-
Публикации
2 455 -
Зарегистрирован
-
Посещение
-
Дней в лидерах
33
Тип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя Nightly Wanderer
-
Гірлянди з 15 свічів - це з розумом підходити до справи? Це вже не піонерія. Це брак мізків.
-
Ще такий БДком зацікавив. BDCOM S2548GX Простенький свіч, але портів скільки. А специфічно це як? Поки нам не треба, але хто його знає що буде завтра. Він хоч працює?
-
Дякую за поради. Всіх з наступаючим.
-
Хотів би порадитися на рахунок сфп комутаторів на 24 порти, бажано з можливістю стекування. Стоять наразі в нас planet sgsw-24240, але в них постійно якісь косяки з прошивками. Немає жодної ппрошивки яка би нас задовільнила. На одній лінкі між свічами клієнтськими не піднімають після ребуту кінцевого комутатора. На інших просто доми відвалюються. Надоїли нам танці з бубном і хочемо по трошки замінити. Є поки 3 варіанти: Dell PowerConnect 6224F - мінуси: старий, багато споживає електроенергії, можливі проблеми з не підтримкою тих чи інших сфп модулів (прийдеться тоді шити) Extreme x450a-24x - мінуси: старий, багато споживає електроенергії, здоровенна байда, проблеми із виходом з ладу конденсаторів за період до 3 років d-link dgs-3120-24sc - мінуси: недовіра до заліза, дорожчий за попередні Можливо є ще якісь варіанти? Найбільше схиляємося до Длінка, бо для нас саме важливо - це якісна робота ПО, та мале енергоспоживання (щоб довше тримали акумулятори). на другому місці по важливості це "дружба" з обладнанням та надійність заліза. Що саме менш проблематичне за доступні гроші. Потрібно щоб по ціні б.у. до 500 доларів. На нове все замінити ніяких грошей не вистачить при курсі теперішньому.
-
А що не так з сайтом?
-
Выбор оборудования для мелкой сети. Прошу совета.
тему ответил в Azgo пользователя Nightly Wanderer в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
В такому випадку нічого кращого немає ніж MikrotikCloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN - 200 баксів новий. + пара сфп на кожного і по медіаконвертору. можна пошукати б. у. обладнання щоб було дешевше. Саме дешевше що можна зробити це поставити будь який металолом, хоч пентіум 3. сервер. На нього поставити лінукс або фрі бсд. 16 портовий тупий свіч ТП-лінк і бу-шні медіаконвертори на 100 мегабіт 10 пар. -
Кто работал подрядчиком Киевстара (подключение, обслуживание)?
тему ответил в drb222 пользователя Nightly Wanderer в Сеть - бизнес
як які. -
Це називається купити кота в мішку. Хто зі здоровим глуздом стане платити за "трупа" 700 грн. Ви справді думаєте, що людина яка здатна відремонтувати це обладнання ідіот?
-
Государство будет оценивать качество интернета.
тему ответил в нехочуха пользователя Nightly Wanderer в Сеть - бизнес
Не бачу різниці між 2 і 4 варіантом. Значить саме вигідніше не паритися. -
клиенты требуют телевидение
тему ответил в Mess пользователя Nightly Wanderer в IPTV КТВ Кабельное телевидение
Почему вы так решили? В общем это все так, поговорить, данных же никто не собирал, зачем людям тв не задумывались. IPTV заводили, потому что "у конкурента есть". Ви двоє не праві. Правда насправді посередині. Багато кому потрібне ТВ і він до вас швидше за все не підключиться, якщо ви не надаєте таких послуг, але і багато є тих, кому ТВ не потрібно, або беруть ТВ в однієї компанії, а нет в іншої. Або є тарілка. -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
Думаю у вас з грамотою програмування чи адміністрування мереж теж не сильно. У кожного свої знання і вміння. Ну так и применяйте свои знания и умения там, где разбираетесь в вопросе! Зачем говнопостить там, где не понимаете всей картины? Все що я писав в даній гілці це те, що обшуки набули варварських методів і тут я впевнений що правий на всі 100%. Більше я нічого і не писав. Чи мені на будь який беспредєл закривати очі і рот, бо я не юрист? Я в тонкощі юриспруденції і не вдавався. -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
Думаю у вас з грамотою програмування чи адміністрування мереж теж не сильно. У кожного свої знання і вміння. -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
В мене така виникла думка, що можливо Порох був в змові з Януковичем ще під час революції. І зараз втілюється план Януковича. Щось дуже на те схоже. -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
Та ну Це ж моє улюблене заняття -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
При чім тут світ? В Україні мало спеціалістів. Напевно тому, що на таку зарплату нормальні спеціалісти хрен підуть працювати. Людина яка шарить може легко заробляти в Україні 1-2 тисячі доларів, то навіщо їй йти на зарплату в 200 доларів якщо вона спеціаліст. В києві є пару спеців, а на місцях їх взагалі практично нуль. З власного досвіду знаю. -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
