Перейти до

kissbohda

Сitizens
  • Всього повідомлень

    325
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    3

Все, що було написано kissbohda

  1. А нужно только 1 адрес указать? так ${FwCMD} table 9 add 192.168.100.163
  2. ${FwCMD} table 9 add 192.168.100.163/24 , навіщо всю підмережу поставили в 9 таблицю
  3. Куплю Электроды coringer afs 48 ,надсилайте пропозиції у приватні повідомлення .
  4. проблема в мережевих походу
  5. kissbohda

    Скорость не поднимается выше 100 Mbit

    поддерживаю для подключения с freebsd в консоли cu -l /dev/ttyu0 -s9600 где ttyu0 компорт
  6. kissbohda

    делители зимой

    Тоже использую COR-X за 2,5 лет три сдохло .
  7. kissbohda

    Змінюється платіжний id

    може абонент бере чужий договір і по тих реквізитах платить , і вводить чужий id.
  8. kissbohda

    Релизы Ubilling 2016

    KVTSTG ще була новорічна тема гірлянда блимкотіла
  9. є можливість згенерувати і друкувати договора для кожного абонента , всіх і зараз ? підкажіть як.
  10. привіт підкажіть як у вас переживає негоду , кабель южкабель круглий 1,0 kH 4в ? ато в новинах бачу що 480 населених пунктів без світла , точно десь він використовувався ! скільки обривів ? (з першим снігом )
  11. і як у вас справи з оптикою , багато обривів , чи ще не відомо ?
  12. Куплю блок живлення для ONU 9v 1a (0.5a) , пропозиції у приватні повідомлення .
  13. kissbohda

    Падение скорости на ОНУ

    Думаю якщо один епонпорт це 1,25 gb/s ,тоді на кожного абонента і повинно припадати 1250/60 = 25 мб , думаю що всі одночасно качають
  14. + це http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=bsddhcpd
  15. kissbohda

    Может ли NAT повлиять на пинг?

    ще є багато різних способів реалізувати нат
  16. ми в договорі прописуємо, що на ремон ліній звязку у нас є 5 днів після повідомлення у техпідримку, без відшкодування за відсутності зв'язку. але це з фізичними особами. І просто читайте, що підписували. Але це наш досвід після 27 листопада 2015, купа обривів, які дали прикурки на ж#пу! а ще саме смішне яке є : "Чого о у мене вже як два дні немає інтернету, шо робити? Я думала, шо він з'явится" Як тут реагувати - звісно казати, що поломка фіксується з моменту поступлення дзвінка.
  17. Була хороша площадка аукро з першого жовтня не стало ( а я їм 80 грн винен) , що думаєте про це ? як варіант знову пром юа сунуть.
  18. kissbohda

    Продам AirGrid M5 HP 23dBi

    готов забрать все 0667489604 0661490908 продано
  19. kissbohda

    Хто використовує кабель FiFiX

    fifix який самий ? ftth ?
  20. потрібно знати що за сайт , для чого , хто ним має користуватися
  21. Доброго дня , підкажіть реальні робочі умови для роботи комутатора bdcom 3310 , на багатьох сайтах пише що: "Окружающая среда Рабочие условия: 0℃ — 55℃; 10% — 85% без конденсации Условия хранения: −40℃ — 80℃; 5% — 95% без конденсации" Можна комутатор ставити у антивандальный ящик на вулиці не кліматичний ? бачив що багато провайдерів так робить, але як це покажеться на його роботі , ось коли буде - 25
  22. kissbohda

    Куплю OLT

    Куплю olt stels цены в личку
  23. kissbohda

    bdcom 3310 сохранение конфига

    какая прошивка ?
  24. kissbohda

    Переименование тарифов

    делай массовой ресет , и не парся
  25. яка година на віртуальній машині ?
×
×
  • Створити нове...