебе насрать на всех... а ты если успешный сетевик вспомни кто тебе бабки те самые успешные платит? те самые пухнущие в голоду с пустыми желудками... а если учесть что инет не самое важное для выживания то люди быстрее заплатят за свет и воду чем за твой инет.... Помиляєшся. В усьому. І за нет будуть платити (хоча і менше) і якби мені було насрати, то я б цього не писав. В тому що відбувається винні самі громадяни. Нехай відповідають за свої вчинки. Це можливо заставить в інший раз поступати більш обдумано і брати відповідальність на себе за свої дії. А то звикли сидіти в гімні і всі стрілки переводити на політиків. А тих політиків хто вибирає постійно? Народ має таке правління на яке заслуговує - це істина і це потрібно усвідомити. ты яценика выбирал например? ну то отступление что значит " (хоча і менше)" ???? а по курсу доллара ты закупать оборудование на поддержание и развитие сети собираешься? Т.е. у вас неимоверноогромная сеть которая приносит деняг столько что колебание в 3!!!!!!! раза вас не заденит? ну тогда вам респект и уважуха, признаю свою неправоту.... лично меня задевают колебания цен на оборудование, а если сюда плюсануть камуналку для питания оборудования хотя-бы (не считая содержания офисов, серверных и т.д.) то реально задевает!!! Питання зовсім не в тому. Питання в тому, яких заходів ви збираєтеся вжити щоб змінити ситуацію на краще? Бо якщо ніяких, то можна було і не писати. Це просто переписка на форумі яка нічого не міняє. Яценюка я не вибирав, але в парламент він не сам по собі прийшов. Депутатів вибирають методом голосування. -
Тарифы на электроэнергию: как жить то будем ?
тема ответил в kvirtu пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
уууу... тут помоиму вопрос уже немножко обобщился...... не только про сетевиков речь идёт.... причём если твоей логике следовать то тебе насрать на всех... а ты если успешный сетевик вспомни кто тебе бабки те самые успешные платит? те самые пухнущие в голоду с пустыми желудками... а если учесть что инет не самое важное для выживания то люди быстрее заплатят за свет и воду чем за твой инет.... Помиляєшся. В усьому. І за нет будуть платити (хоча і менше) і якби мені було насрати, то я б цього не писав. В тому що відбувається винні самі громадяни. Нехай відповідають за свої вчинки. Це можливо заставить в інший раз поступати більш обдумано і брати відповідальність на себе за свої дії. А то звикли сидіти в гімні і всі стрілки переводити на політиків. А тих політиків хто вибирає постійно? Народ має таке правління на яке заслуговує - це істина і це потрібно усвідомити. -
Тарифы на электроэнергию: как жить то будем ?
тема ответил в kvirtu пользователя Nightly Wanderer в Наш флейм про мережі
А що мереживики вже з голоду пухнуть? В кого мережа приносить менш більш якийсь нормальний прибуток, тому не сильно накладно буде оплатити по нових тарифах. А інші нехай пухнуть. Можливо хоч пустий шлунок навчить дебілів думати головою, а не сракою. А то далі вибирають гірших з гірших і чекають що ще й ті гірші їм все на тарілочці подадуть та ще й в додачу як за СССР "за ручку будуть їх водити". Навіть самі дрібязкові проблеми які самі ж створюють не можуть вирішити. Чекають коли хтось зробить за них. А хто той хтось не ясно. -
Залежно що потрібно вам від комутатора. TP-Link можете взяти. Хоч і дешеві китайські, але працюють доволі стабільно. Я б не сказав, що гірше дорогих. А там тільки по функціоналу рівняйте.
-
можна
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Я б не назвав це додатковими послугами.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Брєд. Ще можливо "нічних метеликів" можливість замовляти і прибирання квартири? Можна хоч тисячами видами діяльності займатися, але послуги інтернету мають залишитися послугами інтернету. Чомусь в цілому світі без додаткових послуг зароблять, тільки в нас в людей якась збочена логіка.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Поставил 100 грн 1 мегабит закачка 0,5 мегабит оттдча. Кому надо быстрее - будут брать дороже. Если минималку сделать комфортной - большинство мигрируют на неё. В сентябре планирую следующее повышение. Для нас це би був смертний вирок) Ну 2 місяців і і абонентів б не стало. Нема змісту таке робити де є конкуренція насичена. Краще вже взагалі поступово відмовлятися від тарифів нижнього сегменту. В такому випадку на тих, хто на вищих тарифах це ніяк не відобразиться, а хто платив мінімалку буде переведений автоматом на вищий тариф. Хоч і дорожче стане платити, зате швидкість виросте. І людям нормально і провайдеру.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Основной вопрос. Допустим предоставляется скидка в 50% чтоб хомяк вернулся, как не дать розползтись слухам о такой скидке, дабы остальные хомяки спецом не требовалии ее, угрозами отключения? Ніяк. В нас народ такий дебільний. Ні сам не гам ні другому не дам. Це я про провайдерів. Те що робить Воля це абсурд. Вони ще й на акції підключають, якщо людина переключилася до іншого провайдера, а потім назад вертається. Тобто роблять все можливе для того щоб стимулювати ріст халявщиків. Банально ідіоти.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Партнерство «Київстар» і «Ельдорадо» дає можливість новим клієнтам «Домашнього Інтернету» заощадити до 50% вартості послуги на рік
-
кто держит сервера дома?
