Перейти к содержимому

kissbohda

Сitizens
  • Публикации

    325
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    3

Все публикации пользователя kissbohda

  1. не ,з спид тест все добре как я понимаю, копать сюда: http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=uaixshape та має впринципі працювати , якщо в prefixes.txt , запіхну свої сайти
  2. не ,з спид тест все добре
  3. а є можливість деякому списку сайтів надавати максимальну швидкість на порту , в обхід тарифу ? типу отдельная скорость
  4. поделитесь скриптом
  5. kissbohda

    Релизы Ubilling 2016

    привіт , коли будуть зібрані пакети для freebsd 10.3 ?
  6. kissbohda

    кто ремонтирует bdcom onu?

    а вигідно ремонтувати , і скільки коштував ремонт ?
  7. привіт , як відключити шейпер ,І потім назад його включити ?
  8. kissbohda

    pon-тестер из onu

    купи тестер і не мороч собі голову , у мене такий
  9. привіт , у нас так сама фігня на одному проекті , думаємо що проблема у дільниках , ви де їх купуєте ?
  10. kissbohda

    Ubilling , интернета нету

    это DNS? ПРИМЕР IP
  11. kissbohda

    Ubilling , интернета нету

    нету 9-й таблички там должна стоять входная ip типа так: ${FwCMD} table 9 add 195.162.11.11
  12. kissbohda

    Ubilling , интернета нету

    немає 9 таблички там має бути вхідне ip ${FwCMD} table 9 add 195.162.11.11
  13. kissbohda

    Ubilling , интернета нету

    покажіть firewall.conf
  14. протер , чекаю на скільки вистачить такої процедури
  15. Старенький сервер HP 360 g5 , у же вдруге бере і спонтанно зависає , а перед тим як перезагрузитися на freebsd 9.3 проходить damping, що викликає в нього такі дії , на фото uptime 61 д, а першого разу був 90д , що порадите ?
  16. ну тут перший скачати можна http://local.com.ua/forum/topic/64055-кабінет-користувача-як-змінити-тему/?p=643372
  17. уже було , і писали , але все одно вернув назад як було , дефолтний лишився найкращим варіантом
  18. kissbohda

    Продам фаст-коннекторы

  19. kissbohda

    Проблема loopback Extralink ONU 1 port

    покажіть конфіг для ону
  20. Привіт всім , як мені подивитися минулі звіти по трафіку ,У модулі "звіт по трафіку " бачу лиш за цей місяць ?
  21. я взагалі хотів на денвері юзати софт , як для мене найкращий варіант, і тут цікаве повідомлення http://local.com.ua/forum/topic/66243-собираем-отзывы-о-продукте-userside-ваше-мнение/?p=681512
  22. а яка була стара ціна ?
  23. згідний з вами , і взагалі для клауд як на мене норм ціна в місяць 5 - 8 $
  24. kissbohda

    Протянуть оптику и монтаж

    где ?
  25. kissbohda

    Выгрузка абонбазы

    треба просто добавити потрібний запит до бази даних, все просто через кому
×
×
  • Создать...