ingr
Сitizens-
Всього повідомлень
502 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано ingr
-
А знайдеться таких станцій необхідна кількість? І що з ними робити потім? Розтягування оптики стахановськими методами не розглядається?
-
Ищу сервис-инженера по ремонту сетевого оборудования на разовые заказы
тема ответил в yes пользователя ingr в Ремонт мережевого обладнання. Сервіс.
Gor_13, сумніви викликає текст у ваших повідомленнях. Хуавей, доречі, далеко не найгірше обладнання. А термопрофіль - це умови для деталей. Проте, 2 тисячі відремонтованої техніки вражає. Цікаво, який відсоток успішних ремонтів?- 38 ответов
-
- ремонт
- ремонт сетевого оборудования
- (та 2 ще)
-
UPS с внешними батареями посоветуйте
тема ответил в catmad пользователя ingr в Джерело безперервного живлення
1 вольт - умовно... Доречі, в залежності від струму розряду це може бути і не половина. Для 0.1С буде 60-70% розряду... Доречі, втрата ємності при 100% розряді інколи дуже сильно замітна... -
Чомусь мені здається, що це не 700-800 а разів в 10 більше... VSAT термінали по-моєму тільки 64к вверх віддають?
-
UPS с внешними батареями посоветуйте
тема ответил в catmad пользователя ingr в Джерело безперервного живлення
MICROWATT, я чув, що для гелевих акумуляторів при заряді достатньо не перевищити напругу в 14 В (при тому, не середнє значення, а разом з пульсаціями), тому що при більшій напрузі починається розпад молекул води. Чому ви не хочете застосувати власну пораду по зупинці розряду на 1 вольт вище мінімально допустимого? Це реально добра ідея... (бачив в біосі самсунга щось про резервування 30% ємності батареї для збереження ресурсу). -
UPS для газовых, электрических котлов.
тема ответил в Dantes86 пользователя ingr в Джерело безперервного живлення
Не зовсім ясно що хочеться. Стаття ні про що. Чистої синусоїди навряд чи комусь треба. Подивіться на насос, порахуйте скільки треба акумуляторів навіть на добу і всі питання пропадуть. (дешеві акумулятори дохнуть самі по собі за 4-5 років...) Очевидно, що маленький генератор бензиновий буде значно дешевший. Заодно комп можна заживити... Краще прикрутити сигналізацію пропадання світла, щоб будила людей вночі... -
Regional, а там де УТ таки не зможе організувати АДСЛ який вихід планують?
-
Баланс тиску при різних температурах в майже герметичній коробці. Цікава ідея. Неідеальна герметизація (а вона практично завжди неідеальна) призводить до накопичення всередині коробки води з вологого повітря.
-
Антимонопольщики занялись "Укртелекомом"
тема ответил в novigators пользователя ingr в Обговорення провайдерів
Взагалі-то, монополії у звязку зараз немає ніде принципово. Ще би можна було звинувачувати у не чесній конкуренції і продажу по занижених цінах. Але ж ситуація практично протилежна. Значить, просто "новина". -
Дистанційне живлення типово організується з гальванічною розвязкою від землі. Це той самий трансформатор 220-110 в, який запропонували спочатку. Але, обов"язково з окремими обмотками (якщо трансформатор з двома первинними півобмотками то 110в можна взяти з однієї половинки але так небезпечно!). До такої системи добавити запобіжник на пів ампера і варістор на 400-500 вольт з будь-якого краю обмотки (щоб статику скидати) і буде доволі безпечно. В системах передачі блоки дистанційного живлення стабілізують струм (напруга може бути в діапазоні від 30 до 200 вольт в залежності від довжини лінії). У вторинній частині того блока є два плслідовних високоомних резистори седина яких йде на схему захисту. Якщо в тій точці появляється якийсь потенціал - значить лінія десь "землить" і дистанційне живлення знімається. Це весь гальванічний зв"язок з землею. Якщо навантаження зменшується (напруга зростає більше 200 вольт) - дистанційне живлення знімається. Тобто, в ідеалі до того трансформатора добре би ще прикрутити і реле з обмоткою послідовно у вторинній частині. Щоб відключало вихід при обриві лінії. Але, необхідна схема запуску (наприклад, конденсатор, якщо живлення буде постійним струмом). В тій сучасній коробочці, де напруга доходить до 400 вольт, судячи з напруги відносно землі, організація аналогічна. Але, крім того, желізяка аналізує чи навантаження "розумне" чи ні При тому, ніяких відчуттів при доторканні до будь-якого _одного_ проводу (друга рука на землі) не виникає... При доторканні до двох проводів ефект є, але не довго.
-
В нас в експлуатації є система, яка по парі проводів робить 16 телефонів і езернет. Живлення дистанційне. Напруга в лінії до 400 вольт постійного струму. Але, желізяка розумна, і на повну потужність виходить тільки тоді, коли розуміє що на лінії є саме її віддалений блок.
-
В КСПП хоча і дуже гарний екран (товстий алюміній), але 4 жили не розділені... Хоча, на 5 метрах це не повинно проявлятися дуже явно....
