kissbohda
Сitizens-
Всього повідомлень
325 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано kissbohda
-
Привіт всім , а можна ось таку капчу в "модуль рассылки SMS" ? ато нині з допомогою мишки вдалося два рази повідомлення одне і те саме розіслати , майже 480 штук
-
мабуть так : 1 місяць має мати 3 місяці , тобто абонплата за 90 днів має змінатися зразу .
-
і так треба заходити в профіль користувача кожного акційного абонента , і заодно в dealwithit
-
привіт , нема такого = ALLOWED_COLORS у вікі . додавати у alter.ini ?
-
Чотко спалився , ви по району розвіште оголошення , пропав монтажник \ ящик . І що вкрали ?
-
додайте в 9 - у табличку айпі адрес WAN порта ${FwCMD} table 9 add 192.168.0.123
-
Коммутатор, полностью рабочий , продаю по причине ненужности, чуток поцарапан, подробно про коммутатор ищите в сети. Без ушей , без кабеля питания. есть вопросы задавайте. 400 грн - 1 шт.
-
Тогда скажите где группы абонентов выставить? ) у тебя не группа будет , а тариф , тариф = группа !
-
продам сервер HP ProLiant, 1U HP DL360 G5
тема ответил в Larate пользователя kissbohda в Торгівля. Серверне обладнання
есть в наличии ?- 4 ответа
-
- HP ProLiant
- 1U
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
@@Qvent, а де ділося " ?? -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
-
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
чекаю. є, тому питаюся в розумних людей як краще зробити , коротше не їм червону таблетку, кладу на нього простенький сервачок , мало шо там далі буде а так буде мати своє обладнання. -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
Думав , на свій білінг реєструвати його користувачів , але не охота щоб він мав доступ до моїх користувачів, і модулів - які йому точно потрібні будуть . А ще один сервак йому не охота ставити, і не рентабельно на старт . -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
Привіт , а є якась реалізація щось типу дилер ? припустимо , в убілінгу дати користувачу доступ до реєстрації користувачів, і від того мати процент типу по спів праці 50\50 (від абонплати ) , і щоб для цього дилера (користувача ) був власний фінансовий звіт , і він міг бачити тільки своїх користувачів в модулі онлайн , а я всіх і своїх і його . -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
Привіт . Що це за функція ? і як вона повинна показувати в профілі користувача онлайн ? Определение онлайна пользователя и показ в профиле пользователя VLAN_ONLINE_IN_PROFILE=0 -
тоже заметил )
-
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
База з старої установки з 2.408, нє? ALTER TABLE tariffs ADD period VARCHAR(32) NOT NULL DEFAULT 'month' так . дякую працює . -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тема ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
-
Определение скорости и пропускной способности
тема ответил в duster пользователя kissbohda в Для тих, хто в пелюшках ще
надеюсь через оптику ? -
Определение скорости и пропускной способности
тема ответил в duster пользователя kissbohda в Для тих, хто в пелюшках ще
Можете спробувати ось такий калькулятор , по розрахунку каналу : Channel_Calc.xls Складається з двох частин , вам потрібно там де розрахунок необхідного каналу, введіть кількість абонів при певному тарифі , і отримаєте необхідний канал . Основним є Коефіцієнт множення - це кількість абонів , на оди чесний мегабіт виділеної лінії . Чим більший коефіцієнт , тим більші лаги у абонів . Строго не судіть, калькулятор нарив в неті , чучуть переробив. -
Контроллер hp smart array p400
тема ответил в kissbohda пользователя kissbohda в Для тих, хто в пелюшках ще
может у кого есть какие-то здогаткы потому данном вопросе , или расскажите как поведет себя другой контроллер. -
У кого є інструкція на українській / російській мовах для даного контролера hp smart array p400, поділіться зі мною. Або дайте відповідь не декілька запитань . рейд 1+0 , два сас диска по 73 гб. 1. При гарячій диска на новий, при включеному сервері потрібно якось новий диск підготувати? , там форматувати його в потрібну файлову систему, чи просто залишати в нерозміченій області , чи контролер все сам зробить ці дії ? 2. І наприклад витягну диск 1 , і перезагружу сервер система буде працювати? А потім через 2-а дні вставлю диск 1 назад які дії будуть з ним відбуватися , синхронізація старої інформації з новою ?
-
Какой мощности нужен сервер для ubilling и NAS?
тема ответил в djrous пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
лучше купить два бу сервера , что вроде hp 360 или 380 - g4 g5 , и будет вам все отлично работать , и там есть два сетевых интерфейсы , можно вложиться в 350 - 500 $
