-
Всього повідомлень
165 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mishechka007
-
засрано не піонерами. а безплатними роутерами від великих провайдерів. які в свою чергу налаштовані "спеціалістами" тих самих провайдерів на автоматичний вибір каналу та найбільшу потужність. Так що піонери це не тільки ті хто без ліцензії, а куди гірші за них провайдери.
-
Терміново Куплю 2 б/у AirGrid M2 20 HP.
-
Є ще?
-
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
ГАГАГАГАГА -
Планую ставити трохгранну мачту висотою 15 або 25м.(ще конкретно не вирішив). Стоятиме в мене в садку. Чи потрібно мені брати якісь дозволи чи тому подібне в сільській раді. Бо поставити а потім мати купу проблем не хочеться.
-
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
я змінив ІП на мережевих картах змінив і в rc.conf і в firewall conf але достукатись до адмінки не можу. Де ще треба поміняти? чи тре наново все ставити? -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
де знаходиться tariffmatrix.ini ? -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
Ура!!! Працює. Ще питання по тарифах. Аб плата знамається тільки за місяць чи можна щоб за день? -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
і що треба firewall.conf прописати 192.168.137.3? -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
я не сказав що я профпридатний я просто легко вчусь -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
2nightfly я не боюсь консолі. просто треба мені сказати що там вписати. після 2 встановлення фрі я юбіллінг ставив без листочка як це було перший раз. ifconfig rc.conf firewall.conf -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
Невідомо. Як ви описали проблему, та налаштування системного оточення: 1. я встановив шось, якось, кудись, на якусь систему, якоїсь версії та архітектури, з якимись налаштуваннями в якихось конфігах. (вгадуйте сучки!) 2. я зробив якусь фігню (дивіться, я зробив щось як на річної давності відео) 3. в мене відбувається якась фігня (але як виглядає трафік від юзера на інтерфейсах... знову ж, вгадайте які вони і як налаштовані) 4. допоможіть мені бо в наслідок якоїсь фігні сталась якась фігня Що виходячи з вищевказаної постановки питання можна констатувати: 1. у вас відбувається якась фігня 2. відбувається вона в наслідок того, що ви зробили якусь іншу фігню або без розуміння того, що робите або ж без банального читання документації. 1. Встановив FreeBSD 8.4 з оф сайту. Комп: Інтел атом 1.8 х86. 2Гб оперативки 2. Відео твоє і посилання на нього розташоване на твоєму каналі і мені поф якого воно року випуску. якщо воно не добре то для чого його тримати на каналі в себе. 3. де те побачити. я ще ра повторю я незнаю цю ОС. і не треба мене обісрати так як в попередній темі. я не супер програміст щоб вам все по полках розкласти. я простий користувач. 4. якщо не хоче ніхто допомогти то нетреба. я не буду ставити цей білінг і все. знайду де все простіше і де краща підтримка і ніхто не почсинає розказувати ти баран то все що ти зробив гамно... надоїдає не ихочеш допомогти не пиши нічого взагалі. -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
пніть хоч де шукати причину. в кабінет користувача заходить на адмінку заходить Іп видає але нема інету -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
що ніхто не допоможе? -
Нема інтернету в користувачів
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Питання по Stargazer
ну нема інтернету в користувача ІП видає. мак ставлю в адмінці і нема інету всеодно. в чому може бути причина? Можливо хтось може мені налаштувати сервак? не безоплатно -
Встановив СТГ + Юбілінг через ЮБінсталлер на фрю. налаштував так як в цьому відео http://www.youtube.com/watch?v=_ySQiANZT-g створив користувача але інтернету так і не появилось що зробив не так?
-
Проводной безлимитный интернет PEOPLEnet
тема ответил в independent пользователя mishechka007 в Обговорення провайдерів
Я спрашивал сказали весной мб. -
я заглянул что там надо написать? я не знаком с етой ОС
-
я дочитал. А нельзя просто указать что я сделал не так? Фаервол? Что там должно писать. я незнаю
-
После установки по http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=setupubinstaller етой инструкции при переходе в http://192.16.2.1/billing/ пишет: Stargazer сейчас не запущен. Мы настоятельно не рекомендуем пытаться использовать Ubilling в этом случае. Если вы совершенно уверены в том что делаете - вы можете отключить это оповещение при помощи опции NOSTGCHECKPID что делать. я ФриБСД установил первий раз в жизни по видео http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=freebsd83install . так что просто помогите разобратся. я не програмист
-
MikroTik RB951 2N настройка
тема ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Wi-Fi обладнання
я копіював назву борда і він вставився таки м шрифтом і тому так писав далі. тут зі шрифтами непонятно що робиться. то вони маленькі то великі. я вже сам настроїв -
Вибачте, що я певно не в тій темі написав. Просто мені потрібна допомога в настройці MikroTik RB951 2N. Що саме потрібно: Є інтернет 2 мбіт/с. Є, поки, 2 компи. Ціль: щоб мікротік виділяв на кожен комп 1 мбіт/с швидкості або на 1 ІП 1 мбіт/с. Я мікротіка перший раз в руках тримаю тому прошу знавців допомогти організувати даний план.
-
Воно не завжди так працює. Я думаю що то база провайдера глючить
-
Хто небуть допоможе? Все ще не можу дати ради цьому бріджу
-
АірКонтрол сервер і антени мають бути в одній і тій самій підмережі. інакше моніторингу не буде. я все перепробував.
