kissbohda
СitizensТип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя kissbohda
-
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
не ,з спид тест все добре как я понимаю, копать сюда: http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=uaixshape та має впринципі працювати , якщо в prefixes.txt , запіхну свої сайти -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
не ,з спид тест все добре -
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
а є можливість деякому списку сайтів надавати максимальну швидкість на порту , в обхід тарифу ? типу отдельная скорость -
привіт , коли будуть зібрані пакети для freebsd 10.3 ?
-
а вигідно ремонтувати , і скільки коштував ремонт ?
-
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
привіт , як відключити шейпер ,І потім назад його включити ? -
-
Coringer AFS-40 і зварка дільників
тему ответил в vicsoter пользователя kissbohda в Инструмент для оптоволокна
привіт , у нас так сама фігня на одному проекті , думаємо що проблема у дільниках , ви де їх купуєте ? -
это DNS? ПРИМЕР IP
-
нету 9-й таблички там должна стоять входная ip типа так: ${FwCMD} table 9 add 195.162.11.11
-
немає 9 таблички там має бути вхідне ip ${FwCMD} table 9 add 195.162.11.11
-
покажіть firewall.conf
-
Що з сервером? спонтанно зависає
тему ответил в kissbohda пользователя kissbohda в Для самых маленьких
протер , чекаю на скільки вистачить такої процедури -
Старенький сервер HP 360 g5 , у же вдруге бере і спонтанно зависає , а перед тим як перезагрузитися на freebsd 9.3 проходить damping, що викликає в нього такі дії , на фото uptime 61 д, а першого разу був 90д , що порадите ?
-
Ubilling: Кабинет пользователя (дизайн, макет)
тему ответил в Archy_k пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
ну тут перший скачати можна http://local.com.ua/forum/topic/64055-кабінет-користувача-як-змінити-тему/?p=643372 -
Ubilling: Кабинет пользователя (дизайн, макет)
тему ответил в Archy_k пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
уже було , і писали , але все одно вернув назад як було , дефолтний лишився найкращим варіантом -
покажіть конфіг для ону
-
Ubilling + NAS на FreeBSD бортжурнал починаючого адміна
тему ответил в mgo пользователя kissbohda в Stargazer Ubilling
Привіт всім , як мені подивитися минулі звіти по трафіку ,У модулі "звіт по трафіку " бачу лиш за цей місяць ? -
я взагалі хотів на денвері юзати софт , як для мене найкращий варіант, і тут цікаве повідомлення http://local.com.ua/forum/topic/66243-собираем-отзывы-о-продукте-userside-ваше-мнение/?p=681512
-
а яка була стара ціна ?
-
згідний з вами , і взагалі для клауд як на мене норм ціна в місяць 5 - 8 $
-
где ?
-
треба просто добавити потрібний запит до бази даних, все просто через кому