как то оно все не вяжется если решили "остановить бизнес-работу?"... или будем предполагать что те кто изымал дураки и не имели у кого проконсультироваться как проходят платежи ? это решается за 5 минут где и у кого стоит процессинг ? не? да к слову - маловероятно что поднимали резерв, скорее там и жил где-то.... но это не важно т.е. по факту никто не хотел остановливать работу ? и по факту ее и не остановили ? А що там одні інтелектуали? ні-ні .... звідки їм там взятися..... одні дураки .... навіть нема в кого зі сторони спитати що робити і як робити, ніхто з тими дураками спілкуватися не хоче... інтелектуали тільки тут ... ви я так розумію один з них.... З якої ще сторони? Це як би тупий юзер зі сторони запитався когось як йому веб сайт підняти. Треба спеціалістів, а їх на пальцях перерахувати на всю країну. Ніби я не знаю як там шарять. Я вже надивися як шарять в МВС. -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
как то оно все не вяжется если решили "остановить бизнес-работу?"... или будем предполагать что те кто изымал дураки и не имели у кого проконсультироваться как проходят платежи ? это решается за 5 минут где и у кого стоит процессинг ? не? да к слову - маловероятно что поднимали резерв, скорее там и жил где-то.... но это не важно т.е. по факту никто не хотел остановливать работу ? и по факту ее и не остановили ? А що там одні інтелектуали? -
ВНИМАНИЕ! 24НонСтоп обыскивает СБУ!
тему ответил в Den_LocalNet пользователя Nightly Wanderer в Для людей
Ну а ви б не кричали щоб врятувати свій бізнес? Покарання повинні нести власники. Бізнес від цього страждати не повинен. Це абсурд останньої категорії. Усі великі сітові компанії порушують закони, авторські права, ведуть змови і так далі. За це карається рублем. Але сам бізнес ніхто не чіпає і діяльність не зупиняє. Це ж не наркопритон. Мудрі люди в розвинених державах навіть великою мірою покривають злочини компаній щоб не нанести їм шкоди, бо це вплине погано на економічний стан держави. Прикладів просто море. Останнє що згадую це вето Обами щодо заборони продажів продукції Епл яка порушила авторські права компанії Самсунг. Акуратно треба працювати з розумом, а не як первісні люди. -
З чого така фобія?
-
В Запорожье у провайдера милиция забрала все серверы «за порнографию»
тему ответил в alex_d пользователя Nightly Wanderer в Обсуждение провайдеров
Та мова взагалі не про підстави і не про те є вина чині. Мова про варварські методи такого процесу як обшук. І згідно чинного законодавства вони є незаконними і згідно моралі і справедливості неприйнятними. -
В Запорожье у провайдера милиция забрала все серверы «за порнографию»
тему ответил в alex_d пользователя Nightly Wanderer в Обсуждение провайдеров
Виносити стійки серверів це те саме що шукати в хаті наркотики і виносити меблі. А виносити упси і т. д. Це те саме що винести унітаз і умивальник як можливі докази. Це не враховуючи того, що в одному випадку не ламається весь ваш бізнес,а в іншому так. Це просто верх дебілізма. Пішла така "правова "держава з так званими "законами" куди подалі. Чхав я на суспільство дегенератів. -
В Запорожье у провайдера милиция забрала все серверы «за порнографию»
тему ответил в alex_d пользователя Nightly Wanderer в Обсуждение провайдеров
Ви прикидаєтеся чи справді не розумієте про що мова? Виніс серверів і зупинення роботи підприємства, тим більше такого як інтернет провайдер незаконно. І в постанові суду повинно бути чітко прописано що може бути доказом. Якщо з вашої точки зору все законно, то я таким методом можу вгробити будь чий бізнес просто не напрягаючись. Подаю скаргу в правоохоронні органи що така то така компанія порушує авторські права, перед тим або ввійшовши в змову з лицем яке володіє тими чи іншими правами на інтелектуальну власність або ж самому придбати права на якусь власніть, і чекаю виносу серверів. В конкурента перестають працювати сервіси а в мене вже все готово. Навмисне найнята тимчасово армія монтажників і рекламщиків. За 2- 3 дні я переключаю до себе сотні, а то і тисячі абонентів від конкурента. Это Вы прикидываетесь или не понимаете? Вы можете подать в правоохранительные органы заявление о нарушении прав на интеллектуальную собственность только в случае, если у вас будут полномочия подать такое заявление: вы тот самый правовласник, у вас есть доверенность, договор коммерческого представительства и т.п. В противном случае правоохранители пошлют вас на... и будут абсолютно правы.ПС. Ваши хотелки о том, что должно быть в данном случае в постанове суду/ слдедственного судьи - это только ваши хотелки. Реалии читайте в УПК Украины. ППС. Ещё раз прошу не путать эксцесс исполнителя с законодательством по борьбе с "пиратством" ("пиратство" употреблено в бытовом, а не юридическом смысле) А я що вище написав? Ну є в мене повноваження допустимо. Правовласник що Бог чи суддя? Такого ні в одні цивілізованій країні немає щоб виносили все обладнання без розбору. Про що ви взагалі тут виписуєте? Про яку ще нафіг законність? Виносити всі під нуль стійки обладнання з упсами це законно? Нема такого в законах. Для всього повинна бути обгрунтована підстава. В даному випадку суддю під суд який такі рішення видає. -
