-
Всього повідомлень
5 217 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
25
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано kvirtu
-
зона френеля "не чистая" - надо подымать антенны
-
В общем может где-то месяц назад, отписал в личку, перезвонил по телефону, объяснил что надо - до сих пор жду ответа
-
Голові Верховної Ради України Турчинову О. В. та всім керівникам фракцій і парламентських груп Вих. № 147 від «13» серпня 2014 року Щодо проекту Закону України №4453а «Про санкції» Шановний Олександре Валентиновичу! Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 150 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним. Ми поділяємо негативне ставлення усього цивілізованого світу до дій влади Російської Федерації щодо України, вітаємо санкції, які впроваджені багатьма країнами задля припинення ворожих дій відносно нашої держави та вважаємо, що Україна має створити відповідну систему протидії втручанню у свої внутрішні і зовнішні справи. Проте, на нашу думку, під прикриттям цього до Верховної ради України було внесено проект Закону України №4453а «Про санкції» (далі - Законопроект), який 12 серпня 2014 року прийнято у першому читанні. Законопроект наділяє Раду національної безпеки та оборони України безпрецедентними (такими, що не мали аналогів у історії незалежної України) повноваженнями. У порівнянні з цим законопроектом «диктаторські» закони Януковича від 16.01.2014 року можна назвати «взірцем» демократичного законодавства. Законопроектом пропонується процедура накладання санкцій з боку України рішенням РНБО не лише по відношенню до іноземної держави, іноземної юридичної чи фізичної особи, але і до громадян України, юридичних осіб, створених за законодавством України, а також інших суб’єктів. Такий підхід руйнує всю правову систему держави, оскільки створює паралельну позасудову систему покарань за ті чи інші дії резидентів України. У випадку, коли санкції стосуються іноземних держав чи осіб, можна говорити про їх правомірність, оскільки такі особи, порушуючи тим чи іншим чином інтереси нашої держави, перебувають поза правовим полем України, через що притягти їх у короткі строки до будь-якої іншої відповідальності, окрім як санкцій, немає можливості. Проте щодо випадків нанесення шкоди інтересам України особами, що є її резидентами, у нашій державі вже існують усі необхідні механізми притягнення до відповідальності таких осіб – будь-який із заходів, що названі у статті 4 законопроекту санкціями, може бути застосований на підставі існуючого законодавства та відповідними уповноваженими органами. Для прикладу, анулювати ліцензію або дозвіл, як це передбачено пунктами 3, 6, 8, 9, 10, 13, 16 та 17 статті 4 законопроекту, може орган, що видав цю ліцензію чи дозвіл. А решту «санкцій» можуть реалізувати правоохоронні та контролюючі органи, звернувшись до суду та отримавши відповідне судове рішення. У такому разі, приймаючи рішення, суддя, який несе персональну (дисциплінарну та кримінальну) відповідальність, має змогу щодо кожної «санкції» самостійно вивчити усю наявну доказову базу щодо дій відповідної особи. источник
-
у всех пашет и в демо пашет по умолчанию у Вас нет, вы чтото поправили а через месяц будете кричать что нашли новую ошибку Я в демо пробовал, еще в прошлый раз - не работало и вам сразу в личку отписал, но ответа не было с Вашей внимательностью понятно почему у Вас не работает http://local.com.ua/forum/topic/61440-abills-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82-%D0%B2-%D0%BB%D0%BA-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%B5%D1%82-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%B5%D1%82/?do=findComment&comment=616871 пробовал сегодня версию и от 22.07.2014, просто так бы Не писал
-
у всех пашет и в демо пашет по умолчанию у Вас нет, вы чтото поправили а через месяц будете кричать что нашли новую ошибку Я в демо пробовал, еще в прошлый раз - не работало и вам сразу в личку отписал, но ответа не было
-
млять, ну скажите мне ---- это спецом так делается разработчиком , а ? В новой версии файла найдено порядка 3-х различий, первое из них: ЗАкомментирована строка: SUM => $sum, убрал и о чудо , кредит пашет из ЛК.
-
у тебя с Abills-ом точно все в порядке? настройки никакие не слетают? Да, вроде все в порядке. Хотя сам биллинг загадочный, разные спаншоты по разному пашут, со своими глюками Здается мне что вот эта тема у тебя возникла из-за проблем с БД дык, да нет . в версии от 18.07.2013 - все четко пашет, а в версии от 1.11.2013 - уже нет а ты на 100% уверен что тебе настройки не пренесли в другую талицу, которая у тебя после рестарта падает? тут х.з. ,я не разработчик биллинга
-
тупой заменой файлов в версиях, выяснил, что проблема кроется в файле /usr/abills/cgi-bin/index.cgi теперь осталось разобраться в коде
-
Пробовал версию от 22.07.2014, но все также Если ставлю кредит клиенту с админки, все работает как надо: деньги снимаются в минус, дата активации устанавливается на текущую, статус меняется на "Активно". При попытке установить кредит с ЛК, происходит только установка кредита и все.
