ingr
Сitizens-
Всього повідомлень
502 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано ingr
-
Борьба с УТ WiFi модемами (и прочей расплодившейся абонентской вайфятиной)
тема ответил в Учумелые ручки пользователя ingr в Wi-Fi
Вино гарне. Істина ще не відркрилася. Мабуть, треба купити ще В знайомого відвал ноутбука від ТД вирішився обновленням драйверів. -
Борьба с УТ WiFi модемами (и прочей расплодившейся абонентской вайфятиной)
тема ответил в Учумелые ручки пользователя ingr в Wi-Fi
Ну ясно, побалакаємо завтра - заберу з пошти вино - може істина відкриється... -
Борьба с УТ WiFi модемами (и прочей расплодившейся абонентской вайфятиной)
тема ответил в Учумелые ручки пользователя ingr в Wi-Fi
Яка відстань між роутером і ноутом? Не може бути, що хось з них перегрівається? Від чого би втрати росли? Як швидко ростуть втрати і за скільки часу відвалюється ноут? Може є якась статистика в ТД? Знайомий якраз займається подібною проблемою, але там відвалюється тільки ноут через приблизно 2 години, а планшет працює... -
Борьба с УТ WiFi модемами (и прочей расплодившейся абонентской вайфятиной)
тема ответил в Учумелые ручки пользователя ingr в Wi-Fi
Звідки ідея, що у ваших абонентів обладнання від домашнього роутера відвалюється через укртелекомівські модеми? -
Посоветуйте хороший маршрутизатор для ОГО.
тема ответил в yurek пользователя ingr в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Тут така справа, що стабільність оцінювати можна спостереженням за інтервал значно більший ніж інтервал до першого збою. Добре би мати повну інформацію про предмет і умови роботи... У випадку АДСЛ без інформації про лінію (як саму так і у взаємозв"язку з іншими в багатопарних кабелях) оцінювати якість модему нема сенсу. В мене є практично тільки одна конкретна комбінація, яка стабільно проявляла себе за одиниці хвилин. Це длінк-и різних типів на одному хуавеї (dslam-i) в режимі pppoe (зависали не пізніше 5 хв.). Бріджом працювали без проблем. Жодна інша комбінація модем-дслам себе так не проявляла. На тому-ж хуавеї зікселі працювали желізно. А от на ECI зікселі не рекомендують. Тобто, часто спостерігаються проблеми в такій парі. Але це вже на інтервалі тижнів-місяців і не у кожному випадку, і не стабільно. (доречі, проблема длінк-хуавей була тільки в одному населеному пункті, в сусідньому длінки працювали нормально...) -
Посоветуйте хороший маршрутизатор для ОГО.
тема ответил в yurek пользователя ingr в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Мабуть, якщо закрутити ZTE бріджом то швидкість адсл підніметься до 100 Мбіт.... Взагалі-то, ZTE хвалять, хоч їм інколи і прошивку зносить... Зіксель не з усіма дсламами стабільно працює... -
Фирма посредник в Украине для заказа с EBAY
тема ответил в Mess пользователя ingr в Вакансії. Робота. Курси.
1. - Звичайно. Питання ціни. Як за вирішення так і за лот. Типово щось варте уваги коштує і там доволі дорого. Навіть без розтаможки. Які ваші комісійні? -
Фирма посредник в Украине для заказа с EBAY
тема ответил в Mess пользователя ingr в Вакансії. Робота. Курси.
Вони не вирішують проблеми розтаможки. А це до +40% ціни. Крім того, на халяву на і-бей попасти не просто (ціни з доставкою на айпад-міні співрозмірні з місцевими). А з урахуванням розтаможки то там хіба що колекційні речі є сенс купувати. + ризик несправностей прихованих і не дуже... -
Очевидно, перевищується допустима пульсація струму. Відповідно, втрати на внутрішньому опорі. Це актуально як для конденсатора після силового діода так і для конденсатора в живленні мікросхеми первинного кола. Хоча, маю кілька штук CapXon, які надулися просто лежачи в коробочці... При тому на верхній кришці відкладення не сірої солі а чорної.
