kissbohda
СitizensТип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя kissbohda
-
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
сорі то треба встановив рахунок ? але тож 0 не йде -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
чому модуль живи з цим не ставить 0 грн при задачі додати грошей ? -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
як грамотно зробити? -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
Привіт , доробіть в модуль невідомий мак адрес, щоб показувало час коли там той мак адрес появився, буде дуже зручно . -
у мене один мужик в селі чекає коли гугл зробить нет задурно в цілому світі
-
і мене цікавить
-
А что такого важного там не работает? у меня не работает ону на модулях EPON ZTE ++ иногда ону регистрировалась около 5 минут , иногда не регистрировалась , просто не светил пон и лос тоже
-
up 5000 grn
-
яка ціна OLT STELS ?
-
Продам HP Proliant DL360 G5
тему ответил в Antiment пользователя kissbohda в Торговля. Серверное оборудование
1600 золота ? -
Продам абонентський термінал ONU EXTRALINK 1GE
тему ответил в pavloptrovich пользователя kissbohda в Оборудование
@@pavloptrovich, яка ціна , і є фото ? -
скільки ? бо лиш на нього натрапив сьогодні
-
поміряли найшли бяку, гільза випала з касети : навіщо там ставити голову , як мені потрібно 1 епон порт туди ! О щойно натрапив на такий пристрій "Удлинитель для пассивных оптических сетей Raisecom ISCOM EPR01" , хтось мав справу з ним ?
-
Зніміть відео як він працює
-
від голови до першого дільника 10 км до першого клієнта 12 км , і ще десть так буде 6 - 7 км села . Не має можливості поставити голову ближче
-
Підкажіть хороший модуль епон для OLT , щось потужне більше Tx POwer 6 (dBm) потужності модуля picitel ++ (6,1 dBm ) не вистачає як і zte bc++ ( 6.3 dBm) хоть в описі писало 9 ( і ще можливо якось підкрутити потужність модуля ? тупу оверклокинг
-
Привіт , хотілка є можливість у модуль деталі підключення додати поле затухання при підключенні по оптиці клієнта? , і вибір того хто ставив фаст конектор чи робив підключення , і модно було яки можна вибрати тип кабелю який використали при підключенні
-
up 5300 grn
-
AirGrid M5 HP 23dBi Ubiquiti Networks Маю в наявності 5 шт. Повний комплект , нові , не були у використанні , гарантія від LanMarket - упакую у коробку. Продаю усі зараз, і за 5500 грн , відправлю тільки ново поштою Наложеним платежем .