-
Насправді можна і виту пару прикрутити до тюльпанів. Особливо, якщо та вита пара має окрему фольгу довкола кожної пари. Я бачив кабель, в якому кожна пара в фользі і зверху ще опльотка. Справа в тому, що фольга у витій парі - це додатковий елемент, який підвищує захищеність між парами з дуже виоскої на дуже-дуже високу. Фольга може скиснути і потріскатися, але мережа буде робити і далі. При використанні такого кабелю в коаксіальному (сильно несеметричному включенні) пропадання фольги призведе до зменшення захищеності того "тракту" з доброго до поганого. Для автомобіля є ризик почати чути роботу запалювання або приводу клапанів вприску... Можна купити якийсь якісний подовжувач VGA (для моніторів старого типу) і використати коаксіальні кабелі (там мінімум 3 максимум 5). Там типово доволі якісні кабелі, мають плотну опльотку і шанси що вони скиснуть не великі.
-
Взагалі-то кабелі типу "вита пара" - симетричні. Для них типово використовують XLR роз"єми і техніку з симетричними входами-виходами. Екран в такому кабелі підвищує захищеність на надзвичайно високих рівнях. Тобто, фон там не буде чути навіть якщо це буде просто вита пара без будь-якого екрану. Якщо ж роз"єми RCA то і кабель мав би бути коаксіальний а не симетричний.
-
Мій попередній коментар до кабелю РВЧС.
-
Це колись такими кабелями міжблочні з"єднання робили в системах передачі К-60. Вита пара доволі товстих проводів в дуже товстій ізоляції а зовні надзвичайно товстий шар мідної опльотки... Потім аудіофіли цей кабель дуже високо оцінювали. Але, загалом, це понти. При тому, що навіть цілком розумні люди стверджували, що в сліпому тесті могли відрізнити напрямок включення міжблочного кабелю, спотворення в динаміках на стільки великі, що рештою можна практично знехтувати...
-
Мабуть потрібен РВЧС.
-
Автобуси, маршрутки, велосипед для простих задач не розглядаються?
-
Якщо мідь відповідного діаметру і не окислена то скочлоки може і нічого. Але плотна скрутка довжиною в півтора-два сантиметри буде як мінімум не гіршою а як максимум - значно кращою. Мало того, якщо є лінія xDSL з глюками то в першу чергу ті скочлоки викидаються і переробляються на скрутки. Порівняйте площу контакту в скрутці і в _двох_ ножах скочлоку. Крім того, що відбувається в скочлоці якщо провід деформується (викручується)? А якщо змінюється температура? Перевага скочлоку тільки в швидкості з"єднання. Для багатопарних кабелів це доволі важливо...
-
Цікаво, який рівень цін (і яка якість - на вайфаї не дуже розженешся...)?
-
Якщо порівняти таку конструкцію з трансформатором у мережевій картці то очевидна дуже велика різниця між ізоляцією з ПЕ і плівкою емалі на дроті. Тому, це однозначно позитивна штука. Проте, гарантувати що воно спасе неможливо. Найперше - блискавка це дуже швидкий процес, фронт імпульсу там дуже короткий. Відповідно, палити воно може навіть без електричного контакту (гальванічного зв"язку) - через ємність. В тому числі через ємність між обмотками трансформаторів. При тому - два трансформатори послідовно - це менша паразитна ємність і, відповідно, менший шанс отримати надто великий імпульс. До того трансформатора варто було би попробувати звичайний грозозахисть з діодів, сапресора і розрядника. Але, через втрати в такій конструкції може не працювати. Трансформатор з 30-40см. витої пари на феритовому сердечнику працює разом з діодами (схема для організації дистанційного живлення по робочих парах) досить не погано. Але, якщо гроза влупить в кабель, то ніякий грозозахист не спасе.
-
По чем нынче услуги удаленного админа?
тема ответил в Enferno пользователя ingr в Вакансії. Робота. Курси.
Про коктейль - класно. При тому, саме так і треба робити. Або посилати в бар. Електрик має мати власний інструмент. Ще згадав цікавий спосіб доступу до сервера - діалап. Резервний канал для будь-якого випадку. -
По чем нынче услуги удаленного админа?
тема ответил в Enferno пользователя ingr в Вакансії. Робота. Курси.
Може не ps/2 a OS/2? Я бачив 1 (один) банкомат з цим чудом. Хоча, кажуть дуже стабільна система... була. Цікаво, коли механіків в автомайстерню приймають їх про перші машини Форда питають? Крім того, питання з одного слова може мати багато відповідей. Про серіал - це також вірна відповідь. Друге питання з тієї-ж опери. Хіба це не засіб від випдання волосся? 3 - форвард то форвард. Можуть бути різні системи як мінімум і це може бути правило у фаєрволі, наприклад. Запитання мають бути сформульовані нормально. Робітники від пропозицій роботи ще не відмовлялися? Будуть! -
По чем нынче услуги удаленного админа?
тема ответил в Enferno пользователя ingr в Вакансії. Робота. Курси.
1 - серіал. 2 - засіб проти випадання волосся. А на 3 запитання треба було команду від дохлої системи з першого запитання написати? Все-таки, здатність спілкуватися на нормальній мові принципово важлива. А набивати прості команди людину можна навчити. Дати комп і поставити задачу: встановлення сервера(веб, самба, фтп, пошта) як умова прийняття на роботу. Потім поламати щось навмисно і попросити знайти що сталося... Диктувати команди по буквах це не вихід. -
По чем нынче услуги удаленного админа?
тема ответил в Enferno пользователя ingr в Вакансії. Робота. Курси.
ser, мало ймовірно, що людина яка пише геніальні скрипти на шелі в половині випадків пише незвязний текст рідною мовою. Хоч і не виключено... Попробуйте в форумі на шелі відповісти. (типу > /dev/null )