тема ответил в Freedom12 пользователя Nightly Wanderer в Для тих, хто в пелюшках ще
Обычно и начинается с парочки соседей и постепенно наращивается. Ну а потім все переноситься за межі квартири. -
кто держит сервера дома?
тема ответил в Freedom12 пользователя Nightly Wanderer в Для тих, хто в пелюшках ще
А нафіга взагалі тримати серверну вдома? Я розумію коли там 15 сусідів підключив. Але цілі стійки обладнання розміщувати в себе в квартирі на мою думку не є добре. -
кто держит сервера дома?
тема ответил в Freedom12 пользователя Nightly Wanderer в Для тих, хто в пелюшках ще
А ще ті медяки все рівно треба в якийсь світч втикати. Не бачу профіту з такого бардака. -
кто держит сервера дома?
тема ответил в Freedom12 пользователя Nightly Wanderer в Для тих, хто в пелюшках ще
Є така штука як світчі під сфп модулі. А ставити купу медяків дуже по дурному. Що один світч і 24 лінки, а що 24 одиниці обладнання. Тут і в плані компактності в плані надійності і навіть в плані ціини вигідніше світч. Ну і в плані тепловиділення і енергоспоживання. -
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
А ви недумали, що телефон в будь якому випадку оплачувати? А для чого його оплачувати? У нас більшість людей оплачує телефон лише задля інтернету... Особисто я телефоном користуюсь десь 4 рази в рік +/-. Якби його не було - то і взагалі обійшося би. Я вже років 5 як його відключив. А навіщо оплачуєте кожного місяця абонплату?- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Повысили тарифы. Клиент прислал запрос обосновать это повышение. Требует калькуляцию услуги.
тема ответил в VAndrey пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Офігіти. Та чуть не кожного дня знайдеться абонент, який викидає подібні коники. В кожного свої. Простіше їх культурно лісом слати. "Ми не можемо вам надати подібної інформації" все. Він далі за своє: "Вибачайте, але такої інформації ми не надаємо". Якщо і знайдеться колись абонент, що таки реально зможе вам нерви попортити, то все рівно вигідніше один раз в декілька років вирішити проблему ніж голову кожен раз ламати через дурниці. 99%, що такий абонент нічого навіть і не буде намагатися робити. Хіба ви його образите сильно.- 44 ответа
-
- калькуляция
- тариф
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Ну не знаю как сигареты (не курю), но пиво практически не подорожало. Имхо просто нереальный расклад. Еще у кого-то есть что-то подобное? В нас. Тільки навпаки))- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Для себя можешь придумать хоть инопланетян. А клиентам пофиг на твои аргументы. А чому наприклад мені не має бути не пофіг на примітивних клієнтів. Все подорожчало. Абсолютно все. Усі тренажерні зали підняли ціни на 50 грн. в місті, бо електроенергія подорожчала. І людей тьма ходить. І нічого. Психологія раба якась. Мені фіолетово, що там собі думають клієнти. Одне, коли спекуляція, а інше, коли підняття цін запорука виживанню. Зараз надаємо послуги за 1-3 долари в місяць. Далі що? за 50 центів? Це називається бути рабом власного бізнесу. Я віддаю перевагу бут хазяїном. Буду тримати ціни до тих пір поки буду в належному плюсі. В нуль працювати не буду. І за хліб теж. Для цього не треба було вкладати стільки сил. Достатньо ходити на рутинну роботу, а вечором на дивані попивати пиво і ні про що не думати. А не сидіти і молитися щоб тільки грози не було. Не зриватися серед ночі через гуркіт грому. Не ламати голову через нові покращення в законодавстві. Відбиватися від усіляких служб, яких в нас як гною і які хочуть підзаробити на "лохах". Вирішувати аномальні проблеми з роботою мережі і вислуховувати прокльони від тупих абонентів, дурнуватих голів будинків. І так можна перелічувати далі і далі. Поки не збанкрутують продавці алкогольними та тютюновими виробами, диско клуби, бари та ресторани, сауни та масажні салони, салони красоти, спортивні клуби та інші заклади, відвідування яких не являється необхідною мірою для більшості населення, доти маємо жити і ми. Якщо власники цих закладів піднімають ціни і продовжують працювати, то і ми нічим не гірші. Інтернет - це чуть не останнє окрім їжі від чого відмовиться значно більша половина користувачів. Люди міцно підсіли на світову павутину і важко уявляють собі життя без неї.- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тема ответил в ][-RaY пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Наприклад ми)- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(та 1 ще)
Теги:
-
И как вам работается с тарифом в 1 доллар/мес? да никак!!!!! уже..... радует только, что в основном за доллар берут каналы пенсионеры....и удельный вес невысок. Стрімаютсья хіба брати по таких цінах. Я би теж ковбасу за 25 грн. кілограм фіг би купив, як би мені її не розхвалювали. А так, якщо там справді 6 мегабіт і люди б це зрозуміли, то би 90% сиділо на тих 25 грн. Тарифи у вас просто жахливі. Опустіть ціну на 100 мбіт краще і підніміть нижні планки.
-
За 25 грн. інтернет надаєте? Я в шоці. І тарифи просто слів нема. Це талант треба мати таке попридумувати. Навіть конкурент вам би не побажав таких тарифних планів. Недось за долар послуги надаєте, то ще й спонукаєте людей таки підключатися на той долар.
-
Якби працювали в даній сфері, то б все розуміли. Таке трапляється систематично під час грози.
