Перейти до

andr1y

Маглы
  • Всього повідомлень

    71
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано andr1y

  1. Вам можу залишити лише негативний відгук - продали мені 2 свіча в яких які як виявились не зовсім робочі (працюють як некеровані свічі) http://local.com.ua/forum/topic/37574-%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B5-%D1%81%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D1%8B%D0%B5/ І відмовились їх забрати назад
  2. andr1y

    D-link 3120-24sc настройка логів

    ну це зрозуміло, на одному з свічів потрібно щоб на SD карту записувалось
  3. Як налаштувати, щоб логи записувались на SD карту, не можу знайти, хоча в описі свіча пише, що така можливість має бути. Чи це проблема у прошивці ?
  4. andr1y

    Робочие Свичи разные

    Коли я зустрівся з продавцем то він виглядав адекватною людиною тому про гарантію я не подумав, на рахунок перепрошивки - я звісно попробую щось зробити ще, але виглядає що тим свічам вже нічого не допоможе
  5. andr1y

    Робочие Свичи разные

    кому взагалі потрібний такий свіч, за таку ціну, якщо він не керований, в такому стані його ціна десь 50 грн...
  6. andr1y

    Робочие Свичи разные

    Так треба було уточняти, що ви не перевірили їхню "керованість". По тому що ви написали - "свіч повністю робочий", і потім в особистій переписці написали що кожний порт перевіряли окремо і написали яким чином можна зробити висновок що проблем зі свічами немає. В такому стані і за таку ціну ці свічі мені не потрібні.
  7. andr1y

    Робочие Свичи разные

    треба було це писати до того як ви продали не робочі свічі і відмовились його повертати
  8. andr1y

    Робочие Свичи разные

    Купив я вчора два свіча HP800T в yama, і як виявилось зайти через консоль на них неможливо, показує Decompressing...done. m_03, Miata Test ERROR: Miata Failed interrupt test, errcode = 4 AdvanceStack Switch chassis needs replacement. Повертати гроші, або хоча б поміняти на інші свічі продавець відмовився, хоча запевняв, що свічі керовані і робочі тепер маю фактично два некеровані свіча, величезні розміри, і споживає багато енергії...
  9. andr1y

    Куплю Compex PS2208B х60, PS2216 х30

    хороші відгуки про свічі eusso, компекси справді кращі ?
  10. http://www.uar.net/contacts/
  11. andr1y

    Трасформатор с витой пары

    Плюс такого захисту - не потрібно заземлення. На днях також протестую, якраз є одне проблемне місце де часто горить мережевка і нема де взяти заземлення.
  12. Хтось стикався з також проблемою - появився незрозумілий дхцп сервер в мережі і користувачі від мого получали ір, маску, шлюз, а від того лєвого тільки днс сервери, відповідно в них інтернет не працював. Поки я розібрався в проблемі, то пройшло кілька годин, бо не міг і подумати що таке буває - від одного сервера ір від другого днси. Користувачі по кілька разів перевантажували компи, але доки я не відключив порт на свічі з маком того dhcp проблема не зникла. А побачив я це все коли подивився trafshow на одному з користувачів там були постійні звернення 192.168.1.1 , 53 і дзвінки в техпідтримку типу - скайп працює а сторінки не вантажаться. Треба помаленьку переходити на авторизацію на порті, але все рівно цікаво як таке могло статися.
  13. мені 2 шт.
  14. КУПЛЮ D-LINK DGS-3100-24TG НОВИЙ АБО Б\У
  15. Куплю свіч Dell 6024f
  16. andr1y

    Vlan`s

    В консолі мпд - [] bundle B create link template vlan123 common [vlan123] set pppoe iface vlan123 [vlan123] set link enable incoming [vlan123] exit
  17. andr1y

    продам 8 портовые свичи

    і мені напишіть ціну
  18. andr1y

    MikroTik service-name

    В тому і проблема що в кількох користувачів вже сервіснейм вказаний в роутерах і до всіх дзвонити і переналаштовувати роутери дуже довго, коли був nas на freebsd, то в настройках mpd вказувалось - set pppoe service *, коли в мікротіку вказати * або пусте то не допомагає.
  19. andr1y

    MikroTik service-name

    Як налаштувати MikroTik щоб він приймав підключення pppoe з будь-яким service name ?
  20. думаю таких користувачів в яких до вечора закінчиться трафік буде не багато, і це будуть якраз качки або ті що перепродують канал - вони і так не вигідні для мережі, тому якщо їх щось не влаштовує то можуть йти до конкурентів і їм забивати канали.
  21. Якщо білінг дозволяє то можна зробити ліміт трафіку в добу, Для прикладу тариф - перших 10 Гб в добу на швидкості 50 мбіт, наступних 5 Гб на швидкості 20 мбіт, а потім до кінця дня 5 мбіт і т.п. Я Таким чином обмежую клієнтів які включені через WiFI - оптимальний варіант оскільки більшість трафіку генерують 5 % користувачів які таким чином будуть автоматично обмежуватись і вручну нічого не буде потрібно робити. Подобове обмеження значно краще місячного, користувачі практично не відчувають дискомфорту і вам вигідно бо не забивається канал.
  22. Також в білінгу зробив собі до кожного користувача кнопку де можна вибирати через який саме канал цей користувач має працювати, дуже рідко але інколи цим користуюсь коли хтось скаржиться на пінг чи ще щось.
  23. для резервування каналів я також написав скрипт який кожних 2 хв перевіряє доступність кожного з каналів і в разі чого через setfib переключає на інший, один раз посидів і написав всі ці скрипти і вже 2 роки до того не дивлюсь - працює без збоїв як годинник )
  24. Ну я б не сказав що це погане рішення, в мене так вже 2 роки працює - 2 скрипта що запускаються по крону раз в добу, це ще не "адский костыль"
  25. для розділення каналів я на ua-ix скриптом роблю окремі маршрути, сервер не навантажується і працює надійно #!/usr/local/bin/bash route flush sleep 2 route add default [ір основного шлюза] sleep 2 cat /usr/local/nodeny/prefixes.txt | xargs -I tst route add -net tst [ІР шлюза юаікс] exit ну і відповідно файлик /usr/local/nodeny/prefixes.txt скачується раз в добу по крону - /usr/local/bin/wget -q -b -nd -P /usr/local/nodeny -m http://www.colocall.net/ua/prefixes.txt
×
×
  • Створити нове...