Перейти до

kissbohda

Сitizens
  • Всього повідомлень

    325
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    3

Все, що було написано kissbohda

  1. дякую за відповідь.
  2. На сервері HP ProLiant DL360 Generation 5 (G5) є слоти PCI , допоможіть визначити як з них які , цікавить чи х4, х8, х16 ? c04284194.pdf - QuickSpecs (взяв з гугл , не впевнений що там вірно підписані слоти) На фото можна побачити слоти , виділив червоним, довжина одного 5,5 сантиметрів , другого 9 см . Які з них які?
  3. да с блоками питания
  4. Продам медиаконвертеры STELS. Продаю как б у, цена за пару 420 грн. В наличии две пары. Возможен торг. Смотри фото.
  5. kissbohda

    PON vs EPON, нужен совет

    BDCOM хорошо работает , и дешевле будет.
  6. Привіт всім, підкажіть, як зробити доступний сайт будь який , коли на балансі у абонента мінус ? ось наприклад : http://ubilling.net.ua/ був доступний при будь якому стані балансу ? $ uname -a FreeBSD server 9.3-RELEASE FreeBSD 9.3-RELEASE #0 r268512: Thu Jul 10 23:44:39 UTC 2014 root@snap.freebsd.org:/usr/obj/usr/src/sys/GENERIC amd64
  7. kissbohda

    Релизы Ubilling 2015

    у пользователя есть доступ к нескольким одновременным подключение к вашей сети ? или к двум провайдерам?
  8. kissbohda

    bandwidthd

    а можливо bandwidthd запустити два рази, окремо для кожного інтерфейсу , тобто два процеси ?
  9. kissbohda

    bandwidthd

    перевіряв, рахує все що на eth1 , як варіант у кого не рахує трафік по користувачах , можна взнати хоч вхідний , який мав би бути рівний eth0 (eth0 = eth1)
  10. продано.
  11. kissbohda

    bandwidthd

    +1 за перезапуск bandwidthd )
  12. kissbohda

    bandwidthd

    а вийде заставити bandwidthd слухати вхідний інтерфейс eth1 ? і буде графік по трафіку вхідного каналу, і статистика як він і жагружений .
  13. kissbohda

    bandwidthd

    у меня "бандвис " считает нормально, все пользователи в одном "vlan" , как аналог попробуйте считывать трафик другими метод ми , забикс , mikrotik ,и много других .
  14. Продам коммутатор по причине ненужности, покупал давно, потом коммутатор заглючил и начали мигать все индикаторы - что с ним не знаю, сейчас нету консольного кабеля - чтобы узнать стан, должен работать , может кому то нужен блок питания или на запчасти, или знает как починить или сбросить на заводские параметры. кулеры в порядке, отдаю с ушами . Цена 450 грн .
  15. Потрібні послуги траншеєкопача, Івано-Франківська область , потрібно прокласти оптоволоконний кабель 1,5 км , проект погоджений , розраховуюсь готівкою , чекаю ваших пропозицій .
  16. kissbohda

    Продам Mikrotik RB2011UiAS-RM новый.

    Продано
  17. Продам Mikrotik RB2011UiAS-RM (c SFP и сенсорным дисплеем ) новый . Продаю по причине не нужности. Полная комплектация, не использовался. Цена: 2200 грн.
  18. Куплю сетевую плату с двумя SFP (SFP+) портами Low-profile x8 PCI-Express slot для сервер HP 360 g5 . может и сразу есть SFP модули на 30 км под плату на одно волокно .
  19. TL-EP110 TP-Link по сути проблемы: ONU регистрируется на OLT, статус unknow, попыток получения ip адреса не фиксирую на DHCP сервере вовсе. два вопроса: 1. так и должно быть в данной связке? 2. что с этим делать и можно ли что-то сделать? Спасибо. Зайдите в админ панель ону и посмотрите что там , тот ли вилан ? выключен ли dhcp на самому ону .
  20. Не так вже й багато Ход коньом: # cat /bin/clear_dhcpdlog #!/bin/sh /bin/echo > /var/log/dhcpd.log /usr/local/etc/rc.d/isc-dhcpd restart # chmod a+x /bin/clear_dhcpdlog # crontab -e 30 3 * * * /bin/clear_dhcpdlog Супер , дякую за відповідь
  21. просто стерте все з файлу ?
  22. Як правильно почистити список невідомих MAC , включено UHW . назбиралося трішки ))
  23. kissbohda

    Продам оптический кабель

    оптицеский ?
  24. пробував , і ще NetSpeed.exe . @@Kto To, Гарна стаття дякую, @@l1ght, і в кінці пододавати всі результати, тобто швидкості завантаження ?
  25. нічого не побачив по моєму питанні .
×
×
  • Створити нове...