- 29 ответов
-
- медиаконвертор
- ТКО
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Как пинговать роутер TP-LINK по LAN большими пакетами
тема ответил в Futura пользователя ingr в Комутатори L2
Якось раніше шукав і не знайшов нічого... А тут знову попробував і попався nmap, а там nping Навіть цікавіше як в лінуксі -
Как пинговать роутер TP-LINK по LAN большими пакетами
тема ответил в Futura пользователя ingr в Комутатори L2
Крім того з-під вінди це єдини спосіб сформувати більше 1 пакету за секунду... А з лінукса можна задати інтервал в 0.01с. наприклад, і спостергіати за часом відповіді. Адаптивний пінг якось не так зручно виглядав... -
Как пинговать роутер TP-LINK по LAN большими пакетами
тема ответил в Futura пользователя ingr в Комутатори L2
Хм... дивно. Чому не 1000000 ? -
Как пинговать роутер TP-LINK по LAN большими пакетами
тема ответил в Futura пользователя ingr в Комутатори L2
Шо, генії, слабо написати: якщо 1500 байт проходить то все ідеально? -
Цитати якраз звідти взяті. Взагалі, там є і цікаво поданий матеріал. Але, отаке... виглядає як введення в оману споживача? 5 окремих езернет портів, 4 з яких підключені до свіча і можуть комутуватися разом - це що значить? Там по замовчанню так є, а не "можуть бути". Окремих - це яких? Може хтось бачив суміщені чи спільні езернет порти? А може вони таки фаст-езернет (в 750, без "ж" - таки фаст)? А, на фото гігабіт-езернет. Там два окремих інтерфейси а не 5 і це вдалося нарити на якихось форумах. Це... один рядок... Про те, що езернети можуть не працювати правильно якщо з обох боків автовизначення не включене - це взагалі просто тапки(прямо суперечить попередньому і наступному рядку). Які езернети? Хотіли сказати Езернет, в сенсі першого стандарту на виту пару? Часто хтось використоує 10 Мб/с? А як з другого боку тупий свіч, то 10 Мб не буде працювати? Може і не буде. Може взагалі нічого працювати не буде (може той свіч без живлення - піди перевір). Може 21 буде кінець світу. Чи буде чи не буде можна буде сказати 22 в 0 годин. Gigabit link - це що, гігабіт-езернет чи, може якийсь підвид individual Ethernet ?
-
А мені весело Я би додав: All this may not work properly.
-
auto-negotiation (yes | no; Default: yes) When enabled, the interface "advertises" its maximum capabilities to achieve the best connection possible. Note: Auto-negotiation must be disabled on both ends, otherwise Ethernets may not work properly. Note2: Gigabit link cannot work with auto-negotiation disabled.
-
Я собі 750 мікротік купив... От цитата з мануала: There are five individual Ethernet ports. Ports 2-5 are connected to a switch and can be switched together by an option in the RouterOS software. В цьому "точному" мануалі крім 10 байт інформації є ще фотографія, по якій видно, що ВСІ порти підключені до The AR8327 is the latest in high performance small network switching. Вони ж не дурні, вони знають, що там і до чого. Але формулюють отак... Думаєте, в них в решті документів щось суттєво краще? Мені чомусь не попадалося. Ще та коробка зависла за не цілих півтори доби. Може, все-таки вони не дуже ясно уявляють що роблять?
-
Очевидно, що не хочеться заморочуватися прийомом і аналізом прийнятого а просто формувати сигнал наявності підключення і УДП пакет з своєю інфою...
-
Автономный источник питания - хочется странного
тема ответил в NiTr0 пользователя ingr в Наш флейм про мережі
Тема така вже була. Практично досяжні якраз сонячні батареї і вітряки разом з акумуляторами. Але дуже дорого. Не знаю, на скільки реально бензиновий двигун з генератором і акумуляторами... Мабуть, таки сонячні батареї в сумі вийдуть дешевші. -
Ups с автомобильным аккумулятором
тема ответил в OgeN13 пользователя ingr в Джерело безперервного живлення
Якщо можна вважати, що стійка електроживлення на 48В з 4 послідовно включеними акумуляторами по 12В має відводи від кожної батареї (і, напевно таки пробує вирівнювати напругу в буферному режимі) є UPS - то таки так, таке буває. Сама стійка така мудра, що має ком-порт під модем і езернет. Але, глючить при пропаданні ел. мережі. До такої степені, що контролер треба витягувати і скидати на заводські настройки щоб воно запрацювало. Щодо балансира - ідея правильна, але 200 Ом резистор, на мою думку, надто малий. Я думав про аналогічну схему, але з польовиком і лампочкою в якості баластного резистора. В літій-іонних акумуляторах з парою банок всередині типово є контролер, який тепер, кажуть, займається аналогічною роботою - балансуванням напруги на банках (раніше тільки напругу контролювали на