В Запорожье у провайдера милиция забрала все серверы «за порнографию»
тему ответил в alex_d пользователя Nightly Wanderer в Обсуждение провайдеров
В данном случае тут ты и другие личности решили называть воровством НЕ ЗНАЯ есть разрешение или нет. ttttt по ходу Вы начинаете троллить? В решении суда четко написано, что с заявлением о нарушении авторского права обратился представитель правообладателей ТОВ "такое-то"? Или вам недосуг читать решение суда и Ваша задача - троллить? Цікаво цікаво. А якщо я звернуся в правоохоронні органи і скажу, що ви шахрай і до вас прийдуть додому все перевернуть а важливі для вас документи вилучать? Заява правовласника просто пусті слова поки суд не довів протилежне. Ничего личного, просто учите матчасть! Есть такое понятие в украинском УПК как досудебное следствие. И в рамках этой стадии органы дознания могут проводить процессуальные действия. Одно из таких действий - обыск с целью выявления доказательств. Обыск предполагает в том числе и изъятие преметов, которые могут служить доказательствами/ содержать доказательства. Или Вы полагаете, что обыск не может быть способом сбора доказательств? Ну тогда идите в юридическую науку и разрабатывайте новую правовую доктрину сбора доказательств без обыска! Не хотите ничего разрабатывать? Тогда просто не несите чушь !!! ПС. Заява правовласника - основание для начала досудебного следствия. А в рамках досудебного следствия на основании решения суда возможно проведение обыска. Если Вы этого не знали - изучайте УПК! Ви прикидаєтеся чи справді не розумієте про що мова? Виніс серверів і зупинення роботи підприємства, тим більше такого як інтернет провайдер незаконно. І в постанові суду повинно бути чітко прописано що може бути доказом. Якщо з вашої точки зору все законно, то я таким методом можу вгробити будь чий бізнес просто не напрягаючись. Подаю скаргу в правоохоронні органи що така то така компанія порушує авторські права, перед тим або ввійшовши в змову з лицем яке володіє тими чи іншими правами на інтелектуальну власність або ж самому придбати права на якусь власніть, і чекаю виносу серверів. В конкурента перестають працювати сервіси а в мене вже все готово. Навмисне найнята тимчасово армія монтажників і рекламщиків. За 2- 3 дні я переключаю до себе сотні, а то і тисячі абонентів від конкурента. -
В Запорожье у провайдера милиция забрала все серверы «за порнографию»
тему ответил в alex_d пользователя Nightly Wanderer в Обсуждение провайдеров
В данном случае тут ты и другие личности решили называть воровством НЕ ЗНАЯ есть разрешение или нет. ttttt по ходу Вы начинаете троллить? В решении суда четко написано, что с заявлением о нарушении авторского права обратился представитель правообладателей ТОВ "такое-то"? Или вам недосуг читать решение суда и Ваша задача - троллить? Цікаво цікаво. А якщо я звернуся в правоохоронні органи і скажу, що ви шахрай і до вас прийдуть додому все перевернуть а важливі для вас документи вилучать? Заява правовласника просто пусті слова поки суд не довів протилежне. -
В Запорожье у провайдера милиция забрала все серверы «за порнографию»
тему ответил в alex_d пользователя Nightly Wanderer в Обсуждение провайдеров
так суд и решил все вынести... Что по твоему должны были делать менты после такого решения суда? Подивіться таки Шустера. Нереально читати той брєд що ви пишете. Ой бідні менти. Суд так вирішив. Що їм робити. Просто триндець. Ви як та бабка пенсіонерка з хворою головою. Смотрел. Ничего нового. Там кстати и звучала фраза что не ожидали что суд будет такой бред выносить в решениях. В данном случае беспредел судей, а не ментов. И именно с судей нужно начинать изменять систему. 1. Клопотання в суд подає МВС. Суддя нічого не придумує свого. Він або ухвалює рішення або відхиляє. Тому тут першими в ланцюгу стоять менти а не судді. Брєд придумують правоохоронці, а суд лише задовільняє. 2. Такі ухвалення є протизаконними. 3. Не треба шукати винних. Проблема в системі в цілому. В голові системи наразі президент. Винні всі. І судді і правоохоронці і депутати і президент.
