Jump to content
Local

MazaXaka

Сitizens
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MazaXaka

 1. MazaXaka

  BDCOM P3310C

  було б кільце проблеми би були завжди, і після сегментації теж) знайшов по форумі думаю чи не може бути зв'язано Самому не приємно, але щоб все перенастроїти треба вбити надто багато часу.
 2. MazaXaka

  BDCOM P3310C

  Ні, керування у влані 100 а клієнти бігають в першому. ні нема є dhcp snooping + dai якби клієнтів можна було розкинути по різних vlan то думаю проблеми би не було, але наразі є як є, і хочеться докопатись до проблеми
 3. MazaXaka

  BDCOM P3310C

  воно з самого початку було так побудовано що всі абони в одному vlan сидять, а по інших комерційники і керування
 4. MazaXaka

  BDCOM P3310C

  Всім привіт, може хтось мав такі проблеми: Є дві окремі мережі, в обидвох спочатку було поставлено P3310, клієнти в першому влані, управління в іншому і все працювало стабільно, через деякий час в першій мережі додали ще один олт, пропрацював десь місяць, і в один момент завмер ні управління ні трафіку через нього, методом втика зрозуміли що якщо олти бачаться в дефолтному влані то працює тільки один, (якщо з одного забрати перший влан то управління є на обох, якщо повернути то один з них зависає наглухо) проблему вирішили просто включеною сегментацією на комутаторі де вони сходились. в другій мережі поставили на місце P3310 новий P3608, а 3310 винесли як продовження мережі (NAS->P3608->P3310) і здавалось зразу що все працює, але почались дзвінки що пропадає інтернет, глючить і т.д. і все після того як включили обидва олти, спершу думали що щось з NASом бо проблеми були дивного характеру, інколи допомагала перезагрузка онушки, інколи треба було вручну DHCP серверу роутера прописати які DNS видавати в локалку і т.д., загалом за декілька днів вирішили між олтами поставити теж комутатор і включити сегментацію як і в першій мережі, і вуаля все запрацювало, але де собака зарита досі не знаємо.
 5. MazaXaka

  Вопросы по ZTE C320

  Привіт всім. Чи є патчі для карт GTGHK , так як маємо не стабільний пінг через онушки (3-17 мс) і рандомно трапляється що через ону починають вилітати пакети майже кожен 10-тий і так доки її не ребутнути. Трапляється на різних портах на різних онушках. на борту : Rack Shelf Slot CfgType RealType Port HardVer SoftVer Status ------------------------------------------------------------------------------- 1 1 1 GTGH GTGHK 16 151202 V1.2.5P3 INSERVICE 1 1 3 PRAM PRAM 3 V1.01 INSERVICE 1 1 4 SMXA SMXA 3 131201 V1.2.5P3 INSERVICE онушки FORA GP-1001G, TelStream ONU-701 GPON, FF-G172Z, EchoLife HG8310M конфіг онушок : tcont 1 name unlim profile unlim gemport 1 name unlim unicast tcont 1 dir both switchport mode hybrid vport 1 service-port 1 vport 1 user-vlan 1 vlan 1 pon-onu-mng service HSI type internet gemport 1 cos 0 vlan 1 vlan port eth_0/1 mode tag наразі ніяких активних патчів нема, хтось знає чим лічиться така біда?
 6. MazaXaka

  Диєлектрік на Леп 10 кв

  15 ?? це що за кабель такий?
 7. Привіт форумчанам. Беремо такі розетки досить часто так як дуже компактні, гарно виглядають і звісно дуже дешеві, цікавить як ви вкладаєте і кріпите в них оптику, те кріплення яке йде разом з розеткою дуже дивне, тому викладаю фото що в мене виходить може хтось щось підкаже так як гільза там стабільно не тримається, і зажимання вхідного кабелю теж не на висоті. Такі розетки Так монтуємо:
 8. MazaXaka

  Выручайте!!!

  система якби натякає що в тебе недостатньо прав, su не пробував?)
 9. Добрий вечір форумчанам, є питання яке час від часу мучить сервер і не дає клієнтам бути щасливими. Сервер на freebsd + ubilling на борту, NAS тут же, інколи (раз в пів року або декілька разів на тиждень) "вішається" ну в сенсі не з кінцями, а до того моменту поки з нього не відключити інтернет. Відповідно коли таке стається фаєрволом блокуємо діапазон портів, який звужуємо методом виключення, або при можливості ідентифікуємо порт через trafshow наприклад в цьому випадку заблокували 61855 сервер ожив, життя прекрасне. Так от питання хто і як з цим бореться? Настройка BSD чи вище стоячого маршрутизатора/комутатора ?
 10. за deny_in не знав не чув, прочитав темку буду пробувати.. дякую за напрямок)
 11. nat 11 config log ip 2.2.2.2 reset same_ports якось так.. потім table 80 add 2.2.2.2 11 ну і add 5551 nat tablearg ip from any to table\(80\) via ${WAN_IF} in
 12. MazaXaka

