Перейти до

Biker13

Сitizens
  • Всього повідомлень

    513
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    4

Все, що було написано Biker13

  1. за 460 тоже не интересно, так как новый стоит столько.
  2. заберу AirGrid M5 23dbi HP с пое за 350грн.
  3. Biker13

    Халява

    Может у кого есть крышечки лан порта к наносам или наносам локо. буду очень благодарен.
  4. Biker13

    куплю срочно медик foxgate и sfp.

    может кто ближе есть?
  5. Здравствуйте. Срочно на завтра нужно 2 медика foxgate EC-sfp 1000-Ge и 2 пары SFP WDM 1G - 3км LC - TX1550nm /TX1310nm- ALISTAR Если сторона Хмельницкий, Черновцы - завтра сам приеду, если другие просьба передать автобусом. Если будет возможность. Выручите пожалуйста. Спасибо.
  6. Biker13

    Продам NanoStation M5 б/у 200 грн.

    бронь
  7. могу порекомендовать - http://local.com.ua/forum/user/28108-rs-1/
  8. Biker13

    Продам б\у NanoStation M5 loko

    Я их покупаю по 60$ И гарантия имеется))))) Если брать большими партиями там где я написал - то дешевле 60$ получается.
  9. Biker13

    Продам б\у NanoStation M5 loko

    http://lanmarket.ua/ubiquiti-networks/ubiquiti-networks-nanostation-loco-m5-1182/ даже дешевле чем 600
  10. тут http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0207-14 опубліковані нові правила здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, які 25.02.2014р будуть опубліковані у пресі. ніби все нормально, але: 2.3. Оператори телекомунікацій зобов'язані: 1) надавати Національному центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій України (далі - НЦУ) інформацію про власну мережу телекомунікацій, її стан в обсязі та порядку, які встановлює Кабінет Міністрів України; 2) відповідно до законодавства встановлювати спеціальний режим доступу на об'єктах телекомунікацій, а також в окремих структурних підрозділах операторів телекомунікацій, де обробляється або зберігається інформація з обмеженим доступом, що є власністю держави; 3) у встановленому Центральним органом виконавчої влади в галузі зв’язку (далі - ЦОВЗ) порядку забезпечувати готовність до виконання своїх функцій у надзвичайних ситуаціях, за умови надзвичайного та воєнного стану, у тому числі можливість оповіщення своїх споживачів. Під час надзвичайного стану всі засоби та телекомунікаційні мережі зв'язку незалежно від форм власності використовуються для забезпечення проведення мобілізації та задоволення потреб національної безпеки, оборони, охорони правопорядку. Оператори телекомунікацій взаємодіють при цьому з НЦУ з питань, що належать до його компетенції; Тепер питання: що будуть робити в цьому Національному центрі оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій? Тут http://www.uapravo.net/akty/administraciya-osnovni/akt8tzmx6a.htm є про них інформація, але щось я всеодно не розумію їх функції...
  11. Biker13

    Nanostation M9-сильно влетит?

    разве мобильщики работают на 0.9 Ггц?
  12. Biker13

    Nanostation M9-сильно влетит?

    если поставите около центральной дороги - то найдут сразу влетит как за 2.4 и 5 так и за 9.
  13. Biker13

    Мережа 200 абонентів

    кстати те точки, что я купил - по лану отремонтировали, но по радио - они тоже трупы... Так что придется выбросить. с последним сообщением согласен на 100%.
  14. Приехали на проверку. Ничего не нашли, а писать нужно. Вот и затребовали в приписе, который дали после проверки. А невыполнение припыса сами знаете чем грозит... А что можно припыс както обжаловать?
  15. zachott-у огромное спасибо за помощь.
  16. даю 500 за обе.
  17. дорого.
  18. У Вас хоть есть такая информация?
  19. у нас взагалі такого немає... Мережа маленька. Усе на мікротіках... якщо написати їм й відповідь щось на основі http://e-advokat.com.ua/blog/ст-93-кпк-україни або http://as-lawyer.com/index.php/uk/dokumenty-z-praktyky/129-vidpovid-na-vymohu-v-poriadku-statti-93-kpk-ukrainy ?
  20. Нє, не хочется. Спасибо за совет.
  21. дак там же все ссылки на материалы, на которых плохо говорят о действующей власти. И что? а в каких законах запрещали плохо говорить о власти?
  22. дак там же все ссылки на материалы, на которых плохо говорят о действующей власти.
×
×
  • Створити нове...