кожному і при глибокому розряді ефект перекосу проявлявся так сильно, що через 20-30 циклів одна банка була повністю зарядженою а друга повністю розрядженою і цикл тривав кілка хвилин). В свинцевих маємо 6 банок в 12В акумуляторі. Думаю, що така проблема є тут також. Тільки до кожної з банок окремо не доберешся. Крім того, автомобільні акумулятори деградують самі по собі (не дуже дорогі) за кілька років.... Доречі, може хтось в курсі про "ввід в експлуатацію" літій-іонних акумуляторів від мобілок. Купив тут сьогодні "наш" акумулятор.... В інструкції написано "Для нового акумулятора необхідно провести 3-5 циклів повного розряду і заряду (обов"язково треба почати з розряду).... . Хто-небудь бачив якісь документи від виробників, які пропонують подібні дії? GP в своїх документах нічого подібного не пише Малюють графік залежності ємності акумулятора від циклів від 100% при 0 циклів до 80% при 500 циклах і ніяких ям при нулі. Ніяких initifal cycles або чогось подібного стосовно літійових технологій я не чув. Мало того, в старіших документах бачив графік кількості циклів в залежності від глибини розряду. Там явно демонструвалося, що чим менше розряджаємо тим більше циклів зможемо зробити. До того, в деяких ноутбуках від самсунгах і леново бачив функцію продовження життя акумулятора за допомогою обмеження розряду до 80% від максимального. Повторюся, цікавить документ від виробника а не статті в Інтернеті. -
Ясно.. Мабуть варто подивитися правильного порно http://porn.serverbear.com/ і купити собі кусочок хмаринки в амазоні або гуглі замість того щоб сусідів тероризувати Хоча, навіть такі хмари падають...
-
Цікаво, чому промислово не випускають невеликі парові турбінки? ККД від розміру залежить?
-
Кажуть, що колись при вузлах зв'язку огранізовували невеличкі свинарники. При тому, цілком офіційно.... Це що "до Інтернету"
-
У нас в одному будинку (не житловому) в підвалі стоїть двохциліндровий дизель-генератор (стаціонарний) в якому вихлоп витягнутий вище даху а одна сторона радіатора воздуховодом витягнута назовні. Коли одна з частин вихлопної труби відірвалася стіну досить швидко закоптило.
-
Яка саме думка Вам видається розумною? В Росії дуже багато людей, які говорять розумно і яких показують. В Україні був (фізично ще є) Кравчук і ще кілька старих спеціалістів болтології, яких не показують. В цьому напрямку російський аналітик кілька разів висловився (про розумнішу Росію і дурних українських олігархів). Мабуть, це не те, що Вам сподобалося? Ще він казав про неідеалльність максимізації прибутків. Ця тема багатьом приходить на думку (в Америці, наприклад, кажуть що найбільша промисловисть - це склади з китайською продукцією а експорт ідей може перестати продаватися) . Колись ходила така байка, що в Японії керівника могли звільнити не тільки за менший від запланованого прибуток а й за більший від запланованого... Це, мабуть, також не те. Напевно, Вам сподобалася думка про те, що Україна з Росією разом можуть бути великою державою а дохла Україна Росії дуже не вигідна, тому давайте дамо їм скидки на газ за можливість співпраці? На скільки я бачу, росіяни вже давно співпрацюють. Чи "витирають об них ноги" - якось сильно сумніваються. Поляки на границі знущаються - то може й так, але в Україні - то навряд чи. Тобто, реально, пропонується зменшити ціни на газ, бо голодна Україна може не політичні проблеми влаштовувати як Литва з Польщею, а реальні. Мабуть, це? Як воно насправді, що добре і що погано в глобальному маштабі (як то вибори чи відносини з Росією) ми навряд чи можемо об"єктивно оцінити. Наприклад, я бачу, що з такою ціною як є на газ якось живемо. В нас тут котли на дрова ставлять. Дрова експортують в Польшу і далі (саме дрова, порізані і поколоті, в упаковці). Чи потрібна нам допомога Росії в виробництві дров? Чи може нам Росія допомогти розвинути наукоємку промисловість? Вони самі купили завод по виготовленню мікросхем 10-річної давності... З другого боку, Капіца кожен раз показував графік, на якому 10% населення зайнято в промисловості, 2% в сільському господарстві а решта в сфері послуг. При тому зайнятість в промисловості падає. Чи потрібний розвиток промисловості на тому рівні технологій, на якому ми з росіянами є? Напевно, скоріше треба розвивати науку, бо купуючи технології ми будемо завжди суттєво позаду... (хоча, якщо припустити, що надзвичайно швидкий ріст населення переходить в насичення, то, можливо, і розвиток технологій буде мати аналогічну динаміку - як приклад швидкодія процесорів. тоді, купувати технології буде сенс).