  Настройка ethernet порта ONU BDCOM P1501C1

  прозрів, проблема була в тому що на епон порту 1-ший влан стояв в режимі untag yes , поставив no і все пішло як по маслу) Дякую.
 13. MazaXaka

  Настройка ethernet порта ONU BDCOM P1501C1

  підніму питаннячко, хочу видати 1-ший дефолтний влан untag+48 tag, два способи вище не працюють, olt p3310C onu 1501 transparent працює, але видає клієнту всі vlan які теговані на epon порту, тобто якщо клієнт пропише собі на мікротіку потрібний vlan то попаде чи то в корпоративну мережу чи то в менеджмент vlan... може хтось підказати що роблю не так?
 14. MazaXaka

  Продам б/у UBNT

  Продам Nanostation M2 без б/ж - 500 грн
 15. MazaXaka

  Продам б/у UBNT

  UP AG-M5 HP 27 dB 3 шт по 700 грн. AirGrid M5 HP 27 dB 1 шт 600 грн.
 16. Є проблема, ламаю голову як вирішити, можливо більше по freebsd та firewall ніж по ubilling, але якби все повязано. Моделюю ситуацію: є сервер на bsd, встановлений ubilling, є користувачі з білими IP адресами які роблять по тунелях з якимись віддаленими комп'ютерами (мережами) і от в один прекрасний момент клієнт у якого піднятий тунель в світ вирубає комп, виймає з розетки мікротік і йде додому, на іншій стороні десь у світі інший мікротік його шукає (питаючи наш сервер де та IP) а сервер у мережу випльовує чорт зна що, тупа мережа помирає відразу, (роутери - старі длінки і тплінки починають безжалісно тупити, а нові тплінки як писали в сусідній темі зависають і вішають комутатор в який включені) все вирішує правило add 60 deny all from any to (та біла IP яку пропала з мережі) так воно виглядає по bandwidthd а так на клієнтському мікротіку вже голова кругом, може хтось стикався?
 17. шось до мене не дійшло якщо на lo0 стоїть вже мережа 99,99,99,0/24 то 99,99,99,1/32 туди ніяким боком для прикладу у мене 99.99.99.192/28 дивиться у сторону клієнтів, якщо я туди ж прописую 99,99,99,193/32 то воно просто вирубає всі ті білі IP які є в мережі /28 проблема може і відома, але як її вирішити незню...
 18. В моєму випадку не ppp, ip+mac з dhcp сервером і ніяких сесій.
 19. ну тоді блок цих адресів просто перестає працювати (йде в чорну діру) ))
 20. net.inet.tcp.blackhole=2 net.inet.udp.blackhole=1 ви про це?
 21. MazaXaka

  "Флудят" роутеры TP-Link

  Якщо порівняти 841 і хап , то клієнт хоче саме 841 так як він там бачить антени , і йому пофіг що ти йому будеш розказувати про те що вони одинаково вайфайку роздаватимуть, а якість у мікротіка набагато вище, він тупо бачить АНТЕНИ!
 22. MazaXaka

  "Флудят" роутеры TP-Link

  Теж така проблема, що цікаво вони вішаються не завжди, а тільки коли в мережі творится щось аномальне. Вихід: там де білий tp-link 840 вже стоїть ставимо керований комутатор, а там де клієнт питає який дешевий роутер купити рекомендуємо 841-ший (з чорними антенами) з ними проблем нема. (наголошуємо tplink з сірими-білими антенами не брати в жодному разі)
 23. MazaXaka

  Pon совет новичку

  to uacity Я зовсім не натякаю що Ваш метод неправильний, можливо у Ваших реаліях він кращий, мені просто цікаві деталі) Відповідно питання, а онушку де ставите? я так зрозумів що десь в будинку, а не в боксі на фасаді. а від бокса знову ж таки йде оптика до хати, клієнти її не ламають? зазвичай акуратно вкласти оптоволокно не дає радіус згину..
 24. MazaXaka

  Pon совет новичку

  ціна 60 грн, olx рулить, зазвичай проблем з нехваткою нема, до 40 метрів все працює на 12 вольт чудово, зустрічались проблеми з абонентськими кабелями які навіть на 10 метрах не хотіли працювати (дешева ютп десь з росії сперли і т.д.) тому стараюсь нічого абонентського не використовувати окрім роутера) якщо клієнт захоче Гіг то він скоріш за все адекватний хомяк і поставить собі і роутер у потрібному місці гігабітний і приготує і живлення і навіть ямочки навертить щоб йому кабель завести так як треба і туди куди треба, недавно якраз випадок був клієнт зняв 6 листів покрівельної бляхи з даху щоб кабель не видно було)
 25. MazaXaka

  Pon совет новичку

  poe splitter - штука агонь, масово ставимо
×