-
у тебя с Abills-ом точно все в порядке? настройки никакие не слетают? Да, вроде все в порядке. Хотя сам биллинг загадочный, разные спаншоты по разному пашут, со своими глюками Здается мне что вот эта тема у тебя возникла из-за проблем с БД дык, да нет . в версии от 18.07.2013 - все четко пашет, а в версии от 1.11.2013 - уже нет
-
сейчас попробую, тока сделаю по 3 бекапа - мало ли что ..... попробовал - и .... странно или наоборот нормально - но кредит не сработал
-
сейчас попробую, тока сделаю по 3 бекапа - мало ли что .....
-
тогда объясните мне, что я НЕ ТАК настраиваю ? Если в версии от 18.07.2013 - все нормально пашет, а в версии ( кстати , как написано на сайте - стальной ) от 1.11.2013 - кредит не ставится ??? А именно: в ЛК все как бы срабатывает, НО деньги не снимаются в минус и статус "Слишком маленький депозит" НЕ переходит в "Активно". Повторюсь, НО: в версии от 18.07.2013 - все четко пашет, а в версии от 1.11.2013 - уже нет
-
а что выставлять то, что бы юзверы в инет не пускало то, если не заплатил ????
-
это б***ь точно
-
PID USERNAME THR PRI NICE SIZE RES STATE C TIME WCPU COMMAND 69204 mysql 55 20 0 1065M 514M sbwait 6 25.5H 0.00% mysqld Но у меня не абилс, база под гиг. darnet# top | grep mysqld 54979 mysql 24 44 0 1573M 734M ucond 0 0:02 0.00% mysqld
-
А таблицы то сколько занимают? В идеале всё в оперативку пихнуть и на диск совать только изменения. Все чтения делать из кеша. после чистки от мусора , сейчас вся база порядка 7 метров. это "относительно"...смотря что считать нормальным... железяки какие под все это добро стоят один обычный писюк, с 2-мя гигами ОЗУ
-
изменил: innodb_flush_log_at_trx_commit = 1 перенес в раздел mysqld skip-name-resolve skip-networking спасибо это для myisam таблиц, а у вас innodb бъются у меня *.MYI у вас инно крашится, на что мускуль в логаз и жалуется 2014-08-01 14:00:30 916 [ERROR] InnoDB: Attempted to open a previously opened tablespace. Previous tablespace mysql/innodb_table_stats uses space ID: 1 at filepath: ./mysql/innodb_table_stats.ibd. Cannot open tablespace abills/admin_settings which uses space ID: 1 at filepath: ./abills/admin_settings.ibd 2014-08-01 14:00:30 28e01040 InnoDB: Operating system error number 2 in a file operation. подскажите, плиз, решение
-
остался: 1. D-Link DES-1024D , 4 битых порта (18,21,23,24) Отдам за 120 грн
-
мой конфиг # MySQL ABILLS config# DATE: %DATE% %TIME%[client]port = 3306#socket = /tmp/mysql.sock# The MySQL server[mysqld]port = 3306#socket = /tmp/mysql.sockskip-external-lockingquery_cache_size=128Mquery-cache-type=1join_buffer_size=256Kkey_buffer=640Mquery_cache_limit=2Mmax_allowed_packet=1M#table_cache=512sort_buffer=12Mread_buffer_size=12Mnet_buffer_length=16Kmyisam_sort_buffer_size=64Mthread_cache_size=4server-id = 1max_connections = 1500slave-compressed = 1#log-bin=abills-bin.log#log-binlong_query_time = 5slow_query_logslow_query_log_file = mysqld-slow-query.log#log=mysql_query.log#------------------#_REPLICATION_#------------------# innodbdefault-storage-engine = innodbinnodb_file_per_tableinnodb_additional_mem_pool_size = 16M#x8#innodb_buffer_pool_size = 2G # or 9G on x64innodb_thread_concurrency = 4innodb_flush_log_at_trx_commit = 2innodb_log_buffer_size = 8Minnodb_log_file_size = 128Minnodb_log_files_in_group = 2innodb_max_dirty_pages_pct = 90innodb_lock_wait_timeout = 120#innodb_flush_method = O_DIRECT##[mysqldump]quickmax_allowed_packet=32M[mysql]no-auto-rehash# Remove the next comment character if you are not familiar with SQL#safe-updates[isamchk]key_buffer=40Msort_buffer=40Mread_buffer=10Mwrite_buffer=10M[myisamchk]key_buffer=40Msort_buffer=40Mread_buffer=10Mwrite_buffer=10M[mysqlhotcopy]interactive-timeout#skip-name-resolveskip-networking Демон мускуля кушает 736 метров ОЗУ - это нормально ???
