Перейти к содержимому
Local

MazaXaka

Маглы
 • Публикации

  93
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Обычный

О MazaXaka

 • Звание
  Первая Кровь
 • День рождения 09.04.1991

Информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Продам б/у UBNT

  UP AG-M5 HP 27 dB 3 шт по 700 грн. AirGrid M5 HP 27 dB 1 шт 600 грн.
 2. FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  шось до мене не дійшло якщо на lo0 стоїть вже мережа 99,99,99,0/24 то 99,99,99,1/32 туди ніяким боком для прикладу у мене 99.99.99.192/28 дивиться у сторону клієнтів, якщо я туди ж прописую 99,99,99,193/32 то воно просто вирубає всі ті білі IP які є в мережі /28 проблема може і відома, але як її вирішити незню...
 3. FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  В моєму випадку не ppp, ip+mac з dhcp сервером і ніяких сесій.
 4. FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  ну тоді блок цих адресів просто перестає працювати (йде в чорну діру) ))
 5. FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  net.inet.tcp.blackhole=2 net.inet.udp.blackhole=1 ви про це?
 6. Є проблема, ламаю голову як вирішити, можливо більше по freebsd та firewall ніж по ubilling, але якби все повязано. Моделюю ситуацію: є сервер на bsd, встановлений ubilling, є користувачі з білими IP адресами які роблять по тунелях з якимись віддаленими комп'ютерами (мережами) і от в один прекрасний момент клієнт у якого піднятий тунель в світ вирубає комп, виймає з розетки мікротік і йде додому, на іншій стороні десь у світі інший мікротік його шукає (питаючи наш сервер де та IP) а сервер у мережу випльовує чорт зна що, тупа мережа помирає відразу, (роутери - старі длінки і тплінки починають безжалісно тупити, а нові тплінки як писали в сусідній темі зависають і вішають комутатор в який включені) все вирішує правило add 60 deny all from any to (та біла IP яку пропала з мережі) так воно виглядає по bandwidthd а так на клієнтському мікротіку вже голова кругом, може хтось стикався?
 7. "Флудят" роутеры TP-Link

  Якщо порівняти 841 і хап , то клієнт хоче саме 841 так як він там бачить антени , і йому пофіг що ти йому будеш розказувати про те що вони одинаково вайфайку роздаватимуть, а якість у мікротіка набагато вище, він тупо бачить АНТЕНИ!
 8. "Флудят" роутеры TP-Link

  Теж така проблема, що цікаво вони вішаються не завжди, а тільки коли в мережі творится щось аномальне. Вихід: там де білий tp-link 840 вже стоїть ставимо керований комутатор, а там де клієнт питає який дешевий роутер купити рекомендуємо 841-ший (з чорними антенами) з ними проблем нема. (наголошуємо tplink з сірими-білими антенами не брати в жодному разі)
 9. Pon совет новичку

  to uacity Я зовсім не натякаю що Ваш метод неправильний, можливо у Ваших реаліях він кращий, мені просто цікаві деталі) Відповідно питання, а онушку де ставите? я так зрозумів що десь в будинку, а не в боксі на фасаді. а від бокса знову ж таки йде оптика до хати, клієнти її не ламають? зазвичай акуратно вкласти оптоволокно не дає радіус згину..
 10. Pon совет новичку

  ціна 60 грн, olx рулить, зазвичай проблем з нехваткою нема, до 40 метрів все працює на 12 вольт чудово, зустрічались проблеми з абонентськими кабелями які навіть на 10 метрах не хотіли працювати (дешева ютп десь з росії сперли і т.д.) тому стараюсь нічого абонентського не використовувати окрім роутера) якщо клієнт захоче Гіг то він скоріш за все адекватний хомяк і поставить собі і роутер у потрібному місці гігабітний і приготує і живлення і навіть ямочки навертить щоб йому кабель завести так як треба і туди куди треба, недавно якраз випадок був клієнт зняв 6 листів покрівельної бляхи з даху щоб кабель не видно було)
 11. Pon совет новичку

  poe splitter - штука агонь, масово ставимо
 12. Pon совет новичку

  До мене ще не дійшло, ану просвітіть)) В нас в приватному секторі 95% будинків мають горище, відповідно туди заводимо оптику, там ставимо онушку і звідти вже куди треба витою парою.
 13. Названы лидеры американского рынка роутеров

  Ну в нас в середньому теж два-три роки роутер у клієнта живе, а після цього або від грози згорить, або сусід скаже що з чотирма антенами буде і в підвал wifi ловити, от люди і міняють, і зовсім не важливо чи tp-link 740 чи linksys ea6900, хоча як показує практика дешеві моделі міняють частіше із за нестачі пропускної потужності.
 14. проблемма TurboSMS

  Осяяв))) дійсно залочили mysql на вході і чекали чуда... Дякую! Дуже!
 15. проблемма TurboSMS

  Привіт, а в мене нічого не вирішилось, тому поновлю питання, помилка вистрибує та ж сама що і в ТС тільки не відправляється взагалі нічого і нікуди, може ще в когось було і він знає що з цим робити?
×