Перейти к содержимому
Local

MazaXaka

Маглы
 • Публикации

  98
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Обычный

О MazaXaka

 • Звание
  Первая Кровь
 • День рождения 09.04.1991

Информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. MazaXaka

  Атака дос чи не дос по певному порту

  за deny_in не знав не чув, прочитав темку буду пробувати.. дякую за напрямок)
 2. MazaXaka

  Атака дос чи не дос по певному порту

  nat 11 config log ip 2.2.2.2 reset same_ports якось так.. потім table 80 add 2.2.2.2 11 ну і add 5551 nat tablearg ip from any to table\(80\) via ${WAN_IF} in
 3. Добрий вечір форумчанам, є питання яке час від часу мучить сервер і не дає клієнтам бути щасливими. Сервер на freebsd + ubilling на борту, NAS тут же, інколи (раз в пів року або декілька разів на тиждень) "вішається" ну в сенсі не з кінцями, а до того моменту поки з нього не відключити інтернет. Відповідно коли таке стається фаєрволом блокуємо діапазон портів, який звужуємо методом виключення, або при можливості ідентифікуємо порт через trafshow наприклад в цьому випадку заблокували 61855 сервер ожив, життя прекрасне. Так от питання хто і як з цим бореться? Настройка BSD чи вище стоячого маршрутизатора/комутатора ?
 4. MazaXaka

  Настройка ethernet порта ONU BDCOM P1501C1

  прозрів, проблема була в тому що на епон порту 1-ший влан стояв в режимі untag yes , поставив no і все пішло як по маслу) Дякую.
 5. MazaXaka

  Настройка ethernet порта ONU BDCOM P1501C1

  підніму питаннячко, хочу видати 1-ший дефолтний влан untag+48 tag, два способи вище не працюють, olt p3310C onu 1501 transparent працює, але видає клієнту всі vlan які теговані на epon порту, тобто якщо клієнт пропише собі на мікротіку потрібний vlan то попаде чи то в корпоративну мережу чи то в менеджмент vlan... може хтось підказати що роблю не так?
 6. MazaXaka

  Продам б/у UBNT

  UP AG-M5 HP 27 dB 3 шт по 700 грн. AirGrid M5 HP 27 dB 1 шт 600 грн.
 7. MazaXaka

  FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  шось до мене не дійшло якщо на lo0 стоїть вже мережа 99,99,99,0/24 то 99,99,99,1/32 туди ніяким боком для прикладу у мене 99.99.99.192/28 дивиться у сторону клієнтів, якщо я туди ж прописую 99,99,99,193/32 то воно просто вирубає всі ті білі IP які є в мережі /28 проблема може і відома, але як її вирішити незню...
 8. MazaXaka

  FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  В моєму випадку не ppp, ip+mac з dhcp сервером і ніяких сесій.
 9. MazaXaka

  FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  ну тоді блок цих адресів просто перестає працювати (йде в чорну діру) ))
 10. MazaXaka

  FreeBSD + Ubilling - всьо ок, але є флуд

  net.inet.tcp.blackhole=2 net.inet.udp.blackhole=1 ви про це?
 11. Є проблема, ламаю голову як вирішити, можливо більше по freebsd та firewall ніж по ubilling, але якби все повязано. Моделюю ситуацію: є сервер на bsd, встановлений ubilling, є користувачі з білими IP адресами які роблять по тунелях з якимись віддаленими комп'ютерами (мережами) і от в один прекрасний момент клієнт у якого піднятий тунель в світ вирубає комп, виймає з розетки мікротік і йде додому, на іншій стороні десь у світі інший мікротік його шукає (питаючи наш сервер де та IP) а сервер у мережу випльовує чорт зна що, тупа мережа помирає відразу, (роутери - старі длінки і тплінки починають безжалісно тупити, а нові тплінки як писали в сусідній темі зависають і вішають комутатор в який включені) все вирішує правило add 60 deny all from any to (та біла IP яку пропала з мережі) так воно виглядає по bandwidthd а так на клієнтському мікротіку вже голова кругом, може хтось стикався?
 12. MazaXaka

  "Флудят" роутеры TP-Link

  Якщо порівняти 841 і хап , то клієнт хоче саме 841 так як він там бачить антени , і йому пофіг що ти йому будеш розказувати про те що вони одинаково вайфайку роздаватимуть, а якість у мікротіка набагато вище, він тупо бачить АНТЕНИ!
 13. MazaXaka

  "Флудят" роутеры TP-Link

  Теж така проблема, що цікаво вони вішаються не завжди, а тільки коли в мережі творится щось аномальне. Вихід: там де білий tp-link 840 вже стоїть ставимо керований комутатор, а там де клієнт питає який дешевий роутер купити рекомендуємо 841-ший (з чорними антенами) з ними проблем нема. (наголошуємо tplink з сірими-білими антенами не брати в жодному разі)
 14. MazaXaka

  Pon совет новичку

  to uacity Я зовсім не натякаю що Ваш метод неправильний, можливо у Ваших реаліях він кращий, мені просто цікаві деталі) Відповідно питання, а онушку де ставите? я так зрозумів що десь в будинку, а не в боксі на фасаді. а від бокса знову ж таки йде оптика до хати, клієнти її не ламають? зазвичай акуратно вкласти оптоволокно не дає радіус згину..
 15. MazaXaka

  Pon совет новичку

  ціна 60 грн, olx рулить, зазвичай проблем з нехваткою нема, до 40 метрів все працює на 12 вольт чудово, зустрічались проблеми з абонентськими кабелями які навіть на 10 метрах не хотіли працювати (дешева ютп десь з росії сперли і т.д.) тому стараюсь нічого абонентського не використовувати окрім роутера) якщо клієнт захоче Гіг то він скоріш за все адекватний хомяк і поставить собі і роутер у потрібному місці гігабітний і приготує і живлення і навіть ямочки навертить щоб йому кабель завести так як треба і туди куди треба, недавно якраз випадок був клієнт зняв 6 листів покрівельної бляхи з даху щоб кабель не видно було)
×