Jump to content
Local

MazaXaka

Сitizens
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Обычный

About MazaXaka

 • Rank
  Точу Зубы
 • Birthday 04/09/1991

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 15 ?? це що за кабель такий?
 2. MazaXaka

  Выручайте!!!

  система якби натякає що в тебе недостатньо прав, su не пробував?)
 3. за deny_in не знав не чув, прочитав темку буду пробувати.. дякую за напрямок)
 4. nat 11 config log ip 2.2.2.2 reset same_ports якось так.. потім table 80 add 2.2.2.2 11 ну і add 5551 nat tablearg ip from any to table\(80\) via ${WAN_IF} in
 5. Добрий вечір форумчанам, є питання яке час від часу мучить сервер і не дає клієнтам бути щасливими. Сервер на freebsd + ubilling на борту, NAS тут же, інколи (раз в пів року або декілька разів на тиждень) "вішається" ну в сенсі не з кінцями, а до того моменту поки з нього не відключити інтернет. Відповідно коли таке стається фаєрволом блокуємо діапазон портів, який звужуємо методом виключення, або при можливості ідентифікуємо порт через trafshow наприклад в цьому випадку заблокували 61855 сервер ожив, життя прекрасне. Так от питання хто і як з цим бореться? Настройка BSD чи вище стоячого маршрутизатора/комутатора ?
 6. MazaXaka

  Настройка ethernet порта ONU BDCOM P1501C1

  прозрів, проблема була в тому що на епон порту 1-ший влан стояв в режимі untag yes , поставив no і все пішло як по маслу) Дякую.
 7. MazaXaka

  Настройка ethernet порта ONU BDCOM P1501C1

  підніму питаннячко, хочу видати 1-ший дефолтний влан untag+48 tag, два способи вище не працюють, olt p3310C onu 1501 transparent працює, але видає клієнту всі vlan які теговані на epon порту, тобто якщо клієнт пропише собі на мікротіку потрібний vlan то попаде чи то в корпоративну мережу чи то в менеджмент vlan... може хтось підказати що роблю не так?
 8. MazaXaka

  Продам б/у UBNT

  UP AG-M5 HP 27 dB 3 шт по 700 грн. AirGrid M5 HP 27 dB 1 шт 600 грн.
 9. шось до мене не дійшло якщо на lo0 стоїть вже мережа 99,99,99,0/24 то 99,99,99,1/32 туди ніяким боком для прикладу у мене 99.99.99.192/28 дивиться у сторону клієнтів, якщо я туди ж прописую 99,99,99,193/32 то воно просто вирубає всі ті білі IP які є в мережі /28 проблема може і відома, але як її вирішити незню...
 10. В моєму випадку не ppp, ip+mac з dhcp сервером і ніяких сесій.
 11. ну тоді блок цих адресів просто перестає працювати (йде в чорну діру) ))
 12. net.inet.tcp.blackhole=2 net.inet.udp.blackhole=1 ви про це?
 13. Є проблема, ламаю голову як вирішити, можливо більше по freebsd та firewall ніж по ubilling, але якби все повязано. Моделюю ситуацію: є сервер на bsd, встановлений ubilling, є користувачі з білими IP адресами які роблять по тунелях з якимись віддаленими комп'ютерами (мережами) і от в один прекрасний момент клієнт у якого піднятий тунель в світ вирубає комп, виймає з розетки мікротік і йде додому, на іншій стороні десь у світі інший мікротік його шукає (питаючи наш сервер де та IP) а сервер у мережу випльовує чорт зна що, тупа мережа помирає відразу, (роутери - старі длінки і тплінки починають безжалісно тупити, а нові тплінки як писали в сусідній темі зависають і вішають комутатор в який включені) все вирішує правило add 60 deny all from any to (та біла IP яку пропала з мережі) так воно виглядає по bandwidthd а так на клієнтському мікротіку вже голова кругом, може хтось стикався?
 14. Якщо порівняти 841 і хап , то клієнт хоче саме 841 так як він там бачить антени , і йому пофіг що ти йому будеш розказувати про те що вони одинаково вайфайку роздаватимуть, а якість у мікротіка набагато вище, він тупо бачить АНТЕНИ!
 15. Теж така проблема, що цікаво вони вішаються не завжди, а тільки коли в мережі творится щось аномальне. Вихід: там де білий tp-link 840 вже стоїть ставимо керований комутатор, а там де клієнт питає який дешевий роутер купити рекомендуємо 841-ший (з чорними антенами) з ними проблем нема. (наголошуємо tplink з сірими-білими антенами не брати в жодному разі)
×